Gamma Ethniki İstatistikler

Gamma Ethniki Logo
Seviye
3
Takımlar
107
Maçlar
1313/1336 Oynanan
Tamamlanma
 
100% tamamlandı
İçerde Son 5 Ev Sahibi Form
Form
DeplasmanDeplasmanda Son 5
29/9 20:45Panamvrakakikos A-M
Panamvrakakikos A-M

Panamvrakakikos A-M

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
FC Foivos Kremasti
FC Foivos Kremasti

FC Foivos Kremasti

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

29/9 22:00GS Kallithea FC
GS Kallithea FC

GS Kallithea FC

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Chalkis
Chalkis

Chalkis

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

30/9 19:30Diagoras GS Rodos
Diagoras GS Rodos

Diagoras GS Rodos

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Panegialios FC
Panegialios FC

Panegialios FC

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

30/9 20:00AO Eikosimia
AO Eikosimia

AO Eikosimia

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
AO Ipato
AO Ipato

AO Ipato

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

30/9 20:00AO Mandraikos FC
AO Mandraikos FC

AO Mandraikos FC

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
AO Katastari
AO Katastari

AO Katastari

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

30/9 21:00APO Amvrysseas
APO Amvrysseas

APO Amvrysseas

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Panargiakos FC
Panargiakos FC

Panargiakos FC

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

30/9 22:00Apollon Paralimniou FC
Apollon Paralimniou FC

Apollon Paralimniou FC

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

Oranlar
      
      
Kavala
Kavala

Kavala

Gamma Ethniki ( 3 Sev.)

Sıralama 0 / 107

Yunanistan

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

* Maç saati yerel saat diliminizde gösterilmiştir. (+09:00)

Gamma Ethniki  LogoGamma Ethniki Tablo (Yunanistan) - 2018/19

 TakımO
Bu sezon oynanan maç sayısı
G
Galibiyet
B
Beraberlik
M
Yenilgi
A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PSon 5 MBP
GYM
Gol Yemediği Maçlar (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Karşılıklı Gol
Karşılıklı Gol (Karşılıklı Gol).
Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM
Gol Atılamayan Maç (GAM).
Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
Sarı Kart / Kırmızı Kart
Kornerler / maç
1.5+
1.5 Üst (1.5+).
Atılan gollerin 1,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 2, 3 veya 4 gol)
2.5+
2.5 Üst (2.5+).
Atılan gollerin 2,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 3, 4 veya 5 gol)
ORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
1
Enosi Panaspropyrgiakos Doxas İstatistiklerEnosi Panaspropyrgiakos Doxas260000000
  • G
    AO Ipato

    AO Ipato

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

  • G
    AE Ermionidas-Ermis

    AE Ermionidas-Ermis

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 4

    MS

    ( İY : 2 - 4 )

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

  • G
    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 5 - 0 )

    PS PAE Kalamata

    PS PAE Kalamata

  • G
    Panarkadikos

    Panarkadikos

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

  • G
    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 5 - 0 )

    Enosi Lerna

    Enosi Lerna

0.00
0%0%0%0%0%0.00
2
AO Kavala İstatistiklerKavala260000000
  • G
    Aetos Orfani

    Aetos Orfani

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    AO Kavala

    Kavala

  • G
    AO Kavala

    Kavala

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    AP Alexandros Kilkis

    AP Alexandros Kilkis

  • G
    AE Kalampaki

    AE Kalampaki

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    AO Kavala

    Kavala

  • G
    AO Kavala

    Kavala

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

  • G
    Aspida Xanthi

    Aspida Xanthi

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    AO Kavala

    Kavala

0.00
0%0%0%0%0%0.00
3
PAE Olympiakos Volos İstatistiklerOlympiakos Volou250000000
  • G
    PAE Olympiakos Volos

    Olympiakos Volou

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Asteras Itea

    Asteras Itea

  • G
    PAE Olympiakos Volos

    Olympiakos Volou

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    AO Sellana

    AO Sellana

  • G
    PAE Olympiakos Volos

    Olympiakos Volou

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    6 - 1

    MS

    ( İY : 6 - 1 )

    Fokikos FC

    Fokikos FC

  • G
    Achilleas Neokaisareias FC

    Achilleas Neokaisareias FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    PAE Olympiakos Volos

    Olympiakos Volou

  • B
    PAE Olympiakos Volos

    Olympiakos Volou

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    GS Almyros

    GS Almyros

0.00
0%0%0%0%0%0.00
4
Niki Volou FC İstatistiklerNiki Volou FC270000000
  • B
    AO Oikonomos Tsaritsanis

    AO Oikonomos Tsaritsanis

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Niki Volou FC

    Niki Volou FC

  • G
    Niki Volou FC

    Niki Volou FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    AS Meteora Kalambakas

    AS Meteora Kalambakas

  • G
    SFK Pierikos Katerini

    SFK Pierikos Katerini

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    Niki Volou FC

    Niki Volou FC

  • M
    Niki Volou FC

    Niki Volou FC

    Gamma Ethniki

    5/5 23:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    AS Thesprotos Igoumenitsa

    Thesprotos

  • M
    AS Thesprotos Igoumenitsa

    Thesprotos

    Gamma Ethniki

    12/5 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Niki Volou FC

    Niki Volou FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
5
AS Nestos Chrisoupolis İstatistiklerAS Nestos Chrisoupolis280000000
  • G
    AS Nestos Chrisoupolis

    AS Nestos Chrisoupolis

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    PAO Kosmio

    PAO Kosmio

  • G
    Ethnikos Sidirokastro

    Ethnikos Sidirokastro

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    AS Nestos Chrisoupolis

    AS Nestos Chrisoupolis

  • G
    AS Nestos Chrisoupolis

    AS Nestos Chrisoupolis

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Aetos Orfani

    Aetos Orfani

  • B
    AO Triglia Rafinas

    AO Triglia Rafinas

    Gamma Ethniki

    5/5 23:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    AS Nestos Chrisoupolis

    AS Nestos Chrisoupolis

  • M
    AS Nestos Chrisoupolis

    AS Nestos Chrisoupolis

    Gamma Ethniki

    12/5 23:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    AO Triglia Rafinas

    AO Triglia Rafinas

0.00
0%0%0%0%0%0.00
6
PS PAE Kalamata İstatistiklerPS PAE Kalamata280000000
  • M
    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 5 - 0 )

    PS PAE Kalamata

    PS PAE Kalamata

  • G
    AE Ermionidas-Ermis

    AE Ermionidas-Ermis

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    PS PAE Kalamata

    PS PAE Kalamata

  • B
    PS PAE Kalamata

    PS PAE Kalamata

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    Panarkadikos

    Panarkadikos

  • M
    Diagoras GS Rodos

    Diagoras GS Rodos

    Gamma Ethniki

    8/5 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    PS PAE Kalamata

    PS PAE Kalamata

  • G
    PS PAE Kalamata

    PS PAE Kalamata

    Gamma Ethniki

    15/5 21:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Diagoras GS Rodos

    Diagoras GS Rodos

0.00
0%0%0%0%0%0.00
7
G.A.S Ialysos 1948 İstatistiklerG.A.S Ialysos 1948240000000
  • B
    AO Acharnaikos FC

    AO Acharnaikos FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    G.A.S Ialysos 1948

    G.A.S Ialysos 1948

  • G
    G.A.S Ialysos 1948

    G.A.S Ialysos 1948

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AO Diagoras Vrachneika Patras

    Diagoras Vrachneikon

  • G
    Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka

    Panamvrakakikos A-M

    Gamma Ethniki

    31/3 19:00

    0 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    G.A.S Ialysos 1948

    G.A.S Ialysos 1948

  • B
    G.A.S Ialysos 1948

    G.A.S Ialysos 1948

    Gamma Ethniki

    7/4 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Paniliakos FC

    Paniliakos FC

  • G
    Asteras Amaliadas Panopoulou FC

    Asteras Amaliadas Panopoulou FC

    Gamma Ethniki

    14/4 18:00

    0 - 5

    MS

    ( İY : 0 - 5 )

    G.A.S Ialysos 1948

    G.A.S Ialysos 1948

0.00
0%0%0%0%0%0.00
8
AO Triglia Rafinas İstatistiklerAO Triglia Rafinas280000000
  • G
    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    AO Triglia Rafinas

    AO Triglia Rafinas

  • G
    AO Triglia Rafinas

    AO Triglia Rafinas

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Anagennisi Giannitsa FC

    Anagennisi Giannitsa FC

  • G
    Makedonikos Efkarpia FC

    Makedonikos Efkarpia FC

    Gamma Ethniki

    15/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    AO Triglia Rafinas

    AO Triglia Rafinas

  • B
    AO Triglia Rafinas

    AO Triglia Rafinas

    Gamma Ethniki

    5/5 23:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    AS Nestos Chrisoupolis

    AS Nestos Chrisoupolis

  • G
    AS Nestos Chrisoupolis

    AS Nestos Chrisoupolis

    Gamma Ethniki

    12/5 23:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    AO Triglia Rafinas

    AO Triglia Rafinas

0.00
0%0%0%0%0%0.00
9
Panargiakos FC İstatistiklerPanargiakos FC260000000
  • G
    Panargiakos FC

    Panargiakos FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AE Ermionidas-Ermis

    AE Ermionidas-Ermis

  • G
    AE Pellana

    AE Pellana

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    Panargiakos FC

    Panargiakos FC

  • G
    Panargiakos FC

    Panargiakos FC

    Gamma Ethniki

    31/3 19:30

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    AO Katastari

    AO Katastari

  • G
    AO Mandraikos FC

    AO Mandraikos FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    Panargiakos FC

    Panargiakos FC

  • G
    Panargiakos FC

    Panargiakos FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    GPS Pamisos Messini

    GPS Pamisos Messini

0.00
0%0%0%0%0%0.00
10
Elpis Skoutari İstatistiklerElpis Skoutari260000000
  • G
    Elpis Skoutari

    Elpis Skoutari

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Ermis Amyntaio

    Ermis Amyntaio

  • G
    Langadas FC

    Langadas FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Elpis Skoutari

    Elpis Skoutari

  • M
    Aris Palaiochori

    Aris Palaiochori

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Elpis Skoutari

    Elpis Skoutari

  • G
    Elpis Skoutari

    Elpis Skoutari

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Olympiakos Kyminion

    Olympiakos Kyminion

  • G
    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    Elpis Skoutari

    Elpis Skoutari

0.00
0%0%0%0%0%0.00
11
Diagoras GS Rodos İstatistiklerDiagoras GS Rodos260000000
  • G
    Diagoras GS Rodos

    Diagoras GS Rodos

    Gamma Ethniki

    23/3 20:00

    8 - 0

    MS

    ( İY : 5 - 0 )

    Asteras Amaliadas Panopoulou FC

    Asteras Amaliadas Panopoulou FC

  • B
    Pamvouprasiakos AO Varda FC

    PAO Vardas

    Gamma Ethniki

    31/3 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Diagoras GS Rodos

    Diagoras GS Rodos

  • G
    Diagoras GS Rodos

    Diagoras GS Rodos

    Gamma Ethniki

    7/4 22:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Palliniakos FC

    Palliniakos

  • G
    Diagoras GS Rodos

    Diagoras GS Rodos

    Gamma Ethniki

    8/5 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    PS PAE Kalamata

    PS PAE Kalamata

  • M
    PS PAE Kalamata

    PS PAE Kalamata

    Gamma Ethniki

    15/5 21:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Diagoras GS Rodos

    Diagoras GS Rodos

0.00
0%0%0%0%0%0.00
12
PAE Egaleo FC İstatistiklerEgaleo220000000
  • M
    GS Kallithea FC

    GS Kallithea FC

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    PAE Egaleo FC

    Egaleo

  • G
    PAE Egaleo FC

    Egaleo

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    PAS Korinthos FC

    PAS Korinthos FC

  • G
    Agios Ierotheos FC

    Agios Ierotheos FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    PAE Egaleo FC

    Egaleo

  • G
    PAE Egaleo FC

    Egaleo

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    AO Ilisiakos Zografou

    Ilisiakos

  • G
    Charavgiakos FC

    Charavgiakos FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    PAE Egaleo FC

    Egaleo

0.00
0%0%0%0%0%0.00
13
Niki Agkathias İstatistiklerNiki Agkathias260000000
  • B
    Meliteas Melitis FC

    Meliteas Melitis FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Niki Agkathias

    Niki Agkathias

  • G
    Niki Agkathias

    Niki Agkathias

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Edessaikos

    Edessaikos

  • G
    Niki Agkathias

    Niki Agkathias

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    PAO Koufalion

    PAO Koufalion

  • G
    Ermis Amyntaio

    Ermis Amyntaio

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Niki Agkathias

    Niki Agkathias

  • G
    Niki Agkathias

    Niki Agkathias

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    Langadas FC

    Langadas FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
14
Aris Palaiochori İstatistiklerAris Palaiochori260000000
  • M
    Aris Palaiochori

    Aris Palaiochori

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    AO Triglia Rafinas

    AO Triglia Rafinas

  • B
    Almopos Aridaia FC

    Almopos Aridaia FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Aris Palaiochori

    Aris Palaiochori

  • G
    Aris Palaiochori

    Aris Palaiochori

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Elpis Skoutari

    Elpis Skoutari

  • G
    Aris Palaiochori

    Aris Palaiochori

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Meliteas Melitis FC

    Meliteas Melitis FC

  • B
    Edessaikos

    Edessaikos

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Aris Palaiochori

    Aris Palaiochori

0.00
0%0%0%0%0%0.00
15
PAE Ionikos Nikaias İstatistiklerIonikos260000000
  • B
    PAE Ethnikos Piraeus FC

    Ethnikos Piraeus

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    PAE Ionikos Nikaias

    Ionikos

  • G
    PAE Ionikos Nikaias

    Ionikos

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    AO Episkopis Rethymno

    AO Episkopis Rethymno

  • G
    PO Atsalenios Iraklio

    PO Atsalenios Iraklio

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    PAE Ionikos Nikaias

    Ionikos

  • B
    APS Aiolikos Mytilinis

    APS Aiolikos Mytilinis

    Gamma Ethniki

    5/5 21:30

    2 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    PAE Ionikos Nikaias

    Ionikos

  • G
    PAE Ionikos Nikaias

    Ionikos

    Gamma Ethniki

    12/5 21:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    APS Aiolikos Mytilinis

    APS Aiolikos Mytilinis

0.00
0%0%0%0%0%0.00
16
OFI Ierapetra İstatistiklerOFI Ierapetra240000000
  • G
    OFI Ierapetra

    OFI Ierapetra

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    5 - 1

    MS

    ( İY : 5 - 1 )

    Palaiochora FC

    AO Palaiochoras

  • G
    OFI Ierapetra

    OFI Ierapetra

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    PAO Atromitos Piraeus

    PAO Atromitos Piraeus

  • G
    Proodeftiki FC

    Proodeftiki FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    OFI Ierapetra

    OFI Ierapetra

  • G
    Ampelakiakos Salamis FAS

    Ampelakiakos Salamis FAS

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    OFI Ierapetra

    OFI Ierapetra

  • G
    OFI Ierapetra

    OFI Ierapetra

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    PAE Ethnikos Piraeus FC

    Ethnikos Piraeus

0.00
0%0%0%0%0%0.00
17
AS Thesprotos Igoumenitsa İstatistiklerThesprotos250000000
  • G
    Grevena Aerata

    Grevena Aerata

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    AS Thesprotos Igoumenitsa

    Thesprotos

  • G
    AS Thesprotos Igoumenitsa

    Thesprotos

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Nafpaktiakos Asteras

    Nafpaktiakos Asteras

  • G
    Thriamvos Serviana

    Thriamvos Serviana

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    AS Thesprotos Igoumenitsa

    Thesprotos

  • G
    Niki Volou FC

    Niki Volou FC

    Gamma Ethniki

    5/5 23:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    AS Thesprotos Igoumenitsa

    Thesprotos

  • G
    AS Thesprotos Igoumenitsa

    Thesprotos

    Gamma Ethniki

    12/5 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Niki Volou FC

    Niki Volou FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
18
Panserraikos FC İstatistiklerPanserraikos FC260000000
  • G
    Panserraikos FC

    Panserraikos FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Orfeas Puma Xanthis

    Orfeas Puma Xanthis

  • G
    PAO Kosmio

    PAO Kosmio

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 4

    MS

    ( İY : 2 - 4 )

    Panserraikos FC

    Panserraikos FC

  • G
    Panserraikos FC

    Panserraikos FC

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    Ethnikos Sidirokastro

    Ethnikos Sidirokastro

  • G
    Aetos Orfani

    Aetos Orfani

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    Panserraikos FC

    Panserraikos FC

  • B
    AP Alexandros Kilkis

    AP Alexandros Kilkis

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Panserraikos FC

    Panserraikos FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
19
Edessaikos İstatistiklerEdessaikos260000000
  • B
    Edessaikos

    Edessaikos

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    PAO Koufalion

    PAO Koufalion

  • M
    Niki Agkathias

    Niki Agkathias

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Edessaikos

    Edessaikos

  • G
    Edessaikos

    Edessaikos

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Ermis Amyntaio

    Ermis Amyntaio

  • G
    Langadas FC

    Langadas FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Edessaikos

    Edessaikos

  • B
    Edessaikos

    Edessaikos

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Aris Palaiochori

    Aris Palaiochori

0.00
0%0%0%0%0%0.00
20
Apollon Paralimniou FC İstatistiklerApollon Paralimniou FC260000000
  • B
    AS Nestos Chrisoupolis

    AS Nestos Chrisoupolis

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    Apollon Paralimniou FC

    Apollon Paralimniou FC

  • M
    Apollon Paralimniou FC

    Apollon Paralimniou FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

  • B
    Orfeas Puma Xanthis

    Orfeas Puma Xanthis

    Gamma Ethniki

    30/3 23:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Apollon Paralimniou FC

    Apollon Paralimniou FC

  • G
    Apollon Paralimniou FC

    Apollon Paralimniou FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    Aspida Xanthi

    Aspida Xanthi

  • G
    PAO Kosmio

    PAO Kosmio

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 6

    MS

    ( İY : 0 - 6 )

    Apollon Paralimniou FC

    Apollon Paralimniou FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
21
Kronos Argyrades FC İstatistiklerKronos Argyrades FC230000000
  • G
    Grevena Aerata

    Grevena Aerata

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Kronos Argyrades FC

    Kronos Argyrades FC

  • B
    Kronos Argyrades FC

    Kronos Argyrades FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Nafpaktiakos Asteras

    Nafpaktiakos Asteras

  • B
    Thriamvos Serviana

    Thriamvos Serviana

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Kronos Argyrades FC

    Kronos Argyrades FC

  • G
    Makedonikos Foufas FC

    Makedonikos Foufas FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Kronos Argyrades FC

    Kronos Argyrades FC

  • G
    Kronos Argyrades FC

    Kronos Argyrades FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AO Tilikratis Lefkada 2014

    AO Tilikratis Lefkada 2014

0.00
0%0%0%0%0%0.00
22
Acheron Kanalaki FC İstatistiklerAcheron Kanalaki FC230000000
  • B
    Acheron Kanalaki FC

    Acheron Kanalaki FC

    Gamma Ethniki

    24/2 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Souli Paramythia FC

    Souli Paramythia FC

  • G
    Megas Alexandros Kallithea

    Megas Alexandros Kallithea

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Acheron Kanalaki FC

    Acheron Kanalaki FC

  • G
    AE Lefkimmi

    AE Lefkimmi

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Acheron Kanalaki FC

    Acheron Kanalaki FC

  • G
    Acheron Kanalaki FC

    Acheron Kanalaki FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 4 - 1 )

    Grevena Aerata

    Grevena Aerata

  • G
    Nafpaktiakos Asteras

    Nafpaktiakos Asteras

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Acheron Kanalaki FC

    Acheron Kanalaki FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
23
PAE Ethnikos Piraeus FC İstatistiklerEthnikos Piraeus240000000
  • G
    PAE Ethnikos Piraeus FC

    Ethnikos Piraeus

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Keratsini FC

    Keratsini FC

  • B
    AE Neapolis

    AE Neapolis

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    PAE Ethnikos Piraeus FC

    Ethnikos Piraeus

  • B
    PAE Ethnikos Piraeus FC

    Ethnikos Piraeus

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    PAE Ionikos Nikaias

    Ionikos

  • G
    PAE Ethnikos Piraeus FC

    Ethnikos Piraeus

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Palaiochora FC

    AO Palaiochoras

  • M
    OFI Ierapetra

    OFI Ierapetra

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    PAE Ethnikos Piraeus FC

    Ethnikos Piraeus

0.00
0%0%0%0%0%0.00
24
AO Episkopis Rethymno İstatistiklerAO Episkopis Rethymno240000000
  • B
    AO Episkopis Rethymno

    AO Episkopis Rethymno

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AO Giouchtas FC

    AO Giouchtas FC

  • G
    Keratsini FC

    Keratsini FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    AO Episkopis Rethymno

    AO Episkopis Rethymno

  • G
    AO Episkopis Rethymno

    AO Episkopis Rethymno

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    6 - 1

    MS

    ( İY : 6 - 1 )

    AE Neapolis

    AE Neapolis

  • M
    PAE Ionikos Nikaias

    Ionikos

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    AO Episkopis Rethymno

    AO Episkopis Rethymno

  • G
    AO Episkopis Rethymno

    AO Episkopis Rethymno

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Palaiochora FC

    AO Palaiochoras

0.00
0%0%0%0%0%0.00
25
AO Ipato İstatistiklerAO Ipato260000000
  • M
    AO Ipato

    AO Ipato

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

  • M
    PS PAE Kalamata

    PS PAE Kalamata

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AO Ipato

    AO Ipato

  • B
    AO Ipato

    AO Ipato

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Panarkadikos

    Panarkadikos

  • G
    Enosi Lerna

    Enosi Lerna

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    AO Ipato

    AO Ipato

  • G
    AO Ipato

    AO Ipato

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 5 - 0 )

    Asteras Vlachioti

    Asteras Vlachioti

0.00
0%0%0%0%0%0.00
26
Almopos Aridaia FC İstatistiklerAlmopos Aridaia FC260000000
  • G
    Langadas FC

    Langadas FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Almopos Aridaia FC

    Almopos Aridaia FC

  • B
    Almopos Aridaia FC

    Almopos Aridaia FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Aris Palaiochori

    Aris Palaiochori

  • B
    Olympiakos Kyminion

    Olympiakos Kyminion

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Almopos Aridaia FC

    Almopos Aridaia FC

  • G
    Almopos Aridaia FC

    Almopos Aridaia FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

  • M
    Anagennisi Giannitsa FC

    Anagennisi Giannitsa FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Almopos Aridaia FC

    Almopos Aridaia FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
27
AO Diagoras Vrachneika Patras İstatistiklerDiagoras Vrachneikon240000000
  • G
    AO Diagoras Vrachneika Patras

    Diagoras Vrachneikon

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Panegialios FC

    Panegialios FC

  • M
    G.A.S Ialysos 1948

    G.A.S Ialysos 1948

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AO Diagoras Vrachneika Patras

    Diagoras Vrachneikon

  • B
    AO Diagoras Vrachneika Patras

    Diagoras Vrachneikon

    Gamma Ethniki

    31/3 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Niki Tragano

    Niki Tragano

  • G
    AO Diagoras Vrachneika Patras

    Diagoras Vrachneikon

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

  • G
    FC Foivos Kremasti

    FC Foivos Kremasti

    Gamma Ethniki

    14/4 22:30

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    AO Diagoras Vrachneika Patras

    Diagoras Vrachneikon

0.00
0%0%0%0%0%0.00
28
APS Aiolikos Mytilinis İstatistiklerAPS Aiolikos Mytilinis240000000
  • G
    Agioi Anargyroi FC

    Agioi Anargyroi FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    APS Aiolikos Mytilinis

    APS Aiolikos Mytilinis

  • G
    APS Aiolikos Mytilinis

    APS Aiolikos Mytilinis

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Panthiraikos FC

    Panthiraikos FC

  • M
    AO Chalkis

    Chalkis

    Gamma Ethniki

    14/4 21:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    APS Aiolikos Mytilinis

    APS Aiolikos Mytilinis

  • B
    APS Aiolikos Mytilinis

    APS Aiolikos Mytilinis

    Gamma Ethniki

    5/5 21:30

    2 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    PAE Ionikos Nikaias

    Ionikos

  • M
    PAE Ionikos Nikaias

    Ionikos

    Gamma Ethniki

    12/5 21:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    APS Aiolikos Mytilinis

    APS Aiolikos Mytilinis

0.00
0%0%0%0%0%0.00
29
Palliniakos FC İstatistiklerPalliniakos240000000
  • G
    Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka

    Panamvrakakikos A-M

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Palliniakos FC

    Palliniakos

  • B
    Palliniakos FC

    Palliniakos

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Paniliakos FC

    Paniliakos FC

  • G
    Asteras Amaliadas Panopoulou FC

    Asteras Amaliadas Panopoulou FC

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 4 )

    Palliniakos FC

    Palliniakos

  • M
    Diagoras GS Rodos

    Diagoras GS Rodos

    Gamma Ethniki

    7/4 22:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Palliniakos FC

    Palliniakos

  • G
    Palliniakos FC

    Palliniakos

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Panegialios FC

    Panegialios FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
30
AO Giouchtas FC İstatistiklerAO Giouchtas FC240000000
  • B
    AO Episkopis Rethymno

    AO Episkopis Rethymno

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AO Giouchtas FC

    AO Giouchtas FC

  • M
    AO Giouchtas FC

    AO Giouchtas FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    PO Atsalenios Iraklio

    PO Atsalenios Iraklio

  • M
    Athlitiki Enosi Ergazomenon Kritis INKA FC

    Aeek Inka

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AO Giouchtas FC

    AO Giouchtas FC

  • B
    PAO Atromitos Piraeus

    PAO Atromitos Piraeus

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AO Giouchtas FC

    AO Giouchtas FC

  • G
    AO Giouchtas FC

    AO Giouchtas FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Keratsini FC

    Keratsini FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
31
AE Pellana İstatistiklerAE Pellana260000000
  • G
    AO Eikosimia

    AO Eikosimia

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    AE Pellana

    AE Pellana

  • M
    AE Pellana

    AE Pellana

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    Panargiakos FC

    Panargiakos FC

  • B
    AE Pellana

    AE Pellana

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    AE Ermionidas-Ermis

    AE Ermionidas-Ermis

  • B
    AO Katastari

    AO Katastari

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AE Pellana

    AE Pellana

  • G
    AE Pellana

    AE Pellana

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 4 - 1 )

    AO Mandraikos FC

    AO Mandraikos FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
32
AE Ermionidas-Ermis İstatistiklerAE Ermionidas-Ermis260000000
  • M
    Panargiakos FC

    Panargiakos FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AE Ermionidas-Ermis

    AE Ermionidas-Ermis

  • M
    AE Ermionidas-Ermis

    AE Ermionidas-Ermis

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 4

    MS

    ( İY : 2 - 4 )

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

  • B
    AE Pellana

    AE Pellana

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    AE Ermionidas-Ermis

    AE Ermionidas-Ermis

  • M
    AE Ermionidas-Ermis

    AE Ermionidas-Ermis

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    PS PAE Kalamata

    PS PAE Kalamata

  • G
    AO Katastari

    AO Katastari

    Gamma Ethniki

    14/4 21:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 2 - 3 )

    AE Ermionidas-Ermis

    AE Ermionidas-Ermis

0.00
0%0%0%0%0%0.00
33
AE Lefkimmi İstatistiklerAE Lefkimmi230000000
  • M
    AE Lefkimmi

    AE Lefkimmi

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    AS Thesprotos Igoumenitsa

    Thesprotos

  • M
    AE Lefkimmi

    AE Lefkimmi

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Acheron Kanalaki FC

    Acheron Kanalaki FC

  • M
    Makedonikos Siatista FC

    Makedonikos Siatista FC

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    AE Lefkimmi

    AE Lefkimmi

  • G
    AE Lefkimmi

    AE Lefkimmi

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Souli Paramythia FC

    Souli Paramythia FC

  • G
    Megas Alexandros Kallithea

    Megas Alexandros Kallithea

    Gamma Ethniki

    14/4 21:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    AE Lefkimmi

    AE Lefkimmi

0.00
0%0%0%0%0%0.00
34
Makedonikos Foufas FC İstatistiklerMakedonikos Foufas FC230000000
  • B
    Makedonikos Foufas FC

    Makedonikos Foufas FC

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Nafpaktiakos Asteras

    Nafpaktiakos Asteras

  • M
    Souli Paramythia FC

    Souli Paramythia FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Makedonikos Foufas FC

    Makedonikos Foufas FC

  • B
    Makedonikos Foufas FC

    Makedonikos Foufas FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Thriamvos Serviana

    Thriamvos Serviana

  • M
    Megas Alexandros Kallithea

    Megas Alexandros Kallithea

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Makedonikos Foufas FC

    Makedonikos Foufas FC

  • M
    Makedonikos Foufas FC

    Makedonikos Foufas FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Kronos Argyrades FC

    Kronos Argyrades FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
35
AS Meteora Kalambakas İstatistiklerAS Meteora Kalambakas250000000
  • B
    AS Meteora Kalambakas

    AS Meteora Kalambakas

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    SFK Pierikos Katerini

    SFK Pierikos Katerini

  • B
    Thiseas Agria

    Thiseas Agria

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AS Meteora Kalambakas

    AS Meteora Kalambakas

  • G
    AS Meteora Kalambakas

    AS Meteora Kalambakas

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    AO Stylida

    AO Stylida

  • M
    Niki Volou FC

    Niki Volou FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    AS Meteora Kalambakas

    AS Meteora Kalambakas

  • G
    AS Meteora Kalambakas

    AS Meteora Kalambakas

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Apollon Makrychori

    Apollon Makrychori

0.00
0%0%0%0%0%0.00
36
Orfeas Puma Xanthis İstatistiklerOrfeas Puma Xanthis260000000
  • M
    Panserraikos FC

    Panserraikos FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Orfeas Puma Xanthis

    Orfeas Puma Xanthis

  • M
    Orfeas Puma Xanthis

    Orfeas Puma Xanthis

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    AS Nestos Chrisoupolis

    AS Nestos Chrisoupolis

  • B
    Orfeas Puma Xanthis

    Orfeas Puma Xanthis

    Gamma Ethniki

    30/3 23:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Apollon Paralimniou FC

    Apollon Paralimniou FC

  • G
    PAO Kosmio

    PAO Kosmio

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Orfeas Puma Xanthis

    Orfeas Puma Xanthis

  • G
    Orfeas Puma Xanthis

    Orfeas Puma Xanthis

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 6 - 0 )

    Ethnikos Sidirokastro

    Ethnikos Sidirokastro

0.00
0%0%0%0%0%0.00
37
AO Katastari İstatistiklerAO Katastari260000000
  • B
    Asteras Vlachioti

    Asteras Vlachioti

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AO Katastari

    AO Katastari

  • G
    AO Katastari

    AO Katastari

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    8 - 0

    MS

    ( İY : 8 - 0 )

    AO Eikosimia

    AO Eikosimia

  • M
    Panargiakos FC

    Panargiakos FC

    Gamma Ethniki

    31/3 19:30

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    AO Katastari

    AO Katastari

  • B
    AO Katastari

    AO Katastari

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AE Pellana

    AE Pellana

  • M
    AO Katastari

    AO Katastari

    Gamma Ethniki

    14/4 21:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 2 - 3 )

    AE Ermionidas-Ermis

    AE Ermionidas-Ermis

0.00
0%0%0%0%0%0.00
38
AO Ilisiakos Zografou İstatistiklerIlisiakos220000000
  • B
    PAS Korinthos FC

    PAS Korinthos FC

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AO Ilisiakos Zografou

    Ilisiakos

  • B
    AO Ilisiakos Zografou

    Ilisiakos

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Agios Ierotheos FC

    Agios Ierotheos FC

  • M
    AO Ilisiakos Zografou

    Ilisiakos

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Charavgiakos FC

    Charavgiakos FC

  • M
    PAE Egaleo FC

    Egaleo

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    AO Ilisiakos Zografou

    Ilisiakos

  • G
    AO Ilisiakos Zografou

    Ilisiakos

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Thyella Kamari

    Thyella Kamari

0.00
0%0%0%0%0%0.00
39
Asteras Itea İstatistiklerAsteras Itea250000000
  • M
    PAE Olympiakos Volos

    Olympiakos Volou

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Asteras Itea

    Asteras Itea

  • B
    Fokikos FC

    Fokikos FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Asteras Itea

    Asteras Itea

  • G
    Asteras Itea

    Asteras Itea

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Achilleas Neokaisareias FC

    Achilleas Neokaisareias FC

  • B
    GS Almyros

    GS Almyros

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Asteras Itea

    Asteras Itea

  • B
    AO Oikonomos Tsaritsanis

    AO Oikonomos Tsaritsanis

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    4 - 4

    MS

    ( İY : 4 - 4 )

    Asteras Itea

    Asteras Itea

0.00
0%0%0%0%0%0.00
40
Keravnos Pernis FC İstatistiklerKeravnos Pernis FC260000000
  • G
    Ethnikos Sidirokastro

    Ethnikos Sidirokastro

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Keravnos Pernis FC

    Keravnos Pernis FC

  • G
    Keravnos Pernis FC

    Keravnos Pernis FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    5 - 4

    MS

    ( İY : 5 - 4 )

    Aetos Orfani

    Aetos Orfani

  • B
    AP Alexandros Kilkis

    AP Alexandros Kilkis

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    Keravnos Pernis FC

    Keravnos Pernis FC

  • B
    Keravnos Pernis FC

    Keravnos Pernis FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AE Kalampaki

    AE Kalampaki

  • M
    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 3 - 2 )

    Keravnos Pernis FC

    Keravnos Pernis FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
41
Aris Avato İstatistiklerAris Avato260000000
  • G
    Aris Avato

    Aris Avato

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    4 - 2

    MS

    ( İY : 4 - 2 )

    PAO Kosmio

    PAO Kosmio

  • M
    Ethnikos Sidirokastro

    Ethnikos Sidirokastro

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Aris Avato

    Aris Avato

  • M
    Aetos Orfani

    Aetos Orfani

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Aris Avato

    Aris Avato

  • G
    Aris Avato

    Aris Avato

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    AP Alexandros Kilkis

    AP Alexandros Kilkis

  • M
    AE Kalampaki

    AE Kalampaki

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Aris Avato

    Aris Avato

0.00
0%0%0%0%0%0.00
42
Nafpaktiakos Asteras İstatistiklerNafpaktiakos Asteras230000000
  • G
    Nafpaktiakos Asteras

    Nafpaktiakos Asteras

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Thriamvos Serviana

    Thriamvos Serviana

  • B
    Kronos Argyrades FC

    Kronos Argyrades FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Nafpaktiakos Asteras

    Nafpaktiakos Asteras

  • M
    Nafpaktiakos Asteras

    Nafpaktiakos Asteras

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    AO Tilikratis Lefkada 2014

    AO Tilikratis Lefkada 2014

  • M
    AS Thesprotos Igoumenitsa

    Thesprotos

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Nafpaktiakos Asteras

    Nafpaktiakos Asteras

  • M
    Nafpaktiakos Asteras

    Nafpaktiakos Asteras

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Acheron Kanalaki FC

    Acheron Kanalaki FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
43
Souli Paramythia FC İstatistiklerSouli Paramythia FC230000000
  • B
    Acheron Kanalaki FC

    Acheron Kanalaki FC

    Gamma Ethniki

    24/2 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Souli Paramythia FC

    Souli Paramythia FC

  • G
    Souli Paramythia FC

    Souli Paramythia FC

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Makedonikos Siatista FC

    Makedonikos Siatista FC

  • G
    Souli Paramythia FC

    Souli Paramythia FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Makedonikos Foufas FC

    Makedonikos Foufas FC

  • M
    Megas Alexandros Kallithea

    Megas Alexandros Kallithea

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Souli Paramythia FC

    Souli Paramythia FC

  • M
    AE Lefkimmi

    AE Lefkimmi

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Souli Paramythia FC

    Souli Paramythia FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
44
Anagennisi Giannitsa FC İstatistiklerAnagennisi Giannitsa FC260000000
  • M
    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Anagennisi Giannitsa FC

    Anagennisi Giannitsa FC

  • G
    PAO Koufalion

    PAO Koufalion

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    Anagennisi Giannitsa FC

    Anagennisi Giannitsa FC

  • B
    Anagennisi Giannitsa FC

    Anagennisi Giannitsa FC

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Makedonikos Efkarpia FC

    Makedonikos Efkarpia FC

  • M
    AO Triglia Rafinas

    AO Triglia Rafinas

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Anagennisi Giannitsa FC

    Anagennisi Giannitsa FC

  • G
    Anagennisi Giannitsa FC

    Anagennisi Giannitsa FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Almopos Aridaia FC

    Almopos Aridaia FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
45
AP Alexandros Kilkis İstatistiklerAP Alexandros Kilkis260000000
  • G
    AP Alexandros Kilkis

    AP Alexandros Kilkis

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Aspida Xanthi

    Aspida Xanthi

  • M
    AO Kavala

    Kavala

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    AP Alexandros Kilkis

    AP Alexandros Kilkis

  • B
    AP Alexandros Kilkis

    AP Alexandros Kilkis

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    Keravnos Pernis FC

    Keravnos Pernis FC

  • M
    Aris Avato

    Aris Avato

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    AP Alexandros Kilkis

    AP Alexandros Kilkis

  • B
    AP Alexandros Kilkis

    AP Alexandros Kilkis

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Panserraikos FC

    Panserraikos FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
46
Asteras Vlachioti İstatistiklerAsteras Vlachioti260000000
  • B
    Asteras Vlachioti

    Asteras Vlachioti

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AO Katastari

    AO Katastari

  • G
    AO Mandraikos FC

    AO Mandraikos FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Asteras Vlachioti

    Asteras Vlachioti

  • G
    GPS Pamisos Messini

    GPS Pamisos Messini

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    Asteras Vlachioti

    Asteras Vlachioti

  • M
    Asteras Vlachioti

    Asteras Vlachioti

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    2 - 5

    MS

    ( İY : 2 - 5 )

    APO Amvrysseas

    APO Amvrysseas

  • M
    AO Ipato

    AO Ipato

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 5 - 0 )

    Asteras Vlachioti

    Asteras Vlachioti

0.00
0%0%0%0%0%0.00
47
GS Almyros İstatistiklerGS Almyros260000000
  • G
    GS Almyros

    GS Almyros

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 6 - 0 )

    AO Stylida

    AO Stylida

  • M
    Niki Volou FC

    Niki Volou FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    GS Almyros

    GS Almyros

  • G
    GS Almyros

    GS Almyros

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    Apollon Makrychori

    Apollon Makrychori

  • B
    GS Almyros

    GS Almyros

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Asteras Itea

    Asteras Itea

  • B
    PAE Olympiakos Volos

    Olympiakos Volou

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    GS Almyros

    GS Almyros

0.00
0%0%0%0%0%0.00
48
AO Tilikratis Lefkada 2014 İstatistiklerAO Tilikratis Lefkada 2014230000000
  • M
    AO Tilikratis Lefkada 2014

    AO Tilikratis Lefkada 2014

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    AE Lefkimmi

    AE Lefkimmi

  • G
    AO Tilikratis Lefkada 2014

    AO Tilikratis Lefkada 2014

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 5 - 0 )

    Grevena Aerata

    Grevena Aerata

  • G
    Nafpaktiakos Asteras

    Nafpaktiakos Asteras

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    AO Tilikratis Lefkada 2014

    AO Tilikratis Lefkada 2014

  • G
    AO Tilikratis Lefkada 2014

    AO Tilikratis Lefkada 2014

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Thriamvos Serviana

    Thriamvos Serviana

  • M
    Kronos Argyrades FC

    Kronos Argyrades FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AO Tilikratis Lefkada 2014

    AO Tilikratis Lefkada 2014

0.00
0%0%0%0%0%0.00
49
Aetos Orfani İstatistiklerAetos Orfani260000000
  • M
    Aetos Orfani

    Aetos Orfani

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    AO Kavala

    Kavala

  • M
    Keravnos Pernis FC

    Keravnos Pernis FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    5 - 4

    MS

    ( İY : 5 - 4 )

    Aetos Orfani

    Aetos Orfani

  • G
    Aetos Orfani

    Aetos Orfani

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Aris Avato

    Aris Avato

  • M
    Aetos Orfani

    Aetos Orfani

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    Panserraikos FC

    Panserraikos FC

  • M
    AS Nestos Chrisoupolis

    AS Nestos Chrisoupolis

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Aetos Orfani

    Aetos Orfani

0.00
0%0%0%0%0%0.00
50
Makedonikos Efkarpia FC İstatistiklerMakedonikos Efkarpia FC260000000
  • G
    Olympiakos Kyminion

    Olympiakos Kyminion

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Makedonikos Efkarpia FC

    Makedonikos Efkarpia FC

  • G
    Makedonikos Efkarpia FC

    Makedonikos Efkarpia FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

  • B
    Anagennisi Giannitsa FC

    Anagennisi Giannitsa FC

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Makedonikos Efkarpia FC

    Makedonikos Efkarpia FC

  • M
    PAO Koufalion

    PAO Koufalion

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Makedonikos Efkarpia FC

    Makedonikos Efkarpia FC

  • M
    Makedonikos Efkarpia FC

    Makedonikos Efkarpia FC

    Gamma Ethniki

    15/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    AO Triglia Rafinas

    AO Triglia Rafinas

0.00
0%0%0%0%0%0.00
51
Athlitiki Enosi Ergazomenon Kritis INKA FC İstatistiklerAeek Inka240000000
  • B
    PO Atsalenios Iraklio

    PO Atsalenios Iraklio

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Athlitiki Enosi Ergazomenon Kritis INKA FC

    Aeek Inka

  • G
    PAO Atromitos Piraeus

    PAO Atromitos Piraeus

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 5

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    Athlitiki Enosi Ergazomenon Kritis INKA FC

    Aeek Inka

  • G
    Athlitiki Enosi Ergazomenon Kritis INKA FC

    Aeek Inka

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AO Giouchtas FC

    AO Giouchtas FC

  • M
    Keratsini FC

    Keratsini FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 3 - 2 )

    Athlitiki Enosi Ergazomenon Kritis INKA FC

    Aeek Inka

  • G
    Athlitiki Enosi Ergazomenon Kritis INKA FC

    Aeek Inka

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    AE Neapolis

    AE Neapolis

0.00
0%0%0%0%0%0.00
52
Panarkadikos İstatistiklerPanarkadikos260000000
  • B
    GPS Pamisos Messini

    GPS Pamisos Messini

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Panarkadikos

    Panarkadikos

  • B
    Panarkadikos

    Panarkadikos

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    APO Amvrysseas

    APO Amvrysseas

  • B
    AO Ipato

    AO Ipato

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Panarkadikos

    Panarkadikos

  • M
    Panarkadikos

    Panarkadikos

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

    Enosi Panaspropyrgiakos Doxas

  • B
    PS PAE Kalamata

    PS PAE Kalamata

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    Panarkadikos

    Panarkadikos

0.00
0%0%0%0%0%0.00
53
AO Oikonomos Tsaritsanis İstatistiklerAO Oikonomos Tsaritsanis260000000
  • B
    AO Oikonomos Tsaritsanis

    AO Oikonomos Tsaritsanis

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Thiseas Agria

    Thiseas Agria

  • G
    AO Stylida

    AO Stylida

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    AO Oikonomos Tsaritsanis

    AO Oikonomos Tsaritsanis

  • B
    AO Oikonomos Tsaritsanis

    AO Oikonomos Tsaritsanis

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Niki Volou FC

    Niki Volou FC

  • B
    Apollon Makrychori

    Apollon Makrychori

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AO Oikonomos Tsaritsanis

    AO Oikonomos Tsaritsanis

  • B
    AO Oikonomos Tsaritsanis

    AO Oikonomos Tsaritsanis

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    4 - 4

    MS

    ( İY : 4 - 4 )

    Asteras Itea

    Asteras Itea

0.00
0%0%0%0%0%0.00
54
Panthiraikos FC İstatistiklerPanthiraikos FC220000000
  • B
    Agioi Anargyroi FC

    Agioi Anargyroi FC

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Panthiraikos FC

    Panthiraikos FC

  • G
    Charavgiakos FC

    Charavgiakos FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Panthiraikos FC

    Panthiraikos FC

  • M
    APS Aiolikos Mytilinis

    APS Aiolikos Mytilinis

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Panthiraikos FC

    Panthiraikos FC

  • G
    Panthiraikos FC

    Panthiraikos FC

    Gamma Ethniki

    10/4 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    AO Chalkis

    Chalkis

  • B
    Panthiraikos FC

    Panthiraikos FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    GS Kallithea FC

    GS Kallithea FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
55
PO Atsalenios Iraklio İstatistiklerPO Atsalenios Iraklio240000000
  • B
    PO Atsalenios Iraklio

    PO Atsalenios Iraklio

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Athlitiki Enosi Ergazomenon Kritis INKA FC

    Aeek Inka

  • G
    AO Giouchtas FC

    AO Giouchtas FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    PO Atsalenios Iraklio

    PO Atsalenios Iraklio

  • G
    PO Atsalenios Iraklio

    PO Atsalenios Iraklio

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Keratsini FC

    Keratsini FC

  • G
    AE Neapolis

    AE Neapolis

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    PO Atsalenios Iraklio

    PO Atsalenios Iraklio

  • M
    PO Atsalenios Iraklio

    PO Atsalenios Iraklio

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    PAE Ionikos Nikaias

    Ionikos

0.00
0%0%0%0%0%0.00
56
Thyella Diastavroseos Rafinas FC İstatistiklerThyella Diastavroseos Rafinas FC240000000
  • B
    FC Foivos Kremasti

    FC Foivos Kremasti

    Gamma Ethniki

    3/3 20:30

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

  • G
    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Pamvouprasiakos AO Varda FC

    PAO Vardas

  • M
    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

    Gamma Ethniki

    31/3 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    AO Acharnaikos FC

    AO Acharnaikos FC

  • M
    AO Diagoras Vrachneika Patras

    Diagoras Vrachneikon

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

  • B
    Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka

    Panamvrakakikos A-M

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
57
Pamvouprasiakos AO Varda FC İstatistiklerPAO Vardas240000000
  • G
    Pamvouprasiakos AO Varda FC

    PAO Vardas

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Niki Tragano

    Niki Tragano

  • M
    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Pamvouprasiakos AO Varda FC

    PAO Vardas

  • M
    Pamvouprasiakos AO Varda FC

    PAO Vardas

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Foivos Kremasti

    FC Foivos Kremasti

  • B
    Pamvouprasiakos AO Varda FC

    PAO Vardas

    Gamma Ethniki

    31/3 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Diagoras GS Rodos

    Diagoras GS Rodos

  • M
    Pamvouprasiakos AO Varda FC

    PAO Vardas

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    AO Acharnaikos FC

    AO Acharnaikos FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
58
PAE Agrotikos Asteras Evosmou İstatistiklerPAE Agrotikos Asteras Evosmou260000000
  • G
    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Anagennisi Giannitsa FC

    Anagennisi Giannitsa FC

  • M
    Makedonikos Efkarpia FC

    Makedonikos Efkarpia FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

  • M
    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    AO Triglia Rafinas

    AO Triglia Rafinas

  • M
    Almopos Aridaia FC

    Almopos Aridaia FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

  • M
    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    PAE Agrotikos Asteras Evosmou

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    Elpis Skoutari

    Elpis Skoutari

0.00
0%0%0%0%0%0.00
59
APO Amvrysseas İstatistiklerAPO Amvrysseas260000000
  • M
    APO Amvrysseas

    APO Amvrysseas

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    PS PAE Kalamata

    PS PAE Kalamata

  • B
    Panarkadikos

    Panarkadikos

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    APO Amvrysseas

    APO Amvrysseas

  • G
    APO Amvrysseas

    APO Amvrysseas

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    Enosi Lerna

    Enosi Lerna

  • G
    Asteras Vlachioti

    Asteras Vlachioti

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    2 - 5

    MS

    ( İY : 2 - 5 )

    APO Amvrysseas

    APO Amvrysseas

  • G
    APO Amvrysseas

    APO Amvrysseas

    Gamma Ethniki

    14/4 19:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    AO Eikosimia

    AO Eikosimia

0.00
0%0%0%0%0%0.00
60
AO Sellana İstatistiklerAO Sellana250000000
  • G
    AO Sellana

    AO Sellana

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AS Meteora Kalambakas

    AS Meteora Kalambakas

  • M
    PAE Olympiakos Volos

    Olympiakos Volou

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    AO Sellana

    AO Sellana

  • M
    AO Sellana

    AO Sellana

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    SFK Pierikos Katerini

    SFK Pierikos Katerini

  • G
    AO Sellana

    AO Sellana

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Thiseas Agria

    Thiseas Agria

  • B
    Fokikos FC

    Fokikos FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AO Sellana

    AO Sellana

0.00
0%0%0%0%0%0.00
61
Keratsini FC İstatistiklerKeratsini FC240000000
  • M
    PAE Ethnikos Piraeus FC

    Ethnikos Piraeus

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Keratsini FC

    Keratsini FC

  • M
    Keratsini FC

    Keratsini FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    AO Episkopis Rethymno

    AO Episkopis Rethymno

  • M
    PO Atsalenios Iraklio

    PO Atsalenios Iraklio

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Keratsini FC

    Keratsini FC

  • G
    Keratsini FC

    Keratsini FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 3 - 2 )

    Athlitiki Enosi Ergazomenon Kritis INKA FC

    Aeek Inka

  • M
    AO Giouchtas FC

    AO Giouchtas FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Keratsini FC

    Keratsini FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
62
SFK Pierikos Katerini İstatistiklerSFK Pierikos Katerini250000000
  • B
    AS Meteora Kalambakas

    AS Meteora Kalambakas

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    SFK Pierikos Katerini

    SFK Pierikos Katerini

  • G
    AO Sellana

    AO Sellana

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    SFK Pierikos Katerini

    SFK Pierikos Katerini

  • G
    SFK Pierikos Katerini

    SFK Pierikos Katerini

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Thiseas Agria

    Thiseas Agria

  • G
    AO Stylida

    AO Stylida

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 4 )

    SFK Pierikos Katerini

    SFK Pierikos Katerini

  • M
    SFK Pierikos Katerini

    SFK Pierikos Katerini

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    Niki Volou FC

    Niki Volou FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
63
Thiseas Agria İstatistiklerThiseas Agria250000000
  • B
    AO Oikonomos Tsaritsanis

    AO Oikonomos Tsaritsanis

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Thiseas Agria

    Thiseas Agria

  • B
    Thiseas Agria

    Thiseas Agria

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AS Meteora Kalambakas

    AS Meteora Kalambakas

  • M
    SFK Pierikos Katerini

    SFK Pierikos Katerini

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Thiseas Agria

    Thiseas Agria

  • M
    AO Sellana

    AO Sellana

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Thiseas Agria

    Thiseas Agria

  • G
    Thiseas Agria

    Thiseas Agria

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    AO Stylida

    AO Stylida

0.00
0%0%0%0%0%0.00
64
AO Acharnaikos FC İstatistiklerAO Acharnaikos FC240000000
  • B
    AO Acharnaikos FC

    AO Acharnaikos FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    G.A.S Ialysos 1948

    G.A.S Ialysos 1948

  • B
    AO Acharnaikos FC

    AO Acharnaikos FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Niki Tragano

    Niki Tragano

  • G
    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

    Thyella Diastavroseos Rafinas FC

    Gamma Ethniki

    31/3 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    AO Acharnaikos FC

    AO Acharnaikos FC

  • G
    AO Acharnaikos FC

    AO Acharnaikos FC

    Gamma Ethniki

    7/4 20:15

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FC Foivos Kremasti

    FC Foivos Kremasti

  • G
    Pamvouprasiakos AO Varda FC

    PAO Vardas

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    AO Acharnaikos FC

    AO Acharnaikos FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
65
Agioi Anargyroi FC İstatistiklerAgioi Anargyroi FC220000000
  • B
    Agioi Anargyroi FC

    Agioi Anargyroi FC

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Panthiraikos FC

    Panthiraikos FC

  • G
    AO Chalkis

    Chalkis

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Agioi Anargyroi FC

    Agioi Anargyroi FC

  • M
    Agioi Anargyroi FC

    Agioi Anargyroi FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    APS Aiolikos Mytilinis

    APS Aiolikos Mytilinis

  • M
    GS Kallithea FC

    GS Kallithea FC

    Gamma Ethniki

    6/4 22:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 4 - 1 )

    Agioi Anargyroi FC

    Agioi Anargyroi FC

  • G
    Agioi Anargyroi FC

    Agioi Anargyroi FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    5 - 1

    MS

    ( İY : 5 - 1 )

    PAS Korinthos FC

    PAS Korinthos FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
66
Agios Ierotheos FC İstatistiklerAgios Ierotheos FC220000000
  • G
    Agios Ierotheos FC

    Agios Ierotheos FC

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 3 - 2 )

    Charavgiakos FC

    Charavgiakos FC

  • B
    AO Ilisiakos Zografou

    Ilisiakos

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Agios Ierotheos FC

    Agios Ierotheos FC

  • M
    Agios Ierotheos FC

    Agios Ierotheos FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    PAE Egaleo FC

    Egaleo

  • M
    Thyella Kamari

    Thyella Kamari

    Gamma Ethniki

    6/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Agios Ierotheos FC

    Agios Ierotheos FC

  • G
    Agios Ierotheos FC

    Agios Ierotheos FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    7 - 3

    MS

    ( İY : 7 - 3 )

    Apollon Eretria

    Apollon Eretria

0.00
0%0%0%0%0%0.00
67
Achilleas Neokaisareias FC İstatistiklerAchilleas Neokaisareias FC250000000
  • B
    AO Stylida

    AO Stylida

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Achilleas Neokaisareias FC

    Achilleas Neokaisareias FC

  • M
    Achilleas Neokaisareias FC

    Achilleas Neokaisareias FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    2 - 4

    MS

    ( İY : 2 - 4 )

    Niki Volou FC

    Niki Volou FC

  • G
    Achilleas Neokaisareias FC

    Achilleas Neokaisareias FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Apollon Makrychori

    Apollon Makrychori

  • M
    Asteras Itea

    Asteras Itea

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Achilleas Neokaisareias FC

    Achilleas Neokaisareias FC

  • M
    Achilleas Neokaisareias FC

    Achilleas Neokaisareias FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    PAE Olympiakos Volos

    Olympiakos Volou

0.00
0%0%0%0%0%0.00
68
Paniliakos FC İstatistiklerPaniliakos FC240000000
  • G
    Paniliakos FC

    Paniliakos FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    5 - 1

    MS

    ( İY : 5 - 1 )

    Asteras Amaliadas Panopoulou FC

    Asteras Amaliadas Panopoulou FC

  • B
    Palliniakos FC

    Palliniakos

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Paniliakos FC

    Paniliakos FC

  • M
    Paniliakos FC

    Paniliakos FC

    Gamma Ethniki

    31/3 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Panegialios FC

    Panegialios FC

  • B
    G.A.S Ialysos 1948

    G.A.S Ialysos 1948

    Gamma Ethniki

    7/4 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Paniliakos FC

    Paniliakos FC

  • M
    Paniliakos FC

    Paniliakos FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 2 - 3 )

    Niki Tragano

    Niki Tragano

0.00
0%0%0%0%0%0.00
69
Megas Alexandros Kallithea İstatistiklerMegas Alexandros Kallithea230000000
  • M
    Megas Alexandros Kallithea

    Megas Alexandros Kallithea

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Acheron Kanalaki FC

    Acheron Kanalaki FC

  • G
    Makedonikos Siatista FC

    Makedonikos Siatista FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    Megas Alexandros Kallithea

    Megas Alexandros Kallithea

  • G
    Megas Alexandros Kallithea

    Megas Alexandros Kallithea

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Souli Paramythia FC

    Souli Paramythia FC

  • G
    Megas Alexandros Kallithea

    Megas Alexandros Kallithea

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Makedonikos Foufas FC

    Makedonikos Foufas FC

  • M
    Megas Alexandros Kallithea

    Megas Alexandros Kallithea

    Gamma Ethniki

    14/4 21:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    AE Lefkimmi

    AE Lefkimmi

0.00
0%0%0%0%0%0.00
70
Proodeftiki FC İstatistiklerProodeftiki FC240000000
  • G
    AE Neapolis

    AE Neapolis

    Gamma Ethniki

    9/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Proodeftiki FC

    Proodeftiki FC

  • B
    Palaiochora FC

    AO Palaiochoras

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Proodeftiki FC

    Proodeftiki FC

  • M
    Proodeftiki FC

    Proodeftiki FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    OFI Ierapetra

    OFI Ierapetra

  • B
    Proodeftiki FC

    Proodeftiki FC

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    PAO Atromitos Piraeus

    PAO Atromitos Piraeus

  • G
    Proodeftiki FC

    Proodeftiki FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Ampelakiakos Salamis FAS

    Ampelakiakos Salamis FAS

0.00
0%0%0%0%0%0.00
71
AE Kalampaki İstatistiklerAE Kalampaki260000000
  • M
    AE Kalampaki

    AE Kalampaki

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

  • G
    Aspida Xanthi

    Aspida Xanthi

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    AE Kalampaki

    AE Kalampaki

  • M
    AE Kalampaki

    AE Kalampaki

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    AO Kavala

    Kavala

  • B
    Keravnos Pernis FC

    Keravnos Pernis FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AE Kalampaki

    AE Kalampaki

  • G
    AE Kalampaki

    AE Kalampaki

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Aris Avato

    Aris Avato

0.00
0%0%0%0%0%0.00
72
Niki Tragano İstatistiklerNiki Tragano240000000
  • M
    Pamvouprasiakos AO Varda FC

    PAO Vardas

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Niki Tragano

    Niki Tragano

  • B
    AO Acharnaikos FC

    AO Acharnaikos FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Niki Tragano

    Niki Tragano

  • B
    AO Diagoras Vrachneika Patras

    Diagoras Vrachneikon

    Gamma Ethniki

    31/3 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Niki Tragano

    Niki Tragano

  • B
    Niki Tragano

    Niki Tragano

    Gamma Ethniki

    7/4 20:15

    2 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka

    Panamvrakakikos A-M

  • G
    Paniliakos FC

    Paniliakos FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 2 - 3 )

    Niki Tragano

    Niki Tragano

0.00
0%0%0%0%0%0.00
73
GS Kallithea FC İstatistiklerGS Kallithea FC220000000
  • G
    GS Kallithea FC

    GS Kallithea FC

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    PAE Egaleo FC

    Egaleo

  • B
    Thyella Kamari

    Thyella Kamari

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    GS Kallithea FC

    GS Kallithea FC

  • G
    Apollon Eretria

    Apollon Eretria

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    GS Kallithea FC

    GS Kallithea FC

  • G
    GS Kallithea FC

    GS Kallithea FC

    Gamma Ethniki

    6/4 22:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 4 - 1 )

    Agioi Anargyroi FC

    Agioi Anargyroi FC

  • B
    Panthiraikos FC

    Panthiraikos FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    GS Kallithea FC

    GS Kallithea FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
74
Thriamvos Serviana İstatistiklerThriamvos Serviana230000000
  • M
    Nafpaktiakos Asteras

    Nafpaktiakos Asteras

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Thriamvos Serviana

    Thriamvos Serviana

  • B
    Makedonikos Foufas FC

    Makedonikos Foufas FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Thriamvos Serviana

    Thriamvos Serviana

  • B
    Thriamvos Serviana

    Thriamvos Serviana

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Kronos Argyrades FC

    Kronos Argyrades FC

  • M
    AO Tilikratis Lefkada 2014

    AO Tilikratis Lefkada 2014

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Thriamvos Serviana

    Thriamvos Serviana

  • M
    Thriamvos Serviana

    Thriamvos Serviana

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    AS Thesprotos Igoumenitsa

    Thesprotos

0.00
0%0%0%0%0%0.00
75
Panegialios FC İstatistiklerPanegialios FC240000000
  • M
    AO Diagoras Vrachneika Patras

    Diagoras Vrachneikon

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Panegialios FC

    Panegialios FC

  • G
    Panegialios FC

    Panegialios FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka

    Panamvrakakikos A-M

  • G
    Paniliakos FC

    Paniliakos FC

    Gamma Ethniki

    31/3 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Panegialios FC

    Panegialios FC

  • G
    Panegialios FC

    Panegialios FC

    Gamma Ethniki

    7/4 20:15

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Asteras Amaliadas Panopoulou FC

    Asteras Amaliadas Panopoulou FC

  • M
    Palliniakos FC

    Palliniakos

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Panegialios FC

    Panegialios FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
76
Thyella Kamari İstatistiklerThyella Kamari220000000
  • M
    Thyella Kamari

    Thyella Kamari

    Gamma Ethniki

    3/3 18:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    APS Aiolikos Mytilinis

    APS Aiolikos Mytilinis

  • B
    Thyella Kamari

    Thyella Kamari

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    GS Kallithea FC

    GS Kallithea FC

  • B
    PAS Korinthos FC

    PAS Korinthos FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Thyella Kamari

    Thyella Kamari

  • G
    Thyella Kamari

    Thyella Kamari

    Gamma Ethniki

    6/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Agios Ierotheos FC

    Agios Ierotheos FC

  • M
    AO Ilisiakos Zografou

    Ilisiakos

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Thyella Kamari

    Thyella Kamari

0.00
0%0%0%0%0%0.00
77
Charavgiakos FC İstatistiklerCharavgiakos FC220000000
  • M
    Agios Ierotheos FC

    Agios Ierotheos FC

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 3 - 2 )

    Charavgiakos FC

    Charavgiakos FC

  • M
    Charavgiakos FC

    Charavgiakos FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Panthiraikos FC

    Panthiraikos FC

  • G
    AO Ilisiakos Zografou

    Ilisiakos

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Charavgiakos FC

    Charavgiakos FC

  • G
    Charavgiakos FC

    Charavgiakos FC

    Gamma Ethniki

    6/4 22:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    AO Chalkis

    Chalkis

  • M
    Charavgiakos FC

    Charavgiakos FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    PAE Egaleo FC

    Egaleo

0.00
0%0%0%0%0%0.00
78
Ampelakiakos Salamis FAS İstatistiklerAmpelakiakos Salamis FAS240000000
  • G
    Ampelakiakos Salamis FAS

    Ampelakiakos Salamis FAS

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    AE Neapolis

    AE Neapolis

  • M
    Ampelakiakos Salamis FAS

    Ampelakiakos Salamis FAS

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    PAE Ionikos Nikaias

    Ionikos

  • G
    Palaiochora FC

    AO Palaiochoras

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Ampelakiakos Salamis FAS

    Ampelakiakos Salamis FAS

  • M
    Ampelakiakos Salamis FAS

    Ampelakiakos Salamis FAS

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    OFI Ierapetra

    OFI Ierapetra

  • M
    Proodeftiki FC

    Proodeftiki FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Ampelakiakos Salamis FAS

    Ampelakiakos Salamis FAS

0.00
0%0%0%0%0%0.00
79
AO Mandraikos FC İstatistiklerAO Mandraikos FC260000000
  • M
    AO Mandraikos FC

    AO Mandraikos FC

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Enosi Lerna

    Enosi Lerna

  • M
    AO Mandraikos FC

    AO Mandraikos FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Asteras Vlachioti

    Asteras Vlachioti

  • G
    AO Eikosimia

    AO Eikosimia

    Gamma Ethniki

    31/3 19:00

    2 - 6

    MS

    ( İY : 2 - 6 )

    AO Mandraikos FC

    AO Mandraikos FC

  • M
    AO Mandraikos FC

    AO Mandraikos FC

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    Panargiakos FC

    Panargiakos FC

  • M
    AE Pellana

    AE Pellana

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 4 - 1 )

    AO Mandraikos FC

    AO Mandraikos FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
80
MGS Ethnikos Alexandroupoli FC İstatistiklerMGS Ethnikos Alexandroupoli FC260000000
  • G
    AE Kalampaki

    AE Kalampaki

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

  • G
    Apollon Paralimniou FC

    Apollon Paralimniou FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

  • M
    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Aspida Xanthi

    Aspida Xanthi

  • M
    AO Kavala

    Kavala

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

  • G
    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

    MGS Ethnikos Alexandroupoli FC

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 3 - 2 )

    Keravnos Pernis FC

    Keravnos Pernis FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
81
AO Chalkis İstatistiklerChalkis220000000
  • G
    Apollon Eretria

    Apollon Eretria

    Gamma Ethniki

    3/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    AO Chalkis

    Chalkis

  • M
    AO Chalkis

    Chalkis

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Agioi Anargyroi FC

    Agioi Anargyroi FC

  • M
    Charavgiakos FC

    Charavgiakos FC

    Gamma Ethniki

    6/4 22:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    AO Chalkis

    Chalkis

  • M
    Panthiraikos FC

    Panthiraikos FC

    Gamma Ethniki

    10/4 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    AO Chalkis

    Chalkis

  • G
    AO Chalkis

    Chalkis

    Gamma Ethniki

    14/4 21:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    APS Aiolikos Mytilinis

    APS Aiolikos Mytilinis

0.00
0%0%0%0%0%0.00
82
Apollon Makrychori İstatistiklerApollon Makrychori250000000
  • M
    Apollon Makrychori

    Apollon Makrychori

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    3 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    Fokikos FC

    Fokikos FC

  • M
    Achilleas Neokaisareias FC

    Achilleas Neokaisareias FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Apollon Makrychori

    Apollon Makrychori

  • M
    GS Almyros

    GS Almyros

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    Apollon Makrychori

    Apollon Makrychori

  • B
    Apollon Makrychori

    Apollon Makrychori

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    AO Oikonomos Tsaritsanis

    AO Oikonomos Tsaritsanis

  • M
    AS Meteora Kalambakas

    AS Meteora Kalambakas

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Apollon Makrychori

    Apollon Makrychori

0.00
0%0%0%0%0%0.00
83
PAO Koufalion İstatistiklerPAO Koufalion260000000
  • B
    Edessaikos

    Edessaikos

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    PAO Koufalion

    PAO Koufalion

  • M
    PAO Koufalion

    PAO Koufalion

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    Anagennisi Giannitsa FC

    Anagennisi Giannitsa FC

  • M
    Niki Agkathias

    Niki Agkathias

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    PAO Koufalion

    PAO Koufalion

  • G
    PAO Koufalion

    PAO Koufalion

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Makedonikos Efkarpia FC

    Makedonikos Efkarpia FC

  • B
    Ermis Amyntaio

    Ermis Amyntaio

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    PAO Koufalion

    PAO Koufalion

0.00
0%0%0%0%0%0.00
84
Olympiakos Kyminion İstatistiklerOlympiakos Kyminion260000000
  • M
    Olympiakos Kyminion

    Olympiakos Kyminion

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Makedonikos Efkarpia FC

    Makedonikos Efkarpia FC

  • M
    AO Triglia Rafinas

    AO Triglia Rafinas

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Olympiakos Kyminion

    Olympiakos Kyminion

  • B
    Olympiakos Kyminion

    Olympiakos Kyminion

    Gamma Ethniki

    31/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Almopos Aridaia FC

    Almopos Aridaia FC

  • M
    Elpis Skoutari

    Elpis Skoutari

    Gamma Ethniki

    7/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Olympiakos Kyminion

    Olympiakos Kyminion

  • G
    Olympiakos Kyminion

    Olympiakos Kyminion

    Gamma Ethniki

    14/4 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Meliteas Melitis FC

    Meliteas Melitis FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
85
Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka İstatistiklerPanamvrakakikos A-M240000000
  • M
    Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka

    Panamvrakakikos A-M

    Gamma Ethniki

    17/3 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Palliniakos FC

    Palliniakos

  • M
    Panegialios FC

    Panegialios FC

    Gamma Ethniki

    24/3 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka

    Panamvrakakikos A-M

  • M
    Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka

    Panamvrakakikos A-M

    Gamma Ethniki

    31/3 19:00

    0 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    G.A.S Ialysos 1948

    G.A.S Ialysos 1948

  • B
    Niki Tragano

    Niki Tragano

    Gamma Ethniki

    7/4 20:15

    2 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka

    Panamvrakakikos A-M

  • B