Atılan Goller - Brezilya Carioca A2

Rekabet
Goller
- Kategori istatistikleri :
- ORT Toplam Goller -
- Atılan Goller -
- Yenen Goller -
- Gol yememeden -
- Karşılıklı Gol -
- Gol Atılamayan Maç -
- xG (Gol Beklentisi)
Atılan Goller - Carioca A2
| # | Takım | O | Atılan Gol | Ev Sahibi | Deplasman | Ev Sahibi Avantajı | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Americano | 15 | 23 | 1.53 Atılan Gol / maç | 1.86 / maç | 1.25 / maç | +22% |
| 2 | ![]() | América RJ | 13 | 19 | 1.46 Atılan Gol / maç | 1.29 / maç | 1.67 / maç | -12% |
| 3 | ![]() | Resende RJ | 15 | 19 | 1.27 Atılan Gol / maç | 1.63 / maç | 0.86 / maç | +28% |
| 4 | ![]() | Cabofriense | 11 | 12 | 1.09 Atılan Gol / maç | 1.20 / maç | 1.00 / maç | +10% |
| 5 | ![]() | Olaria AC | 11 | 11 | 1.00 Atılan Gol / maç | 1.33 / maç | 0.60 / maç | +33% |
| 6 | ![]() | São Gonçalo EC RJ | 11 | 11 | 1.00 Atılan Gol / maç | 0.83 / maç | 1.20 / maç | -17% |
| 7 | ![]() | Academia de Futebol Perolas Negras | 11 | 11 | 1.00 Atılan Gol / maç | 1.20 / maç | 0.83 / maç | +20% |
| 8 | ![]() | Centro Esportivo Arraial do Cabo Araruama FC | 11 | 11 | 1.00 Atılan Gol / maç | 1.00 / maç | 1.00 / maç | 0% |
| 9 | ![]() | CFRJ Marica | 12 | 11 | 0.92 Atılan Gol / maç | 1.14 / maç | 0.60 / maç | +24% |
| 10 | ![]() | Bonsucesso | 11 | 10 | 0.91 Atılan Gol / maç | 1.80 / maç | 0.17 / maç | +98% |
| 11 | ![]() | Audax Rio | 11 | 10 | 0.91 Atılan Gol / maç | 1.20 / maç | 0.67 / maç | +32% |
| 12 | ![]() | Serrano FC Petrópolis | 10 | 9 | 0.90 Atılan Gol / maç | 0.50 / maç | 1.17 / maç | -44% |
Ev Sahibi / Atılan Gol (Carioca A2)
| # | Takım | O | İç Saha Golleri | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Americano | 7 | 13 | 1.86 / maç |
| 2 | ![]() | Bonsucesso | 5 | 9 | 1.80 / maç |
| 3 | ![]() | Resende RJ | 8 | 13 | 1.63 / maç |
| 4 | ![]() | Olaria AC | 6 | 8 | 1.33 / maç |
| 5 | ![]() | América RJ | 7 | 9 | 1.29 / maç |
| 6 | ![]() | Cabofriense | 5 | 6 | 1.20 / maç |
| 7 | ![]() | Academia de Futebol Perolas Negras | 5 | 6 | 1.20 / maç |
| 8 | ![]() | Audax Rio | 5 | 6 | 1.20 / maç |
| 9 | ![]() | CFRJ Marica | 7 | 8 | 1.14 / maç |
| 10 | ![]() | Centro Esportivo Arraial do Cabo Araruama FC | 6 | 6 | 1.00 / maç |
| 11 | ![]() | São Gonçalo EC RJ | 6 | 5 | 0.83 / maç |
| 12 | ![]() | Serrano FC Petrópolis | 4 | 2 | 0.50 / maç |
Deplasman / Atılan Gol (Carioca A2)
| # | Takım | O | Dış Saha Golleri | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | América RJ | 6 | 10 | 1.67 / maç |
| 2 | ![]() | Americano | 8 | 10 | 1.25 / maç |
| 3 | ![]() | São Gonçalo EC RJ | 5 | 6 | 1.20 / maç |
| 4 | ![]() | Serrano FC Petrópolis | 6 | 7 | 1.17 / maç |
| 5 | ![]() | Cabofriense | 6 | 6 | 1.00 / maç |
| 6 | ![]() | Centro Esportivo Arraial do Cabo Araruama FC | 5 | 5 | 1.00 / maç |
| 7 | ![]() | Resende RJ | 7 | 6 | 0.86 / maç |
| 8 | ![]() | Academia de Futebol Perolas Negras | 6 | 5 | 0.83 / maç |
| 9 | ![]() | Audax Rio | 6 | 4 | 0.67 / maç |
| 10 | ![]() | Olaria AC | 5 | 3 | 0.60 / maç |
| 11 | ![]() | CFRJ Marica | 5 | 3 | 0.60 / maç |
| 12 | ![]() | Bonsucesso | 6 | 1 | 0.17 / maç |
En Çok Gol Atan Carioca A2 Takımı Hangisi?
Americano şu an Carioca A2 takımları arasında en çok gol atan takım. Şu ana kadar tam tamına 23 gol attılar. Yani maç başına attıkları ortalama gol sayısı 1.53! América RJ de bu alanda etkileyici takımlar arasında. Attıkları 19 gol ligin en iyi 2. derecesi. Maç başına ortalama 1.46 gol atıyorlar. 3. en golcü takım ise Resende RJ, maç başına ortalama 1.27 gol atarken Carioca A2 sezonunda toplam attığı gol sayısı ise 19.
En Az Gol Atan Carioca A2 Takımı Hangisi?
Carioca A2 takımları arasında gol yollarında en etkisiz kalan takımlar Serrano FC Petrópolis ve Bonsucesso. Ligde en az gol atan takımlar oldular. Serrano FC Petrópolis maç başına attığı yalnızca 0.9 golle oldukça kötü bir performans sergiliyor. Bonsucesso ise toplam 10 gol atarken maç başına attıkları gol ortalamaları 0.91 olarak kaldı.
Atılan Goller - Brezilya
- Seviye 1
- Seviye 2
- Seviye 3
- Seviye 4
- Kupa
- Seviye 1
- Seviye 1
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Seviye 1











