Goluri Marcate - Scoția Premiership

Competiție
Goluri
- Statistici în această categorie :
- Medie Goluri Totale -
- Goluri Marcate -
- Goluri Primite -
- Fără Gol Primit -
- Ambele Echipe au Marcat -
- Nu Marchează Niciun Gol -
- xG (Goluri Așteptate)
Goluri Marcate - Premiership
| # | Echipa | MJ | Goluri Marcate | Acasă | Deplasare | Avantaj Gazdă | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Celtic FC | 3 | 8 | 2.67 Marcate / meci | 1.50 / meci | 5.00 / meci | -44% |
| 2 | ![]() | Heart of Midlothian FC | 3 | 7 | 2.33 Marcate / meci | 3.00 / meci | 1.00 / meci | +29% |
| 3 | ![]() | Saint Mirren FC | 3 | 6 | 2.00 Marcate / meci | 2.00 / meci | 2.00 / meci | 0% |
| 4 | ![]() | Saint Johnstone FC | 3 | 5 | 1.67 Marcate / meci | 4.00 / meci | 0.50 / meci | +140% |
| 5 | ![]() | Motherwell FC | 3 | 5 | 1.67 Marcate / meci | 0.00 / meci | 2.50 / meci | -100% |
| 6 | ![]() | Hibernian FC | 3 | 5 | 1.67 Marcate / meci | 1.00 / meci | 2.00 / meci | -40% |
| 7 | ![]() | Kilmarnock FC | 3 | 4 | 1.33 Marcate / meci | 0.50 / meci | 3.00 / meci | -62% |
| 8 | ![]() | Dundee FC | 4 | 5 | 1.25 Marcate / meci | 1.50 / meci | 1.00 / meci | +20% |
| 9 | ![]() | Dundee United FC | 4 | 5 | 1.25 Marcate / meci | 0.50 / meci | 2.00 / meci | -60% |
| 10 | ![]() | Rangers FC | 3 | 3 | 1.00 Marcate / meci | 1.00 / meci | 1.00 / meci | 0% |
| 11 | ![]() | Aberdeen FC | 3 | 2 | 0.67 Marcate / meci | 1.00 / meci | 0.00 / meci | +49% |
| 12 | ![]() | Falkirk FC | 3 | 1 | 0.33 Marcate / meci | 0.00 / meci | 0.50 / meci | -100% |
Acasă / Goluri Marcate (Premiership)
| # | Echipa | MJ | Goluri Acasă | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Saint Johnstone FC | 1 | 4 | 4.00 / meci |
| 2 | ![]() | Heart of Midlothian FC | 2 | 6 | 3.00 / meci |
| 3 | ![]() | Saint Mirren FC | 2 | 4 | 2.00 / meci |
| 4 | ![]() | Celtic FC | 2 | 3 | 1.50 / meci |
| 5 | ![]() | Dundee FC | 2 | 3 | 1.50 / meci |
| 6 | ![]() | Hibernian FC | 1 | 1 | 1.00 / meci |
| 7 | ![]() | Rangers FC | 1 | 1 | 1.00 / meci |
| 8 | ![]() | Aberdeen FC | 2 | 2 | 1.00 / meci |
| 9 | ![]() | Kilmarnock FC | 2 | 1 | 0.50 / meci |
| 10 | ![]() | Dundee United FC | 2 | 1 | 0.50 / meci |
| 11 | ![]() | Motherwell FC | 1 | 0 | 0.00 / meci |
| 12 | ![]() | Falkirk FC | 1 | 0 | 0.00 / meci |
Deplasare / Goluri Marcate (Premiership)
| # | Echipa | MJ | Goluri Deplasare | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Celtic FC | 1 | 5 | 5.00 / meci |
| 2 | ![]() | Kilmarnock FC | 1 | 3 | 3.00 / meci |
| 3 | ![]() | Motherwell FC | 2 | 5 | 2.50 / meci |
| 4 | ![]() | Saint Mirren FC | 1 | 2 | 2.00 / meci |
| 5 | ![]() | Hibernian FC | 2 | 4 | 2.00 / meci |
| 6 | ![]() | Dundee United FC | 2 | 4 | 2.00 / meci |
| 7 | ![]() | Heart of Midlothian FC | 1 | 1 | 1.00 / meci |
| 8 | ![]() | Dundee FC | 2 | 2 | 1.00 / meci |
| 9 | ![]() | Rangers FC | 2 | 2 | 1.00 / meci |
| 10 | ![]() | Saint Johnstone FC | 2 | 1 | 0.50 / meci |
| 11 | ![]() | Falkirk FC | 2 | 1 | 0.50 / meci |
| 12 | ![]() | Aberdeen FC | 1 | 0 | 0.00 / meci |
Care echipă marchează cele mai multe goluri în Premiership?
Celtic FC deține, în prezent, cele mai multe goluri marcate în Premiership. Au marcat un surprinzător număr de 8 goluri în acest sezon - asta înseamnă o medie de 2.67 goluri pe meci. În spatele Celtic FC, se află Heart of Midlothian FC care a marcat 7 goluri în acest sezon cu o medie de 2.33 goluri marcate pe meci. A treia cea mai bună marcatoare a fost Saint Mirren FC, cu o medie de 2 goluri marcate pe meci, care adunate sunt 6 goluri în Premiership
Care echipă marchează cele mai puține goluri în Premiership?
Falkirk FC și Aberdeen FC nu se descurcă prea bine în a marca goluri. Au marcat cele mai puține goluri în Premiership. Falkirk FC au avut o medie îngrozitoare de 0.33 goluri marcate pe meci. Adică cea mai mică din Premiership. Aberdeen FC a marcat doar 2 goluri, având o medie de 0.67 goluri pe meci.
Goluri Marcate - Scoția
- Divizie 1
- Divizie 2
- Divizie 3
- Divizie 4
- Divizie 1
- Cupa
- Cupa
- Divizie 1
- Divizie 1
- Divizie 1
- Divizie 1
- Divizie 2
- Divizie 3
- Cupa
- Divizie 5
- Divizie 5











