Aslan Atay Statistici

Poziție : Midfielder
Naționalitate : Turcia
Birthplace : İstanbul - Turkey
Numărul tricoului : #4
Vârstă (Data nașterii) : 21 (2005-02-11)

2025/2026

2023/2024

2025/2026 & Statistici de carieră- Aslan Atay

2.35
Rating mediu în 1. LigClasament Pase de gol : -1 / 493 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

5

0

0

0

0

0

182'

Total 2025/2026

5

0

0

0
0

0

182'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

14

0

0

3

0

0

1240'

5

0

0

0

0

0

182'

Total 2023/2024

19

0

0

3
0

0

1422'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Aslan Atay. Aslan Atay a jucat un total de 19 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. Aslan Atay a jucat cel mai mare număr de meciuri la U19 Elit A cu 19 apariții în Turcia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în 1. Lig

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
36 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
38 Percentil
0.00G+P per 90
Total contribuții la 0 goluri
23 Percentil
0.07xG Per 90'
0.15 Goluri anticipate
44 Percentil
0.05xA Per 90
0.11 Pase decisive anticipate
12 Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
8 Percentil

Aslan Atay Statistici - Detaliat

1. Lig Statistici pentru Aslan Atay

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
1
minute18236 minute în joc
0
Meciuri începute2N/A
1
Înlocuiri3N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
36
Goluri + Pase decisive00
23
Goluri Acasă00
48
Goluri În Deplasare00
56
Goluri Așteptate (xG)0.150.07
44
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.150.07
44
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Aslan Atay nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției 1. Lig. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.49
34
Șuturi la poartă
1/ 1
0.49
67
Șuturi în afara porții
0/ 1
0.00
11
A lovit bara0 ori0.00
71
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
38
Precizia șutării100.00%N/A
99
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Aslan Atay a efectuat un total de 1 șuturi în 5 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 1. Lig. Din totalul de 1 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 0 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Aslan Atay este de 100.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.49 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
38
Pase decisive anticipate (xA)0.110.05
12
Pase6029.67
38
Pase reușite
50/ 60
24.73
46
Rata de reușită a pasei83.33%N/A
70
Pase-cheie00.00
7
Centrări00.00
13
Centrări reușite
0/ 0
0.00
27
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
27
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Aslan Atay nu a asistat la niciun gol în acest sezon 1. Lig.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri31.48
62
Dribleuri Reușite20.99
80
Rata de Succes a Dribleurilor66.67%N/A
85
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
33

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
8
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
8
Cartonașe Peste 0.500%
8
Foul-uri Comise10.49
11
Foul-uri ale oponenților31.48
77

Până în prezent, Aslan Atay nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției 1. Lig.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite136.43
0
Minute pe Gol Încasat14 MinuteN/A
0
Niciun gol primit00%
10
Tackle-uri20.99
32
Interceptări20.99
62
Dueluri pe Sol136.43
26
Dueluri pe Sol Câștigate83.96
45
Dueluri Aeriene Câștigate10.49
26
Driblat31.48
3
Degajări62.97
77
Șuturi blocate00.00
24
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Aslan Atay nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Aslan Atay

Aslan Atay este un Mijlocaș care a jucat în 5 meciuri acest sezon de 1. Lig, având un total de 182 minute. Aslan Atay are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Aslan Atay a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 11 în echipa Adana Demirspor pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 493 Jucători

Clasament Pase de gol

N/A / 493 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

14

0

0

3

0

0

1240'

Total 2023/2024

14

0

0

3
0

0

1240'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.22  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!