Iván Martos Campillo Portrait

Iván Martos Campillo Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Stânga
Naționalitate : Spain
Birthplace : Manresa - Spain
Numărul tricoului : #3
Vârstă (Data nașterii) : 29 (1997-04-11)
Înălțime : 183cm
Greutate : 68kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mai Multe

2018/2019

2015/2016

2026/2027 & Statistici de carieră- Iván Martos Campillo

6.88
Rating mediu în SuperLigaClasament Goluri Primite : 24 / 99 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

13

1

9

5

6

0

1144'

Total 2026/2027

13

1

9

5

6
0

1144'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

149

1

108

52

34

2

10563'

29

1

18

15

8

0

2540'

21

1

28

2

9

1

1696'

14

1

19

3

1

0

1150'

Total 2024/2025

213

4

173

72

52
3

15949'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Iván Martos Campillo. Iván Martos Campillo a jucat un total de 213 meciuri, a marcat 4 goluri și a adunat 3 pase decisive. Iván Martos Campillo a jucat cel mai mare număr de meciuri la Segunda División cu 213 apariții în Spania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în SuperLiga

0.71Încasate / 90'
9 Goluri în 13 Meciuri
78th Percentil
38%Niciun gol primit
5 Clean sheets în 13 Meciuri
63rd Percentil
0.47Cartonașe în 90
6 Total cartonașe
83rd Percentil

Iván Martos Campillo Statistici - Detaliat

SuperLiga Statistici pentru Iván Martos Campillo

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate13N/A
89
minute114488 minute în joc
93
Meciuri începute13N/A
96
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări5N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite90.71
78
Minute pe Gol Încasat127 MinuteN/A
78
Niciun gol primit538%
63
Tackle-uri241.89
76
Interceptări171.34
83
Dueluri pe Sol997.79
29
Dueluri pe Sol Câștigate574.48
46
Dueluri Aeriene Câștigate90.71
34
Driblat80.63
34
Degajări332.60
72
Șuturi blocate40.31
68
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Iván Martos Campillo a încasat 9 goluri și a menținut 5 clean sheets în 13 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției SuperLiga. Acest lucru înseamnă că atunci când Iván Martos Campillo este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 127 minute. În plus, a efectuat 1.89 tackle-uri și 1.34 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Iván Martos Campillo face aproximativ 2.60 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene6N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe60.47
83
Minute pe Cartonaș Galben191 min / cartonașN/A
40
Cartonașe Peste 0.5646%
96
Foul-uri Comise221.73
69
Foul-uri ale oponenților221.73
70

Până în prezent, Iván Martos Campillo a primit 6 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 13 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției SuperLiga. Ei comit 1.73 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.08
59
Goluri + Pase decisive20.16
55
Goluri Acasă10.17
72
Goluri În Deplasare00
75
Goluri Așteptate (xG)1.010.08
45
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.010.08
45
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol1144 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Iván Martos Campillo a marcat 1 goluri în 13 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției SuperLiga. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Iván Martos Campillo pe 90 de minute este de 0.08. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Iván Martos Campillo sunt de 2 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.16 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.08. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Iván Martos Campillo la 1.01, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 45 al jucătorilor din SuperLiga.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate70.55
34
Șuturi la poartă
1/ 7
0.08
26
Șuturi în afara porții
6/ 7
0.47
38
A lovit bara0 ori0.00
75
Rata de conversie a șuturilor14.29%N/A
84
Precizia șutării14.29%N/A
28
Șuturi per gol marcat7.00N/AN/A

Până în prezent, Iván Martos Campillo a efectuat un total de 7 șuturi în 13 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției SuperLiga. Din totalul de 7 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 6 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Iván Martos Campillo este de 14.29%. Marchează un gol la fiecare 7.00 șuturi efectuate și realizează 0.55 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.08
66
Pase decisive anticipate (xA)1.590.13
58
Pase50039.34
72
Pase reușite
382/ 500
30.05
67
Rata de reușită a pasei76.40%N/A
43
Pase-cheie60.47
31
Centrări282.20
68
Centrări reușite
6/ 28
0.47
63
Rata de Finalizare a Centrărilor21.43%N/A
56
Minute pe Asistență1144 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Iván Martos Campillo a asistat la 1 pase decisive în 13 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției SuperLiga. Analizând aspectul pasei în joc, Iván Martos Campillo pasează mingea aproximativ de 39.34 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 76.40. De asemenea, face aproximativ 0.47 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Iván Martos Campillo de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.13 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 58 procent din jucătorii din SuperLiga.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri30.24
17
Dribleuri Reușite20.16
26
Rata de Succes a Dribleurilor66.67%N/A
87
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
54

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Iván Martos Campillo nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Iván Martos Campillo

Iván Martos Campillo este un Fundaș care a jucat în 13 meciuri acest sezon de SuperLiga, având un total de 1144 minute. Iván Martos Campillo primește în medie 0.71 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 38%. Asta înseamnă că Iván Martos Campillo a avut 5 meciuri dintr-un total de 13 în care nu a primit gol.

Iván Martos Campillo a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 4 în echipa FK IMT Novi Beograd pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 1144 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 1144 minute

Primește un cartonaș la fiecare 191 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

110 / 251 Jucători

Clasament Goluri Primite

24 / 99 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

0

9

10

2

0

1396'

Total 2025/2026

16

0

9

10

2
0

1396'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.58
 Primite

0.13  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

18

0

18

3

4

1

1114'

1

0

0

1

0

0

90'

Total 2024/2025

19

0

18

4

4
1

1204'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.45
 Primite

0.32  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

25

0

10

13

5

0

1552'

3

0

1

2

0

0

243'

Total 2023/2024

28

0

11

15

5
0

1795'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.58
 Primite

0.29  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

1

13

5

2

0

1196'

Total 2022/2023

16

1

13

5

2
0

1196'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

0.98
 Primite

0.15  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

3

0

0

0

194'

Total 2021/2022

14

0

12

2

4
1

866'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.21
 Primite

0.54  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

1

3

0

0

0

263'

Total 2020/2021

18

1

9

6

3
0

948'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.79
 Primite

0.39  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

41

0

31

14

12

0

3293'

Total 2019/2020

41

0

31

14

12
0

3293'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.85
 Primite

0.33  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

23

0

21

9

4

0

2051'

4

0

12

0

1

0

360'

Total 2018/2019

39

1

48

11

9
1

3342'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.92
 Primite

0.18  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2015/2016

9

0

13

0

5
0

765'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.53
 Primite

0.59  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!