FC Honka

FC Honka Logo

Form - Mükemmel

2.35
Maç Sonuçları
  • G
    FC Honka

    FC Honka

    Kakkonen

    8/8 14:00

    7 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Nurmijärven Jalkapalloseura

    NJS

  • G
    FC Honka

    FC Honka

    Kakkonen

    15/8 14:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Pallo-Iirot Rauma

    P-Iirot

  • G
    Esbo Bollklubb

    Esbo Bollklubb

    Kakkonen

    22/8 13:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FC Honka

    FC Honka

  • B
    FC Honka

    FC Honka

    Kakkonen

    28/8 15:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Pallo-Iirot Rauma

    P-Iirot

  • G
    Espoon Palloseura FC

    Espoon Palloseura FC

    Kakkonen

    2/9 16:30

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FC Honka

    FC Honka

Atılan Gol - Mükemmel

2.90

Atılan Gol / Maç

Yenilen Gol - Mükemmel

0.90

Yenen Gol / Maç

Tahmin Riski - 125% - Çok Yüksek Risk

Sezon :

Kakkonen Tablo

Şu an Sezon Sonu - 291 / 351 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 FC Honka

2

50%

2

1

1

4

2

 P-Iirot

2

50%

3

2

1

4

3

 Ilves II

2

50%

5

2

3

3

4

 Espoon Palloseura FC

2

50%

4

2

2

3

5

 AIFK

2

50%

2

2

0

3

6

 HJS Akatemia

2

0%

2

9

-7

0

FC Honka Kakkonen Puan Tablosunda 1. sırada.

Honka Club Lineup FC Honka Kadro

Forvetler

Pozisyon

/ 90 dakika

Kasperi Liikonen

F

0.81

Benjamin Heikkinen

F

0.68

Erick Davidian

F

0.56

Orta Sahalar

Pozisyon

/ 90 dakika

Niilo Saarikivi

OS

0.00

Benjamin Ahokas

OS

0.00

Aapo Venermo

OS

0.00

Defans Oyuncuları

Pozisyon

/ 90 dakika

Elias Äijälä

S

0.67

Jouni Hämäläinen

S

0.69

Kaleciler

Pozisyon

/ 90 dakika

Kasper Hietanen

K

0.67

Teknik Direktör

Yaş

Kazanma %

Mika Väyrynen

44

83%

*FC Honka Kadrosu ve istatistikleri 2026 Sezonundan alınmıştır

FC Honka LogoFC Honka Sezon Sonuçları

Bu sezon Kakkonen (Finlandiya) FC Honka istatistikleri, genel olarak Mükemmel performans sergilediklerini gösteriyor ve şu anda onları sıralamasında 1/30 konumuna yerleştiriyor. Kakkonen tablosu, maçların 70%'ini kazanıyor.

FC Honka bu sezon maçlarında maç başı ortalama 2.9 gol atarken 0.9 gol yedi. Maçları 65% oranında karşılıklı gol var şeklinde sona erdi. Dahil oldukları maçlarda ortalama maç başı 3.8 gol oldu.

FC Honka logoFC Honka Özet Bilgiler

İngilizce İsim

FC Honka

Stadyum

Tapiolan Urheilupuisto

Şehir

Urheilupuistontie 2

Ülke

Finlandiya

FC Honka bu sezon toplam 58 gol attı.

FC Honka bu sezon toplam 18 gol yedi.

FC Honka bu sezon 31 dakikada bir gol attı.

FC Honka bu sezon 100 dakikada bir gol yedi.

FC Honka bu sezon maç başı ortalama 2.9 gol attı.

FC Honka bu sezon maç başı ortalama 0.9 gol yedi.

  • Tüm İstatistikler

  • İç Saha İstatistikleri

  • Deplasman İstatistikleri

FC Honka İstatistik 2026 İSTATİSTİKLER - FC Honka

Yıkılma
O
Bu sezon oynanan maç sayısı
G
Galibiyet
B
Beraberlik
M
Yenilgi
Son 5MBP
Toplam201451
  • G
    FC Honka

    FC Honka

    Kakkonen

    8/8 14:00

    7 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Nurmijärven Jalkapalloseura

    NJS

  • G
    FC Honka

    FC Honka

    Kakkonen

    15/8 14:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Pallo-Iirot Rauma

    P-Iirot

  • G
    Esbo Bollklubb

    Esbo Bollklubb

    Kakkonen

    22/8 13:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FC Honka

    FC Honka

  • B
    FC Honka

    FC Honka

    Kakkonen

    28/8 15:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Pallo-Iirot Rauma

    P-Iirot

  • G
    Espoon Palloseura FC

    Espoon Palloseura FC

    Kakkonen

    2/9 16:30

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FC Honka

    FC Honka

2.35
Ev Sahibi10640
  • B
    FC Honka

    FC Honka

    Kakkonen

    13/7 16:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Hämeenlinnan Jalkapalloseura Akatemia

    HJS Akatemia

  • G
    FC Honka

    FC Honka

    Kakkonen

    25/7 14:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    GrIFK Grankulla

    GrIFK

  • G
    FC Honka

    FC Honka

    Kakkonen

    8/8 14:00

    7 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Nurmijärven Jalkapalloseura

    NJS

  • G
    FC Honka

    FC Honka

    Kakkonen

    15/8 14:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Pallo-Iirot Rauma

    P-Iirot

  • B
    FC Honka

    FC Honka

    Kakkonen

    28/8 15:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Pallo-Iirot Rauma

    P-Iirot

2.20
Deplasman10811
  • G
    Idrottsföreningen Kamraterna i Åbo

    AIFK

    Kakkonen

    26/6 16:30

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Honka

    FC Honka

  • B
    Tampereen Ilves II

    Ilves II

    Kakkonen

    18/7 16:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FC Honka

    FC Honka

  • M
    Espoon Palloseura FC

    Espoon Palloseura FC

    Kakkonen

    1/8 15:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FC Honka

    FC Honka

  • G
    Esbo Bollklubb

    Esbo Bollklubb

    Kakkonen

    22/8 13:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FC Honka

    FC Honka

  • G
    Espoon Palloseura FC

    Espoon Palloseura FC

    Kakkonen

    2/9 16:30

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FC Honka

    FC Honka

2.50
Ev Sahibi Avantajı-10%
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
KG
Karşılıklı Gol (KG).
Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM
Gol Atılamayan Maç (GAM).
Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
Toplam35%
(7 / 20 Maçlar)
65%
(13 / 20 Maçlar)
0%
(0 / 20 Maçlar)
Ev Sahibi10%90%0%
Deplasman60%40%0%
Kornerler

KİLİDİ AÇ

Korner / maç


İçin


Karşı

* Toplam Korner / Maç

Kartlar

KİLİDİ AÇ

Kart / maç


En Yüksek


En Düşük

* Kırmızı Kart = 2 kart

FC Honka İstatistikFİKSTÜR & MAÇ SONUÇLARI - FC Honka

Yıkılma

3.80 Goller / Maç

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

43%

İlk Yarı

57%

İkinci Yarı

FC Honka
Canlı Maç Analizi

0 dakikaArdından maksimum 0 gol
Öncesinde %0 golArdından %0 gol
Öncesinde ORT 0 golSorasında ORT 0 gol
Tarih
Ev Sahibi
Deplasman
Atılan Gol  |  Yenilen Gol
Toplam
  • 19 Sep

    FC Honka

    vs

    AIFK

    Today Honka host ÅIFK in the Kakkonen from Finlandiya.
    Tapiolan Urheilupuisto Urheilupuistontie 2
    • ORT Goller: 3.55
    • KG: 90%
    • 2.5 Üst: 70%
  • 13 Sep

    Ilves II

    vs

    FC Honka

    Today Ilves II host Honka in the Kakkonen from Finlandiya.
    TBD TBD
    • ORT Goller: 4.09
    • KG: 54%
    • 2.5 Üst: 70%
  • 6 Sep

    FC Honka

    vs

    HJS Akatemia

    Today Honka host HJS Akatemia in the Kakkonen from Finlandiya.
    Tapiolan Urheilupuisto Urheilupuistontie 2
    • ORT Goller: 3.55
    • KG: 70%
    • 2.5 Üst: 60%
  • 2 Sep

    Espoon Palloseura FC

    vs

    FC Honka

    Today

    Espoon Palloseura FC

    host

    FC Honka

    in the Kakkonen from Finland.
    Espoonlahden tekonurmi 2 Espoonlahdentie 2-4, Espoonlahti
    4'
    HT
    FT
    1
  • 28 Aug

    FC Honka

    vs

    P-Iirot

    Today

    FC Honka

    host

    P-Iirot

    in the Kakkonen from Finland.
    Tapiolan Urheilupuisto Urheilupuistontie 2
    71'Karşı 40'
    HT
    FT
    2
  • 22 Aug

    Esbo Bollklubb

    vs

    FC Honka

    Today

    Esbo Bollklubb

    host

    FC Honka

    in the Kakkonen from Finland.
    TBD TBD
    26'78'
    HT
    FT
    2
  • 15 Aug

    FC Honka

    vs

    P-Iirot

    Today

    FC Honka

    host

    P-Iirot

    in the Kakkonen from Finland.
    Tapiolan Urheilupuisto Urheilupuistontie 2
    9'43'90+4'Karşı 59'Karşı 82'
    HT
    FT
    5
  • 8 Aug

    NJS

    FC Honka

    vs

    NJS

    Today

    FC Honka

    host

    NJS

    in the Kakkonen from Finland.
    Tapiolan Urheilupuisto Urheilupuistontie 2
    22'32'39'53'56'60'82'
    HT
    FT
    7
  • 1 Aug

    Espoon Palloseura FC

    vs

    FC Honka

    Today

    Espoon Palloseura FC

    host

    FC Honka

    in the Kakkonen from Finland.
    Espoonlahden tekonurmi 2 Espoonlahdentie 2-4, Espoonlahti
    Karşı 13'Karşı 24'Karşı 64'5'78'
    HT
    FT
    5
  • 25 Jul

    FC Honka

    vs

    GrIFK

    Today

    FC Honka

    host

    GrIFK

    in the Kakkonen from Finland.
    Tapiolan Urheilupuisto Urheilupuistontie 2
    38'40'Karşı 64'
    HT
    FT
    3
  • 18 Jul

    Ilves II

    vs

    FC Honka

    Today

    Ilves II

    host

    FC Honka

    in the Kakkonen from Finland.
    TBD TBD
    Karşı 25'Karşı 28'45+1'68'
    HT
    FT
    4
  • 13 Jul

    FC Honka

    vs

    HJS Akatemia

    Today

    FC Honka

    host

    HJS Akatemia

    in the Kakkonen from Finland.
    Tapiolan Urheilupuisto Urheilupuistontie 2
    60'Karşı 28'
    HT
    FT
    2
  • 4 Jul

    FC Honka

    vs

    MuSa

    Today

    FC Honka

    host

    MuSa

    in the Kakkonen from Finland.
    Tapiolan Urheilupuisto Urheilupuistontie 2
    21'22'27'53'60'83'86'Karşı 30'
    HT
    FT
    8
  • 26 Jun

    AIFK

    vs

    FC Honka

    Today

    AIFK

    host

    FC Honka

    in the Kakkonen from Finland.
    Urheilupuiston Yläkenttä Neitsytpolku
    76'
    HT
    FT
    1
  • 13 Jun

    P-Iirot

    vs

    FC Honka

    Today

    P-Iirot

    host

    FC Honka

    in the Kakkonen from Finland.
    Äijänsuon Stadion Teollisuuskatu 19, Äijänsuo
    Karşı 68'40'64'78'85'88'
    HT
    FT
    6
  • 6 Jun

    FC Honka

    vs

    Esbo Bollklubb

    Today

    FC Honka

    host

    Esbo Bollklubb

    in the Kakkonen from Finland.
    Tapiolan Urheilupuisto Urheilupuistontie 2
    5'56'59'79'Karşı 90+1'
    HT
    FT
    5
  • 29 May

    NJS

    NJS

    vs

    FC Honka

    Today

    NJS

    host

    FC Honka

    in the Kakkonen from Finland.
    Klaukkala nurmi Kuntotie
    58'68'
    HT
    FT
    2
  • 22 May

    FC Honka

    vs

    Espoon Palloseura FC

    Today

    FC Honka

    host

    Espoon Palloseura FC

    in the Kakkonen from Finland.
    Tapiolan Urheilupuisto Urheilupuistontie 2
    45+2'54'Karşı 84'
    HT
    FT
    3
  • 16 May

    GrIFK

    vs

    FC Honka

    Today

    GrIFK

    host

    FC Honka

    in the Kakkonen from Finland.
    Keskuskenttä, Kuopio Keskuskenttä, Kuopio
    Karşı 33'13'16'39'54'70'
    HT
    FT
    6
  • 8 May

    FC Honka

    vs

    Ilves II

    Today

    FC Honka

    host

    Ilves II

    in the Kakkonen from Finland.
    Tapiolan Urheilupuisto Urheilupuistontie 2
    63'83'Karşı 22'Karşı 38'
    HT
    FT
    4
  • 2 May

    HJS Akatemia

    vs

    FC Honka

    Today

    HJS Akatemia

    host

    FC Honka

    in the Kakkonen from Finland.
    Pulleri tekonurmi Meijerikatu 1
    61'90+2'
    HT
    FT
    2
  • 24 Apr

    MuSa

    vs

    FC Honka

    Today

    MuSa

    host

    FC Honka

    in the Kakkonen from Finland.
    Musan kenttä Tommilantie 18-20
    15'36'61'65'75'87'
    HT
    FT
    6
  • 18 Apr

    FC Honka

    vs

    AIFK

    Today

    FC Honka

    host

    AIFK

    in the Kakkonen from Finland.
    Tapiolan Urheilupuisto Urheilupuistontie 2
    79'Karşı 6'
    HT
    FT
    2

FC Honka İstatistikMaç Skoru (MS) İstatistikler - FC Honka

Yıkılma
Premium Burada!
İddaa'dan kazanmanızı sağlayacak az takip edilen 200+ lig.

En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

Michael Owen : 'Premium Almalısınız'

A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
ORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
Toplam2.90
/ maç
0.90
/ maç
3.80
/ maç
Ev Sahibi3.001.104.10
Deplasman2.800.703.50

Üst +

0.5 Üst
100%
1.5 Üst
90%
2.5 Üst
60%
3.5 Üst
50%
4.5 Üst
40%

Alt -

0,5 Alt
0%
1.5 Alt
10%
2.5 Alt
40%
3.5 Alt
50%
4.5 Alt
60%

En Sık Gerçekleşen Skorlar - Maç Skoru

0-2
15%  /  3 kez
1-1
15%  /  3 kez
3-2
10%  /  2 kez
2-2
10%  /  2 kez
0-1
10%  /  2 kez
1-5
10%  /  2 kez
2-1
10%  /  2 kez
7-0
5%  /  1 kez
7-1
5%  /  1 kez
4-1
5%  /  1 kez
0-6
5%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

En Yaygın Toplam Gol Sayıları - Maç Skoru

2 Goller
30%  /  6 kez
5 Goller
15%  /  3 kez
6 Goller
15%  /  3 kez
4 Goller
10%  /  2 kez
1 Goller
10%  /  2 kez
3 Goller
10%  /  2 kez
7 Goller
5%  /  1 kez
8 Goller
5%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

10 dakika başına Toplam Goller

7%
5 / 76 Goller
5%
4 / 76 Goller
14%
11 / 76 Goller
13%
10 / 76 Goller
4%
3 / 76 Goller
16%
12 / 76 Goller
14%
11 / 76 Goller
11%
8 / 76 Goller
16%
12 / 76 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

15 dk başına Toplam Goller

11%
8 / 76 Goller
16%
12 / 76 Goller
17%
13 / 76 Goller
16%
12 / 76 Goller
17%
13 / 76 Goller
24%
18 / 76 Goller

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Üst - Kornerler

Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5

Üst - Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
  • 7.5 ~ 13.5 Korner Üst istatistiği FC Honka takımının Kakkonen'de 2026 sezonunda oynadığı maçlardaki verilerden elde edilmiştir
  • FC Honka istatistikleri takımın maçlarında çıkan toplam 9.5 üst korner yüzdesinin ?% olduğunu gösteriyor. Bu süreçte Kakkonen 2026 sezonunda 9.5 korer üst oranı ?%.
  • FC Honka maçlarının 3,5 kart üst bitme yüzdesi%?'Buna karşılık Kakkonen maçlarının 3.5 kart üst bitme yüzdesi ise %?.

FC Honka İstatistik Kullanılan Korner

Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
Üst 7.5
Üst 8.5

FC Honka İstatistik Görülen Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
  • Atılan Korner 2.5 ~ 8.5 Üst istatistikleri FC Honka takımının maçlarda kazandığı kornerler üzerinden hesaplanmıştır.
  • FC Honka takımının 4.5 üst korner kullandığı maçların oranı %?
  • Görülen Kart 0.5 ~ 6.5 Üst istatistikleri FC Honka takımının maçlarda gördüğü kartlar üzerinden hesaplanmıştır.
  • FC Honka takımının 2.5 üst kart gördüğü maçların oranı %?

Rakip Kornerleri

Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
Üst 7.5
Üst 8.5

Rakibin Gördüğü Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
  • Rakip Korner 2.5 ~ 8.5 Üst FC Honka takımının maçlarında karşı takımların kullandığı kornerler üzerinden hesaplanmıştır.
  • 0.5 ~ 6.5 Rakip Kartları FC Honka takımının maçlarında rakip takımların gördüğü kart sayıları istatistiklerinden hesaplanmıştır.

xG (FC Honka)

Toplam
1.95
Ev Sahibi
2.06
Deplasman
1.84

xG (Karşı)

Toplam
0.78
Ev Sahibi
0.77
Deplasman
0.78

Diğer İstatistikler - FC Honka

Maç Başı Şut
14.6
Kaleyi Bulan Şut / Maç
7.50
Kaleyi Bulmayan Şut / Maç
7.10
Maç Başı Fauller
9.8
Ofsayt / Maç
3.80
Ortalama Topla Oynama
62%
KG Var & Galibiyet
35%
Her İki Yarıda Gol Atılan Maç
55%

FC Honka İstatistikİlk Yarı (İY) İstatistikler - FC Honka

Yıkılma

0.5 ÜST İY/2Y

85%İlk Yarı

95%İkinci Yarı

1.5 ÜST İY/2Y

45%İlk Yarı

60%İkinci Yarı

ORT Gol İY/2Y

1.65İlk Yarı

2.15İkinci Yarı

* 0.5 - 1.5 ÜST İY/2Y maçlarda iki takımın toplam attığı gollerden hesaplanır.

İlk Yarı Galibiyet
Takım ilk yarıyı kazandı
İlk Yarı Berabereİlk Yarı Yenilgi
Takım ilk yarıyı kaybetti
Toplam55%
(11 / 20 Maçlar)
15%
(3 / 20 Maçlar)
30%
(6 / 20 Maçlar)
Ev Sahibi60%0%40%
Deplasman50%30%20%
A (İY)
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y (İY)
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
ORT (İY)
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
Toplam1.10
/ Maçlar
0.55
/ Maçlar
1.65
/ Maçlar
Ev Sahibi1.200.601.80
Deplasman1.000.501.50

En Yaygın Toplam Gol Sayıları - İlk Yarı

1 Goller
40%  /  8 kez
2 Goller
20%  /  4 kez
3 Goller
15%  /  3 kez
0 Goller
15%  /  3 kez
4 Goller
10%  /  2 kez

En Sık Gerçekleşen Skorlar - İlk Yarı

0-1
30%  /  6 kez
0-0
15%  /  3 kez
2-0
10%  /  2 kez
2-1
10%  /  2 kez
1-0
10%  /  2 kez
0-2
10%  /  2 kez
3-0
5%  /  1 kez
3-1
5%  /  1 kez
1-3
5%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

FC Honka İstatistik10 DK BAŞINA ATILAN GOL & YENEN GOL - FC Honka

Yıkılma

FC Honka İstatistik10 dk Başına Atılan Gol

7%
4 / 58 Goller
5%
3 / 58 Goller
9%
5 / 58 Goller
12%
7 / 58 Goller
5%
3 / 58 Goller
19%
11 / 58 Goller
14%
8 / 58 Goller
14%
8 / 58 Goller
16%
9 / 58 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

FC Honka İstatistik10 dk Başına Yenen Gol

6%
1 / 18 Goller
6%
1 / 18 Goller
33%
6 / 18 Goller
17%
3 / 18 Goller
0%
0 / 18 Goller
6%
1 / 18 Goller
17%
3 / 18 Goller
0%
0 / 18 Goller
17%
3 / 18 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!