Form Tablosu - Uluslararası CONCACAF Central American Cup

Rekabet
Goller
- Kategori istatistikleri :
- Ev & Deplasman Tabloları -
- Form Tablosu -
- İç Saha Avantajı -
- Tahminler -
- Seyirci -
- Oyuncu İstatistikleri -
- Beraberlikler -
- Maaş
Form Tablosu - CONCACAF Central American Cup
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Son 6 | MBP | GYM | GAM | KG | 2.5 Üst | Sıradaki Maç | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Olimpia | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 3 | 12 | 18 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 83% | |
| 2 | ![]() | LD Alajuelense | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 6 | 6 | 13 |
| 2.17 | 17% | 17% | 67% | 67% | |
| 3 | ![]() | Cartaginés | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | 6 | 7 | 12 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 50% | |
| 4 | ![]() | Motagua | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 2 | 9 | 12 |
| 2.00 | 67% | 17% | 33% | 33% | |
| 5 | ![]() | Deportivo Saprissa | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | 3 | 10 |
| 1.67 | 17% | 0% | 83% | 100% | |
| 6 | ![]() | Alianza FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 10 |
| 1.67 | 50% | 33% | 33% | 50% | |
| 7 | ![]() | CD Marathon | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 6 | 3 | 8 |
| 1.33 | 50% | 33% | 33% | 67% | |
| 8 | ![]() | CS Herediano | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 1.75 | 50% | 50% | 25% | 25% | - |
| 9 | ![]() | CD Luis Ángel Firpo | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 1.17 | 33% | 33% | 33% | 67% | |
| 10 | ![]() | CSD Municipal | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 6 |
| 1.50 | 25% | 0% | 75% | 0% | - |
| 11 | ![]() | CSyD Mixco | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 1.50 | 25% | 50% | 25% | 50% | - |
| 12 | ![]() | CD Plaza Amador | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 10 | 0 | 6 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | - |
| 13 | ![]() | Real Estelí FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 6 |
| 1.50 | 25% | 50% | 25% | 50% | - |
| 14 | ![]() | CSD Xelajú Mario Camposeco | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 |
| 1.00 | 25% | 25% | 50% | 25% | - |
| 15 | ![]() | CD FAS | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 4 |
| 1.00 | 0% | 50% | 50% | 25% | - |
| 16 | ![]() | Alianza FC Panama | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3 |
| 0.75 | 25% | 25% | 50% | 50% | - |
| 17 | ![]() | Diriangén FC | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3 |
| 0.75 | 0% | 50% | 50% | 75% | - |
| 18 | ![]() | Deportivo Antigua Guatemala FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 75% | - |
| 19 | ![]() | Hankook Real Verdes United FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 14 | -13 | 0 |
| 0.00 | 0% | 75% | 25% | 75% | - |
| 20 | ![]() | UMECIT FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 25% | 75% | 75% | - |
SON 5 MAÇ FORM TABLOSU (CONCACAF Central American Cup)
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Last 5 | MBP | GYM | GAM | KG | 2.5 Üst | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Olimpia | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 15 |
| 3.00 | 40% | 0% | 60% | 100% |
| 2 | ![]() | Cartaginés | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 11 |
| 2.20 | 40% | 0% | 60% | 60% |
| 3 | ![]() | LD Alajuelense | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 6 | 5 | 10 |
| 2.00 | 0% | 20% | 80% | 80% |
| 4 | ![]() | Motagua | 5 | 2 | 3 | 0 | 6 | 2 | 4 | 9 |
| 1.80 | 60% | 20% | 40% | 20% |
| 5 | ![]() | Deportivo Saprissa | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2 | 7 |
| 1.40 | 20% | 0% | 80% | 100% |
| 6 | ![]() | Alianza FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 7 |
| 1.40 | 60% | 40% | 20% | 40% |
| 7 | ![]() | CD Marathon | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 7 |
| 1.40 | 40% | 20% | 40% | 80% |
| 8 | ![]() | CS Herediano | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 1.75 | 50% | 50% | 25% | 25% |
| 9 | ![]() | CD Luis Ángel Firpo | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 7 |
| 1.40 | 40% | 40% | 20% | 60% |
| 10 | ![]() | CSD Municipal | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 6 |
| 1.50 | 25% | 0% | 75% | 0% |
| 11 | ![]() | CSyD Mixco | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 1.50 | 25% | 50% | 25% | 50% |
| 12 | ![]() | CD Plaza Amador | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 10 | 0 | 6 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 13 | ![]() | Real Estelí FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 6 |
| 1.50 | 25% | 50% | 25% | 50% |
| 14 | ![]() | CSD Xelajú Mario Camposeco | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 |
| 1.00 | 25% | 25% | 50% | 25% |
| 15 | ![]() | CD FAS | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 4 |
| 1.00 | 0% | 50% | 50% | 25% |
| 16 | ![]() | Alianza FC Panama | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3 |
| 0.75 | 25% | 25% | 50% | 50% |
| 17 | ![]() | Diriangén FC | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3 |
| 0.75 | 0% | 50% | 50% | 75% |
| 18 | ![]() | Deportivo Antigua Guatemala FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 75% |
| 19 | ![]() | Hankook Real Verdes United FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 14 | -13 | 0 |
| 0.00 | 0% | 75% | 25% | 75% |
| 20 | ![]() | UMECIT FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 25% | 75% | 75% |
Son 5 Maç Verisine Göre Hangi Takımlar Başarılı? - Form Rehberi
• Mükemmel : CD Olimpia son 5 maçta maç başına aldığı 3 puanla mükemmel bir form durumunda.
• Çok İyi: Cartaginés son 5 maçta maç başına 2.2 puanla CD Olimpia formuna yakın bir performans sergiliyor.
• Yeterince İyi: LD Alajuelense son 5 maçta toplam 3 galibiyet ve 1 yenilgiyle maç başına 2 puan ortalaması tutturdu. Ligde şu an en formda 3.takım konumundalar.
• Ortalama Performans: Ligde form durumuyla dikkat çeken takımlardan biri de Alianza FC. 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 yenilgiyle 1.4 puan ortalaması tutturdu.
• İyi Değil: Deportivo Antigua Guatemala FC son 5 maçta aldığı 0 galibiyetle ligdeki diğer takımlara göre ortalamanın altında bir performans sergiliyor. Maç başı ortalama 0 puanla ligde bu alanda en kötü takımlardan biri konumundalar. Bu performansı devam ettirmeleri CONCACAF Central American Cup takımları arasında düşme tehlikesini yaşamalarına sebep olabilir.
• Tehlikeli derecede zayıf : Hankook Real Verdes United FC'in performansı istatistiksel olarak # kategorisindeki en zayıf performans oldu CONCACAF Central American Cup. Son 5 maçta sadece 0 galibiyetiyle son zamanlarda berbat durumdalar. Maç başına ortalama puan 0 olarak ortaya çıkıyor ve bu da onları en kötü performans gösteren takım yapıyor. Yalnızca 1 goller attılar ve yenilen 14 yediler! Eğer böyle devam ederlerse taraftarların Hankook Real Verdes United FC maçını izlemeye dayanabileceklerinden emin değiliz.
İç Saha Form Tablosu (CONCACAF Central American Cup)
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Son 6 | MBP | GYM | GAM | KG | 2.5 Üst | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Olimpia | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 9 |
| 3.00 | 67% | 0% | 33% | 67% |
| 2 | ![]() | Cartaginés | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 9 |
| 3.00 | 67% | 0% | 33% | 67% |
| 3 | ![]() | LD Alajuelense | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 9 |
| 3.00 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 4 | ![]() | Motagua | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 7 |
| 2.33 | 67% | 0% | 33% | 33% |
| 5 | ![]() | Deportivo Saprissa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 7 |
| 2.33 | 33% | 0% | 67% | 100% |
| 6 | ![]() | Alianza FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 7 |
| 2.33 | 67% | 33% | 33% | 33% |
| 7 | ![]() | CD Luis Ángel Firpo | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 6 |
| 2.00 | 67% | 33% | 0% | 67% |
| 8 | ![]() | CSyD Mixco | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 9 | ![]() | CD Plaza Amador | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 6 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 10 | ![]() | CD Marathon | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 |
| 1.33 | 33% | 33% | 33% | 67% |
| 11 | ![]() | CS Herediano | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 |
| 2.00 | 50% | 50% | 50% | 50% |
| 12 | ![]() | CD FAS | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 13 | ![]() | CSD Xelajú Mario Camposeco | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 0% |
| 14 | ![]() | Real Estelí FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 15 | ![]() | Alianza FC Panama | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 16 | ![]() | Diriangén FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 17 | ![]() | CSD Municipal | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% |
| 18 | ![]() | UMECIT FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 19 | ![]() | Deportivo Antigua Guatemala FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 50% |
| 20 | ![]() | Hankook Real Verdes United FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 50% |
Evinde En İyi ve En Kötü Form Durumuna Sahip Takımlar Kimler?
• Cartaginés evinde en iyi performansa sahip takım konumunda. Son 6 maçta stadında (Estadio José Rafael Fello Meza) son stadında 0 yenilgi ve 3 galibiyete sahip. 3 ortalama puanları rakiplerini bu alanda geride bıraktılar.
• CD Olimpia kendi stadyumunda (Estadio Tiburcio Carías Andino) mükemmel performanslar sergiliyor. 3 galibiyetler, 0 beraberlikler ve 0 mağlubiyetler ile. Formları onları CONCACAF Central American Cup iç saha form tablosunda 2. sıraya getiriyor. Maç başına ortalama puan 3 olarak çıkıyor ve bu da neredeyse Cartaginés kadar iyi.
• Deportivo Antigua Guatemala FC taraftarları önünde (Estadio Pensativo) performansıyla ilgi çekemiyor. Deportivo Antigua Guatemala FC son 6 maçında evinde sadece 0 galibiyet alabildi. Maç başı 0 ortalama puanla CONCACAF Central American Cup takımları arasında iç sahada en kötü 2. puan ortalamasına sahipler.
• Korkunç bir performans. Hankook Real Verdes United FC evinde son 6 maç performansıyla ligin en kötüsü. Bu süreçte yalnızca 0 galibiyet alırken 0 beraberlik ve 2 yenilgi aldılar. Puan ortalamaları ise 0 puanda kaldı. Hankook Real Verdes United FC ligde taraftarını memnun etmek için evinde daha fazlasını yapmak zorunda.
Deplasman Form Tablosu (CONCACAF Central American Cup)
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Son 6 | MBP | GYM | GAM | KG | 2.5 Üst | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Olimpia | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 2 | 6 | 9 |
| 3.00 | 33% | 0% | 67% | 100% |
| 2 | ![]() | Motagua | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 5 |
| 1.67 | 67% | 33% | 33% | 33% |
| 3 | ![]() | LD Alajuelense | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4 |
| 1.33 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 4 | ![]() | CD Marathon | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 4 |
| 1.33 | 67% | 33% | 33% | 67% |
| 5 | ![]() | CSD Municipal | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 0% |
| 6 | ![]() | Cartaginés | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 3 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 33% |
| 7 | ![]() | Deportivo Saprissa | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 8 | ![]() | Alianza FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 3 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 67% |
| 9 | ![]() | CS Herediano | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 0% |
| 10 | ![]() | Real Estelí FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% |
| 11 | ![]() | CD Luis Ángel Firpo | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 1 |
| 0.33 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 12 | ![]() | CSyD Mixco | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 50% |
| 13 | ![]() | CD Plaza Amador | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 14 | ![]() | CD FAS | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% |
| 15 | ![]() | CSD Xelajú Mario Camposeco | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 16 | ![]() | Diriangén FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 50% |
| 17 | ![]() | Alianza FC Panama | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 18 | ![]() | UMECIT FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 19 | ![]() | Deportivo Antigua Guatemala FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 20 | ![]() | Hankook Real Verdes United FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | -7 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 100% |
Deplasmanda En İyi ve En Kötü Forma Sahip Takımlar Hangileri?
• CD Olimpia deplasman maçlarında inanılmaz bir performans sergiliyor. Deplasmanda oynadıkları son 6 karşılaşmada da 3 galibiyet almayı başardılar. CD Olimpia, 9 en yüksek puanlara sahip ve bu da onları CONCACAF Central American Cup deplasman sahalarında en iyi performans sergileyen takım yapıyor.
• Hankook Real Verdes United FC deplasmanda bekleneni veremiyor. Son 6 maçta deplasmanda yalnızca 0 galibiyet alabildiler. Taraftarlar ve takım bu deplasman performansından memnun görünmüyor.
Form Tablosu - Uluslararası
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Kupa



















