FC Eilenburg

FC Eilenburg Logo

Form - İyi

1.60
Maç Sonuçları
  • M
    VfB Auerbach

    VfB Auerbach

    Oberliga: Nordost-Süd

    25/9 10:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

  • G
    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

    Oberliga: Nordost-Süd

    10/10 4:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    FC Einheit Wernigerode

    FC Einheit Wernigerode

  • M
    VfB Empor Glauchau

    VfB Empor Glauchau

    Oberliga: Nordost-Süd

    18/10 4:30

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

  • M
    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

    Oberliga: Nordost-Süd

    24/10 4:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    VfB Krieschow 1921

    VfB Krieschow 1921

  • M
    SSC Weißenfels

    SSC WeiSsenfels

    Oberliga: Nordost-Süd

    31/10 6:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

Atılan Gol - Mükemmel

2.70

Atılan Gol / Maç

Yenilen Gol - Ortalama

1.60

Yenen Gol / Maç

Tahmin Riski - 170% - Çok Yüksek Risk

Sezon :

Oberliga: Nordost-Süd Tablo

Şu an Sezon Ortası - 80 / 240 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 ZFC Meuselwitz

10

70%

24

11

13

24

2

 VfB Auerbach

10

70%

25

10

15

23

3

 Vfb Germania Halberstadt

10

70%

29

12

17

22

4

 VfL Halle 96

10

70%

23

17

6

21

5

 FC Eilenburg

10

50%

27

16

11

16

6

 Dynamo Dresden II

10

30%

20

13

7

15

7

 SSC WeiSsenfels

10

50%

16

17

-1

15

8

 SC Freital

10

30%

20

18

2

14

9

 Plauen

10

30%

16

14

2

13

10

 SG Union Sandersdorf

10

30%

22

20

2

11

11

 VfB Krieschow 1921

10

30%

14

22

-8

11

12

 VfB Empor Glauchau

10

20%

12

16

-4

9

13

 FSV Budissa Bautzen

10

20%

14

23

-9

9

14

 FC Einheit Wernigerode

10

10%

15

27

-12

8

15

 FC Frankfurt

10

20%

13

32

-19

6

16

 Einheit Rudolstadt

10

0%

6

28

-22

3

• FC Eilenburg Oberliga: Nordost-Süd Puan Tablosunda 5. sırada.

Eilenburg Club Lineup FC Eilenburg Kadro

Forvetler

Pozisyon

/ 90 dakika

Corvin Kosak

F

0.63

William Kallenbach

F

0.29

Orta Sahalar

Pozisyon

/ 90 dakika

Tom Weiß

OS

0.00

Aaron Henkel

OS

0.00

Jeronimo Mattmüller

OS

0.00

Noah Baumann

OS

0.00

Defans Oyuncuları

Pozisyon

/ 90 dakika

Kurt Pestel

S

1.29

Franco Schädlich

S

2.33

Lukas Sebastian Griebsch

S

2.86

Kaleciler

Pozisyon

/ 90 dakika

Teknik Direktör

Yaş

Kazanma %

Sascha Prüfer

40

33%

Karsten Oswald

51

0%

*FC Eilenburg Kadrosu ve istatistikleri 2026/27 Sezonundan alınmıştır

FC Eilenburg LogoFC Eilenburg Sezon Sonuçları

Bu sezon Oberliga: Nordost-Süd (Almanya) FC Eilenburg istatistikleri, genel olarak İyi performans sergilediklerini gösteriyor ve şu anda onları sıralamasında 5/16 konumuna yerleştiriyor. Oberliga: Nordost-Süd tablosu, maçların 50%'ini kazanıyor.

FC Eilenburg bu sezon maçlarında maç başı ortalama 2.7 gol atarken 1.6 gol yedi. Maçları 80% oranında karşılıklı gol var şeklinde sona erdi. Dahil oldukları maçlarda ortalama maç başı 4.3 gol oldu.

FC Eilenburg logoFC Eilenburg Özet Bilgiler

İngilizce İsim

FC Eilenburg

Stadyum

Ilburg-Stadion

Şehir

Hainicher Aue 1

Ülke

Almanya

• FC Eilenburg bu sezon toplam 27 gol attı.

• FC Eilenburg bu sezon toplam 16 gol yedi.

• FC Eilenburg bu sezon 33 dakikada bir gol attı.

• FC Eilenburg bu sezon 56 dakikada bir gol yedi.

• FC Eilenburg bu sezon maç başı ortalama 2.7 gol attı.

• FC Eilenburg bu sezon maç başı ortalama 1.6 gol yedi.

  • Tüm İstatistikler

  • İç Saha İstatistikleri

  • Deplasman İstatistikleri

FC Eilenburg İstatistik 2026/27 İSTATİSTİKLER - FC Eilenburg

Yıkılma
O
Bu sezon oynanan maç sayısı
G
Galibiyet
B
Beraberlik
M
Yenilgi
Son 5MBP
Toplam10514
  • M
    VfB Auerbach

    VfB Auerbach

    Oberliga: Nordost-Süd

    25/9 10:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

  • G
    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

    Oberliga: Nordost-Süd

    10/10 4:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    FC Einheit Wernigerode

    FC Einheit Wernigerode

  • M
    VfB Empor Glauchau

    VfB Empor Glauchau

    Oberliga: Nordost-Süd

    18/10 4:30

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

  • M
    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

    Oberliga: Nordost-Süd

    24/10 4:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    VfB Krieschow 1921

    VfB Krieschow 1921

  • M
    SSC Weißenfels

    SSC WeiSsenfels

    Oberliga: Nordost-Süd

    31/10 6:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

1.60
Ev Sahibi5311
  • B
    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

    Oberliga: Nordost-Süd

    16/8 5:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Dynamo Dresden II

    Dynamo Dresden II

  • G
    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

    Oberliga: Nordost-Süd

    12/9 4:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    1. FC Frankfurt

    FC Frankfurt

  • G
    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

    Oberliga: Nordost-Süd

    20/9 5:00

    5 - 1

    MS

    ( İY : 5 - 0 )

    FC Einheit Rudolstadt

    Einheit Rudolstadt

  • G
    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

    Oberliga: Nordost-Süd

    10/10 4:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    FC Einheit Wernigerode

    FC Einheit Wernigerode

  • M
    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

    Oberliga: Nordost-Süd

    24/10 4:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    VfB Krieschow 1921

    VfB Krieschow 1921

2.00
Deplasman5203
  • G
    FSV Budissa Bautzen

    FSV Budissa Bautzen

    Oberliga: Nordost-Süd

    9/8 5:00

    2 - 5

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

  • G
    SC Freital

    SC Freital

    Oberliga: Nordost-Süd

    29/8 5:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

  • M
    VfB Auerbach

    VfB Auerbach

    Oberliga: Nordost-Süd

    25/9 10:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

  • M
    VfB Empor Glauchau

    VfB Empor Glauchau

    Oberliga: Nordost-Süd

    18/10 4:30

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

  • M
    SSC Weißenfels

    SSC WeiSsenfels

    Oberliga: Nordost-Süd

    31/10 6:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Eilenburg

    FC Eilenburg

1.20
Ev Sahibi Avantajı+25%
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
KG
Karşılıklı Gol (KG).
Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM
Gol Atılamayan Maç (GAM).
Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
Toplam10%
(1 / 10 Maçlar)
80%
(8 / 10 Maçlar)
10%
(1 / 10 Maçlar)
Ev Sahibi20%60%20%
Deplasman0%100%0%
Kornerler

KİLİDİ AÇ

Korner / maç


İçin


Karşı

* Toplam Korner / Maç

Kartlar

KİLİDİ AÇ

Kart / maç


En Yüksek


En Düşük

* Kırmızı Kart = 2 kart

FC Eilenburg İstatistikFİKSTÜR & MAÇ SONUÇLARI - FC Eilenburg

Yıkılma

4.30 Goller / Maç

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

58%

İlk Yarı

42%

İkinci Yarı

FC Eilenburg
Canlı Maç Analizi

0 dakikaArdından maksimum 0 gol
Öncesinde %0 golArdından %0 gol
Öncesinde ORT 0 golSorasında ORT 0 gol
Tarih
Ev Sahibi
Deplasman
Atılan Gol  |  Yenilen Gol
Toplam
  • 22 May

    Plauen

    vs

    FC Eilenburg

    Today Plauen host Eilenburg in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Sternquell-Arena Nach dem Stadion 25
    • ORT Goller: 4.20
    • KG: 90%
    • 2.5 Üst: 90%
  • 16 May

    FC Eilenburg

    vs

    VfL Halle 96

    Today Eilenburg host VfL Halle in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    • ORT Goller: 4.40
    • KG: 80%
    • 2.5 Üst: 80%
  • 9 May

    Vfb Germania Halberstadt

    vs

    FC Eilenburg

    Today Germania Halberstadt host Eilenburg in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Friedensstadion Spiegelsbergenweg 79
    • ORT Goller: 4.80
    • KG: 90%
    • 2.5 Üst: 100%
  • 2 May

    FC Eilenburg

    vs

    ZFC Meuselwitz

    Today Eilenburg host ZFC Meuselwitz in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    • ORT Goller: 3.60
    • KG: 50%
    • 2.5 Üst: 60%
  • 25 Apr

    SG Union Sandersdorf

    vs

    FC Eilenburg

    Today Union Sandersdorf host Eilenburg in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Sport- und Freizeitzentrum Sandersdorf Am Sportzentrum 17
    • ORT Goller: 3.90
    • KG: 90%
    • 2.5 Üst: 80%
  • 18 Apr

    FC Eilenburg

    vs

    SSC WeiSsenfels

    Today Eilenburg host SSC Weißenfels in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    • ORT Goller: 4.00
    • KG: 60%
    • 2.5 Üst: 70%
  • 11 Apr

    VfB Krieschow 1921

    vs

    FC Eilenburg

    Today Krieschow host Eilenburg in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Sportpark Krieschow Am Sportplatz 6
    • ORT Goller: 4.20
    • KG: 80%
    • 2.5 Üst: 80%
  • 4 Apr

    FC Eilenburg

    vs

    VfB Empor Glauchau

    Today Eilenburg host Empor Glauchau in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    • ORT Goller: 3.50
    • KG: 60%
    • 2.5 Üst: 60%
  • 21 Mar

    FC Einheit Wernigerode

    vs

    FC Eilenburg

    Today Einheit Wernigerode host Eilenburg in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    TBD TBD
    • ORT Goller: 4.40
    • KG: 100%
    • 2.5 Üst: 90%
  • 14 Mar

    FC Eilenburg

    vs

    VfB Auerbach

    Today Eilenburg host Auerbach in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    • ORT Goller: 3.80
    • KG: 60%
    • 2.5 Üst: 70%
  • 7 Mar

    Einheit Rudolstadt

    vs

    FC Eilenburg

    Today Einheit Rudolstadt host Eilenburg in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Stadtisches Stadion im Heinepark Kleiner Damm
    • ORT Goller: 3.50
    • KG: 70%
    • 2.5 Üst: 70%
  • 28 Feb

    FC Frankfurt

    vs

    FC Eilenburg

    Today FC Frankfurt host Eilenburg in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    TBD TBD
    • ORT Goller: 4.70
    • KG: 70%
    • 2.5 Üst: 100%
  • 21 Feb

    FC Eilenburg

    vs

    SC Freital

    Today Eilenburg host SC Freital in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    • ORT Goller: 3.70
    • KG: 70%
    • 2.5 Üst: 50%
  • 14 Feb

    Dynamo Dresden II

    vs

    FC Eilenburg

    Today Dynamo Dresden II host Eilenburg in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Sportpark Ostra Nachwuchs Akademie Dynamo Platz 18 Pieschener Allee 21
    • ORT Goller: 4.30
    • KG: 90%
    • 2.5 Üst: 80%
  • 20 Dec

    FC Eilenburg

    vs

    FSV Budissa Bautzen

    Today Eilenburg host Budissa Bautzen in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    • ORT Goller: 3.60
    • KG: 70%
    • 2.5 Üst: 60%
  • 13 Dec

    FC Eilenburg

    vs

    Plauen

    Today Eilenburg host Plauen in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    • ORT Goller: 3.10
    • KG: 50%
    • 2.5 Üst: 40%
  • 6 Dec

    VfL Halle 96

    vs

    FC Eilenburg

    Today VfL Halle host Eilenburg in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    HWG-Stadion am Zoo Geschwister Scholl Str. 24
    • ORT Goller: 3.90
    • KG: 80%
    • 2.5 Üst: 90%
  • 28 Nov

    FC Eilenburg

    vs

    Vfb Germania Halberstadt

    Today Eilenburg host Germania Halberstadt in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    • ORT Goller: 3.60
    • KG: 50%
    • 2.5 Üst: 60%
  • 21 Nov

    ZFC Meuselwitz

    vs

    FC Eilenburg

    Today ZFC Meuselwitz host Eilenburg in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    bluechip-Arena Ernst-Grube-Straße
    • ORT Goller: 4.20
    • KG: 90%
    • 2.5 Üst: 80%
  • 6 Nov

    FC Eilenburg

    vs

    SG Union Sandersdorf

    Today Eilenburg host Union Sandersdorf in the Oberliga: Nordost-Süd from Almanya.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    • ORT Goller: 4.60
    • KG: 60%
    • 2.5 Üst: 70%
  • 31 Oct

    SSC WeiSsenfels

    vs

    FC Eilenburg

    Today

    SSC WeiSsenfels

    host

    FC Eilenburg

    in the Oberliga Nordost Süd from Germany.
    TBD TBD
    Karşı 50'Karşı 85'74'
    HT
    FT
    3
  • 24 Oct

    FC Eilenburg

    vs

    VfB Krieschow 1921

    Today

    FC Eilenburg

    host

    VfB Krieschow 1921

    in the Oberliga Nordost Süd from Germany.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    Karşı 82'
    HT
    FT
    1
  • 18 Oct

    VfB Empor Glauchau

    vs

    FC Eilenburg

    Today

    VfB Empor Glauchau

    host

    FC Eilenburg

    in the Oberliga Nordost Süd from Germany.
    TBD TBD
    Karşı 11'Karşı 44'Karşı 88'24'
    HT
    FT
    4
  • 10 Oct

    FC Eilenburg

    vs

    FC Einheit Wernigerode

    Today

    FC Eilenburg

    host

    FC Einheit Wernigerode

    in the Oberliga Nordost Süd from Germany.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    10'12'16'38'62'70'
    HT
    FT
    6
  • 25 Sep

    VfB Auerbach

    vs

    FC Eilenburg

    Today

    VfB Auerbach

    host

    FC Eilenburg

    in the Oberliga Nordost Süd from Germany.
    VfB-Stadion Ziegeleiweg 20
    Karşı 13'Karşı 45'Karşı 88'38'87'
    HT
    FT
    5
  • 20 Sep

    FC Eilenburg

    vs

    Einheit Rudolstadt

    Today

    FC Eilenburg

    host

    Einheit Rudolstadt

    in the Oberliga Nordost Süd from Germany.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    4'21'22'28'37'Karşı 82'
    HT
    FT
    6
  • 12 Sep

    FC Eilenburg

    vs

    FC Frankfurt

    Today

    FC Eilenburg

    host

    FC Frankfurt

    in the Oberliga Nordost Süd from Germany.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1

    *Gol zamanlaması mevcut değil

    5
  • 29 Aug

    SC Freital

    vs

    FC Eilenburg

    Today

    SC Freital

    host

    FC Eilenburg

    in the Oberliga Nordost Süd from Germany.
    TBD TBD
    Karşı 90+2'36'76'84'
    HT
    FT
    4
  • 16 Aug

    FC Eilenburg

    vs

    Dynamo Dresden II

    Today

    FC Eilenburg

    host

    Dynamo Dresden II

    in the Oberliga Nordost Süd from Germany.
    Ilburg-Stadion Hainicher Aue 1
    84'Karşı 62'
    HT
    FT
    2
  • 9 Aug

    FSV Budissa Bautzen

    vs

    FC Eilenburg

    Today

    FSV Budissa Bautzen

    host

    FC Eilenburg

    in the Oberliga Nordost Süd from Germany.
    Stadion Müllerwiese Humboldtstr. 10
    Karşı 33'Karşı 90'10'39'45'63'90+5'
    HT
    FT
    7

FC Eilenburg İstatistikMaç Skoru (MS) İstatistikler - FC Eilenburg

Yıkılma
Premium Burada!
İddaa'dan kazanmanızı sağlayacak az takip edilen 200+ lig.

En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

Michael Owen : 'Premium Almalısınız'

A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
ORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
Toplam2.70
/ maç
1.60
/ maç
4.30
/ maç
Ev Sahibi3.001.004.00
Deplasman2.402.204.60

Üst +

0.5 Üst
100%
1.5 Üst
90%
2.5 Üst
80%
3.5 Üst
70%
4.5 Üst
50%

Alt -

0,5 Alt
0%
1.5 Alt
10%
2.5 Alt
20%
3.5 Alt
30%
4.5 Alt
50%

En Sık Gerçekleşen Skorlar - Maç Skoru

3-2
20%  /  2 kez
1-1
10%  /  1 kez
2-1
10%  /  1 kez
3-1
10%  /  1 kez
0-1
10%  /  1 kez
5-1
10%  /  1 kez
1-3
10%  /  1 kez
6-0
10%  /  1 kez
2-5
10%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

En Yaygın Toplam Gol Sayıları - Maç Skoru

5 Goller
20%  /  2 kez
4 Goller
20%  /  2 kez
6 Goller
20%  /  2 kez
2 Goller
10%  /  1 kez
3 Goller
10%  /  1 kez
1 Goller
10%  /  1 kez
7 Goller
10%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

10 dakika başına Toplam Goller

8%
3 / 38 Goller
11%
4 / 38 Goller
11%
4 / 38 Goller
16%
6 / 38 Goller
11%
4 / 38 Goller
0%
0 / 38 Goller
11%
4 / 38 Goller
5%
2 / 38 Goller
29%
11 / 38 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

15 dk başına Toplam Goller

16%
6 / 38 Goller
13%
5 / 38 Goller
24%
9 / 38 Goller
3%
1 / 38 Goller
13%
5 / 38 Goller
32%
12 / 38 Goller

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Üst - Kornerler

Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5

Üst - Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
  • 7.5 ~ 13.5 Korner Üst istatistiği FC Eilenburg takımının Oberliga: Nordost-Süd'de 2026/27 sezonunda oynadığı maçlardaki verilerden elde edilmiştir
  • FC Eilenburg istatistikleri takımın maçlarında çıkan toplam 9.5 üst korner yüzdesinin ?% olduğunu gösteriyor. Bu süreçte Oberliga: Nordost-Süd 2026/27 sezonunda 9.5 korer üst oranı ?%.
  • FC Eilenburg maçlarının 3,5 kart üst bitme yüzdesi%?'Buna karşılık Oberliga: Nordost-Süd maçlarının 3.5 kart üst bitme yüzdesi ise %?.

FC Eilenburg İstatistik Kullanılan Korner

Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
Üst 7.5
Üst 8.5

FC Eilenburg İstatistik Görülen Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
  • Atılan Korner 2.5 ~ 8.5 Üst istatistikleri FC Eilenburg takımının maçlarda kazandığı kornerler üzerinden hesaplanmıştır.
  • FC Eilenburg takımının 4.5 üst korner kullandığı maçların oranı %?
  • Görülen Kart 0.5 ~ 6.5 Üst istatistikleri FC Eilenburg takımının maçlarda gördüğü kartlar üzerinden hesaplanmıştır.
  • FC Eilenburg takımının 2.5 üst kart gördüğü maçların oranı %?

Rakip Kornerleri

Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
Üst 7.5
Üst 8.5

Rakibin Gördüğü Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
  • Rakip Korner 2.5 ~ 8.5 Üst FC Eilenburg takımının maçlarında karşı takımların kullandığı kornerler üzerinden hesaplanmıştır.
  • 0.5 ~ 6.5 Rakip Kartları FC Eilenburg takımının maçlarında rakip takımların gördüğü kart sayıları istatistiklerinden hesaplanmıştır.

Diğer İstatistikler - FC Eilenburg

Maç Başı Şut
0
Kaleyi Bulan Şut / Maç
0.00
Kaleyi Bulmayan Şut / Maç
0.00
Maç Başı Fauller
0
Ofsayt / Maç
0.00
Ortalama Topla Oynama
0%
KG Var & Galibiyet
40%
Her İki Yarıda Gol Atılan Maç
44%

FC Eilenburg İstatistikİlk Yarı (İY) İstatistikler - FC Eilenburg

Yıkılma

0.5 ÜST İY/2Y

67%İlk Yarı

100%İkinci Yarı

1.5 ÜST İY/2Y

56%İlk Yarı

67%İkinci Yarı

ORT Gol İY/2Y

2.22İlk Yarı

2.00İkinci Yarı

* 0.5 - 1.5 ÜST İY/2Y maçlarda iki takımın toplam attığı gollerden hesaplanır.

İlk Yarı Galibiyet
Takım ilk yarıyı kazandı
İlk Yarı Berabereİlk Yarı Yenilgi
Takım ilk yarıyı kaybetti
Toplam44%
(4 / 10 Maçlar)
33%
(3 / 10 Maçlar)
22%
(2 / 10 Maçlar)
Ev Sahibi50%50%0%
Deplasman40%20%40%
A (İY)
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y (İY)
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
ORT (İY)
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
Toplam1.67
/ Maçlar
0.56
/ Maçlar
2.22
/ Maçlar
Ev Sahibi2.250.002.25
Deplasman1.201.002.20

En Yaygın Toplam Gol Sayıları - İlk Yarı

0 Goller
33.3%  /  3 kez
3 Goller
22.2%  /  2 kez
4 Goller
22.2%  /  2 kez
5 Goller
11.1%  /  1 kez
1 Goller
11.1%  /  1 kez

En Sık Gerçekleşen Skorlar - İlk Yarı

0-0
33.3%  /  3 kez
2-1
22.2%  /  2 kez
5-0
11.1%  /  1 kez
0-1
11.1%  /  1 kez
4-0
11.1%  /  1 kez
1-3
11.1%  /  1 kez

FC Eilenburg İstatistik10 DK BAŞINA ATILAN GOL & YENEN GOL - FC Eilenburg

Yıkılma

FC Eilenburg İstatistik10 dk Başına Atılan Gol

13%
3 / 24 Goller
8%
2 / 24 Goller
17%
4 / 24 Goller
21%
5 / 24 Goller
4%
1 / 24 Goller
0%
0 / 24 Goller
13%
3 / 24 Goller
8%
2 / 24 Goller
17%
4 / 24 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

FC Eilenburg İstatistik10 dk Başına Yenen Gol

0%
0 / 14 Goller
14%
2 / 14 Goller
0%
0 / 14 Goller
7%
1 / 14 Goller
21%
3 / 14 Goller
0%
0 / 14 Goller
7%
1 / 14 Goller
0%
0 / 14 Goller
50%
7 / 14 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!