Fără Gol Primit - Challenge League

Portar - Niciun gol primit

# JucătorMJ
Meciuri Jucate
Niciun gol primitNiciun gol primit %AcasăDeplasare
1Vaduz BadgeLeon Valentin Schaffran351131%56
2Aarau BadgeMarvin Hübel331030%82
3Yverdon Sport BadgeKevin Martin26831%62
4Stade Lausanne-Ouchy BadgeDany Roger Bornand Da Silva27726%34
5Neuchâtel Xamax BadgeEdin Omeragic32619%42
6Stade Nyonnais BadgeMelvin Feyçal Mastil32619%33
7Rapperswil-Jona BadgeAlan Omerovic22627%42
8Étoile Carouge BadgeAntonio Signori Dominique25624%24
9Yverdon Sport BadgeSimon Enzler9444%13
10Aarau BadgeAndreas Hirzel22100%11
11Bellinzona BadgeAlexander Muci18211%20
12Stade Lausanne-Ouchy BadgeLéo Besson9111%10
13Rapperswil-Jona BadgeLaurent Seji4125%01
14Neuchâtel Xamax BadgeAnthony Ngawi Mossi100%00
15Vaduz BadgeBenjamin Büchel000%00

Echipe - Niciun gol primit

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Niciun gol primitFG%AcasăDeplasare
1FC AarauFC Aarau
FC Aarau

FC Aarau

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 1 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
2.26
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.35
Deplasare
  • V
  • E
  • E
  • V
  • V
2.17
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 71% 76% 67%
Medie 3.43 2.82 4.00
Marcate 2.14 2.00 2.28
Primite 1.29 0.82 1.72
GG 63% 41% 83%
FG 34% 53% 17%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

351234%53%17%
2FC Wil 1900FC Wil 1900
FC Wil 1900

FC Wil 1900

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 7 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.14
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • E
  • Î
1.18
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.11
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 29% 28%
Medie 2.57 2.71 2.44
Marcate 1.09 1.18 1.00
Primite 1.49 1.53 1.44
GG 46% 47% 44%
FG 34% 35% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

351234%35%33%
3Yverdon Sport FCYverdon Sport FC
Yverdon Sport FC

Yverdon Sport FC

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 3 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.89
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.94
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 61% 53%
Medie 3.40 3.39 3.41
Marcate 2.09 2.06 2.12
Primite 1.31 1.33 1.29
GG 60% 56% 65%
FG 34% 39% 29%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

351234%39%29%
4FC VaduzFC Vaduz
FC Vaduz

FC Vaduz

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 2 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • E
  • V
  • Î
2.23
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • E
  • Î
2.61
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 69% 83% 53%
Medie 3.20 3.61 2.76
Marcate 2.06 2.44 1.65
Primite 1.14 1.17 1.12
GG 63% 72% 53%
FG 31% 28% 35%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

351131%28%35%
5FC Rapperswil JonaFC Rapperswil Jona
FC Rapperswil Jona

FC Rapperswil Jona

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 6 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.17
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.29
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.06
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 37% 41% 33%
Medie 3.17 3.00 3.33
Marcate 1.43 1.24 1.61
Primite 1.74 1.76 1.72
GG 63% 53% 72%
FG 23% 29% 17%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

35823%29%17%
6FC Stade Lausanne OuchyFC Stade Lausanne Ouchy
FC Stade Lausanne Ouchy

FC Stade Lausanne Ouchy

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 5 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.34
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
1.35
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • V
1.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 37% 35% 39%
Medie 3.06 3.35 2.78
Marcate 1.63 1.94 1.33
Primite 1.43 1.41 1.44
GG 51% 53% 50%
FG 23% 24% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

35823%24%22%
7Etoile Carouge FCEtoile Carouge FC
Etoile Carouge FC

Etoile Carouge FC

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 8 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.11
Acasă
  • Î
  • E
  • E
  • V
  • Î
1.06
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.17
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 24% 33%
Medie 2.74 2.41 3.06
Marcate 1.26 1.00 1.50
Primite 1.49 1.41 1.56
GG 54% 59% 50%
FG 23% 24% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

35823%24%22%
8Neuchatel Xamax FCSNeuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS

Neuchatel Xamax FCS

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 4 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.40
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.72
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.06
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 40% 50% 29%
Medie 3.09 3.00 3.18
Marcate 1.54 1.72 1.35
Primite 1.54 1.28 1.82
GG 63% 72% 53%
FG 17% 22% 12%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

35617%22%12%
9FC Stade NyonnaisFC Stade Nyonnais
FC Stade Nyonnais

FC Stade Nyonnais

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 9 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.80
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
1.06
Deplasare
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.53
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 22% 6%
Medie 2.57 2.89 2.24
Marcate 0.91 1.28 0.53
Primite 1.66 1.61 1.71
GG 54% 72% 35%
FG 17% 17% 18%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

35617%17%18%
10AC BellinzonaAC Bellinzona
AC Bellinzona

AC Bellinzona

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 10 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.63
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.24
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 28% 0%
Medie 3.23 3.22 3.24
Marcate 1.09 1.33 0.82
Primite 2.14 1.89 2.41
GG 43% 33% 53%
FG 17% 28% 6%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

35617%28%6%

Acasă / Niciun gol primit (Challenge League)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Acasă
Niciun gol primit
Acasă
FG%
1FC AarauFC Aarau
FC Aarau

FC Aarau

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 1 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
2.26
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.35
Deplasare
  • V
  • E
  • E
  • V
  • V
2.17
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 71% 76% 67%
Medie 3.43 2.82 4.00
Marcate 2.14 2.00 2.28
Primite 1.29 0.82 1.72
GG 63% 41% 83%
FG 34% 53% 17%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17953%
2Yverdon Sport FCYverdon Sport FC
Yverdon Sport FC

Yverdon Sport FC

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 3 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.89
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.94
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 61% 53%
Medie 3.40 3.39 3.41
Marcate 2.09 2.06 2.12
Primite 1.31 1.33 1.29
GG 60% 56% 65%
FG 34% 39% 29%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

18739%
3FC Wil 1900FC Wil 1900
FC Wil 1900

FC Wil 1900

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 7 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.14
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • E
  • Î
1.18
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.11
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 29% 28%
Medie 2.57 2.71 2.44
Marcate 1.09 1.18 1.00
Primite 1.49 1.53 1.44
GG 46% 47% 44%
FG 34% 35% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17635%
4FC Rapperswil JonaFC Rapperswil Jona
FC Rapperswil Jona

FC Rapperswil Jona

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 6 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.17
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.29
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.06
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 37% 41% 33%
Medie 3.17 3.00 3.33
Marcate 1.43 1.24 1.61
Primite 1.74 1.76 1.72
GG 63% 53% 72%
FG 23% 29% 17%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17529%
5FC VaduzFC Vaduz
FC Vaduz

FC Vaduz

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 2 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • E
  • V
  • Î
2.23
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • E
  • Î
2.61
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 69% 83% 53%
Medie 3.20 3.61 2.76
Marcate 2.06 2.44 1.65
Primite 1.14 1.17 1.12
GG 63% 72% 53%
FG 31% 28% 35%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

18528%
6AC BellinzonaAC Bellinzona
AC Bellinzona

AC Bellinzona

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 10 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.63
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.24
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 28% 0%
Medie 3.23 3.22 3.24
Marcate 1.09 1.33 0.82
Primite 2.14 1.89 2.41
GG 43% 33% 53%
FG 17% 28% 6%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

18528%
7FC Stade Lausanne OuchyFC Stade Lausanne Ouchy
FC Stade Lausanne Ouchy

FC Stade Lausanne Ouchy

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 5 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.34
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
1.35
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • V
1.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 37% 35% 39%
Medie 3.06 3.35 2.78
Marcate 1.63 1.94 1.33
Primite 1.43 1.41 1.44
GG 51% 53% 50%
FG 23% 24% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17424%
8Etoile Carouge FCEtoile Carouge FC
Etoile Carouge FC

Etoile Carouge FC

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 8 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.11
Acasă
  • Î
  • E
  • E
  • V
  • Î
1.06
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.17
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 24% 33%
Medie 2.74 2.41 3.06
Marcate 1.26 1.00 1.50
Primite 1.49 1.41 1.56
GG 54% 59% 50%
FG 23% 24% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17424%
9Neuchatel Xamax FCSNeuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS

Neuchatel Xamax FCS

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 4 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.40
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.72
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.06
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 40% 50% 29%
Medie 3.09 3.00 3.18
Marcate 1.54 1.72 1.35
Primite 1.54 1.28 1.82
GG 63% 72% 53%
FG 17% 22% 12%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

18422%
10FC Stade NyonnaisFC Stade Nyonnais
FC Stade Nyonnais

FC Stade Nyonnais

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 9 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.80
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
1.06
Deplasare
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.53
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 22% 6%
Medie 2.57 2.89 2.24
Marcate 0.91 1.28 0.53
Primite 1.66 1.61 1.71
GG 54% 72% 35%
FG 17% 17% 18%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

18317%

Deplasare / Niciun gol primit (Challenge League)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Deplasare
Niciun gol primit
Deplasare
FG%
1FC VaduzFC Vaduz
FC Vaduz

FC Vaduz

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 2 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • E
  • V
  • Î
2.23
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • E
  • Î
2.61
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 69% 83% 53%
Medie 3.20 3.61 2.76
Marcate 2.06 2.44 1.65
Primite 1.14 1.17 1.12
GG 63% 72% 53%
FG 31% 28% 35%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17635%
2FC Wil 1900FC Wil 1900
FC Wil 1900

FC Wil 1900

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 7 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.14
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • E
  • Î
1.18
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.11
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 29% 28%
Medie 2.57 2.71 2.44
Marcate 1.09 1.18 1.00
Primite 1.49 1.53 1.44
GG 46% 47% 44%
FG 34% 35% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

18633%
3Yverdon Sport FCYverdon Sport FC
Yverdon Sport FC

Yverdon Sport FC

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 3 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.89
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.94
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 61% 53%
Medie 3.40 3.39 3.41
Marcate 2.09 2.06 2.12
Primite 1.31 1.33 1.29
GG 60% 56% 65%
FG 34% 39% 29%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17529%
4FC Stade Lausanne OuchyFC Stade Lausanne Ouchy
FC Stade Lausanne Ouchy

FC Stade Lausanne Ouchy

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 5 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.34
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
1.35
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • V
1.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 37% 35% 39%
Medie 3.06 3.35 2.78
Marcate 1.63 1.94 1.33
Primite 1.43 1.41 1.44
GG 51% 53% 50%
FG 23% 24% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

18422%
5Etoile Carouge FCEtoile Carouge FC
Etoile Carouge FC

Etoile Carouge FC

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 8 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.11
Acasă
  • Î
  • E
  • E
  • V
  • Î
1.06
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.17
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 24% 33%
Medie 2.74 2.41 3.06
Marcate 1.26 1.00 1.50
Primite 1.49 1.41 1.56
GG 54% 59% 50%
FG 23% 24% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

18422%
6FC Stade NyonnaisFC Stade Nyonnais
FC Stade Nyonnais

FC Stade Nyonnais

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 9 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.80
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
1.06
Deplasare
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.53
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 22% 6%
Medie 2.57 2.89 2.24
Marcate 0.91 1.28 0.53
Primite 1.66 1.61 1.71
GG 54% 72% 35%
FG 17% 17% 18%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17318%
7FC AarauFC Aarau
FC Aarau

FC Aarau

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 1 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
2.26
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.35
Deplasare
  • V
  • E
  • E
  • V
  • V
2.17
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 71% 76% 67%
Medie 3.43 2.82 4.00
Marcate 2.14 2.00 2.28
Primite 1.29 0.82 1.72
GG 63% 41% 83%
FG 34% 53% 17%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

18317%
8FC Rapperswil JonaFC Rapperswil Jona
FC Rapperswil Jona

FC Rapperswil Jona

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 6 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.17
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.29
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.06
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 37% 41% 33%
Medie 3.17 3.00 3.33
Marcate 1.43 1.24 1.61
Primite 1.74 1.76 1.72
GG 63% 53% 72%
FG 23% 29% 17%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

18317%
9Neuchatel Xamax FCSNeuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS

Neuchatel Xamax FCS

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 4 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.40
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.72
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.06
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 40% 50% 29%
Medie 3.09 3.00 3.18
Marcate 1.54 1.72 1.35
Primite 1.54 1.28 1.82
GG 63% 72% 53%
FG 17% 22% 12%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17212%
10AC BellinzonaAC Bellinzona
AC Bellinzona

AC Bellinzona

Challenge League (Div. 2)

Poz Ligă 10 / 10

Elveția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.63
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.24
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 28% 0%
Medie 3.23 3.22 3.24
Marcate 1.09 1.33 0.82
Primite 2.14 1.89 2.41
GG 43% 33% 53%
FG 17% 28% 6%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

1716%

Care echipă a avut cele mai multe meciuri Fără Gol Primit în Challenge League?

Echipele cu cele mai multe meciuri Fără Gol Primit în Challenge League sunt FC Wil 1900(12 fără gol primit din 35 meciuri),urmată de Yverdon Sport FC (12 fără gol primit din 35 meciuri) și FC Aarau (12 fără gol primit din 35 meciuri). FC Wil 1900 nu a primit niciun gol în 34% din meciuri în Challenge League în acest sezon, ceea ce e chiar impresionant și arată cât de puternică este apărarea lor. Yverdon Sport FC are, de asemenea, o rată bună de meciuri fără gol primit de 34% și FC Aarau are o rată fără gol primit de 34%.

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!