Lukas Eek Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Dreapta
Naționalitate : Sweden
Birthplace : Sweden - Sweden
Numărul tricoului : #2
Vârstă (Data nașterii) : 28 (1998-03-9)
Înălțime : 183cm
Greutate : 75kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Mai Multe

2018

2026 & Statistici de carieră- Lukas Eek

6.44
Rating mediu în Ettan SouthClasament Goluri Primite : 4 / 117 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

24

0

15

10

4

0

1984'

Total 2026

24

0

15

10

4
0

1984'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

91

2

129

22

16

2

7760'

53

0

36

25

8

0

4278'

29

3

43

9

5

0

2461'

6

0

3

3

2

0

330'

2

0

3

0

0

0

134'

Total 8082

181

5

214

59

31
2

14963'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Lukas Eek. Lukas Eek a jucat un total de 181 meciuri, a marcat 5 goluri și a adunat 0 pase decisive. Lukas Eek a jucat cel mai mare număr de meciuri la Division 1 cu 181 apariții în Suedia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Ettan South

0.68Încasate / 90'
15 Goluri în 24 Meciuri
99th Percentil
42%Niciun gol primit
10 Clean sheets în 24 Meciuri
98th Percentil
0.18Cartonașe în 90
4 Total cartonașe
73rd Percentil

Lukas Eek Statistici - Detaliat

Ettan South Statistici pentru Lukas Eek

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate24N/A
71
minute198483 minute în joc
76
Meciuri începute22N/A
75
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite150.68
99
Minute pe Gol Încasat132 MinuteN/A
99
Niciun gol primit1042%
98
Tackle-uri10.05
38
Interceptări140.66
44
Dueluri pe Sol1336.30
27
Dueluri pe Sol Câștigate552.60
21
Dueluri Aeriene Câștigate80.38
31
Driblat00.00
99
Degajări241.14
71
Șuturi blocate70.33
80
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Lukas Eek a încasat 15 goluri și a menținut 10 clean sheets în 24 meciuri în sezonul 2026 al competiției Ettan South. Acest lucru înseamnă că atunci când Lukas Eek este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 132 minute. În plus, a efectuat 0.05 tackle-uri și 0.66 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Lukas Eek face aproximativ 1.14 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene4N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe40.18
73
Minute pe Cartonaș Galben496 min / cartonașN/A
50
Cartonașe Peste 0.5417%
80
Foul-uri Comise120.57
42
Foul-uri ale oponenților60.28
22

Până în prezent, Lukas Eek a primit 4 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 24 meciuri în sezonul 2026 al competiției Ettan South. Ei comit 0.57 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
38
Goluri + Pase decisive10.05
31
Goluri Acasă00
50
Goluri În Deplasare00
53
Goluri Așteptate (xG)0.050.00
15
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.050.00
15
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Lukas Eek nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției Ettan South. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.05
15
Șuturi la poartă
0/ 1
0.00
26
Șuturi în afara porții
1/ 1
0.05
20
A lovit bara0 ori0.00
81
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
40
Precizia șutării0.00%N/A
26
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Lukas Eek a efectuat un total de 1 șuturi în 24 meciuri în sezonul 2026 al competiției Ettan South. Din totalul de 1 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Lukas Eek este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.05 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.05
60
Pase decisive anticipate (xA)1.630.08
50
Pase58027.46
72
Pase reușite
482/ 580
22.82
74
Rata de reușită a pasei83.10%N/A
70
Pase-cheie10.05
18
Centrări80.38
39
Centrări reușite
1/ 8
0.05
30
Rata de Finalizare a Centrărilor12.50%N/A
28
Minute pe Asistență1984 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Lukas Eek a asistat la 1 pase decisive în 24 meciuri în sezonul 2026 al competiției Ettan South. Analizând aspectul pasei în joc, Lukas Eek pasează mingea aproximativ de 27.46 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 83.10. De asemenea, face aproximativ 0.05 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Lukas Eek de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.08 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 50 procent din jucătorii din Ettan South.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri70.33
35
Dribleuri Reușite40.19
36
Rata de Succes a Dribleurilor57.14%N/A
54
Deposedat30.14
68
Offside-uri00.00
58

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Lukas Eek nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Lukas Eek

Lukas Eek este un Fundaș care a jucat în 24 meciuri acest sezon de Ettan South, având un total de 1984 minute. Lukas Eek primește în medie 0.68 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 42%. Asta înseamnă că Lukas Eek a avut 10 meciuri dintr-un total de 24 în care nu a primit gol.

Lukas Eek a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 21 în echipa Jonkopings Sodra IF pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 1984 minute

Primește un cartonaș la fiecare 496 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

244 / 298 Jucători

Clasament Goluri Primite

4 / 117 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

26

0

16

15

4

0

2045'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2025

27

0

17

15

4
0

2135'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.7
 Primite

0.18  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

5

0

0

0

249'

Total 2024

3

0

5

0

0
0

249'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.81
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

29

3

43

9

5

0

2461'

Total 2023

29

3

43

9

5
0

2461'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.11 Goluri

1.57
 Primite

0.18  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

26

1

39

4

3

0

2250'

1

0

2

0

0

0

44'

Total 2022

27

1

41

4

3
0

2294'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

1.56
 Primite

0.12  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

0

28

6

6

1

1293'

Total 2021

16

0

28

6

6
1

1293'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.95
 Primite

0.42  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

21

1

27

5

3

1

1709'

Total 2020

21

1

27

5

3
1

1709'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

1.42
 Primite

0.16  Cartonașe

Sezon 2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

28

0

35

7

4

0

2508'

Total 2019

28

0

35

7

4
0

2508'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.26
 Primite

0.14  Cartonașe

Sezon 2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

6

0

3

3

2

0

330'

Total 2018

6

0

3

3

2
0

330'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.82
 Primite

0.55  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!