Loading

DEBLOCAȚI
Tercera Group 16

Abonați-vă la FootyStats Premium

12
Meciuri

67%
25%
8%

8 Victorii

3 Egaluri(25%)

1 Victorii

Statisticile întâlnirilor directe dintre CD Varea și Comillas CF arată că din 12, CD Varea a câștigat de 8 ori, iar Comillas CF a câștigat de 1 ori. Au fost 3 meciuri care s-au încheiat la egalitate între CD Varea și Comillas CF.

75%Peste 1.5
9 / 12 Meciuri
50%Peste 2.5
6 / 12 Meciuri
17%Peste 3.5
2 / 12 Meciuri
42%GG
5 / 12 Meciuri
58%Niciun gol primit
CD Varea
8%Niciun gol primit
Comillas CF

Toate Predicțiile- CD Varea vs Comillas CF

0%Peste 2.5
Media Ligii : 0%
0%Peste 1.5
Media Ligii : 0%
0%GG
Media Ligii : 0%
0Goluri/Meci
Media Ligii : 0
Peste 1.5, MT/ST și altele
Peste 8.5, 9.5 și altele

* Statistici medii între CD Varea și Comillas CF de-a lungul acestui sezon.

Ce înseamnă aceste statistici? Citiți Glosarul
Formă - Sinteză
 
Formă - Sinteză
CD Varea Logo
1.78
  • E
    SD Oyonesa

    SD Oyonesa

    Tercera Group 16

    10-4 8:00am

    1 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    CD Varea

    CD Varea

  • V
    CD Varea

    CD Varea

    Tercera Group 16

    10-11 3:00am

    1 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    CD Agoncillo

    CD Agoncillo

  • V
    CP Calasancio

    CP Calasancio

    Tercera Group 16

    10-18 7:00am

    0 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    CD Varea

    CD Varea

  • V
    CD Varea

    CD Varea

    Tercera Group 16

    10-25 4:00am

    1 - 0

    Final

    ( Pauză : 1 - 0 )

    CD Alfaro

    CD Alfaro

  • Î
    Club Haro Deportivo

    Club Haro Deportivo

    Tercera Group 16

    11-1 8:00am

    2 - 1

    Final

    ( Pauză : 2 - 1 )

    CD Varea

    CD Varea

  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

Club Haro Deportivo
CD Varea
CD Varea
FC Andorra
CD Varea
CD Alfaro
CP Calasancio
CD Varea
CD Varea
CD Agoncillo
  • Trecut

  • Următorul

CD Varea logoCD Varea este +166% superioară în ce privește Puncte Pe Meci

0.67
  • Î
    CD FC La Calzada

    CD FC La Calzada

    Tercera Group 16

    10-4 8:30am

    1 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Comillas CF

    Comillas CF

  • Î
    Comillas CF

    Comillas CF

    Tercera Group 16

    10-10 8:00am

    1 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 2 )

    SD Oyonesa

    SD Oyonesa

  • E
    CD Agoncillo

    CD Agoncillo

    Tercera Group 16

    10-17 7:30am

    2 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Comillas CF

    Comillas CF

  • Î
    Comillas CF

    Comillas CF

    Tercera Group 16

    10-25 4:00am

    0 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    CP Calasancio

    CP Calasancio

  • Î
    CD Alfaro

    CD Alfaro

    Tercera Group 16

    11-1 7:30am

    1 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Comillas CF

    Comillas CF

Comillas CF Logo
  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

CD Alfaro
Comillas CF
Comillas CF
CP Calasancio
CD Agoncillo
Comillas CF
Comillas CF
SD Oyonesa
CD FC La Calzada
Comillas CF
  • Trecut

  • Următorul

Obțineți predicții zilnice gratuite

Abonează-te la FootyStats Predictions și primește zilnic 3 ~ 10 pronosticuri gratuite de la utilizatori. Profit urmărit!

Introduceți adresa de email pentru abonare. *

Goluri Marcate Cine va marca mai mult?

CD Varea este +33% superioară în ce privește Goluri Marcate

CD Varea
0.89 Goluri/Meci

CD Varea (Acasă)

Comillas
0.67 Goluri/Meci

Comillas CF (Deplasare)

Goluri Marcate Per MeciCD VareaComillas
Peste 0.589%44%
Peste 1.50%22%
Peste 2.50%0%
Peste 3.50%0%
Nu au Marcat11%56%
Marcat în prima repriză / A doua reprizăCD VareaComillas
Marcat în 1H43%0%
Marcat în 2H44%37%
Marcat in Ambele Reprize0%0%
Medie Goluri Marcate 1H0.430
Medie Goluri Marcate 2H0.430.50

* Statisticile includ atât meciurile de acasă, cât și cele în deplasare pe care CD Varea și Comillas CF le-au jucat.

Goluri Primite Cine va primi goluri?

CD Varea este +138% superioară în ce privește Goluri Primite

CD Varea
0.56 Primit/meci

CD Varea (Acasă)

Comillas
1.33 Primit/meci

Comillas CF (Deplasare)

Primite/MeciCD VareaComillas
Peste 0.544%89%
Peste 1.511%44%
Peste 2.50%0%
Peste 3.50%0%
Niciun gol primit56%11%
Goluri primite în prima/a doua reprizăCD VareaComillas
1H Clean Sheets71%75%
2H Clean Sheets100%25%
1h Concedate Medie0.430.38
2h Concedate Medie0.000.88

* Datele golurilor primite includ atât meciurile de acasă, cât și cele în deplasare pe care CD Varea și Comillas CF le-au jucat.

Predicții Peste 2.5 și Ambele echipe marchează Câte goluri în această partidă?

CD Varea și Comillas CF peste 0.5 ~ 4.5 și ambele echipe marchează.

Goluri MeciCD VareaComillasÎn medie
Peste 0.589%89%89%
Peste 1.544%67%56%
Peste 2.511%33%22%
Peste 3.50%11%6%
Peste 4.50%0%0%
GG44%44%44%
GG și Victorie0%11%6%
GG și Egalitate33%22%28%
BTTS & Peste 2.511%33%22%
BTTS Nu & Peste 2.50%0%0%
Prima Repriză GoluriCD VareaComillasÎn medie
BTTS 1H
1H Peste 0.5
1H Peste 1.5
1H Peste 2.5
a Doua Repriză GoluriCD VareaComillasÎn medie
BTTS 2H
GG Ambele Reprize
2H Peste 0.5
2H Peste 1.5
2H Peste 2.5
Goluri (Sub)CD VareaComillasÎn medie
Sub 0.511%11%11%
Sub 1.556%33%45%
Sub 2.589%67%78%
Sub 3.5100%89%95%
Sub 4.5100%100%100%
1H/2HCD VareaComillasÎn medie
1H Sub 0.543%75%59%
1H Sub 1.586%87%87%
1H Sub 2.586%100%93%
2H Sub 0.557%12%35%
2H sub 1.5100%62%81%
2H Sub 2.5100%87%94%

Cele mai recente predicții ale utilizatorilor

Încă nu există predicții ale utilizatorilor. Puteți posta una după ce au fost publicate cotele.

Statistici Cornere Câte cornere vor fi?

UNLOCKCornere / Meci

* Media cornerelor pe meci între CD Varea și Comillas CF

/meci
Cornere Câștigate
/meci
Cornere Câștigate
Cornere de MeciCD VareaComillasÎn medie
Peste 6
Peste 7
Peste 8
Peste 9
Peste 10
Peste 11
Peste 12
Peste 13
Prima reprizăCD VareaComillasÎn medie
1H Media
Peste 4 1H
Peste 5 1H
Peste 6 1H
A doua reprizăCD VareaComillasÎn medie
2H Media
Peste 4 2H
Peste 5 2H
Peste 6 2H

Totalul cornerelor pentru CD Varea și Comillas CF. Media ligii este media lui Tercera Group 16 în 81 meciuri din sezonul 2026/2027.

Tercera Group 16 Statistici Cornere

Cornere Echipă Cornere Luate/Oponent

Datele individuale ale cornerelor pentru CD Varea și Comillas CF.

Cornere EchipăCD VareaComillasÎn medie
Cornere obținute / Meci
Cornere primite / Meci
Peste 2.5 - Cornere Câștigate
Peste 3.5 - Cornere Câștigate
Peste 4.5 - Cornere Câștigate
Peste 2.5 - Cornere Împotriva
Peste 3.5 - Cornere Împotriva
Peste 4.5 - Cornere Împotriva

Va marca CD Varea ?

CD Varea
Marcat în
89%
din meciuri (Sinteză)

Șansă Ridicată

Există o Șansă Ridicată ca CD Varea să marcheze un gol bazându-ne pe datele noastre.
Comillas CF
Fără Gol Primit în
11%
din meciuri (Sinteză)

Va marca Comillas CF ?

CD Varea
Fără Gol Primit în
56%
din meciuri (Sinteză)

Incert

Există o Incertitudine dacă Comillas CFva marca vreun gol, pe baza datelor noastre.
Comillas CF
Marcat în
44%
din meciuri (Sinteză)
Treci la varianta Premium! Cu 1500 de ligi avantajoase în plus.

Versiunea Premium îți va aduce mai multe victorii. 1500 de ligi suplimentare profitabile și mai puțin monitorizate de casele de pariuri. În plus, primești statistici despre loviturile de colț și cartonașe, împreună cu download CSV. Abonează-te astăzi!

UNLOCKTotal Cartonașe/meci

* Suma cartonașelor primite pe meci între CD Varea și Comillas CF

Cartonașe
/meci
CD Varea
Cartonașe
/meci
Comillas CF
Cartonașe MeciCD VareaComillasÎn medie
Peste 2.5
Peste 3.5
Peste 4.5
Peste 5.5
Peste 6.5
Cartonașe PrimiteCD VareaComillasÎn medie
Media cartonașelor primite
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5
Cartonșele AdversaruluiCD VareaComillasÎn medie
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5

Totalul cartonașelor pentru CD Varea și Comillas CF. Media ligii este media lui Tercera Group 16. Au fost 0 cartonașe în 81 meciuri din sezonul 2026/2027.

Tercera Group 16 Statistici Cartonașe Roșii/Galbene

Victorie-Egal-Înfrângere în prima/a doua repriză

Formula la pauză
 
Formula la pauză
CD Varea Logo
1.29
Pauză

CD Varea logoCD Varea este +72% superioară în ce privește Formula la pauză

0.75
Pauză
Comillas CF Logo
Formație 1H/2HCD VareaComillas
1H Victorii29%0%
2H Victorii43%25%
1H Egal43%75%
2H Egal56%25%
1H Pierderi29%25%
2H Pierderi0%50%

Statisticile de cartonașe în prima și cea de-a doua repriză pentru CD Varea și Comillas CF pentru predicțiile tale

Cartonașe (Prima/A doua Repriză)CD VareaComillasÎn medie
Media cartonașelor primite în prima repriză
Media cartonașelor primite în a doua repriză
Media cartonașelor în meci (prima repriză)
Media cartonașelor în meci (a doua repriză)
Procentaj % în prima repriză cu mai multe cartonașe
Procentaj % într-a doua repriză cu mai multe cartonașe
1H/2H PesteCD VareaComillasÎn medie
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în prima repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în a doua repriză
Peste 3 cartonașe în total în prima repriză
Peste 3 cartonașe în total în a doua repriză

Cine va Marca Prima?

CD VareaCD Varea
 
CD Varea

56%

A marcat prima în 5 / 9 meciuri

Comillas CFComillas CF
 
Comillas CF

11%

A marcat prima în 1 / 9 meciuri

Goluri Per Minute
Golurile echipei CD Varea și echipei Comillas CF în primele 10 și 15 minute.

La fiecare 10 minCD VareaComillas
0 - 10 Min'0%6%
11 - 20 Min'15%0%
21 - 30 Min'8%6%
31 - 40 Min'23%6%
41 - 50 Min'0%0%
51 - 60 Min'0%17%
61 - 70 Min'0%0%
71 - 80 Min'8%6%
81 - 90 Min'15%39%
La fiecare 15 minCD VareaComillas
0 - 15 Min'8%6%
16 - 30 Min'15%6%
31 - 45 Min'23%6%
46 - 60 Min'0%17%
61 - 75 Min'0%0%
76 - 90 Min'23%44%
Goluri marcate interval 10 minCD VareaComillas
0 - 10 Min'0%0%
11 - 20 Min'13%0%
21 - 30 Min'13%0%
31 - 40 Min'13%0%
41 - 50 Min'0%0%
51 - 60 Min'0%33%
61 - 70 Min'0%0%
71 - 80 Min'13%17%
81 - 90 Min'25%17%
Goluri Marcate la 15 min'CD VareaComillas
0 - 15 Min'13%0%
16 - 30 Min'13%0%
31 - 45 Min'13%0%
46 - 60 Min'0%33%
61 - 75 Min'0%0%
76 - 90 Min'38%33%
goluri primite interval 10 minCD VareaComillas
0 - 10 Min'0%8%
11 - 20 Min'20%0%
21 - 30 Min'0%8%
31 - 40 Min'40%8%
41 - 50 Min'0%0%
51 - 60 Min'0%8%
61 - 70 Min'0%0%
71 - 80 Min'0%0%
81 - 90 Min'0%50%
Goluri Primite la 15 min'CD VareaComillas
0 - 15 Min'0%8%
16 - 30 Min'20%8%
31 - 45 Min'40%8%
46 - 60 Min'0%8%
61 - 75 Min'0%0%
76 - 90 Min'0%50%

La minutele 45 și 90 sunt incluse golurile marcate în timpul de prelungiri.

Șuturi, Offside-uri, Faulturi și altele

Șuturi EchipăCD VareaComillasÎn medie
Șuturi Pe Meci12.009.5011.00
Rata de conversie a șuturilor8%3%6%
Șuturi Pe Poartă/Meci4.004.504.00
Șuturi La Poartă/Meci8.005.007.00
Șuturi per gol marcat12.0038.0025
Șuturi echipă peste 10.567%25%46%
Șuturi echipă peste 11.533%25%29%
Șuturi echipă peste 12.533%25%29%
Șuturi echipă peste 13.533%25%29%
Șuturi echipă peste 14.533%25%29%
Șuturi echipă peste 15.50%25%13%
Lovituri pe poartă ale echipei 3.5+67%50%59%
Lovituri pe poartă ale echipei 4.5+33%50%42%
Lovituri pe poartă ale echipei 5.5+33%25%29%
Lovituri pe poartă ale echipei 6.5+0%25%13%
Șuturi MeciCD VareaComillasÎn medie
Șuturi Meci Peste 23.50%50%25%
Șuturi Meci Peste 24.50%50%25%
Șuturi Meci Peste 25.50%25%13%
Șuturi Meci Peste 26.50%25%13%
Șuturi La Țintă Meci Peste 7.533%75%54%
Șuturi La Țintă Meci Peste 8.50%75%38%
Șuturi La Țintă Meci Peste 9.50%75%38%
Statistici OffsideCD VareaComillasÎn medie
Offside-uri/meci7.000.004.00
Peste 2.5 Offside-uri100%0%50%
Peste 3.5 Offside-uri100%0%50%
Diverse StatisticiCD VareaComillasÎn medie
Faulturi Comise/meci15.000.008.00
Faulturi Primite/meci1106.00
Posesie Medie49%56%53%
Procentaj de egalitate la finalul timpului regulamentar44%33%39%

Unele date sunt rotunjite în plus sau în minus la cel mai apropiat procent și, prin urmare, pot fi egale cu 101% atunci când sunt adunate.

Lovituri libere, lovituri la poartă și lovituri de departajare

Lovitură liberăCD VareaComillasÎn medie
Medie Goluri Libere Meci183728
Total Faulturi 20.5+50%100%75%
Total Faulturi 21.5+50%100%75%
Total Faulturi 22.5+50%100%75%
Total Faulturi 23.5+50%100%75%
Total Faulturi 24.5+50%100%75%
Total Faulturi 25.5+50%100%75%
Degajări de la poartăCD VareaComillasÎn medie
Medie Lovituri de Poartă Meci818.513
Total Portar 8.5+0%100%50%
Total Portar 9.5+0%100%50%
Total Portar 10.5+0%100%50%
Total Portar 11.5+0%100%50%
Total Portar 12.5+0%100%50%
Total Portar 13.5+0%100%50%
Aruncări de la margineCD VareaComillasÎn medie
Medie Aruncări de la margine Meci464747
Total Aruncări de la margine 37.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 38.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 39.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 40.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 41.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 42.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 43.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 44.5+100%100%100%

Clasament Ligă

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 Club Haro Deportivo

9

78%

22

13

9

22

3.89

2

 CD FC La Calzada

9

78%

15

11

4

21

2.89

3

 CD Alfaro

9

67%

12

8

4

19

2.22

4

 CD Calahorra

9

67%

26

10

16

18

4.00

5

 CD Berceo

9

67%

21

11

10

18

3.56

6

 CD Anguiano

9

56%

16

7

9

17

2.56

7

 CD Varea

9

44%

8

5

3

16

1.44

8

 CD Agoncillo

9

44%

18

12

6

15

3.33

9

 San Marcial

9

44%

12

7

5

15

2.11

10

 SD Oyonesa

9

44%

14

11

3

14

2.78

11

 CD Pradejon

9

44%

10

12

-2

13

2.44

12

 Yague CF

9

33%

9

19

-10

9

3.11

13

 CP Calasancio

9

22%

9

18

-9

8

3.00

14

 CA River Ebro

9

22%

9

19

-10

7

3.11

15

 Comillas CF

9

11%

6

12

-6

6

2.00

16

 CD Cenicero

9

11%

8

16

-8

5

2.67

17

 CA Vianes

9

11%

10

17

-7

4

3.00

18

 Casalarreina CF

9

11%

6

23

-17

3

3.22

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 Club Haro Deportivo

9

78%

22

13

9

22

3.89

2

 CD FC La Calzada

9

78%

15

11

4

21

2.89

3

 CD Alfaro

9

67%

12

8

4

19

2.22

4

 CD Calahorra

9

67%

26

10

16

18

4.00

5

 CD Berceo

9

67%

21

11

10

18

3.56

6

 CD Anguiano

9

56%

16

7

9

17

2.56

7

 CD Varea

9

44%

8

5

3

16

1.44

8

 CD Agoncillo

9

44%

18

12

6

15

3.33

9

 San Marcial

9

44%

12

7

5

15

2.11

10

 SD Oyonesa

9

44%

14

11

3

14

2.78

11

 CD Pradejon

9

44%

10

12

-2

13

2.44

12

 Yague CF

9

33%

9

19

-10

9

3.11

13

 CP Calasancio

9

22%

9

18

-9

8

3.00

14

 CA River Ebro

9

22%

9

19

-10

7

3.11

15

 Comillas CF

9

11%

6

12

-6

6

2.00

16

 CD Cenicero

9

11%

8

16

-8

5

2.67

17

 CA Vianes

9

11%

10

17

-7

4

3.00

18

 Casalarreina CF

9

11%

6

23

-17

3

3.22

Tabelul Clasament Tercera Group 16 este de asemenea disponibil.

×
Adăugați Predicții
/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!