Loading

8
Matcher

50%
25%
25%

4 Vinster

2 Oavgjort(25%)

2 Vinster

CD Derio Logo

Derio
(25%)

SD Leioa vs CD Derio head to head statistik visar att av de 8 möten de haft, har SD Leioa vunnit 4 gånger och CD Derio har vunnit 2 gånger. 2 matcher mellan SD Leioa och CD Derio har slutat oavgjort.

38%Över 1.5
3 / 8 Matcher
25%Över 2.5
2 / 8 Matcher
13%Över 3.5
1 / 8 Matcher
38%BLGM
3 / 8 Matcher
50%Hålla nollan
SD Leioa
25%Hålla nollan
CD Derio

Alla Prognoser- SD Leioa mot CD Derio

43%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 48%
93%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 77%
57%BLGM
Ligans Genomsnitt : 50%
2.79Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 2.67
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

Genomsnittlig statistik mellan SD Leioa och CD Derio över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Övergripande
 
Form - Övergripande
SD Leioa Logo
1.86
  • O
    Real Unión II

    Real Union II

    Tredje Gruppen 4

    20/9 07:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 2 )

    SD Leioa

    SD Leioa

  • V
    SD Leioa

    SD Leioa

    Tredje Gruppen 4

    26/9 09:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    SD Eibar III

    Eibar III

  • V
    Amurrio Club

    Amurrio

    Tredje Gruppen 4

    4/10 08:00

    0 - 5

    FT

    ( HT : 0 - 3 )

    SD Leioa

    SD Leioa

  • V
    SD Leioa

    SD Leioa

    Tredje Gruppen 4

    10/10 09:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Aurrerá de Vitoria

    CD Aurrera de Vitoria

  • O
    Deportivo Alavés III

    Deportivo Alaves III

    Tredje Gruppen 4

    17/10 08:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    SD Leioa

    SD Leioa

  • Alla

  • Hem

  • Borta

Deportivo Alaves III
SD Leioa
SD Leioa
CD Aurrera de Vitoria
Amurrio
SD Leioa
SD Leioa
Eibar III
Real Union II
SD Leioa
  • Tidigare

  • Nästa

SD Leioa logoSD Leioa is +9% better i frågan om Mål Per Match

1.71
  • V
    CD Derio

    CD Derio

    Tredje Gruppen 4

    20/9 11:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Santurtzi

    Santurtzi

  • V
    UD Aretxabaleta

    UD Aretxabaleta

    Tredje Gruppen 4

    26/9 03:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Derio

    CD Derio

  • V
    CD Derio

    CD Derio

    Tredje Gruppen 4

    4/10 09:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    SD Beasain

    Beasain

  • O
    SCD Durango

    Durango

    Tredje Gruppen 4

    10/10 03:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Derio

    CD Derio

  • F
    CD Touring

    CD Touring

    Tredje Gruppen 4

    17/10 07:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Derio

    CD Derio

CD Derio Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

CD Touring
CD Derio
Durango
CD Derio
CD Derio
Beasain
UD Aretxabaleta
CD Derio
CD Derio
Santurtzi
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

SD Leioa is +125% better i frågan om Mål Gjorda

SD Leioa
2.57 Mål / Match

SD Leioa (Hem)

Derio
1.14 Mål / Match

CD Derio (Borta)

Mål Gjorda Per SpelSD LeioaDerio
Över 0.5100%71%
Över 1.571%43%
Över 2.543%0%
Över 3.528%0%
Missad Mål Försök0%29%
Poäng i 1H/2HSD LeioaDerio
Mål gjorda i 1:a HL86%43%
Mål gjorda i 2:a HL57%44%
Mål i båda halvlekar43%14%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL1.430.57
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL1.140.57

* Statistiken inkluderar både hemma och borta matcher som SD Leioa och CD Derio har spelat.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

CD Derio is +38% better i frågan om Mål Insläppta

SD Leioa
1.14 Förlust / match

SD Leioa (Hem)

Derio
0.71 Förlust / match

CD Derio (Borta)

Insläppta/SpelSD LeioaDerio
Över 0.571%56%
Över 1.528%14%
Över 2.514%0%
Över 3.50%0%
Hålla nollan29%43%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekSD LeioaDerio
1:a HL Clean Sheets57%57%
2:a HL Clean Sheets71%71%
1:a HF insläppta i genomsnitt0.710.43
2:a HL insläppta i genomsnitt0.430.29

* Data för insläppta mål inkluderar både hemma- och bortamatcher som SD Leioa och CD Derio har spelat.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

SD Leioa och CD Derio över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålSD LeioaDerioGenomsnitt
Över 0.5100%86%93%
Över 1.5100%86%93%
Över 2.571%14%43%
Över 3.557%0%29%
Över 4.529%0%15%
BLGM71%43%57%
BLGM & Vinst14%14%14%
BLGM & Oavgjort56%28%42%
BLGM & Över 2.543%14%29%
BLGM No & Över 2.528%0%14%
1:a halvleks målSD LeioaDerioGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målSD LeioaDerioGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)SD LeioaDerioGenomsnitt
Under 0.50%14%7%
Under 1.50%14%7%
Under 2.529%86%58%
Under 3.543%100%72%
Under 4.571%100%86%
1:a HL/2:a HLSD LeioaDerioGenomsnitt
1:a HL Under 0.514%14%14%
1:a HL Under 1.529%86%58%
1:a HL Under 2.571%100%86%
2:a HL Under 0.514%29%22%
2:a HL Under 1.557%86%72%
2:a HL Under 2.586%100%93%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu. Du kan lägga upp en efter att oddsen har lagts upp.

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan SD Leioa och CD Derio

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorSD LeioaDerioGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekSD LeioaDerioGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekSD LeioaDerioGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för SD Leioa och CD Derio. Ligasnittet är Tredje Gruppen 4's genomsnitt över 60 matcher i 2026/2027 säsongen

Tredje Gruppen 4 Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

SD Leioa och CD Derio individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorSD LeioaDerioGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer SD Leioa göra mål?

SD Leioa
Gjorde mål i
100%
av matcher (Övergripande)

Medel chans

Det finns en Medel chans som SD Leioa kommer att göra ett mål baserat på vår data.
CD Derio
Noll insläppta mål i
43%
av matcher (Övergripande)

Kommer CD Derio göra mål?

SD Leioa
Noll insläppta mål i
29%
av matcher (Övergripande)

Medel chans

Det finns en Medel chans som CD Derio kommer att göra ett mål baserat på vår data.
CD Derio
Gjorde mål i
71%
av matcher (Övergripande)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan SD Leioa och CD Derio

Kort
/ match
SD Leioa
Kort
/ match
CD Derio
Match KortSD LeioaDerioGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaSD LeioaDerioGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareSD LeioaDerioGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för SD Leioa och CD Derio. Ligans genomsnitt är Tredje Gruppen 4's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 60 matcher under säsongen 2026/2027.

Tredje Gruppen 4 Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
SD Leioa Logo
1.71
Halvlek

SD Leioa logoSD Leioa is +20% better i frågan om Halv Tid form

1.43
Halvlek
CD Derio Logo
1:a HL/2:a HL FormSD LeioaDerio
1:a HL Vinster43%43%
2:a HL Vinster56%43%
1:a HL Oavgjort43%14%
2:a HL Oavgjort14%28%
1:a HL Förluster14%43%
2:a HL förluster28%28%

SD Leioa och CD Derio:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)SD LeioaDerioGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverSD LeioaDerioGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

SD LeioaSD Leioa
 
SD Leioa

57%

Mål först i 4 / 7 matcher

CD DerioCD Derio
 
CD Derio

43%

Mål först i 3 / 7 matcher

Mål efter Minuter
SD Leioa och CD Derio:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'SD LeioaDerio
0-10 Min'4%15%
11-20 Min'15%15%
21-30 Min'15%8%
31-40 Min'19%8%
41-50 Min'12%23%
51-60 Min'4%8%
61-70 Min'8%15%
71-80 Min'8%8%
81-90 Min'15%0%
Efter 15 Min'SD LeioaDerio
0-15 Min'8%23%
16-30 Min'27%15%
31-45 Min'23%15%
46-60 Min'12%23%
61-75 Min'8%15%
76-90 Min'23%8%
Mål Gjorda Efter 10 min'SD LeioaDerio
0-10 Min'0%25%
11-20 Min'11%0%
21-30 Min'17%0%
31-40 Min'22%13%
41-50 Min'11%13%
51-60 Min'6%13%
61-70 Min'6%25%
71-80 Min'6%13%
81-90 Min'22%0%
Mål Gjorda efter 15 min'SD LeioaDerio
0-15 Min'6%25%
16-30 Min'22%0%
31-45 Min'28%25%
46-60 Min'11%13%
61-75 Min'6%25%
76-90 Min'28%13%
Mål Insläppta Efter 10 min'SD LeioaDerio
0-10 Min'13%0%
11-20 Min'25%40%
21-30 Min'13%20%
31-40 Min'13%0%
41-50 Min'13%40%
51-60 Min'0%0%
61-70 Min'13%0%
71-80 Min'13%0%
81-90 Min'0%0%
Mål Insläppta efter 15 min´SD LeioaDerio
0-15 Min'13%20%
16-30 Min'38%40%
31-45 Min'13%0%
46-60 Min'13%40%
61-75 Min'13%0%
76-90 Min'13%0%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottSD LeioaDerioGenomsnitt
Skott per match14.509.8312.00
Konverteringsfrekvens För Skott10%14%12%
Skott på mål / Match6.503.675.00
Skott utanför mål / match8.006.177.00
Skott Per Mål Gjorda9.677.389
Lag Skott Över 10.550%33%42%
Lag Skott Över 11.550%33%42%
Lag Skott Över 12.550%33%42%
Lag Skott Över 13.550%17%34%
Lag Skott Över 14.550%17%34%
Lag Skott Över 15.550%0%25%
Lagskott På Mål 3.5+100%33%67%
Lagskott På Mål 4.5+50%33%42%
Lagskott På Mål 5.5+50%33%42%
Lagskott På Mål 6.5+50%17%34%
Match SkottSD LeioaDerioGenomsnitt
Match Skott Över 23.550%33%42%
Match Skott Över 24.550%17%34%
Match Skott Över 25.50%17%9%
Match Skott Över 26.50%17%9%
Match Skott på Målet 7.5100%33%67%
Match Skott På Målet 8.550%33%42%
Match Skott på Målet 9.550%33%42%
Offside statistikSD LeioaDerioGenomsnitt
Offsides / match4.004.174.00
Över 2.5 Offsides100%83%92%
Över 3.5 Offsides50%67%59%
Misc StatistikSD LeioaDerioGenomsnitt
Fouls begångna/ match13.0012.8313.00
Foul Mot/ match12.515.3314.00
Genomsnittligt bollinnehav56%50%53%
Oavgjort % FT57%43%50%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Frisparkar, Målsparkar & Inkast

MålvaktsutsparkSD LeioaDerioGenomsnitt
Matchens Målsparkar i Genomsnitt2018.3319
GK Total 8.5+100%100%100%
GK Total 9.5+100%100%100%
GK Total 10.5+100%100%100%
GK Total 11.5+100%100%100%
GK Total 12.5+100%100%100%
GK Total 13.5+100%100%100%

Ligatabell

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 CD Aurrera de Vitoria

7

71%

12

8

4

16

2.86

2

 SD Leioa

7

43%

18

8

10

13

3.71

3

 Deportivo Alaves III

7

57%

17

8

9

13

3.57

4

 CD Derio

7

43%

8

5

3

12

1.86

5

 UD Aretxabaleta

6

50%

8

5

3

11

2.17

6

 CD Touring

7

43%

9

6

3

11

2.14

7

 Beasain

7

43%

12

9

3

11

3.00

8

 Sodupe

7

43%

6

9

-3

11

2.14

9

 Pasaia KE

7

43%

10

14

-4

10

3.43

10

 Real Sociedad III

7

29%

8

8

0

9

2.29

11

 San Ignacio

6

33%

10

8

2

8

3.00

12

 Durango

7

14%

11

11

0

8

3.14

13

 CD Lagun Onak

7

29%

7

11

-4

7

2.57

14

 Erandio

7

29%

6

9

-3

6

2.14

15

 Santurtzi

6

33%

3

7

-4

6

1.67

16

 Eibar III

6

17%

7

9

-2

5

2.67

17

 Real Union II

6

17%

7

12

-5

5

3.17

18

 Amurrio

6

0%

1

13

-12

1

2.33

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 CD Aurrera de Vitoria

7

71%

12

8

4

16

2.86

2

 SD Leioa

7

43%

18

8

10

13

3.71

3

 Deportivo Alaves III

7

57%

17

8

9

13

3.57

4

 CD Derio

7

43%

8

5

3

12

1.86

5

 UD Aretxabaleta

6

50%

8

5

3

11

2.17

6

 CD Touring

7

43%

9

6

3

11

2.14

7

 Beasain

7

43%

12

9

3

11

3.00

8

 Sodupe

7

43%

6

9

-3

11

2.14

9

 Pasaia KE

7

43%

10

14

-4

10

3.43

10

 Real Sociedad III

7

29%

8

8

0

9

2.29

11

 San Ignacio

6

33%

10

8

2

8

3.00

12

 Durango

7

14%

11

11

0

8

3.14

13

 CD Lagun Onak

7

29%

7

11

-4

7

2.57

14

 Erandio

7

29%

6

9

-3

6

2.14

15

 Santurtzi

6

33%

3

7

-4

6

1.67

16

 Eibar III

6

17%

7

9

-2

5

2.67

17

 Real Union II

6

17%

7

12

-5

5

3.17

18

 Amurrio

6

0%

1

13

-12

1

2.33

* Tercera Group 4 Form Table är också tillgängliga.

×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.