Loading

KİLİDİ AÇ
NB II

FootyStats Premium'a Abone Ol

Maç İstatistikleri / Önceki Sonuçlar - Kozarmisleny SE - Csakvari TK

11
Maçlar

36%
28%
36%

4 Galibiyetler

3 Beraberlikler(28%)

4 Galibiyetler

Kozarmisleny SE ve Csakvari TK's başa baş kayıtları, yaptıkları 11 toplantılarında Kozarmisleny SE's 4 kez kazandığını ve Csakvari TK's 4 kez kazandığını gösteriyor. Kozarmisleny SE ve Csakvari TK arasındaki 3 fikstürü beraberlikle sonuçlandı.

100%1.5 Üst
11 / 11 Maçlar
55%2.5 Üst
6 / 11 Maçlar
45%3.5 Üst
5 / 11 Maçlar
73%KG
8 / 11 Maçlar
18%Gol yememeden
Kozarmisleny SE
9%Gol yememeden
Csakvari TK

Tüm Tahminler- Kozarmisleny SE - Csakvari TK

0%2.5 Üst
Lig Ortalaması : 0%
0%1.5 Üst
Lig Ortalaması : 0%
0%KG
Lig Ortalaması : 0%
0Goller / Maç
Lig Ortalaması : 0
1.5 Üst, İY/2H & daha fazlası
8.5 Üst, 9.5 & daha fazlası

*Kozarmisleny SE ve Csakvari TK takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

Bu istatistik terimleri ne anlama geliyor? Sözlüğü Oku
Form - Ev Sahibi
 
Form - Deplasman
Kozármisleny SE Logo
0.75
  • M
    Kozármisleny SE

    Kozarmisleny SE

    NB II

    22/8 8:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Szeged 2011 FC

    Szeged 2011 FC

  • G
    Kozármisleny SE

    Kozarmisleny SE

    NB II

    5/9 8:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Mezőkövesd-Zsóry SE

    Mezokovesd Zsory SE

  • M
    Kozármisleny SE

    Kozarmisleny SE

    NB II

    10/10 8:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Diósgyőri VTK

    Diosgyori VTK

  • M
    Kozármisleny SE

    Kozarmisleny SE

    NB II

    24/10 6:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Szentlőrinc SE

    Szentlőrinc SE

  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

Kozarmisleny SE
Szentlőrinc SE
Kozarmisleny SE
Diosgyori VTK
Kozarmisleny SE
Mezokovesd Zsory SE
Kozarmisleny SE
Szeged 2011 FC

2025/2026

Kozarmisleny SE
Karcag SE
  • Önceki

  • Sonraki

Kozarmisleny SE logoKozarmisleny SE dır avantajlı açısından Maç Başı Puan

0.00
  • M
    Gyirmót SE

    Gyirmot SE

    NB II

    26/7 10:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Csákvári TK

    Csakvari TK

  • M
    Szentlőrinc SE

    Szentlőrinc SE

    NB II

    16/8 8:30

    3 - 2

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Csákvári TK

    Csakvari TK

  • M
    Soroksár Sport Club 1905

    Soroksar

    NB II

    30/8 8:30

    6 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Csákvári TK

    Csakvari TK

  • M
    FC Ajka

    FC Ajka

    NB II

    19/9 8:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Csákvári TK

    Csakvari TK

  • M
    Duna Aszfalt TVSE Tiszakécske

    Tiszakecske FC

    NB II

    17/10 8:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Csákvári TK

    Csakvari TK

Csákvári TK Logo
  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

Tiszakecske FC
Csakvari TK
FC Ajka
Csakvari TK
Gyirmot SE
Csakvari TK
Soroksar
Csakvari TK
Szentlőrinc SE
Csakvari TK
  • Önceki

  • Sonraki

Ücretsiz Günlük Tahminler

FootyStats Tahminlerine Abone Ol, Her Gün 3 ~ 10 Ücretsiz Tahmin Al. Kârı Takip Ediyoruz!

Üye olmak için mail adresini kullan *

Atılan Goller Kim daha fazla gol atacak?

Kozarmisleny SE dır +25% daha iyi açısından Atılan Gol

Kozármisleny
0.75 Goller / Maç

Kozarmisleny SE (Ev Sahibi)

Csákvári TK
0.6 Goller / Maç

Csakvari TK (Deplasman)

Maç Başı GolKozármislenyCsákvári TK
0.5 Üst50%40%
1.5 Üst25%20%
2.5 Üst0%0%
3.5 Üst0%0%
Gol Atılamayan Maç50%60%
İlk Yarı/İkinci Yarı'da atılan gollerKozármislenyCsákvári TK
İY Atılan Gol50%40%
2Y Atılan Gol25%20%
Her İki Yarıda Gol Atılan Maç25%20%
İY Ortalama Gol0.50.4
2Y Ortalama Gol0.250.20

* İstatistikler Kozarmisleny SE's evindeki skor rekoru ve Csakvari TK's deplasman fikstürlerindeki verileri.

Yenen Goller Kim gol yiyecek?

Kozarmisleny SE dır +87% daha iyi açısından Yenen Gol

Kozármisleny
1.5 Yenen Gol / Maç

Kozarmisleny SE (Ev Sahibi)

Csákvári TK
2.8 Yenen Gol / Maç

Csakvari TK (Deplasman)

Gol Yeme / MaçKozármislenyCsákvári TK
0.5 Üst75%100%
1.5 Üst75%60%
2.5 Üst0%60%
3.5 Üst0%20%
Gol yememeden25%0%
İlk Yarı/İkinci Yarı'da yenilen gollerKozármislenyCsákvári TK
İY Gol Yememe100%20%
2Y Gol Yememe25%40%
İY Ortalama Yenen Gol01.6
2Y Ortalama Yenen Gol1.501.20

* İstatistikler Kozarmisleny SE's evindeki yenilgi rekoru ve Csakvari TK's deplasman fikstürlerindeki verileri.

2,5 Üst ve KG Tahminleri Bu maçta kaç gol var?

Kozarmisleny SE ve Csakvari TK's 0,5 ~ 4,5 Üzeri ve KG verileri.

Toplam GollerKozármislenyCsákvári TKOrtalama
0.5 Üst100%100%100%
1.5 Üst100%60%80%
2.5 Üst25%60%43%
3.5 Üst0%60%30%
4.5 Üst0%40%20%
KG25%40%33%
KG Var & Galibiyet0%0%0%
KG & Beraberlik0%0%0%
KG VAR & 2.5 Üst25%40%33%
KG YOK / 2.5 Alt0%20%10%
1. Yarı GolleriKozármislenyCsákvári TKOrtalama
İY KG VAR
İY 0.5 Üst
İY 1.5 Üst
İY 2.5 Üst
2. Yarı GolleriKozármislenyCsákvári TKOrtalama
2Y KG VAR
Her İki Yarıda KG
2Y 0.5 Üst
2Y 1.5 Üst
2Y 2.5 Üst
Goller (Alt)KozármislenyCsákvári TKOrtalama
0,5 Alt0%0%0%
1.5 Alt0%40%20%
2.5 Alt75%40%58%
3.5 Alt100%40%70%
4.5 Alt100%60%80%
İY/2YKozármislenyCsákvári TKOrtalama
İY 0.5 Alt50%20%35%
İY 1.5 Alt100%40%70%
İY 2.5 Alt100%60%80%
2Y 0.5 Alt0%20%10%
2Y 1.5 Alt25%60%43%
2Y 2.5 Alt100%80%90%

Son Kullanıcı Tahminleri

Henüz Kullanıcı tahmini yok. Oranlar yayınlandıktan sonra bir tane yayınlayabilirsiniz.

Korner İstatistikleri Kaç tane köşe vuruşu olacak?

UNLOCKKorner / maç

Kozarmisleny SE ve Csakvari TK arasında * Maç başına Ortalama Köşe Vuruşları

/ maç
Kazanılan Korner
/ maç
Kazanılan Korner
Toplam KornerKozármislenyCsákvári TKOrtalama
6 Üst
7 Üst
8 Üst
9 Üst
10 Üst
11 Üst
12 Üst
13 Üst
İlk YarıKozármislenyCsákvári TKOrtalama
İY Ortalama
İY 4 Üst
İY 5 Üst
İY 6 Üst
İkinci YarıKozármislenyCsákvári TKOrtalama
2Y Ortalama
2Y 4 Üst
2Y 5 Üst
2Y 6 Üst

Kozarmisleny SE ve Csakvari TK için Toplam Maç Korner Sayısı. Lig ortalaması NB II's 2026/2027 sezonundaki 87 maçlarındaki ortalamasıdır.

NB II Korner Tablosu

Takım Kornerleri Korner Kazanılan / Rakip

Kozarmisleny SE ve Csakvari TK's bireysel takım korner verileri.

Takım KornerleriKozármislenyCsákvári TKOrtalama
Kazanılan Korner Sayısı / Maç
Karşı Kornerler / Maç
2.5 Üst - Kazanılan Korner
3.5 Üst - Kazanılan Korner
4.5 Üst - Kazanılan Korner
2.5 Üst - Karşı Korner
3.5 Üst - Karşı Korner
4.5 Üst - Karşı Korner

Kozarmisleny SE Gol Atacak Mı?

Kozarmisleny SE
Gol Attığı Maç
50%
maç içinde (Ev Sahibi)

Orta İhtimal

Elimizdeki verilere göre Kozarmisleny SE takımının bu maçta gol atması Orta İhtimal
Csákvári TK
Gol Yenmeyen
0%
maç içinde (Deplasman)

Csakvari TK Gol Atacak Mı?

Kozarmisleny SE
Gol Yenmeyen
25%
maç içinde (Ev Sahibi)

Belirsiz

Elimizdeki verilere göre Csakvari TK takımının bu maçta gol atma şansı Belirsiz
Csákvári TK
Gol Attığı Maç
40%
maç içinde (Deplasman)
Premium'a yükselt! 500 Karlı Lig Ekstra.

Premium size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Kârlı olduğu bilinen ve bahisçiler tarafından daha az takip edilen 500 ekstra lig. Ayrıca CSV indirmelerinin yanı sıra Korner istatistiklerini ve Kart istatistiklerini de alırsınız. Bugün abone olun!

UNLOCKToplam Kartlar / Maç

* Kozarmisleny SE ve Csakvari TK arasındaki maç başına kart görme toplamı

Kartlar
/ maç
Kozarmisleny SE
Kartlar
/ maç
Csakvari TK
Toplam KartlarKozármislenyCsákvári TKOrtalama
2.5 Üst
3.5 Üst
4.5 Üst
5.5 Üst
6.5 Üst
Görülen KartlarKozármislenyCsákvári TKOrtalama
Görülen Kart Ortalaması
0.5 Üst
1.5 Üst
2.5 Üst
3.5 Üst
Rakibin Gördüğü KartlarKozármislenyCsákvári TKOrtalama
0.5 Üst
1.5 Üst
2.5 Üst
3.5 Üst

Kozarmisleny SE ve Csakvari TK için Tüm Maç Kartları. Lig ortalaması NB II's ortalamasıdır. 2026/2027 sezonundaki 87 maçlarında 0 kart vardı.

NB II Sarı / Kırmızı Kart İstatistikleri

İlk / İkinci Yarı Galibiyet-Beraberlik-Mağlubiyet

İlk Yarı Performansı
 
İlk Yarı Performansı
Kozármisleny SE Logo
2.00
İlk Yarı

Kozarmisleny SE logoKozarmisleny SE dır +400% daha iyi açısından İlk Yarı Performansı

0.40
İlk Yarı
Csákvári TK Logo
İY/2Y FormKozármislenyCsákvári TK
İY Galibiyet50%0%
2Y Galibiyet25%20%
İY Beraberlik50%40%
2Y Beraberlik0%20%
İY Yenilgi0%60%
2Y Yenilgi75%60%

Tahminleriniz için Kozarmisleny SE ve Csakvari TK's ilk yarı ve ikinci yarı kart istatistikleri.

Kart (İY / 2Y)KozármislenyCsákvári TKOrtalama
İlk Yarı Görülen Kart Ortalaması
İkinci Yarı Kart Ortalaması
Maçın Kart Ortalaması (1Y)
Maçın Kart Ortalaması (2Y)
1Y'da Daha Fazla Kart Vardı %
2Y'da Daha Fazla Kart Vardı %
İY/2Y ÜstKozármislenyCsákvári TKOrtalama
1Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
2Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
1Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
2Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
1Y 2~3 Toplam Kartları
2Y 2~3 Toplam Kartları
1Y Toplam 3 Üst
2Y Toplam 3 Üst

İlk Golü Kim Atar?

Kozarmisleny SEKozarmisleny SE
 
Kozarmisleny SE

27%

3 / 11 maçta ilk golü attı

Csakvari TKCsakvari TK
 
Csakvari TK

45%

5 / 11 maçta ilk golü attı

Dakikalara Göre Goller
Kozarmisleny SE ve Csakvari TK's 10 dakika ve 15 dakikada attığı goller.

10. Dk'ya KadarKozármislenyCsákvári TK
0 - 10 Dakika'3%17%
11 - 20 Dakika'3%14%
21 - 30 Dakika'3%9%
31 - 40 Dakika'7%14%
41 - 50 Dakika'17%9%
51 - 60 Dakika'21%3%
61 -70 Dakika'21%9%
71 - 80 Dakika'10%23%
81 -90 Dakika'14%3%
15. Dk'ya KadarKozármislenyCsákvári TK
0 - 15 Dakika'7%26%
16 - 30 Dakika'3%14%
31 -45 Dakika'14%20%
46 - 60 Dakika'31%6%
61 - 75 Dakika'28%23%
76 - 90 Dakika'17%11%
10. Dk'ye Kadar Atılan GolKozármislenyCsákvári TK
0 - 10 Dakika'11%33%
11 - 20 Dakika'0%0%
21 - 30 Dakika'11%0%
31 - 40 Dakika'0%33%
41 - 50 Dakika'22%0%
51 - 60 Dakika'0%0%
61 -70 Dakika'33%0%
71 - 80 Dakika'0%22%
81 -90 Dakika'22%11%
15. Dk'ye Kadar Atılan GolKozármislenyCsákvári TK
0 - 15 Dakika'11%33%
16 - 30 Dakika'11%0%
31 -45 Dakika'0%33%
46 - 60 Dakika'22%0%
61 - 75 Dakika'33%22%
76 - 90 Dakika'22%11%
10. Dk'ye Kadar Yenen GolKozármislenyCsákvári TK
0 - 10 Dakika'0%12%
11 - 20 Dakika'5%19%
21 - 30 Dakika'0%12%
31 - 40 Dakika'10%8%
41 - 50 Dakika'15%12%
51 - 60 Dakika'30%4%
61 -70 Dakika'15%12%
71 - 80 Dakika'15%23%
81 -90 Dakika'10%0%
15. Dk'ye Kadar Yenen GolKozármislenyCsákvári TK
0 - 15 Dakika'5%23%
16 - 30 Dakika'0%19%
31 -45 Dakika'20%15%
46 - 60 Dakika'35%8%
61 - 75 Dakika'25%23%
76 - 90 Dakika'15%12%

45' ve 90', uzatma süresi gollerini içerir.

Şutlar, Ofsaytlar, Fauller ve daha fazlası

Takım Şut SayısıKozármislenyCsákvári TKOrtalama
Maç Başı Şut4.0010.337.00
Şut Dönüşüm Oranı8%10%9%
Kaleyi Bulan Şut / Maç1.333.332.00
Kaleyi Bulmayan Şut / Maç2.677.005.00
Gol Başına Çekilen Şut12.0010.3311
Takım 10.5 Şut Üst0%67%34%
Takım 11.5 Şut Üst0%33%17%
Takım 12.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 13.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 14.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 15.5 Şut Üst0%0%0%
Takımın Kaleye Şutları 3.5+0%67%34%
Takımın Kaleye Şutları 4.5+0%33%17%
Takımın Kaleye Şutları 5.5+0%33%17%
Takımın Kaleye Şutları 6.5+0%0%0%
Maçtaki Toplam ŞutKozármislenyCsákvári TKOrtalama
Toplam Şut 23.5 Üst0%67%34%
Toplam Şut 24.5 Üst0%67%34%
Toplam Şut 25.5 Üst0%67%34%
Toplam Şut 26.5 Üst0%67%34%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 7.5 Üst0%67%34%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 8.5 Üst0%67%34%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 9.5 Üst0%67%50%
Ofsayt İstatistikleriKozármislenyCsákvári TKOrtalama
Ofsayt / Maç4.004.004.00
2.5 Üst Ofsaytlar50%67%59%
3.5 Üst Ofsaytlar50%67%59%
Diğer İstatistiklerKozármislenyCsákvári TKOrtalama
Yaptığı Faul / Maç6.5015.0011.00
Yapılan Faul / Maç91412.00
Ortalama Topla Oynama51%50%51%
Beraberlik % MS0%0%0%

Bazı veriler yukarıya veya aşağıya en yakın yüzdeye yuvarlanır ve bu nedenle toplandığında %101'e eşit olabilir.

Frikik, Kale Vuruşu & Taç

Serbest vuruşlarKozármislenyCsákvári TKOrtalama
Maç ORT Frikik Sayısı824.6716
Serbest Vuruşları Toplam 20.5+0%67%34%
Serbest Vuruşları Toplam 21.5+0%67%34%
Serbest Vuruşları Toplam 22.5+0%67%34%
Serbest Vuruşları Toplam 23.5+0%67%34%
Serbest Vuruşları Toplam 24.5+0%67%34%
Serbest Vuruşları Toplam 25.5+0%67%34%
Kale vuruşuKozármislenyCsákvári TKOrtalama
ORT Maç Kale Vuruşu151515
Tüm Kale Vuruşları 8.5+100%100%100%
Tüm Kale Vuruşları 9.5+100%100%100%
Tüm Kale Vuruşları 10.5+100%100%100%
Tüm Kale Vuruşları 11.5+100%100%100%
Tüm Kale Vuruşları 12.5+100%100%100%
Tüm Kale Vuruşları 13.5+100%100%100%
Taç atışıKozármislenyCsákvári TKOrtalama
Maç ORT Taç Sayısı584954
Taç Atışları Toplam 37.5+100%100%100%
Taç Atışları Toplam 38.5+100%100%100%
Taç Atışları Toplam 39.5+100%100%100%
Taç Atışları Toplam 40.5+100%100%100%
Taç Atışları Toplam 41.5+100%67%84%
Taç Atışları Toplam 42.5+100%67%84%
Taç Atışları Toplam 43.5+100%67%84%
Taç Atışları Toplam 44.5+100%67%84%
   Takım O Galibiyet % A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.

1

 Soroksar

6

83%

18

5

13

16

3.83

2

 Tiszakecske FC

6

83%

13

5

8

16

3.00

3

 Mezokovesd Zsory SE

6

67%

14

6

8

14

3.33

4

 Gyirmot SE

7

57%

14

11

3

14

3.57

5

 Kecskemeti TE

5

80%

12

4

8

13

3.20

6

 Kazincbarcika

5

80%

12

5

7

13

3.40

7

 Videoton

6

67%

12

5

7

12

2.83

8

 Szentlőrinc SE

6

50%

7

6

1

10

2.17

9

 FC Ajka

6

50%

8

7

1

10

2.50

10

 Diosgyori VTK

5

20%

6

6

0

6

2.40

11

 Karcag SE

5

20%

9

9

0

6

3.60

12

 Budapesti Vasutas Sport Club

6

17%

8

10

-2

5

3.00

13

 Csakvari TK

6

17%

6

12

-6

4

3.00

14

 Kozarmisleny SE

4

25%

3

6

-3

3

2.25

15

 Nagykanizsai TE

5

20%

4

9

-5

3

2.60

16

 Szeged 2011 FC

3

0%

2

6

-4

1

2.67

   Takım O Galibiyet % A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.

1

 Kecskemeti TE

6

50%

11

10

1

10

3.50

2

 Szeged 2011 FC

7

29%

8

8

0

9

2.29

3

 Diosgyori VTK

6

50%

11

13

-2

9

4.00

4

 FC Ajka

5

40%

8

7

1

8

3.00

5

 Soroksar

5

40%

11

10

1

8

4.20

6

 Tiszakecske FC

5

20%

11

10

1

7

4.20

7

 Kazincbarcika

6

17%

8

9

-1

7

2.83

8

 Budapesti Vasutas Sport Club

4

50%

5

4

1

6

2.25

9

 Mezokovesd Zsory SE

5

40%

6

5

1

6

2.20

10

 Gyirmot SE

4

50%

5

7

-2

6

3.00

11

 Nagykanizsai TE

6

33%

4

7

-3

6

1.83

12

 Karcag SE

6

17%

7

12

-5

5

3.17

13

 Szentlőrinc SE

5

20%

5

9

-4

4

2.80

14

 Kozarmisleny SE

7

14%

6

14

-8

4

2.86

15

 Videoton

5

0%

3

9

-6

0

2.40

16

 Csakvari TK

5

0%

3

14

-11

0

3.40

* NB II Ev ve Deplasman Tablolar ayrıca mevcut

Hangi Oyuncular Gol Atacak?

Sarı ve Kırmızı Kartları Kim Görecek?

Kart / 90 dakika

×
Tahmin Ekle
/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!