Endri Mustali Statistici

Poziție : Atacant - Atacant Central
Naționalitate : USA
Birthplace : USA - USA
Numărul tricoului : #21
Vârstă (Data nașterii) : 19 (2007-06-7)
Înălțime : 193cm
Greutate : 68kg

2026

2025

2024

2026 & Statistici de carieră- Endri Mustali

6.88
Rating mediu în First DivisionClasament Goluri : 5 / 211 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

12

6

0

1

0

0

883'

2

0

0

0

0

0

94'

Total 2026

14

6

0

1
0

0

977'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

14

0

2

0

0

0

158'

12

6

0

1

0

0

883'

3

0

0

0

0

0

49'

2

0

0

0

0

0

94'

2

0

0

0

0

0

37'

Total 4049

33

6

2

1
0

0

1221'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Endri Mustali. Endri Mustali a jucat un total de 33 meciuri, a marcat 6 goluri și a adunat 2 pase decisive. Endri Mustali a jucat cel mai mare număr de meciuri la USL Championship cu 33 apariții în SUA. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în First Division

0.61Goluri în 90
6 Total goluri
98 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
79 Percentil
0.61G+P per 90
Total contribuții la 6 goluri
98 Percentil
0.63xG Per 90'
6.61 Goluri anticipate
99 Percentil
0.12xA Per 90
1.25 Pase decisive anticipate
86 Percentil
0.10Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
28 Percentil

Endri Mustali Statistici - Detaliat

First Division Statistici pentru Endri Mustali

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate12N/A
21
minute88374 minute în joc
27
Meciuri începute10N/A
32
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate60.61
98
Goluri + Pase decisive60.61
98
Goluri Acasă30.64
97
Goluri În Deplasare30.59
97
Goluri Așteptate (xG)6.610.63
99
xG Fără Penalty-uri (npxG)6.610.63
99
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri2N/AN/A
Minute per Gol147 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Endri Mustali a marcat 6 goluri în 12 meciuri în sezonul 2026 al competiției First Division. Din totalul de 6 goluri, 3 au fost marcate acasă, în timp ce 3 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Endri Mustali pe 90 de minute este de 0.61. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Endri Mustali sunt de 6 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.61 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.63. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Endri Mustali la 6.61, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 99 al jucătorilor din First Division.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate423.99
99
Șuturi la poartă
12/ 42
1.14
99
Șuturi în afara porții
30/ 42
2.85
99
A lovit bara0 ori0.00
86
Rata de conversie a șuturilor14.29%N/A
55
Precizia șutării28.57%N/A
52
Șuturi per gol marcat7.00N/AN/A

Până în prezent, Endri Mustali a efectuat un total de 42 șuturi în 12 meciuri în sezonul 2026 al competiției First Division. Din totalul de 42 șuturi, 12 au fost pe poartă, iar celelalte 30 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Endri Mustali este de 28.57%. Marchează un gol la fiecare 7.00 șuturi efectuate și realizează 3.99 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
79
Pase decisive anticipate (xA)1.250.12
86
Pase19018.06
64
Pase reușite
151/ 190
14.35
65
Rata de reușită a pasei79.47%N/A
66
Pase-cheie100.95
95
Centrări60.57
66
Centrări reușite
3/ 6
0.29
78
Rata de Finalizare a Centrărilor50.00%N/A
94
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Endri Mustali nu a asistat la niciun gol în acest sezon First Division.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri262.47
96
Dribleuri Reușite191.81
97
Rata de Succes a Dribleurilor73.08%N/A
62
Deposedat121.14
7
Offside-uri30.29
96

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.1
28
Minute pe Cartonaș Galben883 min / cartonașN/A
84
Cartonașe Peste 0.518%
34
Foul-uri Comise151.43
98
Foul-uri ale oponenților111.05
90

Până în prezent, Endri Mustali a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 12 meciuri în sezonul 2026 al competiției First Division. Ei comit 1.43 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite161.63
15
Minute pe Gol Încasat55 MinuteN/A
15
Niciun gol primit433%
81
Tackle-uri00.00
61
Interceptări50.48
46
Dueluri pe Sol19418.44
99
Dueluri pe Sol Câștigate847.98
96
Dueluri Aeriene Câștigate312.95
99
Driblat00.00
99
Degajări50.48
39
Șuturi blocate20.19
74
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Endri Mustali nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

FAI Cup Statistici pentru Endri Mustali

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
2
minute9447 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
5
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
66
Goluri + Pase decisive00
64
Goluri Acasă00
71
Goluri În Deplasare00
88
Goluri Așteptate (xG)0.310.19
68
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.310.19
68
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate42.48
90
Șuturi la poartă
1/ 4
0.62
80
Șuturi în afara porții
3/ 4
1.86
95
A lovit bara0 ori0.00
91
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
70
Precizia șutării25.00%N/A
59
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
91
Pase decisive anticipate (xA)0.130.08
46
Pase2616.14
7
Pase reușite
19/ 26
11.79
9
Rata de reușită a pasei73.08%N/A
27
Pase-cheie21.24
78
Centrări00.00
23
Centrări reușite
0/ 0
0.00
42
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
42
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri21.24
59
Dribleuri Reușite21.24
77
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat31.86
1
Offside-uri00.00
73

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
66
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
66
Cartonașe Peste 0.500%
67
Foul-uri Comise21.24
72
Foul-uri ale oponenților10.62
46

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
4
Niciun gol primit150%
61
Tackle-uri10.62
83
Interceptări00.00
11
Dueluri pe Sol3018.62
78
Dueluri pe Sol Câștigate95.59
28
Dueluri Aeriene Câștigate21.24
35
Driblat00.00
99
Degajări10.62
27
Șuturi blocate00.00
46
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Endri Mustali

Endri Mustali este un Atacant care a jucat în 12 meciuri acest sezon de First Division, având un total de 883 minute. Endri Mustali marchează în medie 0.61 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 5 din 211 jucători în echipa First Division care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 6 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 4 în echipa First Division pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 147 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

5 / 211 Jucători

Clasament Pase de gol

192 / 211 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

0

0

0

0

0

37'

3

0

0

0

0

0

49'

Total 2025

14

0

2

0
0

0

206'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.5  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2024

5

0

0

0
0

0

38'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!