Saúl Ñíguez Portrait

Saúl Ñíguez Statistici

Echipa Naționlă : CR Flamengo
Poziție : Mijlocaș - Mijlocaș Central
Naționalitate : Spain
Picior principal : Stângaci
Numărul tricoului : #8
Vârstă (Data nașterii) : 31 (1994-11-21)
Înălțime : 184cm
Greutate : 76kg

2026

2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Mai Multe

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2026 & Statistici de carieră- Saúl Ñíguez

6.01
Rating mediu în Serie AClasament Pase de gol : 31 / 496 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

11

0

1

1

0

0

310'

Total 2026

15

0

1

1
0

0

453'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

353

33

25

90

3

2

24339'

79

11

2

11

0

0

5328'

70

8

0

21

2

0

4803'

38

3

3

8

0

1

2627'

27

0

3

4

0

0

1464'

10

0

0

1

0

0

477'

4

0

0

1

0

0

329'

3

1

0

1

0

0

173'

Total 2025

633

63

35

146
5

3

42285'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Saúl Ñíguez. Saúl Ñíguez a jucat un total de 633 meciuri, a marcat 63 goluri și a adunat 25 pase decisive. Saúl Ñíguez a jucat cel mai mare număr de meciuri la La Liga cu 633 apariții în Spania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Serie A

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
44 Percentil
0.29Pase de gol în 90
1 Total pase decisive
95 Percentil
0.29G+P per 90
Total contribuții la 1 goluri
74 Percentil
0.04xG Per 90'
0.15 Goluri anticipate
23 Percentil
0.30xA Per 90
1.04 Pase decisive anticipate
93 Percentil
0.29Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
72 Percentil

Saúl Ñíguez Statistici - Detaliat

Serie A Statistici pentru Saúl Ñíguez

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate11N/A
21
minute31028 minute în joc
0
Meciuri începute3N/A
3
Înlocuiri8N/AN/A
Eliminări4N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
44
Goluri + Pase decisive10.29
74
Goluri Acasă00
57
Goluri În Deplasare00
64
Goluri Așteptate (xG)0.150.04
23
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.150.04
24
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Saúl Ñíguez nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției Serie A. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate30.87
42
Șuturi la poartă
0/ 3
0.00
15
Șuturi în afara porții
3/ 3
0.87
57
A lovit bara0 ori0.00
71
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
43
Precizia șutării0.00%N/A
15
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Saúl Ñíguez a efectuat un total de 3 șuturi în 11 meciuri în sezonul 2026 al competiției Serie A. Din totalul de 3 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 3 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Saúl Ñíguez este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.87 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.29
95
Pase decisive anticipate (xA)1.040.30
93
Pase17550.81
80
Pase reușite
146/ 175
42.39
77
Rata de reușită a pasei83.43%N/A
46
Pase-cheie41.16
65
Centrări30.87
49
Centrări reușite
1/ 3
0.29
57
Rata de Finalizare a Centrărilor33.33%N/A
85
Minute pe Asistență310 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Saúl Ñíguez a asistat la 1 pase decisive în 11 meciuri în sezonul 2026 al competiției Serie A. Analizând aspectul pasei în joc, Saúl Ñíguez pasează mingea aproximativ de 50.81 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 83.43. De asemenea, face aproximativ 1.16 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Saúl Ñíguez de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.30 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 93 procent din jucătorii din Serie A.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri30.87
42
Dribleuri Reușite00.00
11
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
11
Deposedat20.58
53
Offside-uri00.00
46

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.29
72
Minute pe Cartonaș Galben310 min / cartonașN/A
43
Cartonașe Peste 0.519%
37
Foul-uri Comise82.32
94
Foul-uri ale oponenților10.29
13

Până în prezent, Saúl Ñíguez a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 11 meciuri în sezonul 2026 al competiției Serie A. Ei comit 2.32 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite51.45
23
Minute pe Gol Încasat62 MinuteN/A
23
Niciun gol primit655%
99
Tackle-uri82.32
85
Interceptări82.32
98
Dueluri pe Sol3610.45
70
Dueluri pe Sol Câștigate113.19
21
Dueluri Aeriene Câștigate20.58
30
Driblat72.03
0
Degajări133.77
78
Șuturi blocate30.87
90
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri60%
Penalty-uri Executate05
Penalty-uri Marcate03
Penalty-uri Ratate02

Până în prezent, Saúl Ñíguez a executat 5 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Saúl Ñíguez a marcat 3 penalty-uri, în timp ce a ratat 2. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Saúl Ñíguez este 60%.

Copa Libertadores Statistici pentru Saúl Ñíguez

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
0
minute9933 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
62
Goluri + Pase decisive00
46
Goluri Acasă00
71
Goluri În Deplasare00
81
Goluri Așteptate (xG)0.170.15
64
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.170.15
66
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate21.82
77
Șuturi la poartă
1/ 2
0.91
87
Șuturi în afara porții
1/ 2
0.91
68
A lovit bara0 ori0.00
87
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
63
Precizia șutării50.00%N/A
89
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
67
Pase decisive anticipate (xA)0.160.15
70
Pase5852.73
92
Pase reușite
51/ 58
46.36
93
Rata de reușită a pasei87.93%N/A
89
Pase-cheie10.91
65
Centrări10.91
56
Centrări reușite
0/ 1
0.00
42
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
42
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri21.82
76
Dribleuri Reușite10.91
79
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
67
Deposedat10.91
29
Offside-uri00.00
65

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
33
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
33
Cartonașe Peste 0.500%
36
Foul-uri Comise21.82
89
Foul-uri ale oponenților10.91
61

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
0
Niciun gol primit133%
54
Tackle-uri21.82
72
Interceptări21.82
92
Dueluri pe Sol1110.00
71
Dueluri pe Sol Câștigate65.45
78
Dueluri Aeriene Câștigate21.82
75
Driblat10.91
24
Degajări54.55
82
Șuturi blocate00.00
46
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri60%
Penalty-uri Executate05
Penalty-uri Marcate03
Penalty-uri Ratate02

Cupa Braziliei Statistici pentru Saúl Ñíguez

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute4444 minute în joc
0
Meciuri începute0N/A
0
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
66
Goluri + Pase decisive00
57
Goluri Acasă00
75
Goluri În Deplasare00
81
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
19
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
20
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
21
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
42
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
27
A lovit bara0 ori0.00
92
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
72
Precizia șutării0.00%N/A
42
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
80
Pase decisive anticipate (xA)0.120.25
90
Pase3571.59
99
Pase reușite
30/ 35
61.36
99
Rata de reușită a pasei85.71%N/A
68
Pase-cheie24.09
99
Centrări00.00
32
Centrări reușite
0/ 0
0.00
46
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
46
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
25
Dribleuri Reușite00.00
35
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
35
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
77

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
47
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
47
Cartonașe Peste 0.500%
50
Foul-uri Comise24.09
99
Foul-uri ale oponenților12.05
93

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
5
Niciun gol primit00%
0
Tackle-uri12.05
88
Interceptări00.00
20
Dueluri pe Sol612.27
95
Dueluri pe Sol Câștigate48.18
99
Dueluri Aeriene Câștigate24.09
99
Driblat00.00
99
Degajări00.00
4
Șuturi blocate00.00
49
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri60%
Penalty-uri Executate05
Penalty-uri Marcate03
Penalty-uri Ratate02

Analiza Statistică pentru Saúl Ñíguez

Saúl Ñíguez este un Mijlocaș care a jucat în 11 meciuri acest sezon de Serie A, având un total de 310 minute. Saúl Ñíguez are în medie 0.29 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Saúl Ñíguez a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 23 în echipa CR Flamengo pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 310 minute

Primește un cartonaș la fiecare 310 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 3 / 5 penalty-uri
Ratate 2 / 5 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 60%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

469 / 496 Jucători

Clasament Pase de gol

31 / 496 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

16

0

2

3

0

0

1154'

24

1

6

9

1

0

1555'

2

0

0

0

0

0

136'

Total 2025

50

1

8

14
1

0

3160'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.16  Pase de gol

0.23  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

34

1

4

10

1

0

1364'

4

0

0

0

0

0

205'

Total 2023/2024

50

2

4

11
1

0

2120'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

0.26  Pase de gol

0.66  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

31

3

1

8

0

0

1085'

2

0

0

0

0

0

33'

Total 2022/2023

42

3

1

8
0

0

1630'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.25 Goluri

0.08  Pase de gol

0.66  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

3

0

1

0

0

0

200'

10

0

0

1

0

0

477'

4

0

0

1

0

0

329'

3

1

0

1

0

0

173'

Total 2021/2022

29

2

1

4
0

0

1514'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.45  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

33

2

1

10

0

0

2033'

2

0

0

1

0

0

180'

Total 2020/2021

42

2

1

13
0

0

2689'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.09 Goluri

0.04  Pase de gol

0.44  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

35

6

0

10

0

2

3076'

1

0

0

1

0

0

90'

Total 2019/2020

51

8

0

14
0

2

4491'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.18 Goluri

0  Pase de gol

0.29  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

33

4

1

10

0

0

2924'

3

0

2

0

0

0

236'

Total 2018/2019

52

8

5

12
0

0

4345'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.12 Goluri

0.03  Pase de gol

0.31  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

36

2

3

9

0

0

3156'

5

0

0

2

0

0

320'

Total 2017/2018

61

6

4

15
0

0

4971'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

0.09  Pase de gol

0.26  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

33

4

3

8

0

0

2544'

8

1

1

2

0

1

632'

Total 2016/2017

56

9

5

12
0

1

4133'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.14 Goluri

0.11  Pase de gol

0.28  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

31

4

2

1

0

0

2329'

4

2

0

1

0

0

277'

Total 2015/2016

50

9

4

4
0

0

3695'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.15 Goluri

0.08  Pase de gol

0.04  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

24

4

2

1

0

0

1055'

4

0

0

0

0

0

248'

Total 2014/2015

35

4

2

2
0

0

1606'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.34 Goluri

0.17  Pase de gol

0.09  Cartonașe

Sezon 2013/2014
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

34

2

1

14

1

0

3007'

3

0

0

1

0

0

270'

Total 2013/2014

37

2

1

15
1

0

3277'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

0.03  Pase de gol

0.42  Cartonașe

Sezon 2012/2013
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

26

6

0

12

1

0

2265'

2

0

0

0

0

0

11'

Total 2012/2013

35

6

0

14
1

0

2464'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.24 Goluri

0  Pase de gol

0.48  Cartonașe

Sezon 2011/2012
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2011/2012

23

1

0

5
0

0

1544'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

0  Pase de gol

0.29  Cartonașe

Sezon 2010/2011
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2010/2011

22

1

0

4
1

0

1000'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.09 Goluri

0  Pase de gol

0.45  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!