Sačuvane Mreže - Ettan Sever

Golman - Sačuvane Mreže

# IgračMP
Odigrano Utakmica
Sačuvane MrežeSačuvane Mreže %DomaćiGostujući
1Stockholm Internazionale BadgeSixten Bringzén261142%56
2Arlanda BadgeAdam Smedberg Lagh26935%63
3IF Karlstad BadgeMathias Karlsson25936%63
4Hammarby Talang BadgeElton Sakarias Fischerström Opancar25936%27
5AFC Eskilstuna BadgeKevin Dyplin26831%53
6Assyriska BadgeKingdom Osayi23835%26
7Vasalund BadgeSindri Kristinn Ólafsson20525%32
8Karlberg BadgeArgyrios Gkoulios17528%23
9FBK Karlstad BadgeBirk Johansson17528%23
10Gefle BadgeMax Croon26415%22
11Enköping BadgeVictor Astor18422%13
12Sollentuna BadgeOscar Franck17424%22
13Assyriska BadgeMartín Larraín Zúñiga16425%13
14Umeå BadgePontus Eriksson19316%12
15Enköping BadgeTheodor Kvist7343%12

Timovi - Sačuvane Mreže

# TimMP
Odigrano Utakmica
Sačuvane MrežeCS%DomaćiGostujući
1FC Stockholm InternazionaleFC Stockholm Internazionale
FC Stockholm Internazionale

FC Stockholm Internazionale

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 1 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.26
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.29
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.23
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 70% 71% 69%
Pros. 3.19 3.14 3.23
Gol 2.37 2.36 2.38
Primgol 0.81 0.79 0.85
BTTS 48% 50% 46%
CS 41% 36% 46%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

271141%36%46%
2IF Karlstad FotbollIF Karlstad Fotboll
IF Karlstad Fotboll

IF Karlstad Fotboll

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 7 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • D
  • D
  • W
  • L
1.63
Domaći
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.85
Gostujući
  • D
  • L
  • D
  • D
  • L
1.43
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 44% 54% 36%
Pros. 2.52 2.23 2.79
Gol 1.52 1.46 1.57
Primgol 1.00 0.77 1.21
BTTS 52% 38% 64%
CS 37% 46% 29%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

271037%46%29%
3FC ArlandaFC Arlanda
FC Arlanda

FC Arlanda

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 4 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • W
  • L
  • L
1.78
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.79
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.77
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 52% 50% 54%
Pros. 3.00 2.64 3.38
Gol 1.74 1.64 1.85
Primgol 1.26 1.00 1.54
BTTS 56% 57% 54%
CS 37% 43% 31%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

271037%43%31%
4Hammarby TalangfotbollforeningHammarby Talangfotbollforening
Hammarby Talangfotbollforening

Hammarby Talangfotbollforening

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 3 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.78
Domaći
  • D
  • W
  • W
  • L
  • W
1.64
Gostujući
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.92
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 52% 43% 62%
Pros. 2.96 2.71 3.23
Gol 1.96 1.71 2.23
Primgol 1.00 1.00 1.00
BTTS 52% 71% 31%
CS 37% 21% 54%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

271037%21%54%
5FBK KarlstadFBK Karlstad
FBK Karlstad

FBK Karlstad

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 6 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
1.70
Domaći
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
1.79
Gostujući
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.62
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 48% 50% 46%
Pros. 3.00 3.00 3.00
Gol 1.63 1.50 1.77
Primgol 1.37 1.50 1.23
BTTS 56% 50% 62%
CS 33% 36% 31%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

27933%36%31%
6AFC Eskilstuna CityAFC Eskilstuna City
AFC Eskilstuna City

AFC Eskilstuna City

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 2 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.85
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • L
  • L
1.54
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.14
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 56% 46% 64%
Pros. 3.30 2.00 4.50
Gol 1.93 0.85 2.93
Primgol 1.37 1.15 1.57
BTTS 56% 31% 79%
CS 30% 38% 21%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

27830%38%21%
7Assyriska ForeningenAssyriska Foreningen
Assyriska Foreningen

Assyriska Foreningen

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 9 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.30
Domaći
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.31
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.29
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 37% 38% 36%
Pros. 3.44 4.31 2.64
Gol 1.67 2.08 1.29
Primgol 1.78 2.23 1.36
BTTS 56% 85% 29%
CS 30% 15% 43%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

27830%15%43%
8Karlbergs BKKarlbergs BK
Karlbergs BK

Karlbergs BK

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 10 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • D
  • W
  • D
  • L
1.22
Domaći
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.38
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
1.07
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 33% 38% 29%
Pros. 3.11 3.08 3.14
Gol 1.37 1.38 1.36
Primgol 1.74 1.69 1.79
BTTS 56% 54% 57%
CS 26% 23% 29%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

27726%23%29%
9Sollentuna FKSollentuna FK
Sollentuna FK

Sollentuna FK

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 12 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • L
  • W
  • D
1.04
Domaći
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
1.15
Gostujući
  • L
  • L
  • D
  • L
  • D
0.93
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 22% 31% 14%
Pros. 2.41 2.62 2.21
Gol 1.04 1.15 0.93
Primgol 1.37 1.46 1.29
BTTS 56% 54% 57%
CS 22% 23% 21%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

27622%23%21%
10Enkopings SK FKEnkopings SK FK
Enkopings SK FK

Enkopings SK FK

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 5 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • W
  • W
  • W
1.78
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
2.00
Gostujući
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
1.57
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 56% 62% 50%
Pros. 3.07 3.15 3.00
Gol 1.56 1.54 1.57
Primgol 1.52 1.62 1.43
BTTS 59% 69% 50%
CS 22% 15% 29%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

27622%15%29%
11Vasalunds IFVasalunds IF
Vasalunds IF

Vasalunds IF

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 13 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
1.04
Domaći
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
1.21
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • W
  • D
0.85
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 26% 36% 15%
Pros. 3.63 3.64 3.62
Gol 1.44 1.43 1.46
Primgol 2.19 2.21 2.15
BTTS 70% 64% 77%
CS 19% 21% 15%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

27519%21%15%
12Gefle IFGefle IF
Gefle IF

Gefle IF

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 11 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
1.19
Domaći
  • D
  • W
  • L
  • L
  • D
1.38
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • L
  • D
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 33% 38% 29%
Pros. 2.96 3.15 2.79
Gol 1.22 1.46 1.00
Primgol 1.74 1.69 1.79
BTTS 48% 54% 43%
CS 15% 15% 14%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

27415%15%14%
13Umea FCUmea FC
Umea FC

Umea FC

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 8 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
1.41
Domaći
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.29
Gostujući
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.54
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 41% 36% 46%
Pros. 3.04 3.14 2.92
Gol 1.44 1.36 1.54
Primgol 1.59 1.79 1.38
BTTS 63% 64% 62%
CS 15% 14% 15%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

27415%14%15%
14FC JarfallaFC Jarfalla
FC Jarfalla

FC Jarfalla

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 15 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
0.81
Domaći
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.69
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.93
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 22% 23% 21%
Pros. 3.52 3.77 3.29
Gol 1.37 1.31 1.43
Primgol 2.15 2.46 1.86
BTTS 63% 38% 86%
CS 11% 23% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

27311%23%0%
15Pitea IFPitea IF
Pitea IF

Pitea IF

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 14 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
0.89
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • D
  • D
0.79
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • W
  • D
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 19% 14% 23%
Pros. 3.11 3.07 3.15
Gol 1.26 1.14 1.38
Primgol 1.85 1.93 1.77
BTTS 67% 64% 69%
CS 7% 7% 8%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

2727%7%8%
16IFK StocksundIFK Stocksund
IFK Stocksund

IFK Stocksund

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 16 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.56
Domaći
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
0.79
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.31
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 11% 14% 8%
Pros. 4.19 4.71 3.62
Gol 1.70 2.00 1.38
Primgol 2.48 2.71 2.23
BTTS 70% 79% 62%
CS 4% 7% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

2714%7%0%

Domaći / Sačuvane Mreže (Ettan Sever)

# TimMP
Odigrano Utakmica
Domaći
Sačuvane Mreže
Domaći
CS%
1IF Karlstad FotbollIF Karlstad Fotboll
IF Karlstad Fotboll

IF Karlstad Fotboll

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 7 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • D
  • D
  • W
  • L
1.63
Domaći
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.85
Gostujući
  • D
  • L
  • D
  • D
  • L
1.43
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 44% 54% 36%
Pros. 2.52 2.23 2.79
Gol 1.52 1.46 1.57
Primgol 1.00 0.77 1.21
BTTS 52% 38% 64%
CS 37% 46% 29%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13646%
2FC ArlandaFC Arlanda
FC Arlanda

FC Arlanda

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 4 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • W
  • L
  • L
1.78
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.79
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.77
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 52% 50% 54%
Pros. 3.00 2.64 3.38
Gol 1.74 1.64 1.85
Primgol 1.26 1.00 1.54
BTTS 56% 57% 54%
CS 37% 43% 31%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14643%
3AFC Eskilstuna CityAFC Eskilstuna City
AFC Eskilstuna City

AFC Eskilstuna City

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 2 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.85
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • L
  • L
1.54
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.14
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 56% 46% 64%
Pros. 3.30 2.00 4.50
Gol 1.93 0.85 2.93
Primgol 1.37 1.15 1.57
BTTS 56% 31% 79%
CS 30% 38% 21%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13538%
4FC Stockholm InternazionaleFC Stockholm Internazionale
FC Stockholm Internazionale

FC Stockholm Internazionale

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 1 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.26
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.29
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.23
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 70% 71% 69%
Pros. 3.19 3.14 3.23
Gol 2.37 2.36 2.38
Primgol 0.81 0.79 0.85
BTTS 48% 50% 46%
CS 41% 36% 46%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
5FBK KarlstadFBK Karlstad
FBK Karlstad

FBK Karlstad

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 6 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
1.70
Domaći
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
1.79
Gostujući
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.62
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 48% 50% 46%
Pros. 3.00 3.00 3.00
Gol 1.63 1.50 1.77
Primgol 1.37 1.50 1.23
BTTS 56% 50% 62%
CS 33% 36% 31%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
6Karlbergs BKKarlbergs BK
Karlbergs BK

Karlbergs BK

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 10 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • D
  • W
  • D
  • L
1.22
Domaći
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.38
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
1.07
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 33% 38% 29%
Pros. 3.11 3.08 3.14
Gol 1.37 1.38 1.36
Primgol 1.74 1.69 1.79
BTTS 56% 54% 57%
CS 26% 23% 29%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13323%
7Sollentuna FKSollentuna FK
Sollentuna FK

Sollentuna FK

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 12 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • L
  • W
  • D
1.04
Domaći
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
1.15
Gostujući
  • L
  • L
  • D
  • L
  • D
0.93
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 22% 31% 14%
Pros. 2.41 2.62 2.21
Gol 1.04 1.15 0.93
Primgol 1.37 1.46 1.29
BTTS 56% 54% 57%
CS 22% 23% 21%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13323%
8FC JarfallaFC Jarfalla
FC Jarfalla

FC Jarfalla

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 15 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
0.81
Domaći
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.69
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.93
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 22% 23% 21%
Pros. 3.52 3.77 3.29
Gol 1.37 1.31 1.43
Primgol 2.15 2.46 1.86
BTTS 63% 38% 86%
CS 11% 23% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13323%
9Hammarby TalangfotbollforeningHammarby Talangfotbollforening
Hammarby Talangfotbollforening

Hammarby Talangfotbollforening

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 3 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.78
Domaći
  • D
  • W
  • W
  • L
  • W
1.64
Gostujući
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.92
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 52% 43% 62%
Pros. 2.96 2.71 3.23
Gol 1.96 1.71 2.23
Primgol 1.00 1.00 1.00
BTTS 52% 71% 31%
CS 37% 21% 54%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14321%
10Vasalunds IFVasalunds IF
Vasalunds IF

Vasalunds IF

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 13 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
1.04
Domaći
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
1.21
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • W
  • D
0.85
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 26% 36% 15%
Pros. 3.63 3.64 3.62
Gol 1.44 1.43 1.46
Primgol 2.19 2.21 2.15
BTTS 70% 64% 77%
CS 19% 21% 15%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14321%
11Assyriska ForeningenAssyriska Foreningen
Assyriska Foreningen

Assyriska Foreningen

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 9 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.30
Domaći
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.31
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.29
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 37% 38% 36%
Pros. 3.44 4.31 2.64
Gol 1.67 2.08 1.29
Primgol 1.78 2.23 1.36
BTTS 56% 85% 29%
CS 30% 15% 43%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13215%
12Enkopings SK FKEnkopings SK FK
Enkopings SK FK

Enkopings SK FK

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 5 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • W
  • W
  • W
1.78
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
2.00
Gostujući
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
1.57
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 56% 62% 50%
Pros. 3.07 3.15 3.00
Gol 1.56 1.54 1.57
Primgol 1.52 1.62 1.43
BTTS 59% 69% 50%
CS 22% 15% 29%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13215%
13Gefle IFGefle IF
Gefle IF

Gefle IF

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 11 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
1.19
Domaći
  • D
  • W
  • L
  • L
  • D
1.38
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • L
  • D
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 33% 38% 29%
Pros. 2.96 3.15 2.79
Gol 1.22 1.46 1.00
Primgol 1.74 1.69 1.79
BTTS 48% 54% 43%
CS 15% 15% 14%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13215%
14Umea FCUmea FC
Umea FC

Umea FC

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 8 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
1.41
Domaći
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.29
Gostujući
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.54
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 41% 36% 46%
Pros. 3.04 3.14 2.92
Gol 1.44 1.36 1.54
Primgol 1.59 1.79 1.38
BTTS 63% 64% 62%
CS 15% 14% 15%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14214%
15Pitea IFPitea IF
Pitea IF

Pitea IF

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 14 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
0.89
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • D
  • D
0.79
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • W
  • D
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 19% 14% 23%
Pros. 3.11 3.07 3.15
Gol 1.26 1.14 1.38
Primgol 1.85 1.93 1.77
BTTS 67% 64% 69%
CS 7% 7% 8%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1417%
16IFK StocksundIFK Stocksund
IFK Stocksund

IFK Stocksund

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 16 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.56
Domaći
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
0.79
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.31
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 11% 14% 8%
Pros. 4.19 4.71 3.62
Gol 1.70 2.00 1.38
Primgol 2.48 2.71 2.23
BTTS 70% 79% 62%
CS 4% 7% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1417%

Gostujući / Sačuvane Mreže (Ettan Sever)

# TimMP
Odigrano Utakmica
Gostujući
Sačuvane Mreže
Gostujući
CS%
1Hammarby TalangfotbollforeningHammarby Talangfotbollforening
Hammarby Talangfotbollforening

Hammarby Talangfotbollforening

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 3 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.78
Domaći
  • D
  • W
  • W
  • L
  • W
1.64
Gostujući
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.92
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 52% 43% 62%
Pros. 2.96 2.71 3.23
Gol 1.96 1.71 2.23
Primgol 1.00 1.00 1.00
BTTS 52% 71% 31%
CS 37% 21% 54%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13754%
2FC Stockholm InternazionaleFC Stockholm Internazionale
FC Stockholm Internazionale

FC Stockholm Internazionale

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 1 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.26
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.29
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.23
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 70% 71% 69%
Pros. 3.19 3.14 3.23
Gol 2.37 2.36 2.38
Primgol 0.81 0.79 0.85
BTTS 48% 50% 46%
CS 41% 36% 46%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13646%
3Assyriska ForeningenAssyriska Foreningen
Assyriska Foreningen

Assyriska Foreningen

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 9 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.30
Domaći
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.31
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.29
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 37% 38% 36%
Pros. 3.44 4.31 2.64
Gol 1.67 2.08 1.29
Primgol 1.78 2.23 1.36
BTTS 56% 85% 29%
CS 30% 15% 43%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14643%
4FC ArlandaFC Arlanda
FC Arlanda

FC Arlanda

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 4 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • W
  • L
  • L
1.78
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.79
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.77
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 52% 50% 54%
Pros. 3.00 2.64 3.38
Gol 1.74 1.64 1.85
Primgol 1.26 1.00 1.54
BTTS 56% 57% 54%
CS 37% 43% 31%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13431%
5FBK KarlstadFBK Karlstad
FBK Karlstad

FBK Karlstad

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 6 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
1.70
Domaći
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
1.79
Gostujući
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.62
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 48% 50% 46%
Pros. 3.00 3.00 3.00
Gol 1.63 1.50 1.77
Primgol 1.37 1.50 1.23
BTTS 56% 50% 62%
CS 33% 36% 31%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13431%
6IF Karlstad FotbollIF Karlstad Fotboll
IF Karlstad Fotboll

IF Karlstad Fotboll

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 7 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • D
  • D
  • W
  • L
1.63
Domaći
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.85
Gostujući
  • D
  • L
  • D
  • D
  • L
1.43
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 44% 54% 36%
Pros. 2.52 2.23 2.79
Gol 1.52 1.46 1.57
Primgol 1.00 0.77 1.21
BTTS 52% 38% 64%
CS 37% 46% 29%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14429%
7Karlbergs BKKarlbergs BK
Karlbergs BK

Karlbergs BK

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 10 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • D
  • W
  • D
  • L
1.22
Domaći
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.38
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
1.07
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 33% 38% 29%
Pros. 3.11 3.08 3.14
Gol 1.37 1.38 1.36
Primgol 1.74 1.69 1.79
BTTS 56% 54% 57%
CS 26% 23% 29%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14429%
8Enkopings SK FKEnkopings SK FK
Enkopings SK FK

Enkopings SK FK

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 5 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • W
  • W
  • W
1.78
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
2.00
Gostujući
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
1.57
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 56% 62% 50%
Pros. 3.07 3.15 3.00
Gol 1.56 1.54 1.57
Primgol 1.52 1.62 1.43
BTTS 59% 69% 50%
CS 22% 15% 29%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14429%
9AFC Eskilstuna CityAFC Eskilstuna City
AFC Eskilstuna City

AFC Eskilstuna City

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 2 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.85
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • L
  • L
1.54
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.14
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 56% 46% 64%
Pros. 3.30 2.00 4.50
Gol 1.93 0.85 2.93
Primgol 1.37 1.15 1.57
BTTS 56% 31% 79%
CS 30% 38% 21%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14321%
10Sollentuna FKSollentuna FK
Sollentuna FK

Sollentuna FK

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 12 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • L
  • W
  • D
1.04
Domaći
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
1.15
Gostujući
  • L
  • L
  • D
  • L
  • D
0.93
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 22% 31% 14%
Pros. 2.41 2.62 2.21
Gol 1.04 1.15 0.93
Primgol 1.37 1.46 1.29
BTTS 56% 54% 57%
CS 22% 23% 21%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14321%
11Vasalunds IFVasalunds IF
Vasalunds IF

Vasalunds IF

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 13 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
1.04
Domaći
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
1.21
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • W
  • D
0.85
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 26% 36% 15%
Pros. 3.63 3.64 3.62
Gol 1.44 1.43 1.46
Primgol 2.19 2.21 2.15
BTTS 70% 64% 77%
CS 19% 21% 15%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13215%
12Umea FCUmea FC
Umea FC

Umea FC

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 8 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
1.41
Domaći
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.29
Gostujući
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.54
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 41% 36% 46%
Pros. 3.04 3.14 2.92
Gol 1.44 1.36 1.54
Primgol 1.59 1.79 1.38
BTTS 63% 64% 62%
CS 15% 14% 15%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13215%
13Gefle IFGefle IF
Gefle IF

Gefle IF

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 11 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
1.19
Domaći
  • D
  • W
  • L
  • L
  • D
1.38
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • L
  • D
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 33% 38% 29%
Pros. 2.96 3.15 2.79
Gol 1.22 1.46 1.00
Primgol 1.74 1.69 1.79
BTTS 48% 54% 43%
CS 15% 15% 14%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14214%
14Pitea IFPitea IF
Pitea IF

Pitea IF

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 14 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
0.89
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • D
  • D
0.79
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • W
  • D
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 19% 14% 23%
Pros. 3.11 3.07 3.15
Gol 1.26 1.14 1.38
Primgol 1.85 1.93 1.77
BTTS 67% 64% 69%
CS 7% 7% 8%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1318%
15FC JarfallaFC Jarfalla
FC Jarfalla

FC Jarfalla

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 15 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
0.81
Domaći
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.69
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.93
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 22% 23% 21%
Pros. 3.52 3.77 3.29
Gol 1.37 1.31 1.43
Primgol 2.15 2.46 1.86
BTTS 63% 38% 86%
CS 11% 23% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1400%
16IFK StocksundIFK Stocksund
IFK Stocksund

IFK Stocksund

Ettan Sever (Div. 3)

Liga Pos 16 / 16

Švedska

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.56
Domaći
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
0.79
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.31
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 11% 14% 8%
Pros. 4.19 4.71 3.62
Gol 1.70 2.00 1.38
Primgol 2.48 2.71 2.23
BTTS 70% 79% 62%
CS 4% 7% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1300%

Koji Tim Je Zadržao Najviše Sačuvanih Mreža U Ettan Sever?

Timovi sa najviše sačuvanih mreža u Ettan Sever je FC Stockholm Internazionale (11 sačuvanih mreža u 27 utakmica) , a nakon njih slede Hammarby Talangfotbollforening (10 sačuvanih mreža u 27 utakmica) i FC Arlanda (10 sačuvanih mreža u 27 utakmica). FC Stockholm Internazionale nije primio nijedan gol u 41% utakmica u Ettan Sever ove sezone, što je zaista impresivno i pokazuje koliko je stenovita njihova zadnja linija. Hammarby Talangfotbollforening takođe ima dobru stopu sačuvanih mreža od 37%, a FC Arlanda ima odnos sačuvanih mreža od 37 %.

/rs/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje za###min'
- Počinje za###Sati'
U-Igri'
- Počelo
●Uskoro
●Počelo
no

Učitavanje Statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUM. PROFIT ODMAH.