Loading

Visar statistiken för de 10 senaste matcherna eftersom detta är en match i början av säsongen. Visa Säsongens Statistik

12
Matcher

42%
16%
42%

5 Vinster

2 Oavgjort(16%)

5 Vinster

VFC Plauen Logo

Plauen
(42%)

Eilenburg vs Plauen head to head statistik visar att av de 12 möten de haft, har Eilenburg vunnit 5 gånger och Plauen har vunnit 5 gånger. 2 matcher mellan Eilenburg och Plauen har slutat oavgjort.

92%Över 1.5
11 / 12 Matcher
58%Över 2.5
7 / 12 Matcher
42%Över 3.5
5 / 12 Matcher
42%BLGM
5 / 12 Matcher
17%Hålla nollan
Eilenburg
42%Hålla nollan
Plauen

Alla Prognoser- Eilenburg mot Plauen

65%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 71%
85%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 79%
65%BLGM
Ligans Genomsnitt : 57%
4Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 3.58
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

Genomsnittlig statistik mellan Eilenburg och Plauen över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Övergripande
 
Form - Övergripande
FC Eilenburg Logo
1.10
  • F
  • F
  • V
  • O
  • V
  • Alla

  • Hem

  • Borta

SC Freital
Eilenburg
Eilenburg
Dynamo Dresden II
Budissa Bautzen
Eilenburg

2025/2026

Eilenburg
Hallescher FC
Chemie Leipzig
Eilenburg
  • Tidigare

  • Nästa

Plauen logoPlauen is +73% better i frågan om Mål Per Match

1.90
  • F
  • V
  • V
  • F
  • O
VFC Plauen Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

Plauen
FC Einheit Wernigerode
Auerbach
Plauen
Plauen
Einheit Rudolstadt

2025/2026

Bischofswerdaer FV
Plauen
Plauen
FC Grimma
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

Plauen is +11% better i frågan om Mål Gjorda

Eilenburg
1.8 Mål / Match

Eilenburg (Hem)

Plauen
2 Mål / Match

Plauen (Borta)

Mål Gjorda Per SpelEilenburgPlauen
Över 0.580%80%
Över 1.550%60%
Över 2.530%40%
Över 3.510%20%
Missad Mål Försök20%20%
Poäng i 1H/2HEilenburgPlauen
Mål gjorda i 1:a HL60%62%
Mål gjorda i 2:a HL50%50%
Mål i båda halvlekar30%38%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL0.90.88
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL0.900.75

* Statistiken inkluderar både hemma och borta matcher som Eilenburg och Plauen har spelat.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

Plauen is +60% better i frågan om Mål Insläppta

Eilenburg
2.5 Förlust / match

Eilenburg (Hem)

Plauen
1 Förlust / match

Plauen (Borta)

Insläppta/SpelEilenburgPlauen
Över 0.5100%70%
Över 1.560%30%
Över 2.540%0%
Över 3.520%0%
Hålla nollan0%30%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekEilenburgPlauen
1:a HL Clean Sheets20%63%
2:a HL Clean Sheets20%63%
1:a HF insläppta i genomsnitt1.40.38
2:a HL insläppta i genomsnitt1.100.50

* Data för insläppta mål inkluderar både hemma- och bortamatcher som Eilenburg och Plauen har spelat.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

Eilenburg och Plauen över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålEilenburgPlauenGenomsnitt
Över 0.5100%100%100%
Över 1.5100%70%85%
Över 2.570%60%65%
Över 3.570%50%60%
Över 4.550%10%30%
BLGM80%50%65%
BLGM & Vinst20%30%25%
BLGM & Oavgjort50%10%30%
BLGM & Över 2.550%50%50%
BLGM No & Över 2.520%10%15%
1:a halvleks målEilenburgPlauenGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målEilenburgPlauenGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)EilenburgPlauenGenomsnitt
Under 0.50%0%0%
Under 1.50%30%15%
Under 2.530%40%35%
Under 3.530%50%40%
Under 4.550%90%70%
1:a HL/2:a HLEilenburgPlauenGenomsnitt
1:a HL Under 0.510%12%11%
1:a HL Under 1.520%75%48%
1:a HL Under 2.550%87%69%
2:a HL Under 0.520%37%29%
2:a HL Under 1.530%62%46%
2:a HL Under 2.560%87%74%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu. Du kan lägga upp en efter att oddsen har lagts upp.

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan Eilenburg och Plauen

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorEilenburgPlauenGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekEilenburgPlauenGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekEilenburgPlauenGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för Eilenburg och Plauen. Ligasnittet är Oberliga Nordost Syd's genomsnitt över 24 matcher i 2026/2027 säsongen

Oberliga Nordost Syd Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

Eilenburg och Plauen individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorEilenburgPlauenGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer Eilenburg göra mål?

Eilenburg
Gjorde mål i
80%
av matcher (Övergripande)

Medel chans

Det finns en Medel chans som Eilenburg kommer att göra ett mål baserat på vår data.
VFC Plauen
Noll insläppta mål i
30%
av matcher (Övergripande)

Kommer Plauen göra mål?

Eilenburg
Noll insläppta mål i
0%
av matcher (Övergripande)

Hög chans

Det finns en Hög chans som Plauen kommer att göra ett mål baserat på vår data.
VFC Plauen
Gjorde mål i
80%
av matcher (Övergripande)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan Eilenburg och Plauen

Kort
/ match
Eilenburg
Kort
/ match
Plauen
Match KortEilenburgPlauenGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaEilenburgPlauenGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareEilenburgPlauenGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för Eilenburg och Plauen. Ligans genomsnitt är Oberliga Nordost Syd's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 24 matcher under säsongen 2026/2027.

Oberliga Nordost Syd Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
FC Eilenburg Logo
1.20
Halvlek

Plauen logoPlauen is +46% better i frågan om Halv Tid form

1.75
Halvlek
VFC Plauen Logo
1:a HL/2:a HL FormEilenburgPlauen
1:a HL Vinster30%50%
2:a HL Vinster30%38%
1:a HL Oavgjort30%25%
2:a HL Oavgjort40%50%
1:a HL Förluster40%25%
2:a HL förluster30%13%

Eilenburg och Plauen:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)EilenburgPlauenGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverEilenburgPlauenGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

EilenburgEilenburg
 
Eilenburg

50%

Mål först i 5 / 10 matcher

PlauenPlauen
 
Plauen

60%

Mål först i 6 / 10 matcher

Mål efter Minuter
Eilenburg och Plauen:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'EilenburgPlauen
0-10 Min'14%13%
11-20 Min'2%3%
21-30 Min'9%7%
31-40 Min'19%7%
41-50 Min'9%7%
51-60 Min'2%7%
61-70 Min'7%3%
71-80 Min'16%7%
81-90 Min'21%13%
Efter 15 Min'EilenburgPlauen
0-15 Min'16%13%
16-30 Min'9%10%
31-45 Min'28%10%
46-60 Min'2%10%
61-75 Min'12%3%
76-90 Min'33%20%
Mål Gjorda Efter 10 min'EilenburgPlauen
0-10 Min'11%20%
11-20 Min'0%5%
21-30 Min'6%0%
31-40 Min'22%10%
41-50 Min'11%5%
51-60 Min'6%5%
61-70 Min'6%5%
71-80 Min'11%5%
81-90 Min'28%10%
Mål Gjorda efter 15 min'EilenburgPlauen
0-15 Min'11%20%
16-30 Min'6%5%
31-45 Min'33%10%
46-60 Min'6%10%
61-75 Min'11%5%
76-90 Min'33%15%
Mål Insläppta Efter 10 min'EilenburgPlauen
0-10 Min'16%0%
11-20 Min'4%0%
21-30 Min'12%20%
31-40 Min'16%0%
41-50 Min'8%10%
51-60 Min'0%10%
61-70 Min'8%0%
71-80 Min'20%10%
81-90 Min'16%20%
Mål Insläppta efter 15 min´EilenburgPlauen
0-15 Min'20%0%
16-30 Min'12%20%
31-45 Min'24%10%
46-60 Min'0%10%
61-75 Min'12%0%
76-90 Min'32%30%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottEilenburgPlauenGenomsnitt
Skott per match0.000.000.00
Konverteringsfrekvens För SkottN/AN/AN/A
Skott på mål / Match0.000.000.00
Skott utanför mål / match0.000.000.00
Skott Per Mål GjordaN/AN/AN/A
Lag Skott Över 10.50%0%0%
Lag Skott Över 11.50%0%0%
Lag Skott Över 12.50%0%0%
Lag Skott Över 13.50%0%0%
Lag Skott Över 14.50%0%0%
Lag Skott Över 15.50%0%0%
Lagskott På Mål 3.5+0%0%0%
Lagskott På Mål 4.5+0%0%0%
Lagskott På Mål 5.5+0%0%0%
Lagskott På Mål 6.5+0%0%0%
Match SkottEilenburgPlauenGenomsnitt
Match Skott Över 23.50%0%0%
Match Skott Över 24.50%0%0%
Match Skott Över 25.50%0%0%
Match Skott Över 26.50%0%0%
Match Skott på Målet 7.50%0%0%
Match Skott På Målet 8.50%0%0%
Match Skott på Målet 9.50%0%0%
Offside statistikEilenburgPlauenGenomsnitt
Offsides / match0.000.000.00
Över 2.5 Offsides0%0%0%
Över 3.5 Offsides0%0%0%
Misc StatistikEilenburgPlauenGenomsnitt
Fouls begångna/ match0.000.000.00
Foul Mot/ match000.00
Genomsnittligt bollinnehav0%0%0%
Oavgjort % FT50%10%30%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Ligatabell

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Germania Halberstadt

3

100%

12

2

10

9

4.67

2

 ZFC Meuselwitz

3

100%

6

2

4

9

2.67

3

 Dynamo Dresden II

3

67%

7

2

5

7

3.00

4

 Eilenburg

3

67%

9

4

5

7

4.33

5

 Union Sandersdorf

3

67%

11

2

9

6

4.33

6

 Auerbach

3

67%

5

2

3

6

2.33

7

 SSC WeiSsenfels

3

67%

6

3

3

6

3.00

8

 VfL Halle

3

67%

5

5

0

6

3.33

9

 Plauen

3

33%

5

4

1

4

3.00

10

 FC Einheit Wernigerode

3

33%

6

6

0

4

4.00

11

 SC Freital

3

33%

5

6

-1

3

3.67

12

 Budissa Bautzen

3

0%

2

8

-6

1

3.33

13

 Einheit Rudolstadt

3

0%

2

8

-6

1

3.33

14

 VfB Empor Glauchau

3

0%

2

8

-6

0

3.33

15

 Krieschow

3

0%

1

9

-8

0

3.33

16

 FC Frankfurt

3

0%

2

15

-13

0

5.67

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Germania Halberstadt

3

100%

12

2

10

9

4.67

2

 ZFC Meuselwitz

3

100%

6

2

4

9

2.67

3

 Dynamo Dresden II

3

67%

7

2

5

7

3.00

4

 Eilenburg

3

67%

9

4

5

7

4.33

5

 Union Sandersdorf

3

67%

11

2

9

6

4.33

6

 Auerbach

3

67%

5

2

3

6

2.33

7

 SSC WeiSsenfels

3

67%

6

3

3

6

3.00

8

 VfL Halle

3

67%

5

5

0

6

3.33

9

 Plauen

3

33%

5

4

1

4

3.00

10

 FC Einheit Wernigerode

3

33%

6

6

0

4

4.00

11

 SC Freital

3

33%

5

6

-1

3

3.67

12

 Budissa Bautzen

3

0%

2

8

-6

1

3.33

13

 Einheit Rudolstadt

3

0%

2

8

-6

1

3.33

14

 VfB Empor Glauchau

3

0%

2

8

-6

0

3.33

15

 Krieschow

3

0%

1

9

-8

0

3.33

16

 FC Frankfurt

3

0%

2

15

-13

0

5.67

* Oberliga Nordost Süd Form Table är också tillgängliga.

×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
Snart
Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.