Joe Gallardo Portrait

Joe Gallardo Statistici

Poziție : Mijlocaș - Mijlocaș Central Ofensiv
Naționalitate : USA
Picior principal : Dreptaci
Numărul tricoului : #7
Vârstă (Data nașterii) : 28 (1998-01-1)
Înălțime : 178cm
Greutate : 70kg

2026

2025

2024

2023

2021/2022

2020/2021

2020

2019

Mai Multe

2017

2026 & Statistici de carieră- Joe Gallardo

6.85
Rating mediu în USL League OneClasament Pase de gol : 49 / 332 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

15

2

2

2

0

0

823'

3

0

0

1

0

0

198'

2

1

1

0

0

0

118'

Total 2026

20

3

3

3
0

0

1139'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

109

21

15

25

1

0

6660'

18

0

0

5

1

0

1009'

15

0

1

6

0

0

979'

14

6

3

5

0

0

1016'

7

1

0

0

0

0

108'

Total 10117

171

28

19

41
2

0

10026'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Joe Gallardo. Joe Gallardo a jucat un total de 171 meciuri, a marcat 28 goluri și a adunat 15 pase decisive. Joe Gallardo a jucat cel mai mare număr de meciuri la USL League One cu 171 apariții în SUA. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în USL League One

0.22Goluri în 90
2 Total goluri
75 Percentil
0.22Pase de gol în 90
2 Total pase decisive
88 Percentil
0.44G+P per 90
Total contribuții la 4 goluri
84 Percentil
0.25xG Per 90'
2.41 Goluri anticipate
73 Percentil
0.23xA Per 90
2.20 Pase decisive anticipate
87 Percentil
0.22Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
58 Percentil

Joe Gallardo Statistici - Detaliat

USL League One Statistici pentru Joe Gallardo

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate15N/A
38
minute82355 minute în joc
34
Meciuri începute9N/A
34
Înlocuiri6N/AN/A
Eliminări3N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate20.22
75
Goluri + Pase decisive40.44
84
Goluri Acasă10.18
67
Goluri În Deplasare10.28
87
Goluri Așteptate (xG)2.410.25
73
xG Fără Penalty-uri (npxG)2.410.25
74
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol412 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Joe Gallardo a marcat 2 goluri în 15 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Din totalul de 2 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 1 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Joe Gallardo pe 90 de minute este de 0.22. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Joe Gallardo sunt de 4 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.44 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.25. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Joe Gallardo la 2.41, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 74 al jucătorilor din USL League One.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate181.90
75
Șuturi la poartă
5/ 18
0.53
69
Șuturi în afara porții
13/ 18
1.37
77
A lovit bara0 ori0.00
72
Rata de conversie a șuturilor11.11%N/A
65
Precizia șutării27.78%N/A
47
Șuturi per gol marcat9.00N/AN/A

Până în prezent, Joe Gallardo a efectuat un total de 18 șuturi în 15 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Din totalul de 18 șuturi, 5 au fost pe poartă, iar celelalte 13 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Joe Gallardo este de 27.78%. Marchează un gol la fiecare 9.00 șuturi efectuate și realizează 1.90 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol20.22
88
Pase decisive anticipate (xA)2.200.23
87
Pase22423.63
22
Pase reușite
166/ 224
17.51
21
Rata de reușită a pasei74.11%N/A
22
Pase-cheie181.90
94
Centrări495.17
96
Centrări reușite
17/ 49
1.79
97
Rata de Finalizare a Centrărilor34.69%N/A
79
Minute pe Asistență412 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Joe Gallardo a asistat la 2 pase decisive în 15 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Analizând aspectul pasei în joc, Joe Gallardo pasează mingea aproximativ de 23.63 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 74.11. De asemenea, face aproximativ 1.90 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Joe Gallardo de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.23 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 87 procent din jucătorii din USL League One.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri111.16
56
Dribleuri Reușite40.42
53
Rata de Succes a Dribleurilor36.36%N/A
39
Deposedat20.21
73
Offside-uri20.21
74

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.22
58
Minute pe Cartonaș Galben412 min / cartonașN/A
58
Cartonașe Peste 0.5213%
48
Foul-uri Comise70.74
22
Foul-uri ale oponenților90.95
39

Până în prezent, Joe Gallardo a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 15 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Ei comit 0.74 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite111.2
64
Minute pe Gol Încasat75 MinuteN/A
64
Niciun gol primit427%
70
Tackle-uri141.48
67
Interceptări70.74
59
Dueluri pe Sol697.28
33
Dueluri pe Sol Câștigate343.59
30
Dueluri Aeriene Câștigate70.74
41
Driblat00.00
99
Degajări80.84
33
Șuturi blocate00.00
24
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri0%
Penalty-uri Executate01
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate01

Până în prezent, Joe Gallardo a executat 1 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Joe Gallardo a marcat 0 penalty-uri, în timp ce a ratat 1. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Joe Gallardo este 0%.

USL Cup Statistici pentru Joe Gallardo

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
0
minute19866 minute în joc
0
Meciuri începute2N/A
3
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
71
Goluri + Pase decisive00
54
Goluri Acasă00
79
Goluri În Deplasare00
84
Goluri Așteptate (xG)0.360.14
70
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.360.14
70
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate51.98
88
Șuturi la poartă
1/ 5
0.40
76
Șuturi în afara porții
4/ 5
1.59
89
A lovit bara0 ori0.00
95
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
75
Precizia șutării20.00%N/A
65
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
75
Pase decisive anticipate (xA)0.150.06
25
Pase6124.19
24
Pase reușite
46/ 61
18.24
23
Rata de reușită a pasei75.41%N/A
21
Pase-cheie20.79
73
Centrări62.38
84
Centrări reușite
0/ 6
0.00
51
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
53
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri83.17
99
Dribleuri Reușite20.79
89
Rata de Succes a Dribleurilor25.00%N/A
52
Deposedat10.40
39
Offside-uri00.00
73

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.45
86
Minute pe Cartonaș Galben198 min / cartonașN/A
70
Cartonașe Peste 0.5133%
89
Foul-uri Comise31.19
64
Foul-uri ale oponenților20.79
47

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite52.27
3
Minute pe Gol Încasat40 MinuteN/A
6
Niciun gol primit00%
22
Tackle-uri00.00
10
Interceptări10.40
35
Dueluri pe Sol239.12
83
Dueluri pe Sol Câștigate51.98
17
Dueluri Aeriene Câștigate10.40
30
Driblat00.00
99
Degajări10.40
16
Șuturi blocate00.00
49
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri0%
Penalty-uri Executate01
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate01

Cupa US Open Statistici pentru Joe Gallardo

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
4
minute11859 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
4
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.76
94
Goluri + Pase decisive21.53
99
Goluri Acasă00
85
Goluri În Deplasare10.76
92
Goluri Așteptate (xG)0.710.54
91
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.010.01
24
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol118 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.76
47
Șuturi la poartă
1/ 1
0.76
75
Șuturi în afara porții
0/ 1
0.00
32
A lovit bara0 ori0.00
93
Rata de conversie a șuturilor100.00%N/A
99
Precizia șutării100.00%N/A
99
Șuturi per gol marcat1.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.76
97
Pase decisive anticipate (xA)0.650.50
96
Pase2418.31
5
Pase reușite
15/ 24
11.44
4
Rata de reușită a pasei62.50%N/A
6
Pase-cheie10.76
56
Centrări43.05
86
Centrări reușite
2/ 4
1.53
94
Rata de Finalizare a Centrărilor50.00%N/A
93
Minute pe Asistență118 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.76
54
Dribleuri Reușite00.00
47
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
47
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
76

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
63
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
63
Cartonașe Peste 0.500%
64
Foul-uri Comise32.29
95
Foul-uri ale oponenților10.76
40

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite21.53
25
Minute pe Gol Încasat59 MinuteN/A
35
Niciun gol primit00%
16
Tackle-uri32.29
85
Interceptări00.00
28
Dueluri pe Sol107.63
52
Dueluri pe Sol Câștigate43.05
35
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
19
Driblat10.76
17
Degajări10.76
33
Șuturi blocate00.00
60
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri0%
Penalty-uri Executate01
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate01

Analiza Statistică pentru Joe Gallardo

Joe Gallardo este un Mijlocaș care a jucat în 15 meciuri acest sezon de USL League One, având un total de 823 minute. Joe Gallardo are în medie 0.22 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Joe Gallardo a marcat un total de 2 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 6 în echipa Spokane Velocity FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 412 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 412 minute

Primește un cartonaș la fiecare 412 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 1 penalty-uri
Ratate 1 / 1 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 0%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

86 / 332 Jucători

Clasament Pase de gol

49 / 332 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

20

4

0

1

0

0

824'

4

1

0

2

0

0

286'

3

0

0

1

0

0

189'

Total 2025

27

5

0

4
0

0

1299'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.44 Goluri

0  Pase de gol

0.11  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

20

4

6

9

0

0

1482'

4

3

0

2

0

0

339'

9

0

1

4

0

0

592'

Total 2024

33

7

7

15
0

0

2413'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.24 Goluri

0.36  Pase de gol

0.55  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

29

5

4

7

1

0

1347'

6

0

0

3

1

0

227'

2

1

0

1

0

0

137'

Total 2023

37

6

4

11
2

0

1711'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.33 Goluri

0.27  Pase de gol

0.53  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

12

0

0

2

0

0

782'

Total 2021/2022

12

0

0

2
0

0

782'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.23  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

7

1

0

0

0

0

108'

Total 2020/2021

7

1

0

0
0

0

108'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.83 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2020

1

0

0

0
0

0

3'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

25

6

3

6

0

0

2184'

2

0

2

0

0

0

136'

Total 2019

27

6

5

6
0

0

2320'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.25 Goluri

0.12  Pase de gol

0.25  Cartonașe

Sezon 2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2017

7

0

0

0
0

0

251'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!