Sačuvane Mreže - Druga Divizija

Golman - Sačuvane Mreže

# IgračMP
Odigrano Utakmica
Sačuvane MrežeSačuvane Mreže %DomaćiGostujući
1CD Castellón BadgeRomain Matthys11764%43
2RCD Mallorca BadgeArnau Tenas Ureña11655%33
3Real Oviedo BadgeAarón Escandell Banacloche10550%32
4Almería BadgeAndrés Eduardo Fernández Moreno11545%32
5SD Eibar BadgeJon Mikel Magunagoitia Blasco11436%22
6Girona FC BadgePaulo Dino Gazzaniga11436%31
7UD Las Palmas BadgeJosé Antonio Caro Díaz11436%22
8Sporting Gijón BadgeOrlando Rubén Yáñez Alabart11436%22
9CE Sabadell FC BadgeDiego Licinio Lázaro Fuoli11436%22
10Burgos CF BadgeAnder Cantero Armendariz11327%21
11Leganés BadgeLuca Zinedine Zidane9333%12
12Celta de Vigo II BadgeJorge Carrillo Balea11218%02
13Granada CF BadgeRaúl Lizoáin Cruz7228%11
14Granada CF BadgeAlberto Flores López4250%11
15Real Valladolid BadgeÁlvaro Aceves Catalina11218%20

Timovi - Sačuvane Mreže

# TimMP
Odigrano Utakmica
Sačuvane MrežeCS%DomaćiGostujući
1CD CastellonCD Castellon
CD Castellon

CD Castellon

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 1 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
2.36
Domaći
  • D
  • W
  • W
  • D
  • W
2.20
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.50
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 73% 60% 83%
Pros. 2.36 2.60 2.17
Gol 2.00 2.40 1.67
Primgol 0.36 0.20 0.50
BTTS 27% 20% 33%
CS 64% 80% 50%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11764%80%50%
2Real Club Deportivo MallorcaReal Club Deportivo Mallorca
Real Club Deportivo Mallorca

Real Club Deportivo Mallorca

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 7 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • D
  • W
  • D
  • D
1.73
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.40
Gostujući
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.17
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 45% 80% 17%
Pros. 1.73 2.40 1.17
Gol 1.18 2.00 0.50
Primgol 0.55 0.40 0.67
BTTS 27% 20% 33%
CS 55% 60% 50%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11655%60%50%
3UD AlmeriaUD Almeria
UD Almeria

UD Almeria

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 2 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.27
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.67
Gostujući
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 73% 83% 60%
Pros. 2.82 3.33 2.20
Gol 2.00 2.50 1.40
Primgol 0.82 0.83 0.80
BTTS 36% 50% 20%
CS 45% 50% 40%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11545%50%40%
4Real OviedoReal Oviedo
Real Oviedo

Real Oviedo

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 9 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.64
Domaći
  • D
  • L
  • D
  • W
  • W
1.60
Gostujući
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.67
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 45% 40% 50%
Pros. 2.45 1.40 3.33
Gol 1.36 1.00 1.67
Primgol 1.09 0.40 1.67
BTTS 45% 20% 67%
CS 45% 60% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11545%60%33%
5UD Las PalmasUD Las Palmas
UD Las Palmas

UD Las Palmas

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 14 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
1.27
Domaći
  • D
  • L
  • D
  • L
  • W
1.33
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 33% 40%
Pros. 3.00 2.33 3.80
Gol 1.27 1.00 1.60
Primgol 1.73 1.33 2.20
BTTS 55% 50% 60%
CS 36% 33% 40%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11436%33%40%
6SD EibarSD Eibar
SD Eibar

SD Eibar

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 3 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • L
  • D
  • L
2.00
Domaći
  • L
  • W
  • W
  • W
  • D
2.00
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • L
  • L
2.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 64% 60% 67%
Pros. 3.00 3.00 3.00
Gol 1.82 1.80 1.83
Primgol 1.18 1.20 1.17
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 40% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11436%40%33%
7Granada CFGranada CF
Granada CF

Granada CF

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 6 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.82
Domaći
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
2.00
Gostujući
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.67
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 55% 60% 50%
Pros. 2.91 2.80 3.00
Gol 1.64 1.80 1.50
Primgol 1.27 1.00 1.50
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 40% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11436%40%33%
8Real Sporting de GijonReal Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon

Real Sporting de Gijon

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 8 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.73
Domaći
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.67
Gostujući
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.80
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 55% 50% 60%
Pros. 2.18 2.00 2.40
Gol 1.00 1.00 1.00
Primgol 1.18 1.00 1.40
BTTS 27% 33% 20%
CS 36% 33% 40%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11436%33%40%
9Girona FCGirona FC
Girona FC

Girona FC

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 4 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
1.91
Domaći
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
2.00
Gostujući
  • L
  • W
  • W
  • D
1.75
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 55% 57% 50%
Pros. 2.91 3.14 2.50
Gol 2.00 2.29 1.50
Primgol 0.91 0.86 1.00
BTTS 64% 57% 75%
CS 36% 43% 25%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11436%43%25%
10CE Sabadell FCCE Sabadell FC
CE Sabadell FC

CE Sabadell FC

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 10 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • D
  • W
  • L
  • D
1.55
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.20
Gostujući
  • D
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 60% 17%
Pros. 1.82 2.40 1.33
Gol 1.00 1.60 0.50
Primgol 0.82 0.80 0.83
BTTS 45% 60% 33%
CS 36% 40% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11436%40%33%
11CD LeganesCD Leganes
CD Leganes

CD Leganes

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 17 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
1.09
Domaći
  • W
  • W
  • L
  • L
  • D
1.40
Gostujući
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.83
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 40% 17%
Pros. 2.09 2.20 2.00
Gol 0.64 1.00 0.33
Primgol 1.45 1.20 1.67
BTTS 27% 40% 17%
CS 27% 20% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11327%20%33%
12Burgos CFBurgos CF
Burgos CF

Burgos CF

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 5 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.82
Domaći
  • D
  • W
  • W
  • L
  • W
2.17
Gostujući
  • L
  • D
  • W
  • L
  • W
1.40
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 55% 67% 40%
Pros. 2.55 2.67 2.40
Gol 1.45 1.67 1.20
Primgol 1.09 1.00 1.20
BTTS 55% 50% 60%
CS 27% 33% 20%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11327%33%20%
13Cordoba CFCordoba CF
Cordoba CF

Cordoba CF

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 11 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.36
Domaći
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.80
Gostujući
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 45% 60% 33%
Pros. 3.36 3.20 3.50
Gol 1.55 1.60 1.50
Primgol 1.82 1.60 2.00
BTTS 73% 60% 83%
CS 18% 20% 17%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%20%17%
14Real Valladolid Club de FutbolReal Valladolid Club de Futbol
Real Valladolid Club de Futbol

Real Valladolid Club de Futbol

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 15 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • L
  • L
1.09
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.80
Gostujući
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
0.50
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 60% 0%
Pros. 2.91 3.60 2.33
Gol 1.45 2.20 0.83
Primgol 1.45 1.40 1.50
BTTS 55% 40% 67%
CS 18% 40% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%40%0%
15Cadiz CFCadiz CF
Cadiz CF

Cadiz CF

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 18 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
0.91
Domaći
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.14
Gostujući
  • D
  • L
  • D
  • L
0.50
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 18% 29% 0%
Pros. 2.55 2.14 3.25
Gol 1.27 1.29 1.25
Primgol 1.27 0.86 2.00
BTTS 55% 43% 75%
CS 18% 29% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%29%0%
16CD TenerifeCD Tenerife
CD Tenerife

CD Tenerife

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 13 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • D
  • D
  • D
1.27
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • D
  • D
1.60
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • D
  • D
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 40% 17%
Pros. 2.55 1.60 3.33
Gol 1.18 1.00 1.33
Primgol 1.36 0.60 2.00
BTTS 64% 40% 83%
CS 18% 40% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%40%0%
17Real Club Celta de Vigo IIReal Club Celta de Vigo II
Real Club Celta de Vigo II

Real Club Celta de Vigo II

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 16 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.09
Domaći
  • L
  • L
  • D
  • W
  • D
1.33
Gostujući
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
0.80
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 33% 20%
Pros. 3.36 3.67 3.00
Gol 1.45 1.83 1.00
Primgol 1.91 1.83 2.00
BTTS 64% 83% 40%
CS 18% 0% 40%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%0%40%
18CD EldenseCD Eldense
CD Eldense

CD Eldense

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 12 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.27
Domaći
  • D
  • D
  • L
  • W
  • W
1.60
Gostujući
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 40% 33%
Pros. 2.55 3.00 2.17
Gol 1.18 1.80 0.67
Primgol 1.36 1.20 1.50
BTTS 45% 80% 17%
CS 18% 20% 17%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%20%17%
19FC AndorraFC Andorra
FC Andorra

FC Andorra

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 19 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • L
  • L
0.91
Domaći
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
1.00
Gostujući
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
0.80
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 33% 20%
Pros. 3.18 3.50 2.80
Gol 1.36 1.67 1.00
Primgol 1.82 1.83 1.80
BTTS 55% 67% 40%
CS 18% 17% 20%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%17%20%
20Albacete BalompieAlbacete Balompie
Albacete Balompie

Albacete Balompie

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 22 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.36
Domaći
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.60
Gostujući
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.17
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 9% 20% 0%
Pros. 2.73 2.60 2.83
Gol 0.73 1.00 0.50
Primgol 2.00 1.60 2.33
BTTS 55% 60% 50%
CS 9% 20% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1119%20%0%
21Real Sociedad de Futbol IIReal Sociedad de Futbol II
Real Sociedad de Futbol II

Real Sociedad de Futbol II

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 20 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.73
Domaći
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.20
Gostujući
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.17
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 18% 0% 33%
Pros. 3.27 3.00 3.50
Gol 1.27 1.00 1.50
Primgol 2.00 2.00 2.00
BTTS 73% 60% 83%
CS 0% 0% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1100%0%0%
22Agrupacion Deportiva Ceuta FCAgrupacion Deportiva Ceuta FC
Agrupacion Deportiva Ceuta FC

Agrupacion Deportiva Ceuta FC

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 21 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.45
Domaći
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.67
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.20
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 9% 17% 0%
Pros. 3.18 2.67 3.80
Gol 0.91 1.00 0.80
Primgol 2.27 1.67 3.00
BTTS 73% 67% 80%
CS 0% 0% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1100%0%0%

Domaći / Sačuvane Mreže (Druga Divizija)

# TimMP
Odigrano Utakmica
Domaći
Sačuvane Mreže
Domaći
CS%
1CD CastellonCD Castellon
CD Castellon

CD Castellon

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 1 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
2.36
Domaći
  • D
  • W
  • W
  • D
  • W
2.20
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.50
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 73% 60% 83%
Pros. 2.36 2.60 2.17
Gol 2.00 2.40 1.67
Primgol 0.36 0.20 0.50
BTTS 27% 20% 33%
CS 64% 80% 50%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5480%
2Real Club Deportivo MallorcaReal Club Deportivo Mallorca
Real Club Deportivo Mallorca

Real Club Deportivo Mallorca

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 7 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • D
  • W
  • D
  • D
1.73
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.40
Gostujući
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.17
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 45% 80% 17%
Pros. 1.73 2.40 1.17
Gol 1.18 2.00 0.50
Primgol 0.55 0.40 0.67
BTTS 27% 20% 33%
CS 55% 60% 50%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5360%
3Real OviedoReal Oviedo
Real Oviedo

Real Oviedo

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 9 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.64
Domaći
  • D
  • L
  • D
  • W
  • W
1.60
Gostujući
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.67
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 45% 40% 50%
Pros. 2.45 1.40 3.33
Gol 1.36 1.00 1.67
Primgol 1.09 0.40 1.67
BTTS 45% 20% 67%
CS 45% 60% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5360%
4UD AlmeriaUD Almeria
UD Almeria

UD Almeria

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 2 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.27
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.67
Gostujući
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 73% 83% 60%
Pros. 2.82 3.33 2.20
Gol 2.00 2.50 1.40
Primgol 0.82 0.83 0.80
BTTS 36% 50% 20%
CS 45% 50% 40%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6350%
5Girona FCGirona FC
Girona FC

Girona FC

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 4 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
1.91
Domaći
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
2.00
Gostujući
  • L
  • W
  • W
  • D
1.75
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 55% 57% 50%
Pros. 2.91 3.14 2.50
Gol 2.00 2.29 1.50
Primgol 0.91 0.86 1.00
BTTS 64% 57% 75%
CS 36% 43% 25%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

7343%
6SD EibarSD Eibar
SD Eibar

SD Eibar

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 3 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • L
  • D
  • L
2.00
Domaći
  • L
  • W
  • W
  • W
  • D
2.00
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • L
  • L
2.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 64% 60% 67%
Pros. 3.00 3.00 3.00
Gol 1.82 1.80 1.83
Primgol 1.18 1.20 1.17
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 40% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5240%
7Granada CFGranada CF
Granada CF

Granada CF

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 6 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.82
Domaći
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
2.00
Gostujući
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.67
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 55% 60% 50%
Pros. 2.91 2.80 3.00
Gol 1.64 1.80 1.50
Primgol 1.27 1.00 1.50
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 40% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5240%
8CE Sabadell FCCE Sabadell FC
CE Sabadell FC

CE Sabadell FC

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 10 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • D
  • W
  • L
  • D
1.55
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.20
Gostujući
  • D
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 60% 17%
Pros. 1.82 2.40 1.33
Gol 1.00 1.60 0.50
Primgol 0.82 0.80 0.83
BTTS 45% 60% 33%
CS 36% 40% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5240%
9Real Valladolid Club de FutbolReal Valladolid Club de Futbol
Real Valladolid Club de Futbol

Real Valladolid Club de Futbol

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 15 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • L
  • L
1.09
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.80
Gostujući
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
0.50
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 60% 0%
Pros. 2.91 3.60 2.33
Gol 1.45 2.20 0.83
Primgol 1.45 1.40 1.50
BTTS 55% 40% 67%
CS 18% 40% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5240%
10CD TenerifeCD Tenerife
CD Tenerife

CD Tenerife

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 13 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • D
  • D
  • D
1.27
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • D
  • D
1.60
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • D
  • D
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 40% 17%
Pros. 2.55 1.60 3.33
Gol 1.18 1.00 1.33
Primgol 1.36 0.60 2.00
BTTS 64% 40% 83%
CS 18% 40% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5240%
11UD Las PalmasUD Las Palmas
UD Las Palmas

UD Las Palmas

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 14 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
1.27
Domaći
  • D
  • L
  • D
  • L
  • W
1.33
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 33% 40%
Pros. 3.00 2.33 3.80
Gol 1.27 1.00 1.60
Primgol 1.73 1.33 2.20
BTTS 55% 50% 60%
CS 36% 33% 40%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6233%
12Real Sporting de GijonReal Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon

Real Sporting de Gijon

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 8 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.73
Domaći
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.67
Gostujući
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.80
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 55% 50% 60%
Pros. 2.18 2.00 2.40
Gol 1.00 1.00 1.00
Primgol 1.18 1.00 1.40
BTTS 27% 33% 20%
CS 36% 33% 40%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6233%
13Burgos CFBurgos CF
Burgos CF

Burgos CF

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 5 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.82
Domaći
  • D
  • W
  • W
  • L
  • W
2.17
Gostujući
  • L
  • D
  • W
  • L
  • W
1.40
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 55% 67% 40%
Pros. 2.55 2.67 2.40
Gol 1.45 1.67 1.20
Primgol 1.09 1.00 1.20
BTTS 55% 50% 60%
CS 27% 33% 20%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6233%
14Cadiz CFCadiz CF
Cadiz CF

Cadiz CF

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 18 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
0.91
Domaći
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.14
Gostujući
  • D
  • L
  • D
  • L
0.50
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 18% 29% 0%
Pros. 2.55 2.14 3.25
Gol 1.27 1.29 1.25
Primgol 1.27 0.86 2.00
BTTS 55% 43% 75%
CS 18% 29% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

7229%
15CD LeganesCD Leganes
CD Leganes

CD Leganes

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 17 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
1.09
Domaći
  • W
  • W
  • L
  • L
  • D
1.40
Gostujući
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.83
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 40% 17%
Pros. 2.09 2.20 2.00
Gol 0.64 1.00 0.33
Primgol 1.45 1.20 1.67
BTTS 27% 40% 17%
CS 27% 20% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5120%
16Cordoba CFCordoba CF
Cordoba CF

Cordoba CF

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 11 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.36
Domaći
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.80
Gostujući
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 45% 60% 33%
Pros. 3.36 3.20 3.50
Gol 1.55 1.60 1.50
Primgol 1.82 1.60 2.00
BTTS 73% 60% 83%
CS 18% 20% 17%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5120%
17CD EldenseCD Eldense
CD Eldense

CD Eldense

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 12 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.27
Domaći
  • D
  • D
  • L
  • W
  • W
1.60
Gostujući
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 40% 33%
Pros. 2.55 3.00 2.17
Gol 1.18 1.80 0.67
Primgol 1.36 1.20 1.50
BTTS 45% 80% 17%
CS 18% 20% 17%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5120%
18Albacete BalompieAlbacete Balompie
Albacete Balompie

Albacete Balompie

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 22 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.36
Domaći
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.60
Gostujući
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.17
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 9% 20% 0%
Pros. 2.73 2.60 2.83
Gol 0.73 1.00 0.50
Primgol 2.00 1.60 2.33
BTTS 55% 60% 50%
CS 9% 20% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5120%
19FC AndorraFC Andorra
FC Andorra

FC Andorra

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 19 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • L
  • L
0.91
Domaći
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
1.00
Gostujući
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
0.80
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 33% 20%
Pros. 3.18 3.50 2.80
Gol 1.36 1.67 1.00
Primgol 1.82 1.83 1.80
BTTS 55% 67% 40%
CS 18% 17% 20%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6117%
20Real Club Celta de Vigo IIReal Club Celta de Vigo II
Real Club Celta de Vigo II

Real Club Celta de Vigo II

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 16 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.09
Domaći
  • L
  • L
  • D
  • W
  • D
1.33
Gostujući
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
0.80
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 33% 20%
Pros. 3.36 3.67 3.00
Gol 1.45 1.83 1.00
Primgol 1.91 1.83 2.00
BTTS 64% 83% 40%
CS 18% 0% 40%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

600%
21Real Sociedad de Futbol IIReal Sociedad de Futbol II
Real Sociedad de Futbol II

Real Sociedad de Futbol II

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 20 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.73
Domaći
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.20
Gostujući
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.17
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 18% 0% 33%
Pros. 3.27 3.00 3.50
Gol 1.27 1.00 1.50
Primgol 2.00 2.00 2.00
BTTS 73% 60% 83%
CS 0% 0% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

500%
22Agrupacion Deportiva Ceuta FCAgrupacion Deportiva Ceuta FC
Agrupacion Deportiva Ceuta FC

Agrupacion Deportiva Ceuta FC

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 21 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.45
Domaći
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.67
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.20
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 9% 17% 0%
Pros. 3.18 2.67 3.80
Gol 0.91 1.00 0.80
Primgol 2.27 1.67 3.00
BTTS 73% 67% 80%
CS 0% 0% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

600%

Gostujući / Sačuvane Mreže (Druga Divizija)

# TimMP
Odigrano Utakmica
Gostujući
Sačuvane Mreže
Gostujući
CS%
1CD CastellonCD Castellon
CD Castellon

CD Castellon

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 1 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
2.36
Domaći
  • D
  • W
  • W
  • D
  • W
2.20
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.50
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 73% 60% 83%
Pros. 2.36 2.60 2.17
Gol 2.00 2.40 1.67
Primgol 0.36 0.20 0.50
BTTS 27% 20% 33%
CS 64% 80% 50%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6350%
2Real Club Deportivo MallorcaReal Club Deportivo Mallorca
Real Club Deportivo Mallorca

Real Club Deportivo Mallorca

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 7 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • D
  • W
  • D
  • D
1.73
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.40
Gostujući
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.17
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 45% 80% 17%
Pros. 1.73 2.40 1.17
Gol 1.18 2.00 0.50
Primgol 0.55 0.40 0.67
BTTS 27% 20% 33%
CS 55% 60% 50%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6350%
3UD AlmeriaUD Almeria
UD Almeria

UD Almeria

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 2 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.27
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.67
Gostujući
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 73% 83% 60%
Pros. 2.82 3.33 2.20
Gol 2.00 2.50 1.40
Primgol 0.82 0.83 0.80
BTTS 36% 50% 20%
CS 45% 50% 40%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5240%
4UD Las PalmasUD Las Palmas
UD Las Palmas

UD Las Palmas

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 14 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
1.27
Domaći
  • D
  • L
  • D
  • L
  • W
1.33
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 33% 40%
Pros. 3.00 2.33 3.80
Gol 1.27 1.00 1.60
Primgol 1.73 1.33 2.20
BTTS 55% 50% 60%
CS 36% 33% 40%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5240%
5Real Sporting de GijonReal Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon

Real Sporting de Gijon

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 8 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.73
Domaći
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.67
Gostujući
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.80
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 55% 50% 60%
Pros. 2.18 2.00 2.40
Gol 1.00 1.00 1.00
Primgol 1.18 1.00 1.40
BTTS 27% 33% 20%
CS 36% 33% 40%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5240%
6Real Club Celta de Vigo IIReal Club Celta de Vigo II
Real Club Celta de Vigo II

Real Club Celta de Vigo II

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 16 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.09
Domaći
  • L
  • L
  • D
  • W
  • D
1.33
Gostujući
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
0.80
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 33% 20%
Pros. 3.36 3.67 3.00
Gol 1.45 1.83 1.00
Primgol 1.91 1.83 2.00
BTTS 64% 83% 40%
CS 18% 0% 40%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5240%
7Real OviedoReal Oviedo
Real Oviedo

Real Oviedo

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 9 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.64
Domaći
  • D
  • L
  • D
  • W
  • W
1.60
Gostujući
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.67
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 45% 40% 50%
Pros. 2.45 1.40 3.33
Gol 1.36 1.00 1.67
Primgol 1.09 0.40 1.67
BTTS 45% 20% 67%
CS 45% 60% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6233%
8SD EibarSD Eibar
SD Eibar

SD Eibar

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 3 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • L
  • D
  • L
2.00
Domaći
  • L
  • W
  • W
  • W
  • D
2.00
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • L
  • L
2.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 64% 60% 67%
Pros. 3.00 3.00 3.00
Gol 1.82 1.80 1.83
Primgol 1.18 1.20 1.17
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 40% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6233%
9Granada CFGranada CF
Granada CF

Granada CF

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 6 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.82
Domaći
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
2.00
Gostujući
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.67
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 55% 60% 50%
Pros. 2.91 2.80 3.00
Gol 1.64 1.80 1.50
Primgol 1.27 1.00 1.50
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 40% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6233%
10CE Sabadell FCCE Sabadell FC
CE Sabadell FC

CE Sabadell FC

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 10 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • D
  • W
  • L
  • D
1.55
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.20
Gostujući
  • D
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 60% 17%
Pros. 1.82 2.40 1.33
Gol 1.00 1.60 0.50
Primgol 0.82 0.80 0.83
BTTS 45% 60% 33%
CS 36% 40% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6233%
11CD LeganesCD Leganes
CD Leganes

CD Leganes

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 17 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
1.09
Domaći
  • W
  • W
  • L
  • L
  • D
1.40
Gostujući
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.83
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 40% 17%
Pros. 2.09 2.20 2.00
Gol 0.64 1.00 0.33
Primgol 1.45 1.20 1.67
BTTS 27% 40% 17%
CS 27% 20% 33%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6233%
12Girona FCGirona FC
Girona FC

Girona FC

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 4 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
1.91
Domaći
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
2.00
Gostujući
  • L
  • W
  • W
  • D
1.75
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 55% 57% 50%
Pros. 2.91 3.14 2.50
Gol 2.00 2.29 1.50
Primgol 0.91 0.86 1.00
BTTS 64% 57% 75%
CS 36% 43% 25%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

4125%
13Burgos CFBurgos CF
Burgos CF

Burgos CF

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 5 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.82
Domaći
  • D
  • W
  • W
  • L
  • W
2.17
Gostujući
  • L
  • D
  • W
  • L
  • W
1.40
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 55% 67% 40%
Pros. 2.55 2.67 2.40
Gol 1.45 1.67 1.20
Primgol 1.09 1.00 1.20
BTTS 55% 50% 60%
CS 27% 33% 20%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5120%
14FC AndorraFC Andorra
FC Andorra

FC Andorra

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 19 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • L
  • L
0.91
Domaći
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
1.00
Gostujući
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
0.80
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 33% 20%
Pros. 3.18 3.50 2.80
Gol 1.36 1.67 1.00
Primgol 1.82 1.83 1.80
BTTS 55% 67% 40%
CS 18% 17% 20%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5120%
15Cordoba CFCordoba CF
Cordoba CF

Cordoba CF

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 11 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.36
Domaći
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.80
Gostujući
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 45% 60% 33%
Pros. 3.36 3.20 3.50
Gol 1.55 1.60 1.50
Primgol 1.82 1.60 2.00
BTTS 73% 60% 83%
CS 18% 20% 17%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6117%
16CD EldenseCD Eldense
CD Eldense

CD Eldense

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 12 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.27
Domaći
  • D
  • D
  • L
  • W
  • W
1.60
Gostujući
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 40% 33%
Pros. 2.55 3.00 2.17
Gol 1.18 1.80 0.67
Primgol 1.36 1.20 1.50
BTTS 45% 80% 17%
CS 18% 20% 17%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6117%
17Real Valladolid Club de FutbolReal Valladolid Club de Futbol
Real Valladolid Club de Futbol

Real Valladolid Club de Futbol

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 15 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • L
  • L
1.09
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.80
Gostujući
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
0.50
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 60% 0%
Pros. 2.91 3.60 2.33
Gol 1.45 2.20 0.83
Primgol 1.45 1.40 1.50
BTTS 55% 40% 67%
CS 18% 40% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

600%
18CD TenerifeCD Tenerife
CD Tenerife

CD Tenerife

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 13 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • D
  • D
  • D
1.27
Domaći
  • W
  • L
  • W
  • D
  • D
1.60
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • D
  • D
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 27% 40% 17%
Pros. 2.55 1.60 3.33
Gol 1.18 1.00 1.33
Primgol 1.36 0.60 2.00
BTTS 64% 40% 83%
CS 18% 40% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

600%
19Cadiz CFCadiz CF
Cadiz CF

Cadiz CF

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 18 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
0.91
Domaći
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.14
Gostujući
  • D
  • L
  • D
  • L
0.50
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 18% 29% 0%
Pros. 2.55 2.14 3.25
Gol 1.27 1.29 1.25
Primgol 1.27 0.86 2.00
BTTS 55% 43% 75%
CS 18% 29% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

400%
20Albacete BalompieAlbacete Balompie
Albacete Balompie

Albacete Balompie

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 22 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.36
Domaći
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.60
Gostujući
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.17
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 9% 20% 0%
Pros. 2.73 2.60 2.83
Gol 0.73 1.00 0.50
Primgol 2.00 1.60 2.33
BTTS 55% 60% 50%
CS 9% 20% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

600%
21Real Sociedad de Futbol IIReal Sociedad de Futbol II
Real Sociedad de Futbol II

Real Sociedad de Futbol II

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 20 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.73
Domaći
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.20
Gostujući
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.17
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 18% 0% 33%
Pros. 3.27 3.00 3.50
Gol 1.27 1.00 1.50
Primgol 2.00 2.00 2.00
BTTS 73% 60% 83%
CS 0% 0% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

600%
22Agrupacion Deportiva Ceuta FCAgrupacion Deportiva Ceuta FC
Agrupacion Deportiva Ceuta FC

Agrupacion Deportiva Ceuta FC

Druga Divizija (Div. 2)

Liga Pos 21 / 22

Španija

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.45
Domaći
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.67
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.20
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 9% 17% 0%
Pros. 3.18 2.67 3.80
Gol 0.91 1.00 0.80
Primgol 2.27 1.67 3.00
BTTS 73% 67% 80%
CS 0% 0% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

500%

Koji Tim Je Zadržao Najviše Sačuvanih Mreža U Druga Divizija?

Timovi sa najviše sačuvanih mreža u Druga Divizija je CD Castellon (7 sačuvanih mreža u 11 utakmica) , a nakon njih slede Real Club Deportivo Mallorca (6 sačuvanih mreža u 11 utakmica) i UD Almeria (5 sačuvanih mreža u 11 utakmica). CD Castellon nije primio nijedan gol u 64% utakmica u Druga Divizija ove sezone, što je zaista impresivno i pokazuje koliko je stenovita njihova zadnja linija. Real Club Deportivo Mallorca takođe ima dobru stopu sačuvanih mreža od 55%, a UD Almeria ima odnos sačuvanih mreža od 45 %.

Sačuvane Mreže - Španija

/rs/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje za###min'
- Počinje za###Sati'
U-Igri'
- Počelo
●Uskoro
●Počelo
no

Učitavanje Statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUM. PROFIT ODMAH.