Mısır Kupası Puan Durumu & İstatistik
* Maç saati yerel saat diliminizde gösterilmiştir. (-08:00)
Mısır Kupası Tablo (Mısır) - 2026/27
Tümünü göster - 68 Takımlar
| Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | Son 5 | Form | GYM | KG | GAM | 1.5+ | 2.5+ | ORT | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Telecom Egypt SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | +4 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | 50% | 50% | 2.00 | ||||
| 2 | Misr Lel Makasa | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | +3 | 3.00 | 50% | 50% | 0% | 100% | 50% | 3.50 | ||||
| 3 | El Daklyeh FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | +2 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.00 | ||||
| 4 | El Seka El Hadid | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | +2 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.00 | ||||
| 5 | Delphi SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 4 | +2 | 3.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 5.00 | ||||
| 6 | Aluminium Nag Hammadi | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 1 | +6 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | 100% | 50% | 4.00 | ||||
| 7 | Bur Fouad | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | +4 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | 100% | 50% | 3.00 | ||||
| 8 | Kahraba Ismailia | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | +3 | 2.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 50% | 3.50 | ||||
| 9 | El Minya SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | +2 | 2.00 | 100% | 0% | 50% | 50% | 0% | 1.00 | ||||
| 10 | Pharco FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | +2 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | 50% | 50% | 2.00 | ||||
| 11 | Tahta | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | +2 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | 50% | 50% | 2.00 | ||||
| 12 | Misr Lel Taamen Club | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | +1 | 2.00 | 100% | 0% | 50% | 0% | 0% | 0.50 | ||||
| 13 | Baladiyyat Al Mehalla | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | +1 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | 50% | 0% | 1.50 | ||||
| 14 | El Rebat Wa El Alanwar | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | +1 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | 50% | 0% | 1.50 | ||||
| 15 | Samanod | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | +1 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | 50% | 0% | 1.50 | ||||
| 16 | Ittihad El Shorta | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | +1 | 2.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 50% | 2.50 | ||||
| 17 | Delta United | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | +5 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | 100% | 100% | 5.50 | ||||
| 18 | Al Nasr | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | +4 | 1.50 | 0% | 50% | 50% | 50% | 50% | 4.00 | ||||
| 19 | Egypt Stars | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% | 50% | 2.00 | ||||
| 20 | Proxy SC | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | 50% | 0% | 1.00 | ||||
| 21 | Tanta SC | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | 50% | 0% | 1.00 | ||||
| 22 | Diamond | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | 50% | 50% | 2.00 | ||||
| 23 | El Alameen | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 100% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 24 | Alexandria Sporting Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 100% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 25 | El Entag El Harby | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 0% | 2.00 | ||||
| 26 | Gomhoreyat Shepin | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 0% | 2.00 | ||||
| 27 | El Mansura | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 4.00 | ||||
| 28 | Tersana | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.50 | 50% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0.50 | ||||
| 29 | Levels | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | 0% | 2.00 | ||||
| 30 | Abu Qair Semad SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 31 | Al Ahly SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 32 | Al Ittihad Al Iskandary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 33 | Al Masry Club | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 34 | Al Mokawloon Al Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 35 | Asyut Petroleum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 36 | Ceramica Cleopatra FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 37 | Coca Cola FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 38 | Tala'ea El Gaish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 39 | El Gounah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 40 | ENPPI Club | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 41 | Ghazl El Mehalla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 42 | FC Masr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 43 | National Bank of Egypt SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 44 | Olympic El Qanah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 45 | Petrojet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 46 | Al Assiouty Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 47 | Smouha SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 48 | Wadi Degla SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 49 | Zamalek SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 50 | Alaab Damanhour | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 1.00 | ||||
| 51 | G Club | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 1.00 | ||||
| 52 | Golden Gate FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 1.00 | ||||
| 53 | Haras El Hodood | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 1.00 | ||||
| 54 | Ismaily SC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 1.00 | ||||
| 55 | Maleyet Kafr El Zayiat | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 1.00 | ||||
| 56 | Team FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 1.00 | ||||
| 57 | Telephonaat Beni Suef | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 1.00 | ||||
| 58 | FC Masar | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 3.00 | ||||
| 59 | El Obour Sporting Club | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 5.00 | ||||
| 60 | Orange | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 5.00 | ||||
| 61 | Al Nasr Lel Taa'den SC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 0% | 2.00 | ||||
| 62 | Cascada | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 4.00 | ||||
| 63 | La Viena FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 4.00 | ||||
| 64 | El Zarqa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 5.00 | ||||
| 65 | Beni Ebeid SC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 100% | 4.00 | ||||
| 66 | Beni Suef FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | -5 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 7.00 | ||||
| 67 | Nasr Fekrya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 100% | 6.00 | ||||
| 68 | Pioneers FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 100% | 6.00 |
Terimler
MBP : Maç başı alınan ortalama puanları gösterir.
Yüksek olması takımın güçlü olduğunu işaret eder.
GYM : Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
KG : Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM : Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
Mısır Kupası İstatistikler (Mısır) - 2026/27
37.2 dk/Gol
(87 36 maçtaki goller)
+81% Ev Hücum Avantajı
(Atılan gol normale göre %81 daha çok)
%72 Kaleyi Gole Kapatma
(36 karşılaşmanın 26 katı)
% 45 Ev Savunma Avantajı
(Yenen gol normale göre %45 daha az)
%42 Karşılıklı Gol Var
(36 maçta 15 kez KG VAR)
133% - Çok Yüksek Risk
(Skorun tahmin edilemezliği çok yüksek)
*Gol Isı Haritası bu ligde gollerin hangi dakikalarda atıldığını gösteriyor.
Kırmızı=Yüksek Skor, Sarı=Ortalama, Yeşil= Düşük Skor
Mısır Kupası TRENDLER (Mısır) - 2026/27
Ev Sahibi Galibiyeti
Beraberlik
Deplasman Galibiyeti
Üst +
Alt -
En Yaygın Toplam Gol Sayıları - Maç Skoru
En Sık Gerçekleşen Skorlar - Maç Skoru
Devre İstatistikleri (1. Yarı / 2. Yarı)
İYG - X Üst
2YG - X Üst
* İYG = İlk Yarı Golleri (Mısır-Mısır Kupası)
* 2YG = İkinci Yarı Golleri (Mısır-Mısır Kupası)
En Yaygın Toplam Gol Sayıları - İlk Yarı
En Sık Gerçekleşen Skorlar - İlk Yarı
Mısır Kupası Oyuncu İstatistikleri
Mısır Kupası 2026/2027 bir kupa turnuvası. Kupalar için Gol Kralı / Asist Kralı / Kaleyi En Fazla Gole Kapatma istatistiklerine eleme turları da dahildir. Bu sebeple Mısır Kupası 2026/2027 için gördüğünüz istatistikler diğer sitelerde gördüklerinizden farklı olabilir.
2026/27 Takım İstatistikleri
İstatistikler Yükleniyor
Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!

























































