Prosečno Ukupno Golova - Malezija Super Liga

Takmičenje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- Prosečno Ukupno Golova -
- Postignuto Golova -
- Primljeno Golova -
- Sačuvane Mreže -
- Oba Tima Postigla Gol -
- Bez Postignutog Gola -
- xG (Očekivani Golovi)
Prosečno Ukupno Golova - Super Liga
| # | Tim | MP | Ukupno Golova | Pros. | Domaći | Gostujući | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Persatuan Bola Sepak Kelantan | 4 | 23 | 5.75 / utakmica | 4.67 | 9.00 |
| 2 | ![]() | Johor Darul Tazim FC | 4 | 22 | 5.50 / utakmica | 5.50 | 0.00 |
| 3 | ![]() | Imigresen FC | 2 | 11 | 5.50 / utakmica | 0.00 | 5.50 |
| 4 | ![]() | Kuching FA | 3 | 14 | 4.67 / utakmica | 0.00 | 4.67 |
| 5 | ![]() | Persatuan Bolasepak Selangor | 2 | 8 | 4.00 / utakmica | 0.00 | 4.00 |
| 6 | ![]() | Kuala Lumpur FA | 3 | 11 | 3.67 / utakmica | 3.50 | 4.00 |
| 7 | ![]() | Persatuan Bola Sepak Negeri Terengganu | 2 | 6 | 3.00 / utakmica | 3.00 | 0.00 |
| 8 | ![]() | Negeri Sembilan FA | 1 | 3 | 3.00 / utakmica | 0.00 | 3.00 |
| 9 | ![]() | Persatuan Bola Sepak Sabah | 2 | 6 | 3.00 / utakmica | 3.00 | 0.00 |
| 10 | ![]() | Melaka FC | 2 | 6 | 3.00 / utakmica | 3.00 | 3.00 |
| 11 | ![]() | Brunei Duli Pengiran Muda Mahkota FC | 3 | 5 | 1.67 / utakmica | 0.00 | 1.67 |
| 12 | ![]() | Penang FA | 2 | 3 | 1.50 / utakmica | 1.00 | 2.00 |
Domaći / Prosečno Ukupno Golova (Super Liga)
| # | Tim | MP | Domaći Ukupno Golova | Domaći Pros. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Johor Darul Tazim FC | 4 | 22 | 5.50 / utakmica |
| 2 | ![]() | Persatuan Bola Sepak Kelantan | 3 | 14 | 4.67 / utakmica |
| 3 | ![]() | Kuala Lumpur FA | 2 | 7 | 3.50 / utakmica |
| 4 | ![]() | Persatuan Bola Sepak Negeri Terengganu | 2 | 6 | 3.00 / utakmica |
| 5 | ![]() | Persatuan Bola Sepak Sabah | 2 | 6 | 3.00 / utakmica |
| 6 | ![]() | Melaka FC | 1 | 3 | 3.00 / utakmica |
| 7 | ![]() | Penang FA | 1 | 1 | 1.00 / utakmica |
| 8 | ![]() | Imigresen FC | 0 | 0 | 0.00 / utakmica |
| 9 | ![]() | Kuching FA | 0 | 0 | 0.00 / utakmica |
| 10 | ![]() | Persatuan Bolasepak Selangor | 0 | 0 | 0.00 / utakmica |
| 11 | ![]() | Negeri Sembilan FA | 0 | 0 | 0.00 / utakmica |
| 12 | ![]() | Brunei Duli Pengiran Muda Mahkota FC | 0 | 0 | 0.00 / utakmica |
Gostujući / Prosečno Ukupno Golova (Super Liga)
| # | Tim | MP | Gostujući Ukupno Golova | Gostujući Pros. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Persatuan Bola Sepak Kelantan | 1 | 9 | 9.00 / utakmica |
| 2 | ![]() | Imigresen FC | 2 | 11 | 5.50 / utakmica |
| 3 | ![]() | Kuching FA | 3 | 14 | 4.67 / utakmica |
| 4 | ![]() | Kuala Lumpur FA | 1 | 4 | 4.00 / utakmica |
| 5 | ![]() | Persatuan Bolasepak Selangor | 2 | 8 | 4.00 / utakmica |
| 6 | ![]() | Melaka FC | 1 | 3 | 3.00 / utakmica |
| 7 | ![]() | Negeri Sembilan FA | 1 | 3 | 3.00 / utakmica |
| 8 | ![]() | Penang FA | 1 | 2 | 2.00 / utakmica |
| 9 | ![]() | Brunei Duli Pengiran Muda Mahkota FC | 3 | 5 | 1.67 / utakmica |
| 10 | ![]() | Johor Darul Tazim FC | 0 | 0 | 0.00 / utakmica |
| 11 | ![]() | Persatuan Bola Sepak Negeri Terengganu | 0 | 0 | 0.00 / utakmica |
| 12 | ![]() | Persatuan Bola Sepak Sabah | 0 | 0 | 0.00 / utakmica |
Koji tim doživljava najviše golova u Super Liga?
Za 2026/27 sezonu, najveći ukupan broj golova u celoj ligi postigao je Persatuan Bola Sepak Kelantan sa 23 golova u 4 utakmica. Ovaj pokazatelj uključuje i golove koje je tim postigao i primio. Persatuan Bola Sepak Kelantan je zadržao prosek od 5.75 ukupnih golova po utakmici. Kada igraju u gostima, u proseku imaju 4.67 postignutih i primljenih golova - što ih čini intenzivnim iskustvom na utakmici za domaće navijače koji prisustvuju utakmicama Persatuan Bola Sepak Kelantan.
Broj golova postignutih u utakmicama koje je igrao Imigresen FC i Johor Darul Tazim FC tokom ove Super Liga sezone su takođe visoki. Imigresen FC i Johor Darul Tazim FC su imali 23 i 11 ukupno golova respektivno. Oba tima su zadržala oko 5.5 postignutih i primljenih golova u bilo kojoj odigranoj utakmici. Naprotiv, Penang FA ima najmanje gol učešće od bilo kog tima u Super Liga. Ukupno 3 golova je postignuto tokom njihovih utakmica Super Liga što je u proseku 1.5 po utakmici.
Prosečno Ukupno Golova - Malezija
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 3











