Loading

Visar statistiken för de 10 senaste matcherna eftersom detta är en cupmatch.. Visa Säsongens Statistik

7
Matcher

43%
28%
29%

3 Vinster

2 Oavgjort(28%)

2 Vinster

FC LEscala vs Peralada head to head statistik visar att av de 7 möten de haft, har FC LEscala vunnit 3 gånger och Peralada har vunnit 2 gånger. 2 matcher mellan FC LEscala och Peralada har slutat oavgjort.

86%Över 1.5
6 / 7 Matcher
57%Över 2.5
4 / 7 Matcher
29%Över 3.5
2 / 7 Matcher
43%BLGM
3 / 7 Matcher
43%Hålla nollan
FC LEscala
14%Hålla nollan
Peralada

Alla Prognoser- FC LEscala mot Peralada

40%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 73%
85%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 80%
55%BLGM
Ligans Genomsnitt : 47%
3Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 3.33
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

Genomsnittlig statistik mellan FC LEscala och Peralada över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Övergripande
 
Form - Övergripande
FC L
1.00
  • V
  • F
  • V
  • O
  • F
  • Alla

  • Hem

  • Borta

Montañesa
FC LEscala
FC LEscala
Vilassar Mar
L'Escala
Martinenc
Cerdanyola del Vallès
FC LEscala
Europa II
L'Escala
  • Tidigare

  • Nästa

Peralada logoPeralada is +50% better i frågan om Mål Per Match

1.50
  • F
  • O
  • V
  • O
  • O
CF Peralada Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

UE Cornellà
Peralada
Peralada
CE L'Hospitalet
Peralada
Atlètic Lleida
CF Vilanova Geltru
Peralada
Peralada
UE Tona
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

Peralada is +23% better i frågan om Mål Gjorda

L
1.3 Mål / Match

FC LEscala (Hem)

Peralada
1.6 Mål / Match

Peralada (Borta)

Mål Gjorda Per SpelL'EscalaPeralada
Över 0.560%90%
Över 1.540%30%
Över 2.520%20%
Över 3.510%10%
Missad Mål Försök40%10%
Poäng i 1H/2HL'EscalaPeralada
Mål gjorda i 1:a HL30%56%
Mål gjorda i 2:a HL60%56%
Mål i båda halvlekar30%22%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL0.50.89
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL0.800.78

* Statistiken inkluderar både hemma och borta matcher som FC LEscala och Peralada har spelat.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

Peralada is +50% better i frågan om Mål Insläppta

L
1.6 Förlust / match

FC LEscala (Hem)

Peralada
0.8 Förlust / match

Peralada (Borta)

Insläppta/SpelL'EscalaPeralada
Över 0.590%70%
Över 1.570%10%
Över 2.50%0%
Över 3.50%0%
Hålla nollan10%30%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekL'EscalaPeralada
1:a HL Clean Sheets30%78%
2:a HL Clean Sheets50%56%
1:a HF insläppta i genomsnitt0.90.33
2:a HL insläppta i genomsnitt0.700.44

* Data för insläppta mål inkluderar både hemma- och bortamatcher som FC LEscala och Peralada har spelat.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

FC LEscala och Peralada över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Över 0.5100%100%100%
Över 1.590%80%85%
Över 2.550%30%40%
Över 3.530%20%25%
Över 4.520%10%15%
BLGM50%60%55%
BLGM & Vinst20%0%10%
BLGM & Oavgjort10%60%35%
BLGM & Över 2.550%10%30%
BLGM No & Över 2.50%20%10%
1:a halvleks målL'EscalaPeraladaGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målL'EscalaPeraladaGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)L'EscalaPeraladaGenomsnitt
Under 0.50%0%0%
Under 1.510%20%15%
Under 2.550%70%60%
Under 3.570%80%75%
Under 4.580%90%85%
1:a HL/2:a HLL'EscalaPeraladaGenomsnitt
1:a HL Under 0.530%33%32%
1:a HL Under 1.570%67%69%
1:a HL Under 2.570%89%80%
2:a HL Under 0.510%11%11%
2:a HL Under 1.540%67%54%
2:a HL Under 2.5100%100%100%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu. Du kan lägga upp en efter att oddsen har lagts upp.

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan FC LEscala och Peralada

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekL'EscalaPeraladaGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekL'EscalaPeraladaGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för FC LEscala och Peralada. Ligasnittet är Copa Catalunya's genomsnitt över 15 matcher i 2026/2027 säsongen

Copa Catalunya Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

FC LEscala och Peralada individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer FC LEscala göra mål?

FC LEscala
Gjorde mål i
0%
av matcher (Övergripande)

Osäker

Det finns en osäkerhet omFC LEscala kommer att göra ett mål baserat på våra data.
CF Peralada
Noll insläppta mål i
30%
av matcher (Övergripande)

Kommer Peralada göra mål?

FC LEscala
Noll insläppta mål i
10%
av matcher (Övergripande)

Osäker

Det finns en osäkerhet omPeralada kommer att göra ett mål baserat på våra data.
CF Peralada
Gjorde mål i
0%
av matcher (Övergripande)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan FC LEscala och Peralada

Kort
/ match
FC LEscala
Kort
/ match
Peralada
Match KortL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för FC LEscala och Peralada. Ligans genomsnitt är Copa Catalunya's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 15 matcher under säsongen 2026/2027.

Copa Catalunya Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
FC L
0.60
Halvlek

Peralada logoPeralada is +197% better i frågan om Halv Tid form

1.78
Halvlek
CF Peralada Logo
1:a HL/2:a HL FormL'EscalaPeralada
1:a HL Vinster10%44%
2:a HL Vinster40%44%
1:a HL Oavgjort30%44%
2:a HL Oavgjort30%22%
1:a HL Förluster60%11%
2:a HL förluster30%33%

FC LEscala och Peralada:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)L'EscalaPeraladaGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverL'EscalaPeraladaGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

FC LEscalaFC LEscala
 
FC LEscala

40%

Mål först i 4 / 10 matcher

PeraladaPeralada
 
Peralada

60%

Mål först i 6 / 10 matcher

Mål efter Minuter
FC LEscala och Peralada:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'L'EscalaPeralada
0-10 Min'7%17%
11-20 Min'17%4%
21-30 Min'7%8%
31-40 Min'10%13%
41-50 Min'7%8%
51-60 Min'3%8%
61-70 Min'17%17%
71-80 Min'14%4%
81-90 Min'17%13%
Efter 15 Min'L'EscalaPeralada
0-15 Min'21%21%
16-30 Min'10%8%
31-45 Min'17%17%
46-60 Min'3%13%
61-75 Min'28%21%
76-90 Min'21%13%
Mål Gjorda Efter 10 min'L'EscalaPeralada
0-10 Min'15%19%
11-20 Min'15%0%
21-30 Min'0%13%
31-40 Min'0%19%
41-50 Min'8%6%
51-60 Min'0%0%
61-70 Min'23%13%
71-80 Min'15%6%
81-90 Min'23%19%
Mål Gjorda efter 15 min'L'EscalaPeralada
0-15 Min'31%19%
16-30 Min'0%13%
31-45 Min'8%19%
46-60 Min'0%6%
61-75 Min'31%19%
76-90 Min'31%19%
Mål Insläppta Efter 10 min'L'EscalaPeralada
0-10 Min'0%13%
11-20 Min'19%13%
21-30 Min'13%0%
31-40 Min'19%0%
41-50 Min'6%13%
51-60 Min'6%25%
61-70 Min'13%25%
71-80 Min'13%0%
81-90 Min'13%0%
Mål Insläppta efter 15 min´L'EscalaPeralada
0-15 Min'13%25%
16-30 Min'19%0%
31-45 Min'25%13%
46-60 Min'6%25%
61-75 Min'25%25%
76-90 Min'13%0%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Skott per match8.576.257.00
Konverteringsfrekvens För Skott10%24%17%
Skott på mål / Match3.143.503.00
Skott utanför mål / match5.432.754.00
Skott Per Mål Gjorda10.004.177
Lag Skott Över 10.543%25%34%
Lag Skott Över 11.543%25%34%
Lag Skott Över 12.528%0%14%
Lag Skott Över 13.514%0%7%
Lag Skott Över 14.514%0%7%
Lag Skott Över 15.514%0%7%
Lagskott På Mål 3.5+43%25%34%
Lagskott På Mål 4.5+43%25%34%
Lagskott På Mål 5.5+14%25%20%
Lagskott På Mål 6.5+14%25%20%
Match SkottL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Match Skott Över 23.514%25%20%
Match Skott Över 24.514%25%20%
Match Skott Över 25.514%0%7%
Match Skott Över 26.514%0%7%
Match Skott på Målet 7.571%25%48%
Match Skott På Målet 8.571%25%48%
Match Skott på Målet 9.528%25%27%
Offside statistikL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Offsides / match4.606.506.00
Över 2.5 Offsides100%75%88%
Över 3.5 Offsides80%75%78%
Misc StatistikL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Fouls begångna/ match11.4014.7513.00
Foul Mot/ match12.68.7511.00
Genomsnittligt bollinnehav48%49%49%
Oavgjort % FT10%60%35%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Frisparkar, Målsparkar & Inkast

FrisparkarL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Matchens frisparkar i genomsnitt14.53223
FK Total 20.5+50%100%75%
FK Total 20.5+50%100%75%
FK Total 20.5+50%100%75%
FK Total 20.5+50%100%75%
FK Total 20.5+50%100%75%
FK Total 20.5+50%100%75%
MålvaktsutsparkL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Matchens Målsparkar i Genomsnitt12.331313
GK Total 8.5+100%100%100%
GK Total 9.5+100%100%100%
GK Total 10.5+67%100%84%
GK Total 11.5+33%100%67%
GK Total 12.5+33%100%67%
GK Total 13.5+33%0%17%
InkastL'EscalaPeraladaGenomsnitt
Match Inkast i Genomsnitt225338
Inkast Totalt 37.5+50%100%75%
Inkast Totalt 38.5+50%100%75%
Inkast Totalt 39.5+50%100%75%
Inkast Totalt 40.5+50%100%75%
Inkast Totalt 41.5+50%100%75%
Inkast Totalt 42.5+50%100%75%
Inkast Totalt 43.5+0%100%50%
Inkast Totalt 44.5+0%100%50%

Ligatabell

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
S
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Can Vidalet

0

0%

0

0

0

0

2

 CE L'Hospitalet

0

0%

0

0

0

0

3

 Cerdanyola del Vallès

0

0%

0

0

0

0

4

 CF Badalona

0

0%

0

0

0

0

5

 Grama

0

0%

0

0

0

0

6

 FC LEscala

0

0%

0

0

0

0

7

 Manresa

0

0%

0

0

0

0

8

 CFJ Mollerussa

0

0%

0

0

0

0

9

 Montañesa

0

0%

0

0

0

0

10

 Peralada

0

0%

0

0

0

0

11

 Puig Reig

0

0%

0

0

0

0

12

 Ronin

0

0%

0

0

0

0

13

 San Cristóbal

0

0%

0

0

0

0

14

 San Juan Atletico de Montcada

0

0%

0

0

0

0

15

 Sporting Gavà

0

0%

0

0

0

0

16

 UE Tona

0

0%

0

0

0

0

17

 UE Cornellà

0

0%

0

0

0

0

18

 UE Quart

0

0%

0

0

0

0

19

 UE Vic

0

0%

0

0

0

0

20

 Vila Seca

0

0%

0

0

0

0

21

 CF Vilanova Geltru

0

0%

0

0

0

0

22

 Vilassar Mar

0

0%

0

0

0

0

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
S
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Can Vidalet

0

0%

0

0

0

0

2

 CE L'Hospitalet

0

0%

0

0

0

0

3

 Cerdanyola del Vallès

0

0%

0

0

0

0

4

 CF Badalona

0

0%

0

0

0

0

5

 Grama

0

0%

0

0

0

0

6

 FC LEscala

0

0%

0

0

0

0

7

 Manresa

0

0%

0

0

0

0

8

 CFJ Mollerussa

0

0%

0

0

0

0

9

 Montañesa

0

0%

0

0

0

0

10

 Peralada

0

0%

0

0

0

0

11

 Puig Reig

0

0%

0

0

0

0

12

 Ronin

0

0%

0

0

0

0

13

 San Cristóbal

0

0%

0

0

0

0

14

 San Juan Atletico de Montcada

0

0%

0

0

0

0

15

 Sporting Gavà

0

0%

0

0

0

0

16

 UE Tona

0

0%

0

0

0

0

17

 UE Cornellà

0

0%

0

0

0

0

18

 UE Quart

0

0%

0

0

0

0

19

 UE Vic

0

0%

0

0

0

0

20

 Vila Seca

0

0%

0

0

0

0

21

 CF Vilanova Geltru

0

0%

0

0

0

0

22

 Vilassar Mar

0

0%

0

0

0

0

* Copa Catalunya Form Table är också tillgängliga.

×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.