Medie Goluri Totale - Rusia Second League A

Competiție
Goluri
- Statistici în această categorie :
- Medie Goluri Totale -
- Goluri Marcate -
- Goluri Primite -
- Fără Gol Primit -
- Ambele Echipe au Marcat -
- Nu Marchează Niciun Gol -
- xG (Goluri Așteptate)
Medie Goluri Totale - Second League A
| # | Echipa | MJ | Total Goluri | Medie | Acasă | Deplasare | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Amkar Perm | 12 | 44 | 3.67 / meci | 4.50 | 2.83 |
| 2 | ![]() | FK Dinamo Moskva II | 12 | 44 | 3.67 / meci | 3.00 | 4.33 |
| 3 | ![]() | FK Irtysh Omsk | 14 | 47 | 3.36 / meci | 2.86 | 3.86 |
| 4 | ![]() | FK Tyumen | 12 | 40 | 3.33 / meci | 4.17 | 2.50 |
| 5 | ![]() | FK Zenit St Petersburg II | 12 | 37 | 3.08 / meci | 3.67 | 2.50 |
| 6 | ![]() | FK Dinamo GTS Stavropol | 14 | 42 | 3.00 / meci | 2.57 | 3.43 |
| 7 | ![]() | FK Torpedo Miass | 12 | 36 | 3.00 / meci | 2.50 | 3.50 |
| 8 | ![]() | FK Rodina Moskva II | 16 | 45 | 2.81 / meci | 2.89 | 2.71 |
| 9 | ![]() | FK Sibir Novosibirsk | 16 | 42 | 2.63 / meci | 2.00 | 3.25 |
| 10 | ![]() | FK Spartak Vladikavkaz | 16 | 41 | 2.56 / meci | 2.43 | 2.67 |
| 11 | ![]() | Dinamo Bryansk | 16 | 38 | 2.38 / meci | 2.63 | 2.13 |
| 12 | ![]() | FK Dinamo Kirov | 16 | 38 | 2.38 / meci | 2.63 | 2.13 |
| 13 | ![]() | FK Sokol Saratov | 16 | 36 | 2.25 / meci | 2.50 | 2.00 |
| 14 | ![]() | FK Volgar Astrakhan | 16 | 35 | 2.19 / meci | 2.50 | 1.88 |
| 15 | ![]() | FK Kaluga | 16 | 34 | 2.13 / meci | 1.63 | 2.63 |
| 16 | ![]() | FK Dinamo Vladivostok | 16 | 33 | 2.06 / meci | 2.25 | 1.88 |
| 17 | ![]() | Mashuk KMV | 16 | 30 | 1.88 / meci | 1.75 | 2.00 |
Acasă / Medie Total Goluri (Second League A)
| # | Echipa | MJ | Acasă Total Goluri | Acasă Medie | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Amkar Perm | 6 | 27 | 4.50 / meci |
| 2 | ![]() | FK Tyumen | 6 | 25 | 4.17 / meci |
| 3 | ![]() | FK Zenit St Petersburg II | 6 | 22 | 3.67 / meci |
| 4 | ![]() | FK Dinamo Moskva II | 6 | 18 | 3.00 / meci |
| 5 | ![]() | FK Rodina Moskva II | 9 | 26 | 2.89 / meci |
| 6 | ![]() | FK Irtysh Omsk | 7 | 20 | 2.86 / meci |
| 7 | ![]() | Dinamo Bryansk | 8 | 21 | 2.63 / meci |
| 8 | ![]() | FK Dinamo Kirov | 8 | 21 | 2.63 / meci |
| 9 | ![]() | FK Dinamo GTS Stavropol | 7 | 18 | 2.57 / meci |
| 10 | ![]() | FK Torpedo Miass | 6 | 15 | 2.50 / meci |
| 11 | ![]() | FK Sokol Saratov | 8 | 20 | 2.50 / meci |
| 12 | ![]() | FK Volgar Astrakhan | 8 | 20 | 2.50 / meci |
| 13 | ![]() | FK Spartak Vladikavkaz | 7 | 17 | 2.43 / meci |
| 14 | ![]() | FK Dinamo Vladivostok | 8 | 18 | 2.25 / meci |
| 15 | ![]() | FK Sibir Novosibirsk | 8 | 16 | 2.00 / meci |
| 16 | ![]() | Mashuk KMV | 8 | 14 | 1.75 / meci |
| 17 | ![]() | FK Kaluga | 8 | 13 | 1.63 / meci |
Deplasare / Medie Total Goluri (Second League A)
| # | Echipa | MJ | Deplasare Total Goluri | Deplasare Medie | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Dinamo Moskva II | 6 | 26 | 4.33 / meci |
| 2 | ![]() | FK Irtysh Omsk | 7 | 27 | 3.86 / meci |
| 3 | ![]() | FK Torpedo Miass | 6 | 21 | 3.50 / meci |
| 4 | ![]() | FK Dinamo GTS Stavropol | 7 | 24 | 3.43 / meci |
| 5 | ![]() | FK Sibir Novosibirsk | 8 | 26 | 3.25 / meci |
| 6 | ![]() | FK Amkar Perm | 6 | 17 | 2.83 / meci |
| 7 | ![]() | FK Rodina Moskva II | 7 | 19 | 2.71 / meci |
| 8 | ![]() | FK Spartak Vladikavkaz | 9 | 24 | 2.67 / meci |
| 9 | ![]() | FK Kaluga | 8 | 21 | 2.63 / meci |
| 10 | ![]() | FK Tyumen | 6 | 15 | 2.50 / meci |
| 11 | ![]() | FK Zenit St Petersburg II | 6 | 15 | 2.50 / meci |
| 12 | ![]() | Dinamo Bryansk | 8 | 17 | 2.13 / meci |
| 13 | ![]() | FK Dinamo Kirov | 8 | 17 | 2.13 / meci |
| 14 | ![]() | FK Sokol Saratov | 8 | 16 | 2.00 / meci |
| 15 | ![]() | Mashuk KMV | 8 | 16 | 2.00 / meci |
| 16 | ![]() | FK Volgar Astrakhan | 8 | 15 | 1.88 / meci |
| 17 | ![]() | FK Dinamo Vladivostok | 8 | 15 | 1.88 / meci |
Care echipă a experimentat cele mai multe goluri în Second League A?
Pentru sezonul 2026/27, cel mai mare număr de goluri din ligă experimentate de o echipă a fost pentru FK Dinamo Moskva II cu 44 goluri în 12 meciuri jucate. Această numărătoare include golurile marcate și primite. FK Dinamo Moskva II a păstrat o medie de 3.67 goluri totale pe meci. Când au jucat în deplasare, au avut o medie de 3 goluri marcate și primite - făcând un meci cu o experiență intensă pentru suporterii echipei FK Dinamo Moskva II.
Golurile marcate de FK Amkar Perm și FK Irtysh Omsk de-a lungul sezonului de Second League A au fost, de asemenea, multe. FK Amkar Perm și FK Irtysh Omsk au avut 44, respectiv 44 goluri totale. Ambele echipe au avut în jur de 3.67 goluri marcate și primite în meciuri. În schimb, Mashuk KMV a fost implicată în cele mai puține goluri în Second League A. Un total de 30 goluri au avut loc în meciurile lor din Second League A, asta însemnând 1.88 pe meci.
Medie Goluri Totale - Rusia
- Divizie 1
- Divizie 2
- Divizie 3
- Divizie 1
- Divizie 3
- Divizie 3
- Divizie 3
- Divizie 3
- Divizie 3
















