Cameron Streete Statistici
2026
2025
2024
2023
2022
2020/2021
2020
2019
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Cameron Streete. Cameron Streete a jucat un total de 134 meciuri, a marcat 32 goluri și a adunat 0 pase decisive. Cameron Streete a jucat cel mai mare număr de meciuri la Division 1 cu 134 apariții în Suedia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Prima Divizie
Prima Divizie Statistici pentru Cameron Streete
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 20 | N/A | 99 |
| minute | 1318 | 66 minute în joc | 54 |
| Meciuri începute | 15 | N/A | 56 |
| Înlocuiri | 5 | N/A | N/A |
| Eliminări | 2 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 8 | 0.55 | 93 |
| Goluri + Pase decisive | 9 | 0.61 | 80 |
| Goluri Acasă | 2 | 0.29 | 76 |
| Goluri În Deplasare | 6 | 0.77 | 96 |
| Goluri Așteptate (xG) | 6.18 | 0.43 | 91 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 6.18 | 0.43 | 91 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 2 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 165 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Cameron Streete a marcat 8 goluri în 20 meciuri în sezonul 2026 al competiției Prima Divizie. Din totalul de 8 goluri, 2 au fost marcate acasă, în timp ce 6 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Cameron Streete pe 90 de minute este de 0.55. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Cameron Streete sunt de 9 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.61 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.43. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Cameron Streete la 6.18, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 91 al jucătorilor din Prima Divizie.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 15 | 1.04 | 77 |
| Șuturi la poartă | 12/ 15 | 0.83 | 93 |
| Șuturi în afara porții | 3/ 15 | 0.21 | 39 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 82 |
| Rata de conversie a șuturilor | 53.33% | N/A | 92 |
| Precizia șutării | 80.00% | N/A | 98 |
| Șuturi per gol marcat | 1.88 | N/A | N/A |
Până în prezent, Cameron Streete a efectuat un total de 15 șuturi în 20 meciuri în sezonul 2026 al competiției Prima Divizie. Din totalul de 15 șuturi, 12 au fost pe poartă, iar celelalte 3 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Cameron Streete este de 80.00%. Marchează un gol la fiecare 1.88 șuturi efectuate și realizează 1.04 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.07 | 46 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.90 | 0.06 | 31 |
| Pase | 75 | 5.18 | 6 |
| Pase reușite | 62/ 75 | 4.28 | 6 |
| Rata de reușită a pasei | 82.67% | N/A | 60 |
| Pase-cheie | 5 | 0.35 | 53 |
| Centrări | 1 | 0.07 | 19 |
| Centrări reușite | 0/ 1 | 0.00 | 33 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 33 |
| Minute pe Asistență | 1318 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Până în prezent, Cameron Streete a asistat la 1 pase decisive în 20 meciuri în sezonul 2026 al competiției Prima Divizie. Analizând aspectul pasei în joc, Cameron Streete pasează mingea aproximativ de 5.18 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 82.67. De asemenea, face aproximativ 0.35 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Cameron Streete de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.06 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 31 procent din jucătorii din Prima Divizie.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 13 | 0.90 | 77 |
| Dribleuri Reușite | 6 | 0.41 | 68 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 46.15% | N/A | 33 |
| Deposedat | 10 | 0.69 | 9 |
| Offside-uri | 8 | 0.55 | 98 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 24 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 24 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 23 |
| Foul-uri Comise | 6 | 0.41 | 47 |
| Foul-uri ale oponenților | 13 | 0.90 | 84 |
Până în prezent, Cameron Streete nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Prima Divizie.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 20 | 1.37 | 76 |
| Minute pe Gol Încasat | 66 Minute | N/A | 77 |
| Niciun gol primit | 2 | 10% | 30 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 63 |
| Interceptări | 6 | 0.41 | 32 |
| Dueluri pe Sol | 128 | 8.84 | 83 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 47 | 3.25 | 69 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 20 | 1.38 | 86 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 10 | 0.69 | 42 |
| Șuturi blocate | 1 | 0.07 | 36 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Cameron Streete nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Cameron Streete este un Atacant care a jucat în 20 meciuri acest sezon de Prima Divizie, având un total de 1318 minute. Cameron Streete marchează în medie 0.55 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 23 din 276 jucători în echipa Prima Divizie care au jucat cel puțin 3 meciuri.
El a marcat un total de 8 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 2 în echipa Prima Divizie pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 165 minute
Dă o pasă de gol la fiecare 1318 minute
Primește un cartonaș la fiecare 0 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.25 Goluri
0.08 Pase de gol
0.17 Cartonașe
Sezon 2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.93 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.52 Goluri
0 Pase de gol
0.26 Cartonașe
Sezon 2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.4 Goluri
0 Pase de gol
0.13 Cartonașe
Sezon 2021
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2020
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2019
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0.25 Cartonașe