Loading

Head to Head statistik / Tidigare resultat - CD Eldense mot FC Andorra

2
Matcher

50%
0%
50%

1 Vinster

1 Vinster

CD Eldense vs FC Andorra head to head statistik visar att av de 2 möten de haft, har CD Eldense vunnit 1 gånger och FC Andorra har vunnit 1 gånger. 0 matcher mellan CD Eldense och FC Andorra har slutat oavgjort.

100%Över 1.5
2 / 2 Matcher
50%Över 2.5
1 / 2 Matcher
50%Över 3.5
1 / 2 Matcher
50%BLGM
1 / 2 Matcher
0%Hålla nollan
CD Eldense
50%Hålla nollan
FC Andorra

Alla Prognoser- CD Eldense mot FC Andorra

65%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 49%
65%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 72%
65%BLGM
Ligans Genomsnitt : 49%
3.00Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 2.63
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

Genomsnittlig statistik mellan CD Eldense och FC Andorra över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Hem
 
Form - Borta
CD Eldense Logo
1.60
  • O
    CD Eldense

    CD Eldense

    Andra Divisionen

    22/8 12:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Cádiz CF

    Cádiz

  • O
    CD Eldense

    CD Eldense

    Andra Divisionen

    5/9 12:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Real Club Deportivo Mallorca

    RCD Mallorca

  • F
    CD Eldense

    CD Eldense

    Andra Divisionen

    19/9 09:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    SD Eibar

    SD Eibar

  • V
    CD Eldense

    CD Eldense

    Andra Divisionen

    2/10 11:30

    4 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Real Oviedo

    Real Oviedo

  • V
    CD Eldense

    CD Eldense

    Andra Divisionen

    10/10 09:30

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Córdoba CF

    Córdoba

  • Alla

  • Hem

  • Borta

CD Eldense
Córdoba
CD Eldense
Real Oviedo
CD Eldense
SD Eibar
CD Eldense
RCD Mallorca
CD Eldense
Cádiz
  • Tidigare

  • Nästa

CD Eldense logoCD Eldense is +60% better i frågan om Mål Per Match

1.00
  • F
    Real Club Celta de Vigo II

    Celta de Vigo II

    Andra Divisionen

    24/8 10:00

    4 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Andorra

    FC Andorra

  • F
    Real Valladolid Club de Fútbol

    Real Valladolid

    Andra Divisionen

    5/9 09:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    FC Andorra

    FC Andorra

  • V
    Granada CF

    Granada CF

    Andra Divisionen

    26/9 07:15

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    FC Andorra

    FC Andorra

  • O
    CE Sabadell FC

    CE Sabadell FC

    Andra Divisionen

    4/10 12:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Andorra

    FC Andorra

FC Andorra Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

CE Sabadell FC
FC Andorra
Granada CF
FC Andorra
Real Valladolid
FC Andorra
Celta de Vigo II
FC Andorra

2026

Real Zaragoza
FC Andorra
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

CD Eldense is +44% better i frågan om Mål Gjorda

CD Eldense
1.8 Mål / Match

CD Eldense (Hem)

FC Andorra
1.25 Mål / Match

FC Andorra (Borta)

Mål Gjorda Per SpelCD EldenseFC Andorra
Över 0.580%50%
Över 1.560%50%
Över 2.520%25%
Över 3.520%0%
Missad Mål Försök20%50%
Poäng i 1H/2HCD EldenseFC Andorra
Mål gjorda i 1:a HL0%25%
Mål gjorda i 2:a HL80%50%
Mål i båda halvlekar0%25%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL00.5
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL1.800.75

* Statistik från CD Eldense:s poängrekord på hemmaplan och FC Andorra:s data vid bortamatcher.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

CD Eldense is +46% better i frågan om Mål Insläppta

CD Eldense
1.2 Förlust / match

CD Eldense (Hem)

FC Andorra
1.75 Förlust / match

FC Andorra (Borta)

Insläppta/SpelCD EldenseFC Andorra
Över 0.580%75%
Över 1.540%50%
Över 2.50%25%
Över 3.50%25%
Hålla nollan20%25%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekCD EldenseFC Andorra
1:a HL Clean Sheets40%75%
2:a HL Clean Sheets60%50%
1:a HF insläppta i genomsnitt0.60.25
2:a HL insläppta i genomsnitt0.601.50

* Statistik för CD Eldense:s insläppta mål på hemmaplan och FC Andorra:s data vid bortamatcher.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

CD Eldense och FC Andorra över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Över 0.580%75%78%
Över 1.580%50%65%
Över 2.580%50%65%
Över 3.540%50%45%
Över 4.520%50%35%
BLGM80%50%65%
BLGM & Vinst40%25%33%
BLGM & Oavgjort20%0%10%
BLGM & Över 2.580%50%65%
BLGM No & Över 2.50%0%0%
1:a halvleks målCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)CD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Under 0.520%25%23%
Under 1.520%50%35%
Under 2.520%50%35%
Under 3.560%50%55%
Under 4.580%50%65%
1:a HL/2:a HLCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
1:a HL Under 0.540%50%45%
1:a HL Under 1.5100%75%88%
1:a HL Under 2.5100%100%100%
2:a HL Under 0.520%50%35%
2:a HL Under 1.520%50%35%
2:a HL Under 2.560%50%55%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu. Du kan lägga upp en efter att oddsen har lagts upp.

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan CD Eldense och FC Andorra

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för CD Eldense och FC Andorra. Ligasnittet är Andra Divisionen's genomsnitt över 95 matcher i 2026/2027 säsongen

Andra Divisionen Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

CD Eldense och FC Andorra individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer CD Eldense göra mål?

CD Eldense
Gjorde mål i
80%
av matcher (Hem)

Medel chans

Det finns en Medel chans som CD Eldense kommer att göra ett mål baserat på vår data.
FC Andorra
Noll insläppta mål i
25%
av matcher (Borta)

Kommer FC Andorra göra mål?

CD Eldense
Noll insläppta mål i
20%
av matcher (Hem)

Osäker

Det finns en osäkerhet omFC Andorra kommer att göra ett mål baserat på våra data.
FC Andorra
Gjorde mål i
50%
av matcher (Borta)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan CD Eldense och FC Andorra

Kort
/ match
CD Eldense
Kort
/ match
FC Andorra
Match KortCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för CD Eldense och FC Andorra. Ligans genomsnitt är Andra Divisionen's genomsnitt. Det fanns 516 kort i 95 matcher under säsongen 2026/2027.

Andra Divisionen Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
CD Eldense Logo
0.40
Halvlek

FC Andorra logoFC Andorra is +213% better i frågan om Halv Tid form

1.25
Halvlek
FC Andorra Logo
1:a HL/2:a HL FormCD EldenseFC Andorra
1:a HL Vinster0%25%
2:a HL Vinster40%0%
1:a HL Oavgjort40%50%
2:a HL Oavgjort60%50%
1:a HL Förluster60%25%
2:a HL förluster0%50%

CD Eldense och FC Andorra:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)CD EldenseFC AndorraGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

CD EldenseCD Eldense
 
CD Eldense

22%

Mål först i 2 / 9 matcher

FC AndorraFC Andorra
 
FC Andorra

44%

Mål först i 4 / 9 matcher

Mål efter Minuter
CD Eldense och FC Andorra:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'CD EldenseFC Andorra
0-10 Min'5%7%
11-20 Min'10%11%
21-30 Min'5%0%
31-40 Min'0%11%
41-50 Min'19%21%
51-60 Min'10%7%
61-70 Min'19%14%
71-80 Min'14%4%
81-90 Min'19%25%
Efter 15 Min'CD EldenseFC Andorra
0-15 Min'14%18%
16-30 Min'5%0%
31-45 Min'14%14%
46-60 Min'14%25%
61-75 Min'24%14%
76-90 Min'28%28%
Mål Gjorda Efter 10 min'CD EldenseFC Andorra
0-10 Min'0%8%
11-20 Min'0%8%
21-30 Min'0%0%
31-40 Min'0%15%
41-50 Min'10%23%
51-60 Min'10%8%
61-70 Min'30%23%
71-80 Min'20%0%
81-90 Min'30%15%
Mål Gjorda efter 15 min'CD EldenseFC Andorra
0-15 Min'0%15%
16-30 Min'0%0%
31-45 Min'0%15%
46-60 Min'20%31%
61-75 Min'30%23%
76-90 Min'50%15%
Mål Insläppta Efter 10 min'CD EldenseFC Andorra
0-10 Min'9%7%
11-20 Min'18%13%
21-30 Min'9%0%
31-40 Min'0%7%
41-50 Min'27%20%
51-60 Min'9%7%
61-70 Min'9%7%
71-80 Min'9%7%
81-90 Min'9%33%
Mål Insläppta efter 15 min´CD EldenseFC Andorra
0-15 Min'27%20%
16-30 Min'9%0%
31-45 Min'27%13%
46-60 Min'9%20%
61-75 Min'18%7%
76-90 Min'9%40%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Skott per match14.6010.0012.00
Konverteringsfrekvens För Skott12%13%13%
Skott på mål / Match5.603.505.00
Skott utanför mål / match9.006.508.00
Skott Per Mål Gjorda8.118.008
Lag Skott Över 10.560%50%55%
Lag Skott Över 11.560%50%55%
Lag Skott Över 12.560%50%55%
Lag Skott Över 13.560%25%43%
Lag Skott Över 14.560%25%43%
Lag Skott Över 15.560%25%43%
Lagskott På Mål 3.5+80%75%78%
Lagskott På Mål 4.5+60%50%55%
Lagskott På Mål 5.5+60%0%30%
Lagskott På Mål 6.5+20%0%10%
Match SkottCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Match Skott Över 23.560%50%55%
Match Skott Över 24.560%50%55%
Match Skott Över 25.560%50%55%
Match Skott Över 26.540%50%45%
Match Skott på Målet 7.5100%50%75%
Match Skott På Målet 8.5100%50%75%
Match Skott på Målet 9.580%50%70%
Offside statistikCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Offsides / match3.805.505.00
Över 2.5 Offsides40%100%70%
Över 3.5 Offsides40%75%58%
Misc StatistikCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Fouls begångna/ match12.2017.7515.00
Foul Mot/ match14.811.2513.00
Genomsnittligt bollinnehav52%55%54%
Oavgjort % FT40%25%33%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Frisparkar, Målsparkar & Inkast

FrisparkarCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Matchens frisparkar i genomsnitt26.430.2528
FK Total 20.5+100%100%100%
FK Total 20.5+100%100%100%
FK Total 20.5+80%100%90%
FK Total 20.5+80%75%78%
FK Total 20.5+80%75%78%
FK Total 20.5+40%75%58%
MålvaktsutsparkCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Matchens Målsparkar i Genomsnitt14.81615
GK Total 8.5+100%100%100%
GK Total 9.5+100%100%100%
GK Total 10.5+100%100%100%
GK Total 11.5+100%75%88%
GK Total 12.5+60%75%68%
GK Total 13.5+60%75%68%
InkastCD EldenseFC AndorraGenomsnitt
Match Inkast i Genomsnitt43.44243
Inkast Totalt 37.5+80%50%65%
Inkast Totalt 38.5+60%50%55%
Inkast Totalt 39.5+60%25%43%
Inkast Totalt 40.5+60%25%43%
Inkast Totalt 41.5+60%25%43%
Inkast Totalt 42.5+60%25%43%
Inkast Totalt 43.5+60%25%43%
Inkast Totalt 44.5+40%25%33%
   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Almería

5

100%

13

3

10

15

3.20

2

 RCD Mallorca

5

80%

10

2

8

12

2.40

3

 CE Sabadell FC

4

75%

7

3

4

10

2.50

4

 Burgos CF

4

75%

9

5

4

10

3.50

5

 SD Eibar

4

75%

8

5

3

9

3.25

6

 CD Castellón

4

50%

8

1

7

8

2.25

7

 Girona FC

5

40%

9

5

4

8

2.80

8

 CD Eldense

5

40%

9

6

3

8

3.00

9

 CD Tenerife

4

50%

4

2

2

7

1.50

10

 Celta de Vigo II

5

40%

10

10

0

7

4.00

11

 Sporting Gijón

5

40%

4

5

-1

7

1.80

12

 Leganés

3

67%

4

4

0

6

2.67

13

 Real Valladolid

3

67%

4

4

0

6

2.67

14

 FC Andorra

5

40%

8

8

0

6

3.20

15

 Córdoba

4

50%

6

8

-2

6

3.50

16

 Real Oviedo

4

25%

2

1

1

5

0.75

17

 Cádiz

6

17%

6

5

1

5

1.83

18

 UD Las Palmas

4

25%

5

5

0

5

2.50

19

 Granada CF

3

33%

5

4

1

4

3.00

20

 Ceuta

5

20%

5

8

-3

4

2.60

21

 Real Sociedad II

4

0%

3

6

-3

1

2.25

22

 Albacete Balompié

4

0%

3

8

-5

0

2.75

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 SD Eibar

4

100%

10

2

8

12

3.00

2

 CD Castellón

5

80%

7

3

4

12

2.00

3

 Sporting Gijón

4

75%

5

3

2

9

2.00

4

 Granada CF

5

40%

8

9

-1

7

3.40

5

 Real Sociedad II

5

40%

9

11

-2

7

4.00

6

 Girona FC

3

67%

5

3

2

6

2.67

7

 Almería

4

50%

3

2

1

6

1.25

8

 CE Sabadell FC

5

20%

3

4

-1

6

1.40

9

 Real Oviedo

4

50%

6

7

-1

6

3.25

10

 UD Las Palmas

5

40%

8

11

-3

6

3.80

11

 RCD Mallorca

4

25%

1

2

-1

5

0.75

12

 Leganés

6

17%

2

10

-8

5

2.00

13

 Burgos CF

4

25%

3

4

-1

4

1.75

14

 Celta de Vigo II

4

25%

4

5

-1

4

2.25

15

 FC Andorra

4

25%

5

7

-2

4

3.00

16

 CD Tenerife

4

25%

6

10

-4

4

4.00

17

 Real Valladolid

5

0%

4

7

-3

3

2.20

18

 CD Eldense

4

25%

1

5

-4

3

1.50

19

 Córdoba

5

20%

8

12

-4

3

4.00

20

 Cádiz

3

0%

5

6

-1

2

3.67

21

 Albacete Balompié

4

0%

2

7

-5

1

2.25

22

 Ceuta

4

0%

3

12

-9

1

3.75

* Segunda División Hemma Tabellet och Borta Tabeller är också tillgängliga.

Vilken Spelare Kommer göra Mål?

Vem Kommer Att Få Gult och Rött Kort?

Kort / 90 min

×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.