GG - SWPL 1

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
GGGG %Acasă %Deplasare %
1Glasgow City LFCGlasgow City LFC
Glasgow City LFC

Glasgow City LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 4 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • E
  • V
2.00
Acasă
  • Î
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • V
  • E
  • E
  • V
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 67% 50%
Medie 4.29 5.00 3.75
Marcate 3.14 4.00 2.50
Primite 1.14 1.00 1.25
GG 71% 67% 75%
FG 29% 33% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7571%67%75%
2Montrose FC WomenMontrose FC Women
Montrose FC Women

Montrose FC Women

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 10 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 5.00 5.00 5.00
Marcate 0.86 0.75 1.00
Primite 4.14 4.25 4.00
GG 71% 75% 67%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7571%75%67%
3Partick Thistle LFCPartick Thistle LFC
Partick Thistle LFC

Partick Thistle LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 6 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Acasă
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.75
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
1.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 25% 33%
Medie 3.57 3.75 3.33
Marcate 1.57 1.50 1.67
Primite 2.00 2.25 1.67
GG 71% 75% 67%
FG 14% 0% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7571%75%67%
4Hibernian LFCHibernian LFC
Hibernian LFC

Hibernian LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 5 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.86
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • Î
1.75
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 50% 67%
Medie 4.43 5.75 2.67
Marcate 3.14 4.25 1.67
Primite 1.29 1.50 1.00
GG 57% 75% 33%
FG 29% 25% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7457%75%33%
5Celtic FC WomenCeltic FC Women
Celtic FC Women

Celtic FC Women

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 2 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
2.57
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 86% 100% 67%
Medie 3.57 2.50 5.00
Marcate 2.43 2.50 2.33
Primite 1.14 0.00 2.67
GG 43% 0% 100%
FG 57% 100% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7343%0%100%
6Rangers LFCRangers LFC
Rangers LFC

Rangers LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 1 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Acasă
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 100% 100% 100%
Medie 4.29 6.00 3.00
Marcate 3.71 5.00 2.75
Primite 0.57 1.00 0.25
GG 43% 67% 25%
FG 57% 33% 75%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7343%67%25%
7Heart of Midlothian LFCHeart of Midlothian LFC
Heart of Midlothian LFC

Heart of Midlothian LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 3 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • V
2.29
Acasă
  • V
  • Î
  • E
1.33
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 71% 33% 100%
Medie 4.43 4.33 4.50
Marcate 3.43 2.67 4.00
Primite 1.00 1.67 0.50
GG 29% 33% 25%
FG 57% 33% 75%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7229%33%25%
8Spartans LFCSpartans LFC
Spartans LFC

Spartans LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 7 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Acasă
  • E
  • V
  • Î
1.33
Deplasare
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.75
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 33% 25%
Medie 3.86 2.33 5.00
Marcate 0.86 1.33 0.50
Primite 3.00 1.00 4.50
GG 29% 67% 0%
FG 14% 0% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7229%67%0%
9Aberdeen LFCAberdeen LFC
Aberdeen LFC

Aberdeen LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 9 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 3.29 2.67 3.75
Marcate 0.29 0.00 0.50
Primite 3.00 2.67 3.25
GG 29% 0% 50%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7229%0%50%
10Motherwell LFCMotherwell LFC
Motherwell LFC

Motherwell LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 8 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.86
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.75
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 25% 33%
Medie 3.29 2.75 4.00
Marcate 0.57 0.25 1.00
Primite 2.71 2.50 3.00
GG 14% 0% 33%
FG 14% 25% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7114%0%33%

GG Prima repriză/A doua repriză

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
GG Prima reprizăGG Prima repriză %GG A doua reprizăGG A doua repriză %
1Glasgow City LFCGlasgow City LFC
Glasgow City LFC

Glasgow City LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 4 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • E
  • V
2.00
Acasă
  • Î
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • V
  • E
  • E
  • V
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 67% 50%
Medie 4.29 5.00 3.75
Marcate 3.14 4.00 2.50
Primite 1.14 1.00 1.25
GG 71% 67% 75%
FG 29% 33% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

73/743%2/728%
2Partick Thistle LFCPartick Thistle LFC
Partick Thistle LFC

Partick Thistle LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 6 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Acasă
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.75
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
1.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 25% 33%
Medie 3.57 3.75 3.33
Marcate 1.57 1.50 1.67
Primite 2.00 2.25 1.67
GG 71% 75% 67%
FG 14% 0% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

73/743%3/743%
3Hibernian LFCHibernian LFC
Hibernian LFC

Hibernian LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 5 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.86
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • Î
1.75
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 50% 67%
Medie 4.43 5.75 2.67
Marcate 3.14 4.25 1.67
Primite 1.29 1.50 1.00
GG 57% 75% 33%
FG 29% 25% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

73/743%2/728%
4Celtic FC WomenCeltic FC Women
Celtic FC Women

Celtic FC Women

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 2 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
2.57
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 86% 100% 67%
Medie 3.57 2.50 5.00
Marcate 2.43 2.50 2.33
Primite 1.14 0.00 2.67
GG 43% 0% 100%
FG 57% 100% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

73/743%2/728%
5Rangers LFCRangers LFC
Rangers LFC

Rangers LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 1 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Acasă
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 100% 100% 100%
Medie 4.29 6.00 3.00
Marcate 3.71 5.00 2.75
Primite 0.57 1.00 0.25
GG 43% 67% 25%
FG 57% 33% 75%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

72/728%1/714%
6Montrose FC WomenMontrose FC Women
Montrose FC Women

Montrose FC Women

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 10 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 5.00 5.00 5.00
Marcate 0.86 0.75 1.00
Primite 4.14 4.25 4.00
GG 71% 75% 67%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

71/714%4/756%
7Heart of Midlothian LFCHeart of Midlothian LFC
Heart of Midlothian LFC

Heart of Midlothian LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 3 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • V
2.29
Acasă
  • V
  • Î
  • E
1.33
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 71% 33% 100%
Medie 4.43 4.33 4.50
Marcate 3.43 2.67 4.00
Primite 1.00 1.67 0.50
GG 29% 33% 25%
FG 57% 33% 75%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

71/714%2/728%
8Spartans LFCSpartans LFC
Spartans LFC

Spartans LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 7 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Acasă
  • E
  • V
  • Î
1.33
Deplasare
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.75
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 33% 25%
Medie 3.86 2.33 5.00
Marcate 0.86 1.33 0.50
Primite 3.00 1.00 4.50
GG 29% 67% 0%
FG 14% 0% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

71/714%1/714%
9Aberdeen LFCAberdeen LFC
Aberdeen LFC

Aberdeen LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 9 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 3.29 2.67 3.75
Marcate 0.29 0.00 0.50
Primite 3.00 2.67 3.25
GG 29% 0% 50%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

71/714%0/70%
10Motherwell LFCMotherwell LFC
Motherwell LFC

Motherwell LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 8 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.86
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.75
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 25% 33%
Medie 3.29 2.75 4.00
Marcate 0.57 0.25 1.00
Primite 2.71 2.50 3.00
GG 14% 0% 33%
FG 14% 25% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

70/70%1/714%

Acasă / GG (SWPL 1)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Acasă
GG
Acasă
GG %
1Partick Thistle LFCPartick Thistle LFC
Partick Thistle LFC

Partick Thistle LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 6 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Acasă
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.75
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
1.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 25% 33%
Medie 3.57 3.75 3.33
Marcate 1.57 1.50 1.67
Primite 2.00 2.25 1.67
GG 71% 75% 67%
FG 14% 0% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

4375%
2Montrose FC WomenMontrose FC Women
Montrose FC Women

Montrose FC Women

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 10 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 5.00 5.00 5.00
Marcate 0.86 0.75 1.00
Primite 4.14 4.25 4.00
GG 71% 75% 67%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

4375%
3Hibernian LFCHibernian LFC
Hibernian LFC

Hibernian LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 5 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.86
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • Î
1.75
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 50% 67%
Medie 4.43 5.75 2.67
Marcate 3.14 4.25 1.67
Primite 1.29 1.50 1.00
GG 57% 75% 33%
FG 29% 25% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

4375%
4Glasgow City LFCGlasgow City LFC
Glasgow City LFC

Glasgow City LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 4 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • E
  • V
2.00
Acasă
  • Î
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • V
  • E
  • E
  • V
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 67% 50%
Medie 4.29 5.00 3.75
Marcate 3.14 4.00 2.50
Primite 1.14 1.00 1.25
GG 71% 67% 75%
FG 29% 33% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3267%
5Rangers LFCRangers LFC
Rangers LFC

Rangers LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 1 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Acasă
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 100% 100% 100%
Medie 4.29 6.00 3.00
Marcate 3.71 5.00 2.75
Primite 0.57 1.00 0.25
GG 43% 67% 25%
FG 57% 33% 75%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3267%
6Spartans LFCSpartans LFC
Spartans LFC

Spartans LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 7 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Acasă
  • E
  • V
  • Î
1.33
Deplasare
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.75
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 33% 25%
Medie 3.86 2.33 5.00
Marcate 0.86 1.33 0.50
Primite 3.00 1.00 4.50
GG 29% 67% 0%
FG 14% 0% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3267%
7Heart of Midlothian LFCHeart of Midlothian LFC
Heart of Midlothian LFC

Heart of Midlothian LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 3 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • V
2.29
Acasă
  • V
  • Î
  • E
1.33
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 71% 33% 100%
Medie 4.43 4.33 4.50
Marcate 3.43 2.67 4.00
Primite 1.00 1.67 0.50
GG 29% 33% 25%
FG 57% 33% 75%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3133%
8Celtic FC WomenCeltic FC Women
Celtic FC Women

Celtic FC Women

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 2 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
2.57
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 86% 100% 67%
Medie 3.57 2.50 5.00
Marcate 2.43 2.50 2.33
Primite 1.14 0.00 2.67
GG 43% 0% 100%
FG 57% 100% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

400%
9Aberdeen LFCAberdeen LFC
Aberdeen LFC

Aberdeen LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 9 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 3.29 2.67 3.75
Marcate 0.29 0.00 0.50
Primite 3.00 2.67 3.25
GG 29% 0% 50%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

300%
10Motherwell LFCMotherwell LFC
Motherwell LFC

Motherwell LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 8 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.86
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.75
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 25% 33%
Medie 3.29 2.75 4.00
Marcate 0.57 0.25 1.00
Primite 2.71 2.50 3.00
GG 14% 0% 33%
FG 14% 25% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

400%

Deplasare / GG (SWPL 1)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Deplasare
GG
Deplasare
GG %
1Celtic FC WomenCeltic FC Women
Celtic FC Women

Celtic FC Women

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 2 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
2.57
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 86% 100% 67%
Medie 3.57 2.50 5.00
Marcate 2.43 2.50 2.33
Primite 1.14 0.00 2.67
GG 43% 0% 100%
FG 57% 100% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

33100%
2Glasgow City LFCGlasgow City LFC
Glasgow City LFC

Glasgow City LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 4 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • E
  • V
2.00
Acasă
  • Î
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • V
  • E
  • E
  • V
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 67% 50%
Medie 4.29 5.00 3.75
Marcate 3.14 4.00 2.50
Primite 1.14 1.00 1.25
GG 71% 67% 75%
FG 29% 33% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

4375%
3Partick Thistle LFCPartick Thistle LFC
Partick Thistle LFC

Partick Thistle LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 6 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Acasă
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.75
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
1.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 25% 33%
Medie 3.57 3.75 3.33
Marcate 1.57 1.50 1.67
Primite 2.00 2.25 1.67
GG 71% 75% 67%
FG 14% 0% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3267%
4Montrose FC WomenMontrose FC Women
Montrose FC Women

Montrose FC Women

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 10 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 5.00 5.00 5.00
Marcate 0.86 0.75 1.00
Primite 4.14 4.25 4.00
GG 71% 75% 67%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3267%
5Aberdeen LFCAberdeen LFC
Aberdeen LFC

Aberdeen LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 9 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 3.29 2.67 3.75
Marcate 0.29 0.00 0.50
Primite 3.00 2.67 3.25
GG 29% 0% 50%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

4250%
6Hibernian LFCHibernian LFC
Hibernian LFC

Hibernian LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 5 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.86
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • Î
1.75
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 50% 67%
Medie 4.43 5.75 2.67
Marcate 3.14 4.25 1.67
Primite 1.29 1.50 1.00
GG 57% 75% 33%
FG 29% 25% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3133%
7Motherwell LFCMotherwell LFC
Motherwell LFC

Motherwell LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 8 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.86
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.75
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 25% 33%
Medie 3.29 2.75 4.00
Marcate 0.57 0.25 1.00
Primite 2.71 2.50 3.00
GG 14% 0% 33%
FG 14% 25% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3133%
8Rangers LFCRangers LFC
Rangers LFC

Rangers LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 1 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Acasă
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 100% 100% 100%
Medie 4.29 6.00 3.00
Marcate 3.71 5.00 2.75
Primite 0.57 1.00 0.25
GG 43% 67% 25%
FG 57% 33% 75%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

4125%
9Heart of Midlothian LFCHeart of Midlothian LFC
Heart of Midlothian LFC

Heart of Midlothian LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 3 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • V
2.29
Acasă
  • V
  • Î
  • E
1.33
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 71% 33% 100%
Medie 4.43 4.33 4.50
Marcate 3.43 2.67 4.00
Primite 1.00 1.67 0.50
GG 29% 33% 25%
FG 57% 33% 75%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

4125%
10Spartans LFCSpartans LFC
Spartans LFC

Spartans LFC

SWPL 1 (Div. 1)

Poz Ligă 7 / 10

Scoția

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Acasă
  • E
  • V
  • Î
1.33
Deplasare
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.75
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 33% 25%
Medie 3.86 2.33 5.00
Marcate 0.86 1.33 0.50
Primite 3.00 1.00 4.50
GG 29% 67% 0%
FG 14% 0% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

400%

Cât de frecvent marchează ambele echipe în SWPL 1?

Ambele echipe au marcat în 46% din meciuri în SWPL 1. Acest lucru s-a întâmplat în 16 meciuri dintr-un total de 35 jucate.

Care echipe au cele mai multe GG în SWPL 1?

Glasgow City LFC, Partick Thistle LFC și Montrose FC Women experimentează cel mai frecvent GG în SWPL 1. Glasgow City LFC pare să fi pierdut multe puncte, din moment ce au primit și marcat mult. În 5 din 7 meciuri, ambele echipe au marcat, însemnând 71%. Asemănător, Partick Thistle LFC a avut 71% meciuri GG iar Montrose FC Women a avut 71%. Aceste echipe ar putea fi potrivite pentru a paria că ambele echipe marchează în meci. Este incitant să urmăriți aceste tipuri de meciuri, iar spectatorii par să le îndrăgească pe aceaste 3 echipe: Glasgow City LFC, Partick Thistle LFC, și Montrose FC Women. Pe de altă parte, Motherwell LFC și Spartans LFC au cel mai mic procentaj GG dintre toate echipele din SWPL 1. Motherwell LFC are 14% GG și este cel mai mic procentaj din întreaga competiție.

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!