Loading

Head to Head statistik / Tidigare resultat - CD Castellón mot CD Eldense

4
Matcher

50%
50%
0%

2 Vinster

2 Oavgjort(50%)

CD Castellón vs CD Eldense head to head statistik visar att av de 4 möten de haft, har CD Castellón vunnit 2 gånger och CD Eldense har vunnit 0 gånger. 2 matcher mellan CD Castellón och CD Eldense har slutat oavgjort.

100%Över 1.5
4 / 4 Matcher
25%Över 2.5
1 / 4 Matcher
25%Över 3.5
1 / 4 Matcher
75%BLGM
3 / 4 Matcher
25%Hålla nollan
CD Castellón
0%Hålla nollan
CD Eldense

Alla Prognoser- CD Castellón mot CD Eldense

25%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 49%
50%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 72%
13%BLGM
Ligans Genomsnitt : 49%
1.88Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 2.65
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

Genomsnittlig statistik mellan CD Castellón och CD Eldense över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Hem
 
Form - Borta
CD Castellón Logo
2.00
  • O
    CD Castellón

    CD Castellón

    Andra Divisionen

    23/8 10:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CE Sabadell FC

    CE Sabadell FC

  • V
    CD Castellón

    CD Castellón

    Andra Divisionen

    6/9 09:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Albacete Balompié

    Albacete Balompié

  • V
    CD Castellón

    CD Castellón

    Andra Divisionen

    19/9 09:30

    5 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    CD Tenerife

    CD Tenerife

  • O
    CD Castellón

    CD Castellón

    Andra Divisionen

    4/10 09:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Agrupación Deportiva Ceuta FC

    Ceuta

  • Alla

  • Hem

  • Borta

CD Castellón
Ceuta
CD Castellón
CD Tenerife
CD Castellón
Albacete Balompié
CD Castellón
CE Sabadell FC

2026

CD Castellón
Levante UD
  • Tidigare

  • Nästa

CD Castellón logoCD Castellón is +167% better i frågan om Mål Per Match

0.75
  • F
    UD Almería

    Almería

    Andra Divisionen

    17/8 12:30

    3 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    CD Eldense

    CD Eldense

  • F
    CD Leganés

    Leganés

    Andra Divisionen

    29/8 10:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Eldense

    CD Eldense

  • V
    Real Sporting de Gijón

    Sporting Gijón

    Andra Divisionen

    13/9 05:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Eldense

    CD Eldense

  • F
    Burgos CF

    Burgos CF

    Andra Divisionen

    27/9 09:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Eldense

    CD Eldense

CD Eldense Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

Burgos CF
CD Eldense
Sporting Gijón
CD Eldense
Leganés
CD Eldense
Almería
CD Eldense

2026

Valencia CF
CD Eldense
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

CD Castellón is +700% better i frågan om Mål Gjorda

CD Castellón
2 Mål / Match

CD Castellón (Hem)

CD Eldense
0.25 / match

CD Eldense (Borta)

Mål Gjorda Per SpelCD CastellónCD Eldense
Över 0.575%25%
Över 1.550%0%
Över 2.525%0%
Över 3.525%0%
Missad Mål Försök25%75%
Poäng i 1H/2HCD CastellónCD Eldense
Mål gjorda i 1:a HL50%0%
Mål gjorda i 2:a HL50%25%
Mål i båda halvlekar25%0%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL10
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL1.000.25

* Statistik från CD Castellón:s poängrekord på hemmaplan och CD Eldense:s data vid bortamatcher.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

CD Castellón is +400% better i frågan om Mål Insläppta

CD Castellón
0.25 Mål / Match

CD Castellón (Hem)

CD Eldense
1.25 Förlust / match

CD Eldense (Borta)

Insläppta/SpelCD CastellónCD Eldense
Över 0.525%75%
Över 1.50%25%
Över 2.50%25%
Över 3.50%0%
Hålla nollan75%25%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekCD CastellónCD Eldense
1:a HL Clean Sheets100%50%
2:a HL Clean Sheets75%75%
1:a HF insläppta i genomsnitt01
2:a HL insläppta i genomsnitt0.250.25

* Statistik för CD Castellón:s insläppta mål på hemmaplan och CD Eldense:s data vid bortamatcher.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

CD Castellón och CD Eldense över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Över 0.575%100%88%
Över 1.575%25%50%
Över 2.525%25%25%
Över 3.525%0%13%
Över 4.525%0%13%
BLGM25%0%13%
BLGM & Vinst0%0%0%
BLGM & Oavgjort25%0%13%
BLGM & Över 2.50%0%0%
BLGM No & Över 2.525%25%25%
1:a halvleks målCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)CD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Under 0.525%0%13%
Under 1.525%75%50%
Under 2.575%75%75%
Under 3.575%100%88%
Under 4.575%100%88%
1:a HL/2:a HLCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
1:a HL Under 0.550%50%50%
1:a HL Under 1.575%75%75%
1:a HL Under 2.575%75%75%
2:a HL Under 0.525%50%38%
2:a HL Under 1.550%100%75%
2:a HL Under 2.5100%100%100%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu. Du kan lägga upp en efter att oddsen har lagts upp.

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan CD Castellón och CD Eldense

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för CD Castellón och CD Eldense. Ligasnittet är Andra Divisionen's genomsnitt över 99 matcher i 2026/2027 säsongen

Andra Divisionen Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

CD Castellón och CD Eldense individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer CD Castellón göra mål?

CD Castellón
Gjorde mål i
75%
av matcher (Hem)

Medel chans

Det finns en Medel chans som CD Castellón kommer att göra ett mål baserat på vår data.
CD Eldense
Noll insläppta mål i
25%
av matcher (Borta)

Kommer CD Eldense göra mål?

CD Castellón
Noll insläppta mål i
75%
av matcher (Hem)

Låg chans

Det finns en Låg chans som CD Eldense kommer att göra ett mål baserat på vår data.
CD Eldense
Gjorde mål i
25%
av matcher (Borta)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan CD Castellón och CD Eldense

Kort
/ match
CD Castellón
Kort
/ match
CD Eldense
Match KortCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för CD Castellón och CD Eldense. Ligans genomsnitt är Andra Divisionen's genomsnitt. Det fanns 542 kort i 99 matcher under säsongen 2026/2027.

Andra Divisionen Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
CD Castellón Logo
2.00
Halvlek

CD Castellón logoCD Castellón is +300% better i frågan om Halv Tid form

0.50
Halvlek
CD Eldense Logo
1:a HL/2:a HL FormCD CastellónCD Eldense
1:a HL Vinster50%0%
2:a HL Vinster50%25%
1:a HL Oavgjort50%50%
2:a HL Oavgjort25%50%
1:a HL Förluster0%50%
2:a HL förluster25%25%

CD Castellón och CD Eldense:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)CD CastellónCD EldenseGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

CD CastellónCD Castellón
 
CD Castellón

67%

Mål först i 6 / 9 matcher

CD EldenseCD Eldense
 
CD Eldense

22%

Mål först i 2 / 9 matcher

Mål efter Minuter
CD Castellón och CD Eldense:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'CD CastellónCD Eldense
0-10 Min'26%5%
11-20 Min'5%10%
21-30 Min'16%5%
31-40 Min'0%0%
41-50 Min'11%19%
51-60 Min'11%10%
61-70 Min'11%19%
71-80 Min'11%14%
81-90 Min'11%19%
Efter 15 Min'CD CastellónCD Eldense
0-15 Min'32%14%
16-30 Min'16%5%
31-45 Min'0%14%
46-60 Min'21%14%
61-75 Min'11%24%
76-90 Min'21%28%
Mål Gjorda Efter 10 min'CD CastellónCD Eldense
0-10 Min'27%0%
11-20 Min'0%0%
21-30 Min'20%0%
31-40 Min'0%0%
41-50 Min'13%10%
51-60 Min'7%10%
61-70 Min'13%30%
71-80 Min'7%20%
81-90 Min'13%30%
Mål Gjorda efter 15 min'CD CastellónCD Eldense
0-15 Min'27%0%
16-30 Min'20%0%
31-45 Min'0%0%
46-60 Min'20%20%
61-75 Min'13%30%
76-90 Min'20%50%
Mål Insläppta Efter 10 min'CD CastellónCD Eldense
0-10 Min'25%9%
11-20 Min'25%18%
21-30 Min'0%9%
31-40 Min'0%0%
41-50 Min'0%27%
51-60 Min'25%9%
61-70 Min'0%9%
71-80 Min'25%9%
81-90 Min'0%9%
Mål Insläppta efter 15 min´CD CastellónCD Eldense
0-15 Min'50%27%
16-30 Min'0%9%
31-45 Min'0%27%
46-60 Min'25%9%
61-75 Min'0%18%
76-90 Min'25%9%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Skott per match13.2511.5012.00
Konverteringsfrekvens För Skott15%2%9%
Skott på mål / Match3.753.254.00
Skott utanför mål / match9.508.259.00
Skott Per Mål Gjorda6.6346.0026
Lag Skott Över 10.525%75%50%
Lag Skott Över 11.525%25%25%
Lag Skott Över 12.525%25%25%
Lag Skott Över 13.525%25%25%
Lag Skott Över 14.525%25%25%
Lag Skott Över 15.525%25%25%
Lagskott På Mål 3.5+50%50%50%
Lagskott På Mål 4.5+50%0%25%
Lagskott På Mål 5.5+25%0%13%
Lagskott På Mål 6.5+25%0%13%
Match SkottCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Match Skott Över 23.525%50%38%
Match Skott Över 24.525%50%38%
Match Skott Över 25.525%50%38%
Match Skott Över 26.525%25%25%
Match Skott på Målet 7.550%50%50%
Match Skott På Målet 8.550%25%38%
Match Skott på Målet 9.525%25%53%
Offside statistikCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Offsides / match4.004.004.00
Över 2.5 Offsides75%100%88%
Över 3.5 Offsides50%75%63%
Misc StatistikCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Fouls begångna/ match10.0012.5011.00
Foul Mot/ match12.251112.00
Genomsnittligt bollinnehav68%47%58%
Oavgjort % FT50%0%25%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Frisparkar, Målsparkar & Inkast

FrisparkarCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Matchens frisparkar i genomsnitt22.2523.2523
FK Total 20.5+50%75%63%
FK Total 20.5+50%75%63%
FK Total 20.5+25%75%50%
FK Total 20.5+25%25%25%
FK Total 20.5+25%25%25%
FK Total 20.5+25%25%25%
MålvaktsutsparkCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Matchens Målsparkar i Genomsnitt12.7517.515
GK Total 8.5+100%100%100%
GK Total 9.5+100%100%100%
GK Total 10.5+50%100%75%
GK Total 11.5+50%100%75%
GK Total 12.5+50%100%75%
GK Total 13.5+25%100%63%
InkastCD CastellónCD EldenseGenomsnitt
Match Inkast i Genomsnitt41.2543.542
Inkast Totalt 37.5+75%100%88%
Inkast Totalt 38.5+75%75%75%
Inkast Totalt 39.5+75%50%63%
Inkast Totalt 40.5+75%50%63%
Inkast Totalt 41.5+50%50%50%
Inkast Totalt 42.5+50%50%50%
Inkast Totalt 43.5+50%25%38%
Inkast Totalt 44.5+25%25%25%
   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Almería

5

100%

13

3

10

15

3.20

2

 RCD Mallorca

5

80%

10

2

8

12

2.40

3

 CE Sabadell FC

4

75%

7

3

4

10

2.50

4

 Burgos CF

5

60%

9

6

3

10

3.00

5

 Real Valladolid

4

75%

9

4

5

9

3.25

6

 SD Eibar

4

75%

8

5

3

9

3.25

7

 CD Castellón

4

50%

8

1

7

8

2.25

8

 Girona FC

5

40%

9

5

4

8

2.80

9

 Real Oviedo

5

40%

5

2

3

8

1.40

10

 CD Eldense

5

40%

9

6

3

8

3.00

11

 CD Tenerife

5

40%

5

3

2

8

1.60

12

 Celta de Vigo II

5

40%

10

10

0

7

4.00

13

 Sporting Gijón

5

40%

4

5

-1

7

1.80

14

 Leganés

3

67%

4

4

0

6

2.67

15

 FC Andorra

5

40%

8

8

0

6

3.20

16

 Córdoba

4

50%

6

8

-2

6

3.50

17

 Cádiz

6

17%

6

5

1

5

1.83

18

 UD Las Palmas

4

25%

5

5

0

5

2.50

19

 Granada CF

3

33%

5

4

1

4

3.00

20

 Ceuta

5

20%

5

8

-3

4

2.60

21

 Real Sociedad II

4

0%

3

6

-3

1

2.25

22

 Albacete Balompié

4

0%

3

8

-5

0

2.75

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 SD Eibar

5

80%

11

5

6

12

3.20

2

 CD Castellón

5

80%

7

3

4

12

2.00

3

 Granada CF

6

50%

9

9

0

10

3.00

4

 Sporting Gijón

4

75%

5

3

2

9

2.00

5

 Girona FC

4

50%

6

4

2

7

2.50

6

 Real Sociedad II

5

40%

9

11

-2

7

4.00

7

 Almería

4

50%

3

2

1

6

1.25

8

 CE Sabadell FC

5

20%

3

4

-1

6

1.40

9

 Real Oviedo

4

50%

6

7

-1

6

3.25

10

 UD Las Palmas

5

40%

8

11

-3

6

3.80

11

 RCD Mallorca

4

25%

1

2

-1

5

0.75

12

 Leganés

6

17%

2

10

-8

5

2.00

13

 Burgos CF

4

25%

3

4

-1

4

1.75

14

 Celta de Vigo II

4

25%

4

5

-1

4

2.25

15

 FC Andorra

4

25%

5

7

-2

4

3.00

16

 CD Tenerife

4

25%

6

10

-4

4

4.00

17

 Real Valladolid

5

0%

4

7

-3

3

2.20

18

 CD Eldense

4

25%

1

5

-4

3

1.50

19

 Córdoba

5

20%

8

12

-4

3

4.00

20

 Cádiz

3

0%

5

6

-1

2

3.67

21

 Ceuta

4

0%

3

12

-9

1

3.75

22

 Albacete Balompié

5

0%

2

12

-10

1

2.80

* Segunda División Hemma Tabellet och Borta Tabeller är också tillgängliga.

Vilken Spelare Kommer göra Mål?

Vem Kommer Att Få Gult och Rött Kort?

Kort / 90 min

×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.