Akra IL

Åkra IL Logo

Form - Çok Kötü

0.78
Maç Sonuçları
  • G
    Staal Jørpeland Idrettslag

    Staal Jorpeland

    3. Division Group 4

    1/8 13:00

    3 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Åkra IL

    Akra IL

  • M
    Åkra IL

    Akra IL

    3. Division Group 4

    7/8 18:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Varhaug IL

    Varhaug

  • M
    Vindbjart FK

    Vindbjart

    3. Division Group 4

    15/8 14:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Åkra IL

    Akra IL

  • M
    Åkra IL

    Akra IL

    3. Division Group 4

    30/8 14:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Flekkerøy IL

    Flekkeroy IL

  • M
    Våg FK

    Vag FK

    3. Division Group 4

    5/9 12:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Åkra IL

    Akra IL

Atılan Gol - Çok Kötü

1.33

Atılan Gol / Maç

Yenilen Gol - Çok Kötü

2.89

Yenen Gol / Maç

Tahmin Riski - 161% - Çok Yüksek Risk

Sezon :

3. Division Group 4 Tablo

Şu an Sezon Ortası - 124 / 182 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Madla

18

61%

46

24

22

38

2

 Vindbjart

18

61%

46

20

26

35

3

 Varhaug

18

50%

35

23

12

32

4

 Flekkeroy IL

18

56%

39

30

9

32

5

 FK Mandalskameratene

18

50%

42

32

10

31

6

 Brodd

18

44%

36

35

1

26

7

 Viking FK II

17

41%

41

25

16

25

8

 Stabaek 2

17

41%

37

41

-4

23

9

 FK Haugesund II

17

35%

36

44

-8

21

10

 Vag FK

18

33%

24

34

-10

19

11

 Staal Jorpeland

18

28%

34

45

-11

19

12

 Hinna Fotball

18

28%

33

51

-18

19

13

 Odds BK II

17

24%

26

43

-17

16

14

 Akra IL

18

22%

24

52

-28

14

Akra IL 3. Division Group 4 Puan Tablosunda 14. sırada.

Åkra IL LogoAkra IL Sezon Sonuçları

Bu sezon 3. Division Group 4 (Norveç) Akra IL istatistikleri, genel olarak Çok Kötü performans sergilediklerini gösteriyor ve şu anda onları sıralamasında 14/14 konumuna yerleştiriyor. 3. Division Group 4 tablosu, maçların 22%'ini kazanıyor.

Akra IL bu sezon maçlarında maç başı ortalama 1.33 gol atarken 2.89 gol yedi. Maçları 78% oranında karşılıklı gol var şeklinde sona erdi. Dahil oldukları maçlarda ortalama maç başı 4.22 gol oldu.

Akra IL logoAkra IL Özet Bilgiler

İngilizce İsim

Åkra IL

Stadyum

Åkra kunstgress

Şehir

Åkra kunstgress

Ülke

Norveç

Akra IL bu sezon toplam 24 gol attı.

Akra IL bu sezon toplam 52 gol yedi.

Akra IL bu sezon 68 dakikada bir gol attı.

Akra IL bu sezon 31 dakikada bir gol yedi.

Akra IL bu sezon maç başı ortalama 1.33 gol attı.

Akra IL bu sezon maç başı ortalama 2.89 gol yedi.

  • Tüm İstatistikler

  • İç Saha İstatistikleri

  • Deplasman İstatistikleri

Akra IL İstatistik 2026 İSTATİSTİKLER - Akra IL

Yıkılma
O
Bu sezon oynanan maç sayısı
G
Galibiyet
B
Beraberlik
M
Yenilgi
Son 5MBP
Toplam184212
  • G
    Staal Jørpeland Idrettslag

    Staal Jorpeland

    3. Division Group 4

    1/8 13:00

    3 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Åkra IL

    Akra IL

  • M
    Åkra IL

    Akra IL

    3. Division Group 4

    7/8 18:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Varhaug IL

    Varhaug

  • M
    Vindbjart FK

    Vindbjart

    3. Division Group 4

    15/8 14:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Åkra IL

    Akra IL

  • M
    Åkra IL

    Akra IL

    3. Division Group 4

    30/8 14:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Flekkerøy IL

    Flekkeroy IL

  • M
    Våg FK

    Vag FK

    3. Division Group 4

    5/9 12:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Åkra IL

    Akra IL

0.78
Ev Sahibi8215
  • M
    Åkra IL

    Akra IL

    3. Division Group 4

    26/5 17:00

    2 - 7

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    FK Haugesund II

    FK Haugesund II

  • M
    Åkra IL

    Akra IL

    3. Division Group 4

    21/6 15:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Vindbjart FK

    Vindbjart

  • M
    Åkra IL

    Akra IL

    3. Division Group 4

    26/7 13:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Idrettslaget Brodd

    Brodd

  • M
    Åkra IL

    Akra IL

    3. Division Group 4

    7/8 18:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Varhaug IL

    Varhaug

  • M
    Åkra IL

    Akra IL

    3. Division Group 4

    30/8 14:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Flekkerøy IL

    Flekkeroy IL

0.88
Deplasman10217
  • M
    Madla Idrettslag

    Madla

    3. Division Group 4

    13/6 13:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Åkra IL

    Akra IL

  • M
    Flekkerøy IL

    Flekkeroy IL

    3. Division Group 4

    26/6 17:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Åkra IL

    Akra IL

  • G
    Staal Jørpeland Idrettslag

    Staal Jorpeland

    3. Division Group 4

    1/8 13:00

    3 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Åkra IL

    Akra IL

  • M
    Vindbjart FK

    Vindbjart

    3. Division Group 4

    15/8 14:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Åkra IL

    Akra IL

  • M
    Våg FK

    Vag FK

    3. Division Group 4

    5/9 12:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Åkra IL

    Akra IL

0.70
Ev Sahibi Avantajı+5%
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
KG
Karşılıklı Gol (KG).
Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM
Gol Atılamayan Maç (GAM).
Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
Toplam0%
(0 / 18 Maçlar)
78%
(14 / 18 Maçlar)
22%
(4 / 18 Maçlar)
Ev Sahibi0%88%13%
Deplasman0%70%30%
Kornerler

KİLİDİ AÇ

Korner / maç


İçin


Karşı

* Toplam Korner / Maç

Kartlar

KİLİDİ AÇ

Kart / maç


En Yüksek


En Düşük

* Kırmızı Kart = 2 kart

Akra IL İstatistikFİKSTÜR & MAÇ SONUÇLARI - Akra IL

Yıkılma

4.22 Goller / Maç

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

38%

İlk Yarı

62%

İkinci Yarı

Akra IL
Canlı Maç Analizi

0 dakikaArdından maksimum 0 gol
Öncesinde %0 golArdından %0 gol
Öncesinde ORT 0 golSorasında ORT 0 gol
Tarih
Ev Sahibi
Deplasman
Atılan Gol  |  Yenilen Gol
Toplam
  • 1 Nov

    Akra IL

    vs

    Viking FK II

    Today Åkra host Viking II in the 3. Division Group 4 from Norveç.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    • ORT Goller: 4.05
    • KG: 69%
    • 2.5 Üst: 72%
  • 24 Oct

    Brodd

    vs

    Akra IL

    Today Brodd host Åkra in the 3. Division Group 4 from Norveç.
    Midjord kunstgras Midjordgata 36
    • ORT Goller: 4.08
    • KG: 78%
    • 2.5 Üst: 81%
  • 19 Oct

    Akra IL

    vs

    Stabaek 2

    Today Åkra host Stabæk II in the 3. Division Group 4 from Norveç.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    • ORT Goller: 4.41
    • KG: 80%
    • 2.5 Üst: 77%
  • 12 Oct

    FK Haugesund II

    vs

    Akra IL

    Today Haugesund II host Åkra in the 3. Division Group 4 from Norveç.
    TBD TBD
    • ORT Goller: 4.47
    • KG: 77%
    • 2.5 Üst: 83%
  • 3 Oct

    Akra IL

    vs

    FK Mandalskameratene

    Today Åkra host Mandalskameratene in the 3. Division Group 4 from Norveç.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    • ORT Goller: 4.17
    • KG: 73%
    • 2.5 Üst: 70%
  • 26 Sep

    Akra IL

    vs

    Madla

    Today Åkra host Madla in the 3. Division Group 4 from Norveç.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    • ORT Goller: 4.06
    • KG: 75%
    • 2.5 Üst: 75%
  • 19 Sep

    Hinna Fotball

    vs

    Akra IL

    Today Hinna host Åkra in the 3. Division Group 4 from Norveç.
    Wintershallbanen Kunstgress Wintershallbanen Kunstgress
    • ORT Goller: 4.45
    • KG: 70%
    • 2.5 Üst: 75%
  • 14 Sep

    Akra IL

    vs

    Odds BK II

    Today Åkra host Odd II in the 3. Division Group 4 from Norveç.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    • ORT Goller: 4.14
    • KG: 83%
    • 2.5 Üst: 80%
  • 5 Sep

    Vag FK

    vs

    Akra IL

    Today

    Vag FK

    host

    Akra IL

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    TBD TBD
    Karşı 35'Karşı 45+2'Karşı 81'65'79'
    HT
    FT
    5
  • 30 Aug

    Akra IL

    vs

    Flekkeroy IL

    Today

    Akra IL

    host

    Flekkeroy IL

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    56'Karşı 21'Karşı 59'Karşı 72'Karşı 76'
    HT
    FT
    5
  • 15 Aug

    Vindbjart

    vs

    Akra IL

    Today

    Vindbjart

    host

    Akra IL

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Moseidmoen +Bankkunstgress Moseidmoen +Bankkunstgress
    Karşı 30'Karşı 37'Karşı 41'Karşı 47'Karşı 62'Karşı 73'
    HT
    FT
    6
  • 7 Aug

    Akra IL

    vs

    Varhaug

    Today

    Akra IL

    host

    Varhaug

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    90+6'Karşı 41'Karşı 75'
    HT
    FT
    3
  • 1 Aug

    Staal Jorpeland

    vs

    Akra IL

    Today

    Staal Jorpeland

    host

    Akra IL

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Jørpeland stadion Storevigbakken
    Karşı 0'Karşı 53'Karşı 54'33'65'72'79'
    HT
    FT
    7
  • 26 Jul

    Akra IL

    vs

    Brodd

    Today

    Akra IL

    host

    Brodd

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    53'Karşı 11'Karşı 59'Karşı 64'Karşı 89'
    HT
    FT
    5
  • 26 Jun

    Flekkeroy IL

    vs

    Akra IL

    Today

    Flekkeroy IL

    host

    Akra IL

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Arkicon Arena Flekkerøy Lindebøskauen 104, Flekkerøy
    Karşı 28'Karşı 54'Karşı 73'43'
    HT
    FT
    4
  • 21 Jun

    Akra IL

    vs

    Vindbjart

    Today

    Akra IL

    host

    Vindbjart

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    Karşı 58'Karşı 80'
    HT
    FT
    2
  • 13 Jun

    Madla

    vs

    Akra IL

    Today

    Madla

    host

    Akra IL

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Madla Handelslag Stadion Regimentsveien 101
    Karşı 67'Karşı 87'Karşı 90+2'54'
    HT
    FT
    4
  • 31 May

    Odds BK II

    vs

    Akra IL

    Today

    Odds BK II

    host

    Akra IL

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Skagerak Arena Fridtjof Nansensgatan 21-23, Falkum
    Karşı 7'26'36'
    HT
    FT
    3
  • 26 May

    Akra IL

    vs

    FK Haugesund II

    Today

    Akra IL

    host

    FK Haugesund II

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    69'89'Karşı 12'Karşı 15'Karşı 16'Karşı 50'Karşı 55'Karşı 56'Karşı 90'
    HT
    FT
    9
  • 14 May

    Viking FK II

    vs

    Akra IL

    Today

    Viking FK II

    host

    Akra IL

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    SR-Bank Arena Jåttåvågveien 11A, Jåttåvågen
    Karşı 86'68'
    HT
    FT
    2
  • 7 May

    Akra IL

    vs

    Hinna Fotball

    Today

    Akra IL

    host

    Hinna Fotball

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    21'44'51'88'Karşı 7'Karşı 67'Karşı 76'
    HT
    FT
    7
  • 1 May

    FK Mandalskameratene

    vs

    Akra IL

    Today

    FK Mandalskameratene

    host

    Akra IL

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Idrettsparken Stadion Neseveien 67
    Karşı 13'Karşı 28'
    HT
    FT
    2
  • 25 Apr

    Akra IL

    vs

    Staal Jorpeland

    Today

    Akra IL

    host

    Staal Jorpeland

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    71'Karşı 11'
    HT
    FT
    2
  • 19 Apr

    Stabaek 2

    vs

    Akra IL

    Today

    Stabaek 2

    host

    Akra IL

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Nadderud kunstgress 2 Gamle Ringeriksvei 59
    Karşı 28'Karşı 32'Karşı 73'Karşı 84'36'
    HT
    FT
    5
  • 11 Apr

    Akra IL

    vs

    Vag FK

    Today

    Akra IL

    host

    Vag FK

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    Åkra kunstgress Åkra kunstgress
    51'59'Karşı 23'
    HT
    FT
    3
  • 1 Apr

    Varhaug

    vs

    Akra IL

    Today

    Varhaug

    host

    Akra IL

    in the 3. Division Group 4 from Norway.
    TBD TBD
    Karşı 32'Karşı 70'
    HT
    FT
    2

Akra IL İstatistikMaç Skoru (MS) İstatistikler - Akra IL

Yıkılma
Premium Burada!
İddaa'dan kazanmanızı sağlayacak az takip edilen 200+ lig.

En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

Michael Owen : 'Premium Almalısınız'

A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
ORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
Toplam1.33
/ maç
2.89
/ maç
4.22
/ maç
Ev Sahibi1.503.004.50
Deplasman1.202.804.00

Üst +

0.5 Üst
100%
1.5 Üst
100%
2.5 Üst
72%
3.5 Üst
56%
4.5 Üst
44%

Alt -

0,5 Alt
0%
1.5 Alt
0%
2.5 Alt
28%
3.5 Alt
44%
4.5 Alt
56%

En Sık Gerçekleşen Skorlar - Maç Skoru

1-4
11.1%  /  2 kez
3-1
11.1%  /  2 kez
1-2
11.1%  /  2 kez
1-1
11.1%  /  2 kez
2-0
11.1%  /  2 kez
6-0
5.6%  /  1 kez
0-2
5.6%  /  1 kez
2-7
5.6%  /  1 kez
4-3
5.6%  /  1 kez
4-1
5.6%  /  1 kez
2-1
5.6%  /  1 kez
3-2
5.6%  /  1 kez
3-4
5.6%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

En Yaygın Toplam Gol Sayıları - Maç Skoru

2 Goller
27.8%  /  5 kez
5 Goller
22.2%  /  4 kez
3 Goller
16.7%  /  3 kez
4 Goller
11.1%  /  2 kez
7 Goller
11.1%  /  2 kez
6 Goller
5.6%  /  1 kez
9 Goller
5.6%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

10 dakika başına Toplam Goller

3%
2 / 76 Goller
8%
6 / 76 Goller
11%
8 / 76 Goller
9%
7 / 76 Goller
11%
8 / 76 Goller
18%
14 / 76 Goller
12%
9 / 76 Goller
16%
12 / 76 Goller
13%
10 / 76 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

15 dk başına Toplam Goller

9%
7 / 76 Goller
12%
9 / 76 Goller
17%
13 / 76 Goller
21%
16 / 76 Goller
21%
16 / 76 Goller
20%
15 / 76 Goller

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Üst - Kornerler

Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5

Üst - Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
  • 7.5 ~ 13.5 Korner Üst istatistiği Akra IL takımının 3. Division Group 4'de 2026 sezonunda oynadığı maçlardaki verilerden elde edilmiştir
  • Akra IL istatistikleri takımın maçlarında çıkan toplam 9.5 üst korner yüzdesinin ?% olduğunu gösteriyor. Bu süreçte 3. Division Group 4 2026 sezonunda 9.5 korer üst oranı ?%.
  • Akra IL maçlarının 3,5 kart üst bitme yüzdesi%?'Buna karşılık 3. Division Group 4 maçlarının 3.5 kart üst bitme yüzdesi ise %?.

Akra IL İstatistik Kullanılan Korner

Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
Üst 7.5
Üst 8.5

Akra IL İstatistik Görülen Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
  • Atılan Korner 2.5 ~ 8.5 Üst istatistikleri Akra IL takımının maçlarda kazandığı kornerler üzerinden hesaplanmıştır.
  • Akra IL takımının 4.5 üst korner kullandığı maçların oranı %?
  • Görülen Kart 0.5 ~ 6.5 Üst istatistikleri Akra IL takımının maçlarda gördüğü kartlar üzerinden hesaplanmıştır.
  • Akra IL takımının 2.5 üst kart gördüğü maçların oranı %?

Rakip Kornerleri

Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
Üst 7.5
Üst 8.5

Rakibin Gördüğü Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
  • Rakip Korner 2.5 ~ 8.5 Üst Akra IL takımının maçlarında karşı takımların kullandığı kornerler üzerinden hesaplanmıştır.
  • 0.5 ~ 6.5 Rakip Kartları Akra IL takımının maçlarında rakip takımların gördüğü kart sayıları istatistiklerinden hesaplanmıştır.

xG (Akra IL)

Toplam
1.27
Ev Sahibi
1.82
Deplasman
1.16

xG (Karşı)

Toplam
2.29
Ev Sahibi
2.76
Deplasman
2.20

Diğer İstatistikler - Akra IL

Maç Başı Şut
10.5
Kaleyi Bulan Şut / Maç
3.83
Kaleyi Bulmayan Şut / Maç
6.67
Maç Başı Fauller
10.75
Ofsayt / Maç
4.67
Ortalama Topla Oynama
45%
KG Var & Galibiyet
22%
Her İki Yarıda Gol Atılan Maç
11%

Åkra IL İstatistikİlk Yarı (İY) İstatistikler - Akra IL

Yıkılma

0.5 ÜST İY/2Y

83%İlk Yarı

89%İkinci Yarı

1.5 ÜST İY/2Y

50%İlk Yarı

78%İkinci Yarı

ORT Gol İY/2Y

1.61İlk Yarı

2.61İkinci Yarı

* 0.5 - 1.5 ÜST İY/2Y maçlarda iki takımın toplam attığı gollerden hesaplanır.

İlk Yarı Galibiyet
Takım ilk yarıyı kazandı
İlk Yarı Berabereİlk Yarı Yenilgi
Takım ilk yarıyı kaybetti
Toplam11%
(2 / 18 Maçlar)
28%
(5 / 18 Maçlar)
61%
(11 / 18 Maçlar)
Ev Sahibi13%13%75%
Deplasman10%40%50%
A (İY)
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y (İY)
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
ORT (İY)
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
Toplam0.39
/ Maçlar
1.22
/ Maçlar
1.61
/ Maçlar
Ev Sahibi0.251.131.38
Deplasman0.501.301.80

En Yaygın Toplam Gol Sayıları - İlk Yarı

1 Goller
33.3%  /  6 kez
3 Goller
27.8%  /  5 kez
2 Goller
22.2%  /  4 kez
0 Goller
16.7%  /  3 kez

En Sık Gerçekleşen Skorlar - İlk Yarı

0-1
27.8%  /  5 kez
0-0
16.7%  /  3 kez
1-1
11.1%  /  2 kez
2-1
11.1%  /  2 kez
2-0
11.1%  /  2 kez
3-0
5.6%  /  1 kez
1-2
5.6%  /  1 kez
0-3
5.6%  /  1 kez
1-0
5.6%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

Akra IL İstatistik10 DK BAŞINA ATILAN GOL & YENEN GOL - Akra IL

Yıkılma

Akra IL İstatistik10 dk Başına Atılan Gol

0%
0 / 24 Goller
0%
0 / 24 Goller
8%
2 / 24 Goller
13%
3 / 24 Goller
8%
2 / 24 Goller
25%
6 / 24 Goller
17%
4 / 24 Goller
17%
4 / 24 Goller
13%
3 / 24 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Åkra IL İstatistik10 dk Başına Yenen Gol

4%
2 / 52 Goller
12%
6 / 52 Goller
12%
6 / 52 Goller
8%
4 / 52 Goller
12%
6 / 52 Goller
15%
8 / 52 Goller
10%
5 / 52 Goller
15%
8 / 52 Goller
13%
7 / 52 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!