Korner Tablosu - Cearense 3

 TakımO
Oynanan Maç
Üst 9.5Üst 7.5Üst 8.5Üst 10.5Üst 11.5Üst 12.5Üst 13.5Ortalama
1Esporte Club LimoeiroEsporte Club Limoeiro
Esporte Club Limoeiro

Esporte Club Limoeiro

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
1.25
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • M
1.50
Deplasman
  • B
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 25%
ORT 1.88 2.50 1.25
Atılan Gol 1.00 1.50 0.50
Yenilen Gol 0.88 1.00 0.75
KG 38% 50% 25%
GYM 38% 50% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2Associacao dos Desportistas de PacatubaAssociacao dos Desportistas de Pacatuba
Associacao dos Desportistas de Pacatuba

Associacao dos Desportistas de Pacatuba

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • G
  • B
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • B
2.00
Deplasman
  • B
  • B
  • B
  • M
0.75
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 50% 0%
ORT 2.13 2.00 2.25
Atılan Gol 1.13 1.25 1.00
Yenilen Gol 1.00 0.75 1.25
KG 63% 75% 50%
GYM 25% 25% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

3Vila RealVila Real
Vila Real

Vila Real

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
2.11
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
2.50
Deplasman
  • B
  • G
  • G
  • B
  • B
1.80
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 56% 75% 40%
ORT 2.11 2.25 2.00
Atılan Gol 1.33 1.50 1.20
Yenilen Gol 0.78 0.75 0.80
KG 67% 50% 80%
GYM 33% 50% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

4TianguaTiangua
Tiangua

Tiangua

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
0.67
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • M
0.33
Deplasman
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 17% 0% 33%
ORT 2.67 3.67 1.67
Atılan Gol 1.00 1.33 0.67
Yenilen Gol 1.67 2.33 1.00
KG 50% 67% 33%
GYM 17% 0% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

5Calouros do ArCalouros do Ar
Calouros do Ar

Calouros do Ar

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
1.00
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • M
1.00
Deplasman
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 33% 33%
ORT 3.17 2.33 4.00
Atılan Gol 1.33 1.00 1.67
Yenilen Gol 1.83 1.33 2.33
KG 67% 67% 67%
GYM 17% 33% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6AcopiaraAcopiara
Acopiara

Acopiara

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
2.22
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
2.20
Deplasman
  • G
  • M
  • G
  • G
2.25
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 67% 60% 75%
ORT 2.78 1.80 4.00
Atılan Gol 1.78 1.40 2.25
Yenilen Gol 1.00 0.40 1.75
KG 67% 40% 100%
GYM 33% 60% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7PalmaciaPalmacia
Palmacia

Palmacia

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
0.17
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
0.33
Deplasman
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 0% 0% 0%
ORT 2.83 3.33 2.33
Atılan Gol 0.83 1.33 0.33
Yenilen Gol 2.00 2.00 2.00
KG 50% 67% 33%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

Brezilya Cearense 3 için 9.5 Üst Korner yüzdesi %.

Korner tablosunda takımların 9.5 Üst Toplam Korner şeklinde sonuçlanan maçlarının sayısını bulabilirsiniz. Bu tabloda Brezilya Cearense 3 2026 sezonunda kullanılan Kornerler dikkate alınmıştır. Tablonun en üstünde maçları en çok kez Toplam Korner 9.5 Üst şeklinde biten takımları bulabilirsiniz. Tablonun en altında olan takımların maçlarında 9.5 Üst Korner sonucu en az kez görüldü. Bu hesaplama maçlarda iki takımın da kullandığı toplam korner sayısına dayanır ve iki takımın attığı korner sayısı toplanır. Cearense 3 maçlarında Toplam Korner 9.5 Üst bitme oranı ise %

Kullanılan Korner (Cearense 3)

 TakımO
Oynanan Maç
Üst 4.5 İçin2.5+ İçin3.5+ İçin5.5+ İçin6.5+ İçin7.5+ İçin8.5+ İçinOrtalama
1Esporte Club LimoeiroEsporte Club Limoeiro
Esporte Club Limoeiro

Esporte Club Limoeiro

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
1.25
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • M
1.50
Deplasman
  • B
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 25%
ORT 1.88 2.50 1.25
Atılan Gol 1.00 1.50 0.50
Yenilen Gol 0.88 1.00 0.75
KG 38% 50% 25%
GYM 38% 50% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2Associacao dos Desportistas de PacatubaAssociacao dos Desportistas de Pacatuba
Associacao dos Desportistas de Pacatuba

Associacao dos Desportistas de Pacatuba

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • G
  • B
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • B
2.00
Deplasman
  • B
  • B
  • B
  • M
0.75
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 50% 0%
ORT 2.13 2.00 2.25
Atılan Gol 1.13 1.25 1.00
Yenilen Gol 1.00 0.75 1.25
KG 63% 75% 50%
GYM 25% 25% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

3Vila RealVila Real
Vila Real

Vila Real

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
2.11
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
2.50
Deplasman
  • B
  • G
  • G
  • B
  • B
1.80
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 56% 75% 40%
ORT 2.11 2.25 2.00
Atılan Gol 1.33 1.50 1.20
Yenilen Gol 0.78 0.75 0.80
KG 67% 50% 80%
GYM 33% 50% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

4TianguaTiangua
Tiangua

Tiangua

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
0.67
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • M
0.33
Deplasman
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 17% 0% 33%
ORT 2.67 3.67 1.67
Atılan Gol 1.00 1.33 0.67
Yenilen Gol 1.67 2.33 1.00
KG 50% 67% 33%
GYM 17% 0% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

5Calouros do ArCalouros do Ar
Calouros do Ar

Calouros do Ar

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
1.00
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • M
1.00
Deplasman
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 33% 33%
ORT 3.17 2.33 4.00
Atılan Gol 1.33 1.00 1.67
Yenilen Gol 1.83 1.33 2.33
KG 67% 67% 67%
GYM 17% 33% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6AcopiaraAcopiara
Acopiara

Acopiara

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
2.22
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
2.20
Deplasman
  • G
  • M
  • G
  • G
2.25
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 67% 60% 75%
ORT 2.78 1.80 4.00
Atılan Gol 1.78 1.40 2.25
Yenilen Gol 1.00 0.40 1.75
KG 67% 40% 100%
GYM 33% 60% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7PalmaciaPalmacia
Palmacia

Palmacia

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
0.17
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
0.33
Deplasman
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 0% 0% 0%
ORT 2.83 3.33 2.33
Atılan Gol 0.83 1.33 0.33
Yenilen Gol 2.00 2.00 2.00
KG 50% 67% 33%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

Rakip Kornerleri (Cearense 3)

 TakımO
Oynanan Maç
Üst 4.5 Karşı2.5+
Karşı
3.5+
Karşı
5.5+
Karşı
6.5+
Karşı
7.5+
Karşı
8.5+
Karşı
Average
1Esporte Club LimoeiroEsporte Club Limoeiro
Esporte Club Limoeiro

Esporte Club Limoeiro

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
1.25
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • M
1.50
Deplasman
  • B
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 25%
ORT 1.88 2.50 1.25
Atılan Gol 1.00 1.50 0.50
Yenilen Gol 0.88 1.00 0.75
KG 38% 50% 25%
GYM 38% 50% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2Associacao dos Desportistas de PacatubaAssociacao dos Desportistas de Pacatuba
Associacao dos Desportistas de Pacatuba

Associacao dos Desportistas de Pacatuba

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • G
  • B
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • B
2.00
Deplasman
  • B
  • B
  • B
  • M
0.75
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 50% 0%
ORT 2.13 2.00 2.25
Atılan Gol 1.13 1.25 1.00
Yenilen Gol 1.00 0.75 1.25
KG 63% 75% 50%
GYM 25% 25% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

3Vila RealVila Real
Vila Real

Vila Real

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
2.11
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
2.50
Deplasman
  • B
  • G
  • G
  • B
  • B
1.80
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 56% 75% 40%
ORT 2.11 2.25 2.00
Atılan Gol 1.33 1.50 1.20
Yenilen Gol 0.78 0.75 0.80
KG 67% 50% 80%
GYM 33% 50% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

4TianguaTiangua
Tiangua

Tiangua

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
0.67
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • M
0.33
Deplasman
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 17% 0% 33%
ORT 2.67 3.67 1.67
Atılan Gol 1.00 1.33 0.67
Yenilen Gol 1.67 2.33 1.00
KG 50% 67% 33%
GYM 17% 0% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

5Calouros do ArCalouros do Ar
Calouros do Ar

Calouros do Ar

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
1.00
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • M
1.00
Deplasman
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 33% 33%
ORT 3.17 2.33 4.00
Atılan Gol 1.33 1.00 1.67
Yenilen Gol 1.83 1.33 2.33
KG 67% 67% 67%
GYM 17% 33% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6AcopiaraAcopiara
Acopiara

Acopiara

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
2.22
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
2.20
Deplasman
  • G
  • M
  • G
  • G
2.25
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 67% 60% 75%
ORT 2.78 1.80 4.00
Atılan Gol 1.78 1.40 2.25
Yenilen Gol 1.00 0.40 1.75
KG 67% 40% 100%
GYM 33% 60% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7PalmaciaPalmacia
Palmacia

Palmacia

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
0.17
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
0.33
Deplasman
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 0% 0% 0%
ORT 2.83 3.33 2.33
Atılan Gol 0.83 1.33 0.33
Yenilen Gol 2.00 2.00 2.00
KG 50% 67% 33%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

Ev Sahibi - TOPLAM KORNER TABLOSU (Cearense 3)

 TakımO
Oynanan Maç
Üst 9.57.5+ (Ev Sahibi)8.5+ (Ev Sahibi)10.5+ (Ev Sahibi)11.5+ (Ev Sahibi)12.5+ (Ev Sahibi)13.5+ (Ev Sahibi)ORT (Ev Sahibi)
1Esporte Club LimoeiroEsporte Club Limoeiro
Esporte Club Limoeiro

Esporte Club Limoeiro

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
1.25
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • M
1.50
Deplasman
  • B
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 25%
ORT 1.88 2.50 1.25
Atılan Gol 1.00 1.50 0.50
Yenilen Gol 0.88 1.00 0.75
KG 38% 50% 25%
GYM 38% 50% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2Associacao dos Desportistas de PacatubaAssociacao dos Desportistas de Pacatuba
Associacao dos Desportistas de Pacatuba

Associacao dos Desportistas de Pacatuba

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • G
  • B
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • B
2.00
Deplasman
  • B
  • B
  • B
  • M
0.75
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 50% 0%
ORT 2.13 2.00 2.25
Atılan Gol 1.13 1.25 1.00
Yenilen Gol 1.00 0.75 1.25
KG 63% 75% 50%
GYM 25% 25% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

3Vila RealVila Real
Vila Real

Vila Real

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
2.11
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
2.50
Deplasman
  • B
  • G
  • G
  • B
  • B
1.80
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 56% 75% 40%
ORT 2.11 2.25 2.00
Atılan Gol 1.33 1.50 1.20
Yenilen Gol 0.78 0.75 0.80
KG 67% 50% 80%
GYM 33% 50% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

4TianguaTiangua
Tiangua

Tiangua

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
0.67
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • M
0.33
Deplasman
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 17% 0% 33%
ORT 2.67 3.67 1.67
Atılan Gol 1.00 1.33 0.67
Yenilen Gol 1.67 2.33 1.00
KG 50% 67% 33%
GYM 17% 0% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

5Calouros do ArCalouros do Ar
Calouros do Ar

Calouros do Ar

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
1.00
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • M
1.00
Deplasman
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 33% 33%
ORT 3.17 2.33 4.00
Atılan Gol 1.33 1.00 1.67
Yenilen Gol 1.83 1.33 2.33
KG 67% 67% 67%
GYM 17% 33% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6AcopiaraAcopiara
Acopiara

Acopiara

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
2.22
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
2.20
Deplasman
  • G
  • M
  • G
  • G
2.25
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 67% 60% 75%
ORT 2.78 1.80 4.00
Atılan Gol 1.78 1.40 2.25
Yenilen Gol 1.00 0.40 1.75
KG 67% 40% 100%
GYM 33% 60% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7PalmaciaPalmacia
Palmacia

Palmacia

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
0.17
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
0.33
Deplasman
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 0% 0% 0%
ORT 2.83 3.33 2.33
Atılan Gol 0.83 1.33 0.33
Yenilen Gol 2.00 2.00 2.00
KG 50% 67% 33%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

Deplasman - TOPLAM KORNER TABLOSU (Cearense 3)

 TakımO
Oynanan Maç
Üst 9.5 Deplasman7.5+
(Deplasman)
8.5+
(Deplasman)
10.5+
(Deplasman)
11.5+
(Deplasman)
12.5+
(Deplasman)
13.5+
(Deplasman)
ORT (Deplasman)
1Esporte Club LimoeiroEsporte Club Limoeiro
Esporte Club Limoeiro

Esporte Club Limoeiro

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
1.25
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • M
1.50
Deplasman
  • B
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 25%
ORT 1.88 2.50 1.25
Atılan Gol 1.00 1.50 0.50
Yenilen Gol 0.88 1.00 0.75
KG 38% 50% 25%
GYM 38% 50% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2Associacao dos Desportistas de PacatubaAssociacao dos Desportistas de Pacatuba
Associacao dos Desportistas de Pacatuba

Associacao dos Desportistas de Pacatuba

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • G
  • B
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • B
2.00
Deplasman
  • B
  • B
  • B
  • M
0.75
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 50% 0%
ORT 2.13 2.00 2.25
Atılan Gol 1.13 1.25 1.00
Yenilen Gol 1.00 0.75 1.25
KG 63% 75% 50%
GYM 25% 25% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

3Vila RealVila Real
Vila Real

Vila Real

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
2.11
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
2.50
Deplasman
  • B
  • G
  • G
  • B
  • B
1.80
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 56% 75% 40%
ORT 2.11 2.25 2.00
Atılan Gol 1.33 1.50 1.20
Yenilen Gol 0.78 0.75 0.80
KG 67% 50% 80%
GYM 33% 50% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

4TianguaTiangua
Tiangua

Tiangua

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
0.67
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • M
0.33
Deplasman
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 17% 0% 33%
ORT 2.67 3.67 1.67
Atılan Gol 1.00 1.33 0.67
Yenilen Gol 1.67 2.33 1.00
KG 50% 67% 33%
GYM 17% 0% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

5Calouros do ArCalouros do Ar
Calouros do Ar

Calouros do Ar

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
1.00
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • M
1.00
Deplasman
  • M
  • G
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 33% 33%
ORT 3.17 2.33 4.00
Atılan Gol 1.33 1.00 1.67
Yenilen Gol 1.83 1.33 2.33
KG 67% 67% 67%
GYM 17% 33% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6AcopiaraAcopiara
Acopiara

Acopiara

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
2.22
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
2.20
Deplasman
  • G
  • M
  • G
  • G
2.25
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 67% 60% 75%
ORT 2.78 1.80 4.00
Atılan Gol 1.78 1.40 2.25
Yenilen Gol 1.00 0.40 1.75
KG 67% 40% 100%
GYM 33% 60% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7PalmaciaPalmacia
Palmacia

Palmacia

Cearense 3

Performans Sıralaması 0 / 7

Brezilya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
0.17
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
0.33
Deplasman
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 0% 0% 0%
ORT 2.83 3.33 2.33
Atılan Gol 0.83 1.33 0.33
Yenilen Gol 2.00 2.00 2.00
KG 50% 67% 33%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

Cearense 3 maçlarındaki korner sayısı ortalaması kaçtır?

Cearense 3 liginde maç başına ortalama köşe vuruşu sayısı 0 kornerler. Ev sahibi takım için 0 kornerler ve deplasman takımı için 0. Toplamda, köşe vuruşlarının kaydedildiği 0 karşılaşmalarda 0 korner yaşandı. Bu istatistik 2026 sezonu içindir.

En çok korner kullanan Cearense 3 takımı hangisi?

Cearense 3 takımları arasında maçlarında en çok korner kullanılan takım Esporte Club Limoeiro. Maç başına korner kullanma ortalaması 0 olan Esporte Club Limoeiro maçlarında rakipleri de maç başına 0 korner kullanıyor. Yani Esporte Club Limoeiro maçlarında maç başına 0 korner kullanıldı.Esporte Club Limoeiro maçlarında toplam sayıya bakacak olursak 0 maçta 0 korner kullanıldı.

Cearense 3 takımları arasında maçlarında atılan korner sayısıyla dikkat çeken diğer 2 takım ise Associacao dos Desportistas de Pacatuba ve Vila Real. Sırasıyla maç başı korner ortalamaları 0 ve 0.Palmacia ise maçlarında en az korner kullanılan takım. Maç başı ortalamaları sadece 0.

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!