Loading

DEBLOCAȚI
Tercera Group 16

Abonați-vă la FootyStats Premium

3
Meciuri

0%
33%
67%

1 Egaluri(33%)

2 Victorii

Statisticile întâlnirilor directe dintre CD Pradejon și CD Alfaro arată că din 3, CD Pradejon a câștigat de 0 ori, iar CD Alfaro a câștigat de 2 ori. Au fost 1 meciuri care s-au încheiat la egalitate între CD Pradejon și CD Alfaro.

100%Peste 1.5
3 / 3 Meciuri
33%Peste 2.5
1 / 3 Meciuri
33%Peste 3.5
1 / 3 Meciuri
67%GG
2 / 3 Meciuri
0%Niciun gol primit
CD Pradejon
33%Niciun gol primit
CD Alfaro

Toate Predicțiile- CD Pradejon vs CD Alfaro

0%Peste 2.5
Media Ligii : 0%
0%Peste 1.5
Media Ligii : 0%
0%GG
Media Ligii : 0%
0Goluri/Meci
Media Ligii : 0
Peste 1.5, MT/ST și altele
Peste 8.5, 9.5 și altele

* Statistici medii între CD Pradejon și CD Alfaro de-a lungul acestui sezon.

Ce înseamnă aceste statistici? Citiți Glosarul
Formă - Sinteză
 
Formă - Sinteză
CD Pradejón Logo
1.67
  • V
    CA Vianés

    CA Vianes

    Tercera Group 16

    09-13 8:00am

    1 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    CD Pradejón

    CD Pradejon

  • E
    CD Pradejón

    CD Pradejon

    Tercera Group 16

    09-20 8:00am

    1 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    CD Varea

    CD Varea

  • V
    Comillas CF

    Comillas CF

    Tercera Group 16

    09-27 8:00am

    0 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 1 )

    CD Pradejón

    CD Pradejon

  • Î
    CD Pradejón

    CD Pradejon

    Tercera Group 16

    10-4 8:00am

    1 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    CD Berceo

    CD Berceo

  • V
    CA River Ebro

    CA River Ebro

    Tercera Group 16

    10-8 11:00am

    1 - 2

    Final

    ( Pauză : 1 - 1 )

    CD Pradejón

    CD Pradejon

  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

CA River Ebro
CD Pradejon
CD Pradejon
CD Berceo
Comillas CF
CD Pradejon
CD Pradejon
CD Varea
CA Vianes
CD Pradejon
  • Trecut

  • Următorul

CD Alfaro logoCD Alfaro este +30% superioară în ce privește Puncte Pe Meci

2.17
  • V
    CD Alfaro

    CD Alfaro

    Tercera Group 16

    09-13 8:00am

    2 - 1

    Final

    ( Pauză : 1 - 1 )

    Yagüe CF

    Yague CF

  • Î
    CD Alfaro

    CD Alfaro

    Tercera Group 16

    09-20 9:00am

    1 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 2 )

    Club Haro Deportivo

    Club Haro Deportivo

  • V
    CD Anguiano

    CD Anguiano

    Tercera Group 16

    09-27 7:30am

    1 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 1 )

    CD Alfaro

    CD Alfaro

  • V
    CD Alfaro

    CD Alfaro

    Tercera Group 16

    10-4 8:00am

    2 - 1

    Final

    ( Pauză : 1 - 0 )

    CD Calahorra

    CD Calahorra

  • V
    Casalarreina CF

    Casalarreina CF

    Tercera Group 16

    10-11 2:30am

    0 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 1 )

    CD Alfaro

    CD Alfaro

CD Alfaro Logo
  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

Casalarreina CF
CD Alfaro
CD Alfaro
CD Calahorra
CD Anguiano
CD Alfaro
CD Alfaro
Club Haro Deportivo
CD Alfaro
Yague CF
  • Trecut

  • Următorul

Obțineți predicții zilnice gratuite

Abonează-te la FootyStats Predictions și primește zilnic 3 ~ 10 pronosticuri gratuite de la utilizatori. Profit urmărit!

Introduceți adresa de email pentru abonare. *

Goluri Marcate Cine va marca mai mult?

CD Alfaro este +11% superioară în ce privește Goluri Marcate

Pradejón
1.5 Goluri/Meci

CD Pradejon (Acasă)

CD Alfaro
1.67 Goluri/Meci

CD Alfaro (Deplasare)

Goluri Marcate Per MeciPradejónCD Alfaro
Peste 0.5100%100%
Peste 1.550%67%
Peste 2.50%0%
Peste 3.50%0%
Nu au Marcat0%0%
Marcat în prima repriză / A doua reprizăPradejónCD Alfaro
Marcat în 1H67%83%
Marcat în 2H100%67%
Marcat in Ambele Reprize67%50%
Medie Goluri Marcate 1H0.671
Medie Goluri Marcate 2H1.000.67

* Statisticile includ atât meciurile de acasă, cât și cele în deplasare pe care CD Pradejon și CD Alfaro le-au jucat.

Goluri Primite Cine va primi goluri?

Ambele echipe sunt la egalitate în ce privește Goluri Primite

Pradejón
1.17 Primit/meci

CD Pradejon (Acasă)

CD Alfaro
1.17 Primit/meci

CD Alfaro (Deplasare)

Primite/MeciPradejónCD Alfaro
Peste 0.583%83%
Peste 1.533%33%
Peste 2.50%0%
Peste 3.50%0%
Niciun gol primit17%17%
Goluri primite în prima/a doua reprizăPradejónCD Alfaro
1H Clean Sheets67%50%
2H Clean Sheets67%50%
1h Concedate Medie0.330.67
2h Concedate Medie0.670.50

* Datele golurilor primite includ atât meciurile de acasă, cât și cele în deplasare pe care CD Pradejon și CD Alfaro le-au jucat.

Predicții Peste 2.5 și Ambele echipe marchează Câte goluri în această partidă?

CD Pradejon și CD Alfaro peste 0.5 ~ 4.5 și ambele echipe marchează.

Goluri MeciPradejónCD AlfaroÎn medie
Peste 0.5100%100%100%
Peste 1.5100%83%92%
Peste 2.567%83%75%
Peste 3.50%17%9%
Peste 4.50%0%0%
GG83%83%83%
GG și Victorie33%50%42%
GG și Egalitate17%17%17%
BTTS & Peste 2.567%83%75%
BTTS Nu & Peste 2.50%0%0%
Prima Repriză GoluriPradejónCD AlfaroÎn medie
BTTS 1H
1H Peste 0.5
1H Peste 1.5
1H Peste 2.5
a Doua Repriză GoluriPradejónCD AlfaroÎn medie
BTTS 2H
GG Ambele Reprize
2H Peste 0.5
2H Peste 1.5
2H Peste 2.5
Goluri (Sub)PradejónCD AlfaroÎn medie
Sub 0.50%0%0%
Sub 1.50%17%9%
Sub 2.533%17%25%
Sub 3.5100%83%92%
Sub 4.5100%100%100%
1H/2HPradejónCD AlfaroÎn medie
1H Sub 0.533%0%17%
1H Sub 1.567%50%59%
1H Sub 2.5100%83%92%
2H Sub 0.50%17%9%
2H sub 1.567%67%67%
2H Sub 2.567%100%84%

Cele mai recente predicții ale utilizatorilor

Încă nu există predicții ale utilizatorilor. Puteți posta una după ce au fost publicate cotele.

Statistici Cornere Câte cornere vor fi?

UNLOCKCornere / Meci

* Media cornerelor pe meci între CD Pradejon și CD Alfaro

/meci
Cornere Câștigate
/meci
Cornere Câștigate
Cornere de MeciPradejónCD AlfaroÎn medie
Peste 6
Peste 7
Peste 8
Peste 9
Peste 10
Peste 11
Peste 12
Peste 13
Prima reprizăPradejónCD AlfaroÎn medie
1H Media
Peste 4 1H
Peste 5 1H
Peste 6 1H
A doua reprizăPradejónCD AlfaroÎn medie
2H Media
Peste 4 2H
Peste 5 2H
Peste 6 2H

Totalul cornerelor pentru CD Pradejon și CD Alfaro. Media ligii este media lui Tercera Group 16 în 54 meciuri din sezonul 2026/2027.

Tercera Group 16 Statistici Cornere

Cornere Echipă Cornere Luate/Oponent

Datele individuale ale cornerelor pentru CD Pradejon și CD Alfaro.

Cornere EchipăPradejónCD AlfaroÎn medie
Cornere obținute / Meci
Cornere primite / Meci
Peste 2.5 - Cornere Câștigate
Peste 3.5 - Cornere Câștigate
Peste 4.5 - Cornere Câștigate
Peste 2.5 - Cornere Împotriva
Peste 3.5 - Cornere Împotriva
Peste 4.5 - Cornere Împotriva

Va marca CD Pradejon ?

CD Pradejon
Marcat în
100%
din meciuri (Sinteză)

Șansă Ridicată

Există o Șansă Ridicată ca CD Pradejon să marcheze un gol bazându-ne pe datele noastre.
CD Alfaro
Fără Gol Primit în
17%
din meciuri (Sinteză)

Va marca CD Alfaro ?

CD Pradejon
Fără Gol Primit în
17%
din meciuri (Sinteză)

Șansă Ridicată

Există o Șansă Ridicată ca CD Alfaro să marcheze un gol bazându-ne pe datele noastre.
CD Alfaro
Marcat în
100%
din meciuri (Sinteză)
Treci la varianta Premium! Cu 1500 de ligi avantajoase în plus.

Versiunea Premium îți va aduce mai multe victorii. 1500 de ligi suplimentare profitabile și mai puțin monitorizate de casele de pariuri. În plus, primești statistici despre loviturile de colț și cartonașe, împreună cu download CSV. Abonează-te astăzi!

UNLOCKTotal Cartonașe/meci

* Suma cartonașelor primite pe meci între CD Pradejon și CD Alfaro

Cartonașe
/meci
CD Pradejon
Cartonașe
/meci
CD Alfaro
Cartonașe MeciPradejónCD AlfaroÎn medie
Peste 2.5
Peste 3.5
Peste 4.5
Peste 5.5
Peste 6.5
Cartonașe PrimitePradejónCD AlfaroÎn medie
Media cartonașelor primite
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5
Cartonșele AdversaruluiPradejónCD AlfaroÎn medie
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5

Totalul cartonașelor pentru CD Pradejon și CD Alfaro. Media ligii este media lui Tercera Group 16. Au fost 0 cartonașe în 54 meciuri din sezonul 2026/2027.

Tercera Group 16 Statistici Cartonașe Roșii/Galbene

Victorie-Egal-Înfrângere în prima/a doua repriză

Formula la pauză
 
Formula la pauză
CD Pradejón Logo
1.67
Pauză

CD Alfaro logoCD Alfaro este +30% superioară în ce privește Formula la pauză

2.17
Pauză
CD Alfaro Logo
Formație 1H/2HPradejónCD Alfaro
1H Victorii33%67%
2H Victorii67%33%
1H Egal67%17%
2H Egal0%50%
1H Pierderi0%17%
2H Pierderi33%17%

Statisticile de cartonașe în prima și cea de-a doua repriză pentru CD Pradejon și CD Alfaro pentru predicțiile tale

Cartonașe (Prima/A doua Repriză)PradejónCD AlfaroÎn medie
Media cartonașelor primite în prima repriză
Media cartonașelor primite în a doua repriză
Media cartonașelor în meci (prima repriză)
Media cartonașelor în meci (a doua repriză)
Procentaj % în prima repriză cu mai multe cartonașe
Procentaj % într-a doua repriză cu mai multe cartonașe
1H/2H PestePradejónCD AlfaroÎn medie
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în prima repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în a doua repriză
Peste 3 cartonașe în total în prima repriză
Peste 3 cartonașe în total în a doua repriză

Cine va Marca Prima?

CD PradejonCD Pradejon
 
CD Pradejon

33%

A marcat prima în 2 / 6 meciuri

CD AlfaroCD Alfaro
 
CD Alfaro

83%

A marcat prima în 5 / 6 meciuri

Goluri Per Minute
Golurile echipei CD Pradejon și echipei CD Alfaro în primele 10 și 15 minute.

La fiecare 10 minPradejónCD Alfaro
0 - 10 Min'6%0%
11 - 20 Min'6%6%
21 - 30 Min'0%18%
31 - 40 Min'0%12%
41 - 50 Min'6%28%
51 - 60 Min'0%24%
61 - 70 Min'0%12%
71 - 80 Min'13%0%
81 - 90 Min'19%0%
La fiecare 15 minPradejónCD Alfaro
0 - 15 Min'6%0%
16 - 30 Min'6%24%
31 - 45 Min'6%35%
46 - 60 Min'0%28%
61 - 75 Min'6%12%
76 - 90 Min'25%0%
Goluri marcate interval 10 minPradejónCD Alfaro
0 - 10 Min'11%0%
11 - 20 Min'11%10%
21 - 30 Min'0%30%
31 - 40 Min'0%10%
41 - 50 Min'0%10%
51 - 60 Min'0%20%
61 - 70 Min'0%20%
71 - 80 Min'11%0%
81 - 90 Min'22%0%
Goluri Marcate la 15 min'PradejónCD Alfaro
0 - 15 Min'11%0%
16 - 30 Min'11%40%
31 - 45 Min'0%20%
46 - 60 Min'0%20%
61 - 75 Min'0%20%
76 - 90 Min'33%0%
goluri primite interval 10 minPradejónCD Alfaro
0 - 10 Min'0%0%
11 - 20 Min'0%0%
21 - 30 Min'0%0%
31 - 40 Min'0%14%
41 - 50 Min'14%56%
51 - 60 Min'0%28%
61 - 70 Min'0%0%
71 - 80 Min'14%0%
81 - 90 Min'14%0%
Goluri Primite la 15 min'PradejónCD Alfaro
0 - 15 Min'0%0%
16 - 30 Min'0%0%
31 - 45 Min'14%56%
46 - 60 Min'0%43%
61 - 75 Min'14%0%
76 - 90 Min'14%0%

La minutele 45 și 90 sunt incluse golurile marcate în timpul de prelungiri.

Șuturi, Offside-uri, Faulturi și altele

Șuturi EchipăPradejónCD AlfaroÎn medie
Șuturi Pe Meci7.009.008.00
Rata de conversie a șuturilor29%22%26%
Șuturi Pe Poartă/Meci3.006.005.00
Șuturi La Poartă/Meci4.003.004.00
Șuturi per gol marcat3.504.504
Șuturi echipă peste 10.50%0%0%
Șuturi echipă peste 11.50%0%0%
Șuturi echipă peste 12.50%0%0%
Șuturi echipă peste 13.50%0%0%
Șuturi echipă peste 14.50%0%0%
Șuturi echipă peste 15.50%0%0%
Lovituri pe poartă ale echipei 3.5+0%100%50%
Lovituri pe poartă ale echipei 4.5+0%100%50%
Lovituri pe poartă ale echipei 5.5+0%100%50%
Lovituri pe poartă ale echipei 6.5+0%0%0%
Șuturi MeciPradejónCD AlfaroÎn medie
Șuturi Meci Peste 23.50%0%0%
Șuturi Meci Peste 24.50%0%0%
Șuturi Meci Peste 25.50%0%0%
Șuturi Meci Peste 26.50%0%0%
Șuturi La Țintă Meci Peste 7.50%100%50%
Șuturi La Țintă Meci Peste 8.50%0%0%
Șuturi La Țintă Meci Peste 9.50%0%0%
Statistici OffsidePradejónCD AlfaroÎn medie
Offside-uri/meci0.000.000.00
Peste 2.5 Offside-uri0%0%0%
Peste 3.5 Offside-uri0%0%0%
Diverse StatisticiPradejónCD AlfaroÎn medie
Faulturi Comise/meci0.000.000.00
Faulturi Primite/meci000.00
Posesie Medie50%50%50%
Procentaj de egalitate la finalul timpului regulamentar17%17%17%

Unele date sunt rotunjite în plus sau în minus la cel mai apropiat procent și, prin urmare, pot fi egale cu 101% atunci când sunt adunate.

Clasament Ligă

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 CD Berceo

6

83%

19

6

13

15

4.17

2

 CD Alfaro

6

67%

10

7

3

13

2.83

3

 Club Haro Deportivo

6

67%

12

10

2

13

3.67

4

 CD Calahorra

6

67%

18

7

11

12

4.17

5

 CD FC La Calzada

6

67%

10

9

1

12

3.17

6

 CD Varea

6

33%

5

3

2

10

1.33

7

 CD Pradejon

6

50%

9

7

2

10

2.67

8

 San Marcial

6

33%

7

5

2

9

2.00

9

 CD Agoncillo

6

33%

12

9

3

8

3.50

10

 CD Anguiano

6

33%

8

6

2

8

2.33

11

 SD Oyonesa

6

33%

7

8

-1

8

2.50

12

 Yague CF

6

33%

5

11

-6

6

2.67

13

 Comillas CF

6

17%

4

7

-3

5

1.83

14

 CD Cenicero

6

17%

7

10

-3

5

2.83

15

 CP Calasancio

6

17%

7

16

-9

5

3.83

16

 CA Vianes

6

17%

9

10

-1

4

3.17

17

 CA River Ebro

6

17%

6

15

-9

4

3.50

18

 Casalarreina CF

6

17%

4

13

-9

3

2.83

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 CD Berceo

6

83%

19

6

13

15

4.17

2

 CD Alfaro

6

67%

10

7

3

13

2.83

3

 Club Haro Deportivo

6

67%

12

10

2

13

3.67

4

 CD Calahorra

6

67%

18

7

11

12

4.17

5

 CD FC La Calzada

6

67%

10

9

1

12

3.17

6

 CD Varea

6

33%

5

3

2

10

1.33

7

 CD Pradejon

6

50%

9

7

2

10

2.67

8

 San Marcial

6

33%

7

5

2

9

2.00

9

 CD Agoncillo

6

33%

12

9

3

8

3.50

10

 CD Anguiano

6

33%

8

6

2

8

2.33

11

 SD Oyonesa

6

33%

7

8

-1

8

2.50

12

 Yague CF

6

33%

5

11

-6

6

2.67

13

 Comillas CF

6

17%

4

7

-3

5

1.83

14

 CD Cenicero

6

17%

7

10

-3

5

2.83

15

 CP Calasancio

6

17%

7

16

-9

5

3.83

16

 CA Vianes

6

17%

9

10

-1

4

3.17

17

 CA River Ebro

6

17%

6

15

-9

4

3.50

18

 Casalarreina CF

6

17%

4

13

-9

3

2.83

Tabelul Clasament Tercera Group 16 este de asemenea disponibil.

×
Adăugați Predicții
/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!