Third Amateur Division ACFF B Puan Durumu & İstatistik

Third Amateur Division ACFF B Logo
Ülke
Takımlar
16
Sezon
Maçlar
141/237 Oynanan
İlerleme
 
59% tamamlandı
İçerde Son 5Ev Sahibi Form
Form
DeplasmanDeplasmanda Son 5
23/8 19:00
  • B
    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 13:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    RFC Messancy

    RFC Messancy

  • B
    RFC Messancy

    RFC Messancy

    Third Amateur Division ACFF B

    29/11 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

  • M
    RRC Mormont

    RRC Mormont

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    RFC Messancy

    RFC Messancy

  • B
    RFC Messancy

    RFC Messancy

    Third Amateur Division ACFF B

    13/12 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

  • M
    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

    Third Amateur Division ACFF B

    20/12 19:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    RFC Messancy

    RFC Messancy

RFC Messancy
RFC Messancy

RFC Messancy

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 11 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • M
  • B
  • M
1.35
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • B
  • B
1.63
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
1.11
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 35% 38% 33%
ORT 3.53 3.88 3.22
Atılan Gol 1.82 2.25 1.44
Yenilen Gol 1.71 1.63 1.78
KG 65% 88% 44%
GYM 12% 13% 11%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1.35
1.33
RRC Mormont
RRC Mormont

RRC Mormont

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 9 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
1.33
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
1.33
Deplasman
  • G
  • B
  • M
  • M
  • B
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 33% 33%
ORT 2.72 2.89 2.56
Atılan Gol 1.39 1.44 1.33
Yenilen Gol 1.33 1.44 1.22
KG 44% 44% 44%
GYM 28% 33% 22%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • M
    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 14:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    RRC Mormont

    RRC Mormont

  • G
    RRC Mormont

    RRC Mormont

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

  • G
    RRC Mormont

    RRC Mormont

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    RFC Messancy

    RFC Messancy

  • M
    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 13:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    RRC Mormont

    RRC Mormont

  • B
    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    RRC Mormont

    RRC Mormont

23/8 19:00
  • G
    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

    Third Amateur Division ACFF B

    22/11 19:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

  • M
    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 14:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

  • G
    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

  • G
    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

    Third Amateur Division ACFF B

    13/12 19:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

  • G
    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

RCS Libramontois
RCS Libramontois

RCS Libramontois

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 8 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
1.50
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • B
  • G
  • G
1.75
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
1.30
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 44% 50% 40%
ORT 3.39 3.50 3.30
Atılan Gol 1.67 2.00 1.40
Yenilen Gol 1.72 1.50 1.90
KG 78% 88% 70%
GYM 11% 13% 10%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1.50
1.59
Etoile Elsautoise
Etoile Elsautoise

Etoile Elsautoise

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 7 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
1.59
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
1.40
Deplasman
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
1.86
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 40% 57%
ORT 4.06 3.60 4.71
Atılan Gol 2.24 2.00 2.57
Yenilen Gol 1.82 1.60 2.14
KG 88% 80% 100%
GYM 6% 10% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • M
    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 14:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

  • G
    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

  • M
    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

  • M
    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 14:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

  • G
    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    5 - 3

    MS

    ( İY : 4 - 2 )

    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

23/8 19:00
  • M
    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Third Amateur Division ACFF B

    22/11 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

  • M
    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

  • M
    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

    Third Amateur Division ACFF B

    6/12 19:00

    4 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

  • B
    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Third Amateur Division ACFF B

    13/12 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

  • B
    Union Momalloise

    Union Momalloise

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

Royal Entente Sportive Communale Houffaloise
Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 15 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
0.61
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
0.63
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
0.60
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 11% 13% 10%
ORT 3.33 2.75 3.80
Atılan Gol 1.33 1.13 1.50
Yenilen Gol 2.00 1.63 2.30
KG 50% 50% 50%
GYM 17% 13% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

0.61
1.56
RFC Banneux Sprimont
RFC Banneux Sprimont

RFC Banneux Sprimont

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 5 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • B
1.56
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
1.70
Deplasman
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
1.38
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 44% 50% 38%
ORT 4.00 4.40 3.50
Atılan Gol 2.17 2.60 1.63
Yenilen Gol 1.83 1.80 1.88
KG 67% 80% 50%
GYM 28% 20% 38%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • G
    Union Momalloise

    Union Momalloise

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 13:30

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

  • G
    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

    Third Amateur Division ACFF B

    29/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

  • G
    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

    Third Amateur Division ACFF B

    6/12 19:00

    4 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

  • M
    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

    Third Amateur Division ACFF B

    13/12 19:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

  • B
    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

    Third Amateur Division ACFF B

    20/12 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

24/8 14:00
  • G
    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 13:30

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

  • B
    RFC Messancy

    RFC Messancy

    Third Amateur Division ACFF B

    29/11 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

  • M
    Union Momalloise

    Union Momalloise

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

  • G
    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 13:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    RRC Mormont

    RRC Mormont

  • M
    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 14:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

Royal Aubel FC
Royal Aubel FC

Royal Aubel FC

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 10 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
1.41
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • B
  • G
  • G
1.56
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
1.25
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 44% 38%
ORT 3.59 3.78 3.38
Atılan Gol 1.65 1.78 1.50
Yenilen Gol 1.94 2.00 1.88
KG 76% 78% 75%
GYM 6% 11% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1.41
1.78
Union Momalloise
Union Momalloise

Union Momalloise

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 2 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • G
  • B
1.78
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
1.56
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
2.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 44% 56%
ORT 2.83 2.56 3.11
Atılan Gol 1.83 1.67 2.00
Yenilen Gol 1.00 0.89 1.11
KG 50% 22% 78%
GYM 33% 56% 11%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • M
    Union Momalloise

    Union Momalloise

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 13:30

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

  • M
    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Union Momalloise

    Union Momalloise

  • G
    Union Momalloise

    Union Momalloise

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

  • G
    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 14:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    Union Momalloise

    Union Momalloise

  • B
    Union Momalloise

    Union Momalloise

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

24/8 14:00
  • G
    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 14:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    RRC Mormont

    RRC Mormont

  • G
    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

  • G
    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

    Third Amateur Division ACFF B

    6/12 19:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

  • B
    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 14:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

  • M
    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    5 - 3

    MS

    ( İY : 4 - 2 )

    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

Royal Stade Waremmien FC
Royal Stade Waremmien FC

Royal Stade Waremmien FC

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 4 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
1.67
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
2.13
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
1.30
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 63% 40%
ORT 3.78 3.75 3.80
Atılan Gol 2.00 2.38 1.70
Yenilen Gol 1.78 1.38 2.10
KG 56% 50% 60%
GYM 33% 50% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1.67
1.06
Royal Marloie Sport
Royal Marloie Sport

Royal Marloie Sport

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 14 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
1.06
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
1.00
Deplasman
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
1.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 35% 33% 38%
ORT 4.12 3.33 5.00
Atılan Gol 1.71 1.33 2.13
Yenilen Gol 2.41 2.00 2.88
KG 65% 44% 88%
GYM 12% 22% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • M
    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

    Third Amateur Division ACFF B

    22/11 19:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

  • M
    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

    Third Amateur Division ACFF B

    29/11 19:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

  • M
    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

    Third Amateur Division ACFF B

    6/12 19:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

  • M
    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 13:30

    4 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

  • G
    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

    Third Amateur Division ACFF B

    20/12 19:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    RFC Messancy

    RFC Messancy

24/8 14:00
  • M
    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 14:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

  • G
    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

    Third Amateur Division ACFF B

    29/11 19:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

  • B
    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 14:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

  • G
    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 14:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

  • B
    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

    Third Amateur Division ACFF B

    20/12 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

Royal Cercle Sportif de Verlaine
Royal Cercle Sportif de Verlaine

Royal Cercle Sportif de Verlaine

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 3 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • B
  • G
  • B
1.72
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • M
  • G
1.88
Deplasman
  • M
  • G
  • G
  • B
  • B
1.60
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 44% 50% 40%
ORT 3.11 2.50 3.60
Atılan Gol 1.94 1.75 2.10
Yenilen Gol 1.17 0.75 1.50
KG 56% 50% 60%
GYM 39% 38% 40%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1.72
2.17
KAS Eupen II
KAS Eupen II

KAS Eupen II

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 1 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
2.17
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
2.50
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
1.75
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 67% 80% 50%
ORT 4.00 3.80 4.25
Atılan Gol 2.50 2.80 2.13
Yenilen Gol 1.50 1.00 2.13
KG 72% 60% 88%
GYM 28% 40% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • G
    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Third Amateur Division ACFF B

    22/11 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

  • G
    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 14:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

  • B
    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 14:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

  • B
    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 14:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

  • G
    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 14:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

24/8 14:00
  • G
    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 14:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

  • M
    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

    Third Amateur Division ACFF B

    29/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

  • B
    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

  • M
    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 14:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    Union Momalloise

    Union Momalloise

  • G
    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 14:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

Harre Manhay
Harre Manhay

Harre Manhay

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 13 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
1.06
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
1.33
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
0.78
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 44% 22%
ORT 3.50 3.89 3.11
Atılan Gol 1.28 1.56 1.00
Yenilen Gol 2.22 2.33 2.11
KG 56% 56% 56%
GYM 17% 22% 11%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1.06
0.59
FC Eupen 1963
FC Eupen 1963

FC Eupen 1963

Third Amateur Division ACFF B ( -1 Sev.)

Sıralama 16 / 16

Belçika

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • B
  • B
  • M
0.59
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • G
  • B
  • M
0.89
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
0.25
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 12% 22% 0%
ORT 3.53 4.11 2.88
Atılan Gol 1.18 1.67 0.63
Yenilen Gol 2.35 2.44 2.25
KG 71% 78% 63%
GYM 6% 11% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • M
    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 13:30

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

  • G
    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Union Momalloise

    Union Momalloise

  • B
    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

  • B
    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Third Amateur Division ACFF B

    13/12 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

  • M
    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

* Maç saati yerel saat diliminizde gösterilmiştir. (+01:00)

Third Amateur Division ACFF B Tablo (Belçika) - 2025/26

 TakımO
Bu sezon oynanan maç sayısı
G
Galibiyet
B
Beraberlik
M
Yenilgi
A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PSon 5MBP
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
KG
Karşılıklı Gol (KG).
Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM
Gol Atılamayan Maç (GAM).
Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
Sarı Kart / Kırmızı Kart
Kornerler / maç
1.5+
1.5 Üst (1.5+).
Atılan gollerin 1,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 2, 3 veya 4 gol)
2.5+
2.5 Üst (2.5+).
Atılan gollerin 2,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 3, 4 veya 5 gol)
ORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
1
KAS Eupen II İstatistikKAS Eupen II1812334527+1839
  • G
    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Third Amateur Division ACFF B

    22/11 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

  • G
    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 14:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

  • B
    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 14:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

  • B
    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 14:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

  • G
    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 14:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

2.17
28%72%0%94%83%4.00
2
Union Momalloise İstatistikUnion Momalloise189543318+1532
  • M
    Union Momalloise

    Union Momalloise

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 13:30

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

  • M
    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Union Momalloise

    Union Momalloise

  • G
    Union Momalloise

    Union Momalloise

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

  • G
    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 14:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    Union Momalloise

    Union Momalloise

  • B
    Union Momalloise

    Union Momalloise

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

1.78
33%50%22%78%50%2.83
3
Royal Cercle Sportif de Verlaine İstatistikRoyal Cercle Sportif de Verlaine188733521+1431
  • M
    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 14:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

  • G
    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

    Third Amateur Division ACFF B

    29/11 19:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

  • B
    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 14:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

  • G
    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 14:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

  • B
    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

    Third Amateur Division ACFF B

    20/12 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

1.72
39%56%17%72%61%3.11
4
Royal Stade Waremmien FC İstatistikRoyal Stade Waremmien FC189363632+430
  • G
    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 14:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    RRC Mormont

    RRC Mormont

  • G
    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

  • G
    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

    Third Amateur Division ACFF B

    6/12 19:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

  • B
    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 14:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

  • M
    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    5 - 3

    MS

    ( İY : 4 - 2 )

    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

1.67
33%56%11%78%61%3.78
5
RFC Banneux Sprimont İstatistikRFC Banneux Sprimont188463933+628
  • G
    Union Momalloise

    Union Momalloise

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 13:30

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

  • G
    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

    Third Amateur Division ACFF B

    29/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

  • G
    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

    Third Amateur Division ACFF B

    6/12 19:00

    4 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

  • M
    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

    Third Amateur Division ACFF B

    13/12 19:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

  • B
    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

    Third Amateur Division ACFF B

    20/12 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

1.56
28%67%17%83%83%4.00
6
ES FC Du Geer İstatistikES FC Du Geer188462925+428
  • B
    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 13:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    RFC Messancy

    RFC Messancy

  • M
    RRC Mormont

    RRC Mormont

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

  • B
    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    3 - 3

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

  • G
    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 13:30

    4 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

  • M
    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 14:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

1.56
22%61%17%89%67%3.00
7
Etoile Elsautoise İstatistikEtoile Elsautoise178363831+727
  • M
    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 14:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

  • G
    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

  • M
    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

  • M
    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 14:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

  • G
    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    5 - 3

    MS

    ( İY : 4 - 2 )

    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

1.59
6%88%6%94%76%4.06
8
RCS Libramontois İstatistikRCS Libramontois188373031-127
  • G
    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

    Third Amateur Division ACFF B

    22/11 19:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

  • M
    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 14:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

  • G
    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

  • G
    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

    Third Amateur Division ACFF B

    13/12 19:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

  • G
    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

1.50
11%78%11%83%83%3.39
9
RRC Mormont İstatistikRRC Mormont186662524+124
  • M
    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 14:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    RRC Mormont

    RRC Mormont

  • G
    RRC Mormont

    RRC Mormont

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

  • G
    RRC Mormont

    RRC Mormont

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    RFC Messancy

    RFC Messancy

  • M
    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 13:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    RRC Mormont

    RRC Mormont

  • B
    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    RRC Mormont

    RRC Mormont

1.33
28%44%39%72%61%2.72
10
Royal Aubel FC İstatistikRoyal Aubel FC177372833-524
  • G
    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 13:30

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

  • B
    RFC Messancy

    RFC Messancy

    Third Amateur Division ACFF B

    29/11 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

  • M
    Union Momalloise

    Union Momalloise

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

  • G
    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 13:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    RRC Mormont

    RRC Mormont

  • M
    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 14:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

1.41
6%76%18%88%76%3.59
11
RFC Messancy İstatistikRFC Messancy176563129+223
  • B
    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 13:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    RFC Messancy

    RFC Messancy

  • B
    RFC Messancy

    RFC Messancy

    Third Amateur Division ACFF B

    29/11 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

  • M
    RRC Mormont

    RRC Mormont

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    RFC Messancy

    RFC Messancy

  • B
    RFC Messancy

    RFC Messancy

    Third Amateur Division ACFF B

    13/12 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

  • M
    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

    Third Amateur Division ACFF B

    20/12 19:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    RFC Messancy

    RFC Messancy

1.35
12%65%29%88%53%3.53
12
ROC Meix-Devant-Virton İstatistikROC Meix-Devant-Virton175662529-421
  • G
    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 14:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

  • M
    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

  • B
    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    3 - 3

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

  • B
    RFC Messancy

    RFC Messancy

    Third Amateur Division ACFF B

    13/12 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

  • B
    ROC Meix-Devant-Virton

    ROC Meix-Devant-Virton

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    RRC Mormont

    RRC Mormont

1.24
29%59%29%65%59%3.18
13
ES Harre-Manhay İstatistikHarre Manhay1861112340-1719
  • G
    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 14:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

  • M
    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

    Third Amateur Division ACFF B

    29/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

  • B
    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

  • M
    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 14:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    Union Momalloise

    Union Momalloise

  • G
    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 14:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

1.06
17%56%28%89%78%3.50
14
Royal Marloie Sport İstatistikRoyal Marloie Sport1760112941-1218
  • M
    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

    Third Amateur Division ACFF B

    22/11 19:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

  • M
    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

    Third Amateur Division ACFF B

    29/11 19:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

    Royal Cercle Sportif de Verlaine

  • M
    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

    Third Amateur Division ACFF B

    6/12 19:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Stade Waremmien FC

    Royal Stade Waremmien FC

  • M
    ES FC Du Geer

    ES FC Du Geer

    Third Amateur Division ACFF B

    14/12 13:30

    4 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

  • G
    Royal Marloie Sport

    Royal Marloie Sport

    Third Amateur Division ACFF B

    20/12 19:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    RFC Messancy

    RFC Messancy

1.06
12%65%24%94%76%4.12
15
Royal Entente Sportive Communale Houffaloise İstatistikRoyal Entente Sportive Communale Houffaloise1825112436-1211
  • M
    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Third Amateur Division ACFF B

    22/11 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    KAS Eupen II

    KAS Eupen II

  • M
    Etoile Elsautoise

    Etoile Elsautoise

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

  • M
    RFC Banneux Sprimont

    RFC Banneux Sprimont

    Third Amateur Division ACFF B

    6/12 19:00

    4 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

  • B
    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Third Amateur Division ACFF B

    13/12 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

  • B
    Union Momalloise

    Union Momalloise

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

0.61
17%50%39%83%67%3.33
16
FC Eupen 1963 İstatistikFC Eupen 19631724112040-2010
  • M
    Royal Aubel FC

    Royal Aubel FC

    Third Amateur Division ACFF B

    23/11 13:30

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

  • G
    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

    Third Amateur Division ACFF B

    30/11 13:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Union Momalloise

    Union Momalloise

  • B
    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

    Third Amateur Division ACFF B

    7/12 13:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    ES Harre-Manhay

    Harre Manhay

  • B
    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Royal Entente Sportive Communale Houffaloise

    Third Amateur Division ACFF B

    13/12 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

  • M
    FC Eupen 1963

    FC Eupen 1963

    Third Amateur Division ACFF B

    21/12 13:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    RCS Libramontois

    RCS Libramontois

0.59
6%71%24%88%65%3.53
Terimler

MBP : Maç başı alınan ortalama puanları gösterir.
Yüksek olması takımın güçlü olduğunu işaret eder.

GYM : Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.

KG : Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.

GAM : Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.

Third Amateur Division ACFF B İstatistikler (Belçika) - 2025/26

Gol Isı Haritası

3.48
Goller / Maç

1.88 Goller (Ev Sahibi)

1.6 Goller (Deplasman)

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

51%

İlk Yarı

49%

2. Yarı

25.9 dk/Gol

(490 141 maçtaki goller)

+18% Ev Hücum Avantajı

(Atılan gol normale göre %18 daha çok)

%41 Kaleyi Gole Kapatma

(141 karşılaşmanın 58 katı)

% 15 Ev Savunma Avantajı

(Yenen gol normale göre %15 daha az)

%63 Karşılıklı Gol Var

(141 maçta 89 kez KG VAR)

159% - Çok Yüksek Risk

(Skorun tahmin edilemezliği çok yüksek)

*Gol Isı Haritası bu ligde gollerin hangi dakikalarda atıldığını gösteriyor.
Kırmızı=Yüksek Skor, Sarı=Ortalama, Yeşil= Düşük Skor

Third Amateur Division ACFF B TRENDLER (Belçika) - 2025/26

Ev Sahibi Galibiyeti

Beraberlik

Deplasman Galibiyeti

43%
22%
35%

Üst +

0.5 Üst
96%
1.5 Üst
84%
2.5 Üst
69%
3.5 Üst
45%
4.5 Üst
30%

Alt -

0,5 Alt
4%
1.5 Alt
16%
2.5 Alt
31%
3.5 Alt
55%
4.5 Alt
70%

En Yaygın Toplam Gol Sayıları - Maç Skoru

3 Goller
24.1%  /  34 kez
4 Goller
14.9%  /  21 kez
2 Goller
14.9%  /  21 kez
5 Goller
14.2%  /  20 kez
1 Goller
12.1%  /  17 kez
6 Goller
9.2%  /  13 kez
7 Goller
4.3%  /  6 kez
0 Goller
4.3%  /  6 kez
8 Goller
1.4%  /  2 kez
9 Goller
0.7%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

En Sık Gerçekleşen Skorlar - Maç Skoru

1-2
7.8%  /  11 kez
1-1
7.1%  /  10 kez
1-0
6.4%  /  9 kez
2-1
6.4%  /  9 kez
3-0
6.4%  /  9 kez
0-1
5.7%  /  8 kez
2-0
5.7%  /  8 kez
2-2
5.7%  /  8 kez
3-3
5%  /  7 kez
1-3
4.3%  /  6 kez
0-0
4.3%  /  6 kez
3-2
4.3%  /  6 kez
2-3
4.3%  /  6 kez
0-3
3.5%  /  5 kez
3-1
3.5%  /  5 kez
4-1
2.8%  /  4 kez
1-4
2.1%  /  3 kez
0-2
2.1%  /  3 kez
4-2
2.1%  /  3 kez
4-3
1.4%  /  2 kez
2-4
1.4%  /  2 kez
3-4
1.4%  /  2 kez
4-0
1.4%  /  2 kez
5-1
0.7%  /  1 kez
3-5
0.7%  /  1 kez
4-5
0.7%  /  1 kez
5-2
0.7%  /  1 kez
7-0
0.7%  /  1 kez
5-3
0.7%  /  1 kez
0-5
0.7%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

10 dk Başına Goller

9%
28 / 308 Goller
10%
32 / 308 Goller
12%
38 / 308 Goller
11%
33 / 308 Goller
12%
37 / 308 Goller
12%
36 / 308 Goller
9%
29 / 308 Goller
9%
27 / 308 Goller
16%
48 / 308 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

15 dk Başına Goller

15%
46 / 308 Goller
17%
52 / 308 Goller
19%
58 / 308 Goller
16%
48 / 308 Goller
15%
46 / 308 Goller
19%
58 / 308 Goller

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Maç İstatistikleri - 2025/2026

Maç Başı Şut
0.00
Şut / Maç (Ev)
0.00
Şut / Maç (Deplasman)
0.00
Topla Oynama (Ev)
0%
Topla Oynama (Deplasman)
0%
Maç Başı Fauller
0.00
Faul / Maç (Ev)
0.00
Faul / Maç (Deplasman)
0.00
Ofsayt / Maç
0.00
Katılan Oyuncular
1
Kornerler

KİLİDİ AÇ

Korner / maç


Ev Sahibi


Deplasman

* Toplam Korner / Maç

Kartlar

KİLİDİ AÇ

Kart / maç


Ev Sahibi


Deplasman

* Kırmızı Kart = 2 kart

Üst - Kornerler

Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5

Üst - Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5

Devre İstatistikleri (1. Yarı / 2. Yarı)

İYG - X Üst

Üst 0.5
81%
Üst 1.5
51%
Üst 2.5
23%
Üst 3.5
7%

2YG - X Üst

Üst 0.5
82%
Üst 1.5
46%
Üst 2.5
21%
Üst 3.5
4%

* İYG = İlk Yarı Golleri (Belçika-Third Amateur Division ACFF B)

* 2YG = İkinci Yarı Golleri (Belçika-Third Amateur Division ACFF B)

En Yaygın Toplam Gol Sayıları - İlk Yarı

1 Goller
30.5%  /  29 kez
2 Goller
27.4%  /  26 kez
0 Goller
18.9%  /  18 kez
3 Goller
15.8%  /  15 kez
4 Goller
6.3%  /  6 kez
6 Goller
1.1%  /  1 kez

En Sık Gerçekleşen Skorlar - İlk Yarı

0-0
18.9%  /  18 kez
0-1
15.8%  /  15 kez
1-0
14.7%  /  14 kez
1-1
12.6%  /  12 kez
2-0
9.5%  /  9 kez
2-1
7.4%  /  7 kez
1-2
5.3%  /  5 kez
0-2
5.3%  /  5 kez
2-2
2.1%  /  2 kez
3-0
2.1%  /  2 kez
0-4
1.1%  /  1 kez
0-3
1.1%  /  1 kez
4-0
1.1%  /  1 kez
3-1
1.1%  /  1 kez
1-3
1.1%  /  1 kez
4-2
1.1%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

Third Amateur Division ACFF B Oyuncu İstatistikleri

Gol Krallığı

2025/26 sezonundan Third Amateur Division ACFF B istatistikleri

Asist Krallığı

2025/26 sezonundan Third Amateur Division ACFF B istatistikleri

En Çok Maçta Kalesini Gole Kapatan

2025/26 sezonundan Third Amateur Division ACFF B istatistikleri

90 dakika başına atılan gol

2025/26 sezonundan Third Amateur Division ACFF B istatistikleri

90 dakika başına yapılan asist

2025/26 sezonundan Third Amateur Division ACFF B istatistikleri

Atılan Penaltı Golü

2025/26 sezonundan Third Amateur Division ACFF B istatistikleri

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!