Enric Saborit Portrait

Enric Saborit Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Spain
Picior principal : Stângaci
Numărul tricoului : #4
Vârstă (Data nașterii) : 34 (1992-04-27)
Înălțime : 187cm
Greutate : 73kg

2026/2027

2025/2026

2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mai Multe

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2026/2027 & Statistici de carieră- Enric Saborit

6.35
Rating mediu în Prima DivizieClasament Goluri Primite : 17 / 87 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

7

1

5

2

1

0

518'

Total 2026/2027

9

1

6

2

1
0

639'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

130

8

63

67

20

0

10830'

89

6

68

33

23

3

7293'

42

0

45

11

14

1

3056'

33

0

23

12

7

0

2083'

24

2

25

5

5

2

1822'

23

3

13

7

4

0

1683'

10

1

15

2

3

0

794'

6

0

6

2

3

0

407'

6

1

6

0

0

0

452'

2

0

5

0

0

0

180'

1

0

1

0

0

0

90'

1

0

1

0

0

0

65'

Total 2023/2024

425

26

317

161

90
7

33435'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Enric Saborit . Enric Saborit a jucat un total de 425 meciuri, a marcat 26 goluri și a adunat 6 pase decisive. Enric Saborit a jucat cel mai mare număr de meciuri la Premier League Israel cu 425 apariții în Israel. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Prima Divizie

0.87Încasate / 90'
5 Goluri în 7 Meciuri
78th Percentil
28%Niciun gol primit
2 Clean sheets în 7 Meciuri
67th Percentil
0.17Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
47th Percentil

Enric Saborit Statistici - Detaliat

Prima Divizie Statistici pentru Enric Saborit

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate7N/A
63
minute51874 minute în joc
55
Meciuri începute5N/A
48
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite50.87
78
Minute pe Gol Încasat104 MinuteN/A
79
Niciun gol primit228%
67
Tackle-uri00.00
66
Interceptări102.10
93
Dueluri pe Sol377.78
28
Dueluri pe Sol Câștigate234.84
46
Dueluri Aeriene Câștigate61.26
74
Driblat00.00
99
Degajări204.21
89
Șuturi blocate20.42
75
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Enric Saborit a încasat 5 goluri și a menținut 2 clean sheets în 7 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Prima Divizie. Acest lucru înseamnă că atunci când Enric Saborit este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 104 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 2.10 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Enric Saborit face aproximativ 4.21 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.17
47
Minute pe Cartonaș Galben518 min / cartonașN/A
89
Cartonașe Peste 0.5114%
54
Foul-uri Comise30.63
29
Foul-uri ale oponenților20.42
25

Până în prezent, Enric Saborit a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 7 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Prima Divizie. Ei comit 0.63 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.17
75
Goluri + Pase decisive10.17
73
Goluri Acasă10.3
82
Goluri În Deplasare00
78
Goluri Așteptate (xG)0.130.03
34
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.130.03
35
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol518 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Enric Saborit a marcat 1 goluri în 7 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Prima Divizie. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Enric Saborit pe 90 de minute este de 0.17. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Enric Saborit sunt de 1 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.17 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.03. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Enric Saborit la 0.13, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 35 al jucătorilor din Prima Divizie.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate30.63
44
Șuturi la poartă
0/ 3
0.00
33
Șuturi în afara porții
3/ 3
0.63
59
A lovit bara0 ori0.00
90
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
64
Precizia șutării0.00%N/A
33
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Enric Saborit a efectuat un total de 3 șuturi în 7 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Prima Divizie. Din totalul de 3 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 3 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Enric Saborit este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.63 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
96
Pase decisive anticipate (xA)0.610.13
72
Pase27758.25
95
Pase reușite
235/ 277
49.42
93
Rata de reușită a pasei84.84%N/A
64
Pase-cheie10.21
32
Centrări61.26
65
Centrări reușite
1/ 6
0.21
52
Rata de Finalizare a Centrărilor16.67%N/A
44
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Enric Saborit nu a asistat la niciun gol în acest sezon Prima Divizie.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.21
30
Dribleuri Reușite10.21
40
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat10.21
66
Offside-uri00.00
68

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate02
Penalty-uri Marcate02
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Enric Saborit a executat 2 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Enric Saborit a marcat 2 penalty-uri, în timp ce a ratat 0. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Enric Saborit este 100%.

UEFA Europa Conference League Statistici pentru Enric Saborit

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute7777 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite11.17
34
Minute pe Gol Încasat77 MinuteN/A
35
Niciun gol primit00%
15
Tackle-uri00.00
34
Interceptări00.00
41
Dueluri pe Sol00.00
25
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
26
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
37
Driblat00.00
99
Degajări00.00
29
Șuturi blocate00.00
62
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Enric Saborit a încasat 5 goluri și a menținut 2 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Prima Divizie. Acest lucru înseamnă că atunci când Enric Saborit este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 77 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Enric Saborit face aproximativ 0.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
41
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
41
Cartonașe Peste 0.500%
42
Foul-uri Comise00.00
37
Foul-uri ale oponenților00.00
34

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
58
Goluri + Pase decisive00
41
Goluri Acasă00
68
Goluri În Deplasare00
76
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
36
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
38
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
46
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
61
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
49
A lovit bara0 ori0.00
95
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
69
Precizia șutării0.00%N/A
61
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
59
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
15
Pase00.00
22
Pase reușite
0/ 0
0.00
22
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
22
Pase-cheie00.00
45
Centrări00.00
50
Centrări reușite
0/ 0
0.00
65
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
65
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
44
Dribleuri Reușite00.00
54
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
54
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
81

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate02
Penalty-uri Marcate02
Penalty-uri Ratate00

Cupa Cipriotă Statistici pentru Enric Saborit

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate1N/A
minute4444 minute în joc

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite00
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
Niciun gol primit00%

Ca fundaș, Enric Saborit a încasat 5 goluri și a menținut 2 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Prima Divizie. Acest lucru înseamnă că atunci când Enric Saborit este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 0 minute.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene0N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe00
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate00
Goluri + Pase decisive00
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare00
Minute per Gol0 Minute per GolN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate02
Penalty-uri Marcate02
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Enric Saborit

Enric Saborit este un Fundaș care a jucat în 7 meciuri acest sezon de Prima Divizie, având un total de 518 minute. Enric Saborit primește în medie 0.87 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 28%. Asta înseamnă că Enric Saborit a avut 2 meciuri dintr-un total de 7 în care nu a primit gol.

Enric Saborit a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 7 în echipa AEK Larnaca pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 518 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 2 / 2 penalty-uri
Ratate 0 / 2 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 100%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

49 / 195 Jucători

Clasament Goluri Primite

17 / 87 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

2

8

5

3

0

1165'

Total 2025/2026

24

3

9

9

6
2

1661'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.15 Goluri

0.62
 Primite

0.23  Cartonașe

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

10

1

15

2

3

0

794'

2

0

5

0

0

0

180'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2025

25

3

39

3

4
0

1962'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.33 Goluri

0.99
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

26

0

14

11

7

0

2082'

2

0

0

1

1

0

72'

Total 2023/2024

44

0

31

16

10
0

3574'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.61
 Primite

0.3  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

3

1

2

0

245'

Total 2022/2023

15

1

6

10

5
0

1305'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.21 Goluri

0
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

1

0

0

0

65'

Total 2021/2022

38

3

29

12

6
0

3132'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

0.96
 Primite

0.13  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

2

17

10

6

0

2284'

Total 2020/2021

37

3

24

15

9
1

3068'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

0.67
 Primite

0.24  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

3

0

0

0

90'

Total 2019/2020

25

1

11

19

3
0

2123'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

0.19
 Primite

0.14  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2018/2019

33

3

13

19

2
0

2708'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.13 Goluri

0.22
 Primite

0.04  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

19

0

15

7

5

0

1429'

2

0

1

0

0

0

180'

Total 2017/2018

23

0

19

7

5
0

1764'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.94
 Primite

0.31  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

9

0

7

2

1

0

460'

3

1

5

0

0

0

237'

Total 2016/2017

14

2

14

2

1
0

831'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.37
 Primite

0.2  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

26

0

30

5

8

0

2030'

Total 2015/2016

27

0

32

5

8
0

2120'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.33
 Primite

0.35  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

0

15

6

6

1

1026'

1

0

0

0

0

0

35'

Total 2014/2015

17

0

15

6

6
1

1061'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.32
 Primite

0.61  Cartonașe

Sezon 2013/2014
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

5

0

1

3

1

0

194'

Total 2013/2014

5

0

1

3

1
0

194'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.46
 Primite

0.46  Cartonașe

Sezon 2012/2013
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

36

1

33

11

11

1

3138'

Total 2012/2013

36

1

33

11

11
1

3138'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

0.95
 Primite

0.32  Cartonașe

Sezon 2011/2012
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

2

20

10

9

1

2221'

Total 2011/2012

27

2

20

10

9
1

2221'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

0.81
 Primite

0.36  Cartonașe

Sezon 2010/2011
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

26

3

15

12

3

1

1934'

Total 2010/2011

26

3

15

12

3
1

1934'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.14 Goluri

0.7
 Primite

0.19  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!