Šutevi - Ženska Fudbalska Liga

Timski Šutevi

# Tim Više od 10.5 Više od 11.5 Više od 12.5 Više od 13.5 Više od 14.5 Više od 15.5
1Origen LogoOrigen100%80%80%60%60%60%
2UMECIT FC LogoUMECIT FC88%88%88%88%88%88%
3Mario Mendez FC LogoMario Mendez FC80%80%80%60%60%40%
4CIEX Sports Academy Women LogoCIEX Sports Academy Women80%80%80%60%60%60%
5Plaza Amador Women LogoPlaza Amador Women50%38%13%13%13%13%
6SD Atletico Nacional Women LogoSD Atletico Nacional Women40%40%40%40%40%40%
7Deportivo Chiriqui FC LogoDeportivo Chiriqui FC40%20%20%20%20%0%
8Santa Fe FC LogoSanta Fe FC28%28%28%14%14%14%
9Tevi Cocle FC Women LogoTevi Cocle FC Women28%28%28%28%28%28%
10Panama Norte F LogoPanama Norte F28%28%14%14%14%14%

Šutevi na Utakmici

# Tim Više od 23.5 Više od 24.5 Više od 25.5 Više od 26.5
1Atlético Nacional W LogoSD Atletico Nacional Women100%100%80%80%
2Origen LogoOrigen80%80%80%60%
3Mario Méndez W LogoMario Mendez FC80%60%60%40%
4UMECIT W LogoUMECIT FC75%75%63%63%
5Santa Fe W LogoSanta Fe FC71%71%71%56%
6Tevi Coclé W LogoTevi Cocle FC Women71%71%56%56%
7Panama Norte F LogoPanama Norte F71%71%56%56%
8CIEX Sports W LogoCIEX Sports Academy Women60%60%60%60%
9Deportivo Chiriquí W LogoDeportivo Chiriqui FC60%40%40%20%
10Plaza Amador W LogoPlaza Amador Women50%50%50%50%

Igrači - Upućeno Šuteva

No data

Šutevi - Panama

LPF Šutevi
- Divizija 1
Liga Prom Šutevi
- Divizija 2
/rs/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje za###min'
- Počinje za###Sati'
U-Igri'
- Počelo
●Uskoro
●Počelo
no

Učitavanje Statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUM. PROFIT ODMAH.