Yenen Goller - Brezilya Gaucho 3

Rekabet
Goller
- Kategori istatistikleri :
- ORT Toplam Goller -
- Atılan Goller -
- Yenen Goller -
- Gol yememeden -
- Karşılıklı Gol -
- Gol Atılamayan Maç -
- xG (Gol Beklentisi)
Yenen Goller - Gaucho 3
| # | Takım | O | Yenen Gol | Ev Sahibi | Deplasman | Ev Sahibi Avantajı | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | EC Novo Horizonte | 7 | 21 | 3.00 Yenilen Gol / maç | 4.25 / maç | 1.33 / maç | -42% |
| 2 | ![]() | SC Rio Grande | 7 | 16 | 2.29 Yenilen Gol / maç | 1.33 / maç | 3.00 / maç | +42% |
| 3 | ![]() | Farroupilha | 7 | 11 | 1.57 Yenilen Gol / maç | 1.00 / maç | 2.33 / maç | +36% |
| 4 | ![]() | Clube 1992 | 7 | 11 | 1.57 Yenilen Gol / maç | 2.25 / maç | 0.67 / maç | -43% |
| 5 | ![]() | Football Club Rio Grandense | 7 | 10 | 1.43 Yenilen Gol / maç | 1.00 / maç | 1.75 / maç | +30% |
| 6 | ![]() | SER Cruz Alta | 7 | 8 | 1.14 Yenilen Gol / maç | 1.00 / maç | 1.33 / maç | +12% |
| 7 | ![]() | Panambi | 6 | 6 | 1.00 Yenilen Gol / maç | 0.00 / maç | 1.50 / maç | +100% |
| 8 | ![]() | Sao Paulo RS | 6 | 5 | 0.83 Yenilen Gol / maç | 1.00 / maç | 0.50 / maç | -20% |
| 9 | ![]() | Real SC | 7 | 4 | 0.57 Yenilen Gol / maç | 1.00 / maç | 0.25 / maç | -75% |
| 10 | ![]() | Futebol Com Vida SAF | 7 | 3 | 0.43 Yenilen Gol / maç | 0.67 / maç | 0.25 / maç | -56% |
Ev Sahibi / Yenilen Gol (Gaucho 3)
| # | Takım | O | Ev Sahibi Yenilen Gol | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | EC Novo Horizonte | 4 | 17 | 4.25 / maç |
| 2 | ![]() | Clube 1992 | 4 | 9 | 2.25 / maç |
| 3 | ![]() | SC Rio Grande | 3 | 4 | 1.33 / maç |
| 4 | ![]() | Farroupilha | 4 | 4 | 1.00 / maç |
| 5 | ![]() | Football Club Rio Grandense | 3 | 3 | 1.00 / maç |
| 6 | ![]() | SER Cruz Alta | 4 | 4 | 1.00 / maç |
| 7 | ![]() | Sao Paulo RS | 4 | 4 | 1.00 / maç |
| 8 | ![]() | Real SC | 3 | 3 | 1.00 / maç |
| 9 | ![]() | Futebol Com Vida SAF | 3 | 2 | 0.67 / maç |
| 10 | ![]() | Panambi | 2 | 0 | 0.00 / maç |
Deplasman / Yenilen Gol (Gaucho 3)
| # | Takım | O | Deplasman Yenilen Gol | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SC Rio Grande | 4 | 12 | 3.00 / maç |
| 2 | ![]() | Farroupilha | 3 | 7 | 2.33 / maç |
| 3 | ![]() | Football Club Rio Grandense | 4 | 7 | 1.75 / maç |
| 4 | ![]() | Panambi | 4 | 6 | 1.50 / maç |
| 5 | ![]() | EC Novo Horizonte | 3 | 4 | 1.33 / maç |
| 6 | ![]() | SER Cruz Alta | 3 | 4 | 1.33 / maç |
| 7 | ![]() | Clube 1992 | 3 | 2 | 0.67 / maç |
| 8 | ![]() | Sao Paulo RS | 2 | 1 | 0.50 / maç |
| 9 | ![]() | Real SC | 4 | 1 | 0.25 / maç |
| 10 | ![]() | Futebol Com Vida SAF | 4 | 1 | 0.25 / maç |
En Çok Gol Yiyen Gaucho 3 Takımı Hangisi?
Gaucho 3 arasında kalesinde gördükleri gollerle taraftarlarını en çok üzen takım EC Novo Horizonte. Oynadıkları 7 maçta toplam 21 gol yediler. Yani maç başına kalelerinde 3 gol gördüler. SC Rio Grande ise hemen ardından geliyor. Onlar da toplam 16 gol yediler. Farroupilha ise kalesinde gördüğü 11 golle yine bu alanda ligin en kötü 3.takımı. Ortalamaya baktığımızda ise SC Rio Grande maç başına 2.29 gol yerken Farroupilha daha da kötü durumda ve maç başına kalesinde 1.57 gol görüyor.
En Az Gol Yiyen ve En İyi Defansa Sahip Gaucho 3 Takımı Hangisi?
Futebol Com Vida SAF ve Real SC, bu sezon Gaucho 3'de yediği goller açısından en iyi performans gösteren takımlardan ikisi. Futebol Com Vida SAF, 7 maçlarında yediği 3 gol rekoruyla son derece sağlam bir savunmaya sahip. Bu, maç başına alınan ortalama 0.43'dir ve Gaucho 3'in kesinlikle en iyisidir. Real SC savunma açısından da sağlam. Maç başına ortalama 0.57 gol yiyorlar ve ligin en iyi ikinci savunma takımı konumundalar.
Yenen Goller - Brezilya
- Seviye 1
- Seviye 2
- Seviye 3
- Seviye 4
- Kupa
- Kupa
- Seviye 1
- Seviye 1
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Seviye 1
- Kupa









