Mohanad Jeahze Portrait

Mohanad Jeahze Statistici

Echipa Naționlă : Iraq National Team
Poziție : Fundaș - Fundaș Stânga
Naționalitate : Sweden
Picior principal : Stângaci
Vârstă (Data nașterii) : 29 (1997-04-10)
Înălțime : 179cm
Greutate : 55kg

2026/2027

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Mai Multe

2018

2017

2026/2027 & Statistici de carieră- Mohanad Jeahze

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2026/2027

11

0

14

2

1
0

865'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

83

4

97

24

21

1

6894'

39

3

31

10

7

0

3017'

26

0

36

5

4

0

1904'

11

1

7

5

0

0

887'

7

0

7

1

1

0

366'

Total 8081

195

9

210

50

38
1

15251'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Mohanad Jeahze. Mohanad Jeahze a jucat un total de 195 meciuri, a marcat 9 goluri și a adunat 18 pase decisive. Mohanad Jeahze a jucat cel mai mare număr de meciuri la Allsvenskan cu 195 apariții în Suedia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Iraq Premier League

1.00Încasate / 90'
7 Goluri în 7 Meciuri
14%Niciun gol primit
1 Clean sheets în 7 Meciuri
0.14Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
-1 Percentil

Mohanad Jeahze Statistici - Detaliat

Iraq Premier League Statistici pentru Mohanad Jeahze

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate7N/A
minute63090 minute în joc

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite71
Minute pe Gol Încasat90 MinuteN/A
Niciun gol primit114%

Ca fundaș, Mohanad Jeahze a încasat 7 goluri și a menținut 1 clean sheets în 7 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Iraq Premier League. Acest lucru înseamnă că atunci când Mohanad Jeahze este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 90 minute.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene1N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe10.14
Minute pe Cartonaș Galben630 min / cartonașN/A

Până în prezent, Mohanad Jeahze a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 7 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Iraq Premier League.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate00
Goluri + Pase decisive10.14
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare00
Minute per Gol0 Minute per GolN/A

Până în prezent, Mohanad Jeahze nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Iraq Premier League. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol10.14
Minute pe Asistență630 Minute pe AsistențăN/A

630 Minute pe Asistență

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate01
Penalty-uri Marcate01
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Mohanad Jeahze a executat 1 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Mohanad Jeahze a marcat 1 penalty-uri, în timp ce a ratat 0. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Mohanad Jeahze este 100%.

AFC Champions League Statistici pentru Mohanad Jeahze

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate4N/A
93
minute23559 minute în joc
29
Meciuri începute2N/A
16
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite72.68
10
Minute pe Gol Încasat34 MinuteN/A
14
Niciun gol primit125%
64
Tackle-uri51.91
81
Interceptări41.53
84
Dueluri pe Sol124.60
21
Dueluri pe Sol Câștigate72.68
35
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
20
Driblat00.00
99
Degajări41.53
59
Șuturi blocate00.00
55
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Mohanad Jeahze a încasat 7 goluri și a menținut 1 clean sheets în 4 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Iraq Premier League. Acest lucru înseamnă că atunci când Mohanad Jeahze este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 34 minute. În plus, a efectuat 1.91 tackle-uri și 1.53 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Mohanad Jeahze face aproximativ 1.53 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
66
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
66
Cartonașe Peste 0.500%
67
Foul-uri Comise31.15
66
Foul-uri ale oponenților20.77
56

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
74
Goluri + Pase decisive00
60
Goluri Acasă00
84
Goluri În Deplasare00
86
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
22
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
22
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
22
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
50
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
26
A lovit bara0 ori0.00
90
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
74
Precizia șutării0.00%N/A
51
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
76
Pase decisive anticipate (xA)0.190.07
29
Pase7127.19
21
Pase reușite
62/ 71
23.74
29
Rata de reușită a pasei87.32%N/A
72
Pase-cheie10.38
42
Centrări51.91
73
Centrări reușite
0/ 5
0.00
58
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
59
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
21
Dribleuri Reușite00.00
34
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
34
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
73

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate01
Penalty-uri Marcate01
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Mohanad Jeahze

Mohanad Jeahze este un Fundaș care a jucat în 7 meciuri acest sezon de Iraq Premier League, având un total de 630 minute. Mohanad Jeahze primește în medie 1 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 14%. Asta înseamnă că Mohanad Jeahze a avut 1 meciuri dintr-un total de 7 în care nu a primit gol.

Mohanad Jeahze a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 14 în echipa Al Quwa Al Jawiya pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 630 minute

Primește un cartonaș la fiecare 630 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 1 / 1 penalty-uri
Ratate 0 / 1 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 100%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

221 / 282 Jucători

Clasament Goluri Primite

69 / 121 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

19

0

24

4

2

0

1336'

Total 2025

24

0

29

4

4
0

1660'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.62
 Primite

0.13  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

7

0

12

1

2

0

568'

1

0

0

0

0

0

0'

Total 2024

10

0

14

2

2
0

748'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.9
 Primite

0.32  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

6

0

7

1

1

0

366'

Total 2023

6

0

7

1

1
0

366'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.72
 Primite

0.25  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

26

3

18

12

7

0

2176'

5

0

3

2

0

0

347'

Total 2022

40

4

30

15

8
0

3167'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.12 Goluri

0.74
 Primite

0.29  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

1

33

7

5

0

2314'

4

0

3

2

0

0

360'

Total 2021

33

1

38

10

6
0

2844'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

1.28
 Primite

0.19  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

20

0

28

3

6

1

1698'

2

1

1

1

0

0

180'

Total 2020

22

1

29

4

6
1

1878'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.48
 Primite

0.32  Cartonașe

Sezon 2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

3

25

8

6

0

2423'

Total 2019

27

3

25

8

6
0

2423'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.11 Goluri

0.93
 Primite

0.22  Cartonașe

Sezon 2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

10

0

18

2

3

0

706'

Total 2018

10

0

18

2

3
0

706'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.29
 Primite

0.38  Cartonașe

Sezon 2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

12

0

6

2

1

0

594'

Total 2017

12

0

6

2

1
0

594'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.91
 Primite

0.15  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!