Jack McGlynn Portrait

Jack McGlynn Statistici

Poziție : Mijlocaș - Mijlocaș Central
Naționalitate : SUA
Birthplace : USA - USA
Numărul tricoului : #8
Vârstă (Data nașterii) : 22 (2003-07-7)
Înălțime : 183cm
Greutate : 73kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2026 & Statistici de carieră- Jack McGlynn

7.46
Rating mediu în MLSClasament Pase de gol : 62 / 480 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

9

2

2

2

0

0

660'

1

0

0

0

0

0

46'

Total 2026

10

2

2

2
0

0

706'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

143

15

19

11

0

0

9070'

15

1

3

1

0

0

852'

14

5

3

1

0

2

1123'

5

1

0

1

0

0

294'

5

1

0

0

0

1

339'

4

0

1

1

0

0

177'

Total 12141

217

25

29

18
0

3

13628'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Jack McGlynn. Jack McGlynn a jucat un total de 217 meciuri, a marcat 25 goluri și a adunat 19 pase decisive. Jack McGlynn a jucat cel mai mare număr de meciuri la MLS cu 217 apariții în SUA. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în MLS

0.27Goluri în 90
2 Total goluri
80 Percentil
0.27Pase de gol în 90
2 Total pase decisive
89 Percentil
0.55G+P per 90
Total contribuții la 4 goluri
85 Percentil
0.29xG Per 90'
2.15 Goluri anticipate
78 Percentil
0.37xA Per 90
2.73 Pase decisive anticipate
95 Percentil
0.27Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
72 Percentil

Jack McGlynn Statistici - Detaliat

MLS Statistici pentru Jack McGlynn

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate9N/A
22
minute66073 minute în joc
31
Meciuri începute8N/A
40
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări5N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate20.27
80
Goluri + Pase decisive40.55
85
Goluri Acasă00
61
Goluri În Deplasare20.73
97
Goluri Așteptate (xG)2.150.29
78
xG Fără Penalty-uri (npxG)2.150.29
79
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri1N/AN/A
Minute per Gol330 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Jack McGlynn a marcat 2 goluri în 9 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Din totalul de 2 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 2 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Jack McGlynn pe 90 de minute este de 0.27. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Jack McGlynn sunt de 4 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.55 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.29. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Jack McGlynn la 2.15, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 79 al jucătorilor din MLS.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate101.36
68
Șuturi la poartă
6/ 10
0.82
79
Șuturi în afara porții
4/ 10
0.55
52
A lovit bara2 ori0.27
99
Rata de conversie a șuturilor20.00%N/A
82
Precizia șutării60.00%N/A
91
Șuturi per gol marcat5.00N/AN/A

Până în prezent, Jack McGlynn a efectuat un total de 10 șuturi în 9 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Din totalul de 10 șuturi, 6 au fost pe poartă, iar celelalte 4 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Jack McGlynn este de 60.00%. Marchează un gol la fiecare 5.00 șuturi efectuate și realizează 1.36 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol20.27
89
Pase decisive anticipate (xA)2.730.37
95
Pase47364.50
90
Pase reușite
405/ 473
55.23
88
Rata de reușită a pasei85.62%N/A
60
Pase-cheie212.86
97
Centrări405.45
96
Centrări reușite
11/ 40
1.50
95
Rata de Finalizare a Centrărilor27.50%N/A
66
Minute pe Asistență330 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Jack McGlynn a asistat la 2 pase decisive în 9 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Analizând aspectul pasei în joc, Jack McGlynn pasează mingea aproximativ de 64.50 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 85.62. De asemenea, face aproximativ 2.86 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Jack McGlynn de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.37 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 95 procent din jucătorii din MLS.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri20.27
20
Dribleuri Reușite10.14
23
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
68
Deposedat30.41
63
Offside-uri10.14
66

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.27
72
Minute pe Cartonaș Galben330 min / cartonașN/A
50
Cartonașe Peste 0.5222%
78
Foul-uri Comise30.41
15
Foul-uri ale oponenților60.82
44

Până în prezent, Jack McGlynn a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 9 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Ei comit 0.41 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite101.36
59
Minute pe Gol Încasat66 MinuteN/A
59
Niciun gol primit222%
57
Tackle-uri101.36
48
Interceptări60.82
52
Dueluri pe Sol263.55
8
Dueluri pe Sol Câștigate162.18
11
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
4
Driblat10.14
88
Degajări81.09
41
Șuturi blocate00.00
31
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate03
Penalty-uri Marcate03
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Jack McGlynn a executat 3 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Jack McGlynn a marcat 3 penalty-uri, în timp ce a ratat 0. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Jack McGlynn este 100%.

Cupa US Open Statistici pentru Jack McGlynn

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute4646 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
3
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
68
Goluri + Pase decisive00
53
Goluri Acasă00
85
Goluri În Deplasare00
82
Goluri Așteptate (xG)0.150.29
75
xG Fără Penalty-uri (npxG)-0.55N/A
0
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate11.96
80
Șuturi la poartă
1/ 1
1.96
97
Șuturi în afara porții
0/ 1
0.00
31
A lovit bara1 ori1.96
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
71
Precizia șutării100.00%N/A
99
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
78
Pase decisive anticipate (xA)0.110.22
79
Pase52101.74
99
Pase reușite
47/ 52
91.96
99
Rata de reușită a pasei90.38%N/A
90
Pase-cheie00.00
29
Centrări23.91
91
Centrări reușite
1/ 2
1.96
97
Rata de Finalizare a Centrărilor50.00%N/A
92
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
34
Dribleuri Reușite00.00
46
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
46
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
76

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
60
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
60
Cartonașe Peste 0.500%
62
Foul-uri Comise00.00
16
Foul-uri ale oponenților00.00
16

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
15
Niciun gol primit00%
14
Tackle-uri00.00
14
Interceptări00.00
27
Dueluri pe Sol11.96
10
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
4
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
17
Driblat00.00
99
Degajări00.00
14
Șuturi blocate00.00
61
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate03
Penalty-uri Marcate03
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Jack McGlynn

Jack McGlynn este un Mijlocaș care a jucat în 9 meciuri acest sezon de MLS, având un total de 660 minute. Jack McGlynn are în medie 0.27 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Jack McGlynn a marcat un total de 2 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 3 în echipa Houston Dynamo pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 330 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 330 minute

Primește un cartonaș la fiecare 330 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 3 / 3 penalty-uri
Ratate 0 / 3 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 100%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

100 / 480 Jucători

Clasament Pase de gol

62 / 480 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

26

6

6

2

0

0

2316'

2

1

0

0

0

0

71'

3

0

0

1

0

0

168'

Total 2025

43

9

8

4
0

0

2996'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.23 Goluri

0.23  Pase de gol

0.08  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

30

4

5

3

0

0

2312'

5

0

2

0

0

0

274'

4

0

1

1

0

0

177'

Total 2024

44

4

9

4
0

0

3152'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.16 Goluri

0.19  Pase de gol

0.12  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

30

2

2

1

0

0

1864'

7

1

1

0

0

0

410'

1

0

0

0

0

0

87'

Total 2023

49

3

4

3
0

0

3214'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.1 Goluri

0.1  Pase de gol

0.05  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

26

1

3

3

0

0

1222'

5

1

0

0

0

1

339'

1

0

0

1

0

0

90'

Total 2022

39

4

3

5
0

1

1983'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

0.22  Pase de gol

0.22  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

22

0

1

0

0

0

696'

Total 2021

24

0

1

0
0

0

718'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.13  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

14

5

3

1

0

2

1123'

Total 2020

14

5

3

1
0

2

1123'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.4 Goluri

0.24  Pase de gol

0.08  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!