Tabela Forme - Nemačka Regionalna Liga: Sever

Takmičenje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- Tabele Kod Kuće & U Gostima -
- Tabela Forme -
- Prednost Domaćina -
- Prognoze -
- Posećenost -
- Statistika Igrača -
- Nerešeni Rezultati -
- Plate
Tabela Forme - Regionalna Liga: Sever
| # | Tim | MP | W | D | L | GF | GA | GD | B. | Poslednjih 6 | Bodova po Utakmici | CS | FTS | BTTS | Više od 2.5 | Sled. Utakmica | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SC Weiche Flensburg 08 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 7 | 16 | 18 |
| 3.00 | 17% | 0% | 83% | 83% | |
| 2 | ![]() | 1FC Phonix Lubeck | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 2 | 11 | 14 |
| 2.33 | 83% | 17% | 17% | 50% | |
| 3 | ![]() | FSV Schoningen | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 14 |
| 2.33 | 33% | 0% | 67% | 50% | |
| 4 | ![]() | VfB Oldenburg 1897 | 6 | 4 | 1 | 1 | 19 | 8 | 11 | 13 |
| 2.17 | 0% | 17% | 83% | 67% | |
| 5 | ![]() | Hannoverscher Sportverein 1896 II | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 11 |
| 1.83 | 17% | 17% | 67% | 50% | |
| 6 | ![]() | SV Atlas Delmenhorst | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 9 | 2 | 10 |
| 1.67 | 33% | 33% | 33% | 50% | |
| 7 | ![]() | SV Drochtersen Assel | 6 | 3 | 0 | 3 | 16 | 10 | 6 | 9 |
| 1.50 | 0% | 17% | 83% | 83% | |
| 8 | ![]() | Eimsbutteler TV | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 19 | -6 | 9 |
| 1.50 | 17% | 0% | 83% | 83% | |
| 9 | ![]() | FC Eintracht Norderstedt | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 12 | 0 | 8 |
| 1.33 | 17% | 0% | 83% | 50% | |
| 10 | ![]() | Kickers Emden | 6 | 2 | 2 | 2 | 14 | 17 | -3 | 8 |
| 1.33 | 0% | 0% | 100% | 83% | |
| 11 | ![]() | Hamburger SV II | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 7 |
| 1.17 | 0% | 33% | 67% | 67% | |
| 12 | ![]() | HSC Hannover | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 12 | -6 | 7 |
| 1.17 | 33% | 33% | 33% | 50% | |
| 13 | ![]() | SV Werder Bremen II | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 5 |
| 0.83 | 17% | 17% | 67% | 50% | |
| 14 | ![]() | Bremer SV | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 | -3 | 5 |
| 0.83 | 33% | 33% | 50% | 50% | |
| 15 | ![]() | SV Todesfelde 1928 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 16 | -6 | 5 |
| 0.83 | 17% | 17% | 67% | 67% | |
| 16 | ![]() | FC Sankt Pauli von 1910 II | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 4 |
| 0.67 | 0% | 33% | 67% | 67% | |
| 17 | ![]() | SSV Jeddeloh | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 | -7 | 4 |
| 0.67 | 17% | 33% | 50% | 50% | |
| 18 | ![]() | VfB Lubeck | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 14 | -9 | 2 |
| 0.33 | 0% | 33% | 67% | 50% |
TABELA FORME NA POSLEDNJIH 5 (Regionalna Liga: Sever)
| # | Tim | MP | W | D | L | GF | GA | GD | B. | Last 5 | Bodova po Utakmici | CS | FTS | BTTS | Više od 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SC Weiche Flensburg 08 | 5 | 5 | 0 | 0 | 18 | 5 | 13 | 15 |
| 3.00 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 2 | ![]() | FSV Schoningen | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 13 |
| 2.60 | 40% | 0% | 60% | 60% |
| 3 | ![]() | 1FC Phonix Lubeck | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 2 | 9 | 11 |
| 2.20 | 80% | 20% | 20% | 60% |
| 4 | ![]() | VfB Oldenburg 1897 | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 | 7 | 9 | 10 |
| 2.00 | 0% | 20% | 80% | 60% |
| 5 | ![]() | SV Drochtersen Assel | 5 | 3 | 0 | 2 | 15 | 7 | 8 | 9 |
| 1.80 | 0% | 20% | 80% | 80% |
| 6 | ![]() | Eimsbutteler TV | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 17 | -5 | 9 |
| 1.80 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 7 | ![]() | Hannoverscher Sportverein 1896 II | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 7 | 1 | 8 |
| 1.60 | 0% | 20% | 80% | 60% |
| 8 | ![]() | SV Atlas Delmenhorst | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 7 |
| 1.40 | 20% | 40% | 40% | 60% |
| 9 | ![]() | FC Eintracht Norderstedt | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 11 | 0 | 7 |
| 1.40 | 20% | 0% | 80% | 60% |
| 10 | ![]() | HSC Hannover | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 10 | -4 | 7 |
| 1.40 | 40% | 20% | 40% | 60% |
| 11 | ![]() | Hamburger SV II | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 10 | -3 | 6 |
| 1.20 | 0% | 40% | 60% | 60% |
| 12 | ![]() | Kickers Emden | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 15 | -4 | 5 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 80% |
| 13 | ![]() | SV Werder Bremen II | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 4 |
| 0.80 | 20% | 20% | 60% | 40% |
| 14 | ![]() | SV Todesfelde 1928 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 |
| 0.80 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 15 | ![]() | FC Sankt Pauli von 1910 II | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 11 | -3 | 4 |
| 0.80 | 0% | 20% | 80% | 80% |
| 16 | ![]() | SSV Jeddeloh | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 12 | -5 | 4 |
| 0.80 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 17 | ![]() | Bremer SV | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2 |
| 0.40 | 20% | 40% | 60% | 60% |
| 18 | ![]() | VfB Lubeck | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 12 | -7 | 2 |
| 0.40 | 0% | 20% | 80% | 60% |
Koji Timovi Igraju Dobro Na Osnovu Forme Na Poslednjih 5? - Vodič za Formu
• Odlično : SC Weiche Flensburg 08 igra izuzetno dobro sa 3 bodova po utakmici osvojenih u poslednjih 5 utakmica.
• Vrlo dobro : FSV Schoningen je na istom putu kao i SC Weiche Flensburg 08 sa prosekom od 2.6 bodova po utakmici u poslednjih 5 utakmica.
• Sasvim dobro : 1FC Phonix Lubeck je 3. tim sa najboljim učinkom sa 3 pobeda i 0 poraza u poslednjih 5 utakmica sa prosekom od 2.2 bodova po utakmici.
• Prosečan učinak : Postoji nekoliko timova koji su u poslednje vreme bili prosečni. Ovo uključuje FC Eintracht Norderstedt, čijih 2 pobeda, 1 nerešenih rezultata i 2 poraza ih dovode do zadivljujućih 1.4 bodova po utakmici do sada ove sezone.
• Ne ide dobro : Bremer SV ima slab učinak u poređenju sa drugim timovima sa 0 pobeda u poslednjih 5 utakmica. Ovo ih dovodi do proseka od 0.4 bodova po utakmici što ga čini jednim od timova sa najgorim učinkom u sezoni. Ovim tempom možda rizikuju da ispadnu iz lige ili budu izbačeni iz Regionalna Liga: Sever.
• Opasno loše : učinak VfB Lubeck je statistički bio najslabiji u Regionalna Liga: Sever. Nedavno su bili užasni sa samo 0 pobeda u poslednjih 5 utakmica. Prosečan broj bodova po utakmici je 0.4 što ih čini najgorim. Postigli su samo 5 golova i primili 12! Ako tako nastave, nismo sigurni da li navijači mogu da gledaju igru VfB Lubeck.
TABELA FORME KOD KUĆE (Regionalna Liga: Sever)
| # | Tim | MP | W | D | L | GF | GA | GD | B. | Poslednjih 6 | Bodova po Utakmici | CS | FTS | BTTS | Više od 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FSV Schoningen | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 10 |
| 2.50 | 50% | 0% | 50% | 25% |
| 2 | ![]() | SC Weiche Flensburg 08 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 4 | 7 | 9 |
| 3.00 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 3 | ![]() | VfB Oldenburg 1897 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | 5 | 9 | 9 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 4 | ![]() | SV Atlas Delmenhorst | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 7 |
| 2.33 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 5 | ![]() | SV Todesfelde 1928 | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 11 | 1 | 7 |
| 1.75 | 25% | 0% | 75% | 75% |
| 6 | ![]() | 1FC Phonix Lubeck | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 6 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 50% |
| 7 | ![]() | SV Drochtersen Assel | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 5 | 5 | 6 |
| 1.50 | 0% | 25% | 75% | 75% |
| 8 | ![]() | Hannoverscher Sportverein 1896 II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 6 |
| 2.00 | 33% | 33% | 33% | 33% |
| 9 | ![]() | FC Eintracht Norderstedt | 4 | 1 | 2 | 1 | 10 | 9 | 1 | 5 |
| 1.25 | 0% | 0% | 100% | 75% |
| 10 | ![]() | HSC Hannover | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 13 | -5 | 4 |
| 1.00 | 25% | 25% | 50% | 100% |
| 11 | ![]() | Kickers Emden | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 |
| 1.33 | 0% | 0% | 100% | 67% |
| 12 | ![]() | FC Sankt Pauli von 1910 II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 |
| 1.33 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 13 | ![]() | SSV Jeddeloh | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 |
| 1.00 | 25% | 25% | 50% | 50% |
| 14 | ![]() | Eimsbutteler TV | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 15 | ![]() | Bremer SV | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2 |
| 0.40 | 20% | 60% | 40% | 60% |
| 16 | ![]() | VfB Lubeck | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 17 | ![]() | Hamburger SV II | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 1 |
| 0.25 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 18 | ![]() | SV Werder Bremen II | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 1 |
| 0.25 | 0% | 50% | 50% | 50% |
Koji Timovi Imaju Najbolju I Najgoru Formu Kod Kuće?
• FSV Schoningen je bio najbolji igrač na svom domaćem stadionu sa 0 poraza i 3 pobeda u poslednjih 6 utakmica kod kuće. Njihov prosek bodova po utakmici je najviši od svih ostalih klubova sa 2.5.
• VfB Oldenburg 1897 je pokazao odlične nastupe na svom domaćem stadionu (Marschwegstadion). Sa 3 pobeda, 0 nerešenih rezultata i 0 poraza. Njihova forma ih dovodi do 2. mesta na tabeli formi kod kuće u Regionalna Liga: Sever. Prosečan broj bodova po utakmici im je 3 što je skoro jednako dobro kao FSV Schoningen.
• Učinak SV Werder Bremen II je ispod standarda na njihovom domaćem stadionu (Weserstadion Platz 11). SV Werder Bremen II je uspeo da pobedi samo 0 puta u poslednjih 6 utakmica odigranih na svom domaćem terenu (Weserstadion Platz 11). Njihov prosek bodova po utakmici je 0.25 što ih čini 2. ekipom sa najgorim učinkom u Regionalna Liga: Sever kod kuće.
• Jadno, samo jadno. Nastupi Hamburger SV II su bili užasni kod kuće. Sa 0 pobeda, 1 nerešenih rezultata, 3 poraza i samo 0.25 bodova po utakmici u poslednjih 6 utakmica na domaćem terenu, Hamburger SV II se jednostavno ne pojavljuje na domaćim utakmicama.
TABELA FORME U GOSTIMA (Regionalna Liga: Sever)
| # | Tim | MP | W | D | L | GF | GA | GD | B. | Poslednjih 6 | Bodova po Utakmici | CS | FTS | BTTS | Više od 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SC Weiche Flensburg 08 | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 10 |
| 2.50 | 0% | 0% | 100% | 75% |
| 2 | ![]() | 1FC Phonix Lubeck | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 8 |
| 1.60 | 60% | 20% | 40% | 60% |
| 3 | ![]() | Hannoverscher Sportverein 1896 II | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 8 |
| 2.00 | 25% | 0% | 75% | 75% |
| 4 | ![]() | FSV Schoningen | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 7 |
| 2.33 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 5 | ![]() | VfB Oldenburg 1897 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 7 |
| 1.75 | 25% | 25% | 50% | 50% |
| 6 | ![]() | SV Drochtersen Assel | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 7 | ![]() | Eimsbutteler TV | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 21 | -10 | 6 |
| 1.20 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 8 | ![]() | Hamburger SV II | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 9 | ![]() | Kickers Emden | 4 | 1 | 2 | 1 | 12 | 15 | -3 | 5 |
| 1.25 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 10 | ![]() | SV Atlas Delmenhorst | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4 |
| 1.00 | 25% | 50% | 25% | 50% |
| 11 | ![]() | FC Eintracht Norderstedt | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4 |
| 1.33 | 33% | 0% | 67% | 33% |
| 12 | ![]() | HSC Hannover | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 4 |
| 1.33 | 33% | 33% | 33% | 0% |
| 13 | ![]() | SV Werder Bremen II | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 4 |
| 1.33 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 14 | ![]() | Bremer SV | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 15 | ![]() | SV Todesfelde 1928 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 9 | -5 | 1 |
| 0.33 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 16 | ![]() | VfB Lubeck | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 1 |
| 0.33 | 0% | 67% | 33% | 33% |
| 17 | ![]() | FC Sankt Pauli von 1910 II | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | 14 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 25% | 75% | 75% |
| 18 | ![]() | SSV Jeddeloh | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | -7 | 0 |
| 0.00 | 0% | 67% | 33% | 33% |
Koji Timovi Imaju Najbolju I Najgoru Formu U Gostima?
• SC Weiche Flensburg 08 je u neverovatnom ritmu igrajući na gostujućim utakmicama. Uspeli su da ostvare 3 pobeda u poslednjih 6 utakmica odigranih u gostima. SC Weiche Flensburg 08 ima najveći broj bodova sa 10 što ih čini najboljim timom na gostujućim terenima u Regionalna Liga: Sever.
• SSV Jeddeloh je razočaravajuć u gostima. I dalje su najlošiji tim sa 0 pobeda u poslednjih 6 utakmica odigranih u gostima, što je prilično nepovoljno za klub i njihove navijače.
Tabela Forme - Nemačka
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 3
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 4
- Divizija 5
- Kup
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 3
- Divizija 4

















