David Hervás Valdivia Statistici

Poziție : Forward
Naționalitate : Spain
Birthplace : Puertollano - Spain
Vârstă (Data nașterii) : 36 (1990-01-27)

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2015/2016

2012/2013

2011/2012

Mai Multe

2010/2011

2023/2024 & Statistici de carieră- David Hervás Valdivia

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

20

2

0

4

0

0

1405'

Total 2023/2024

20

2

0

4
0

0

1405'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

79

13

0

23

0

0

6444'

3

1

0

0

0

0

245'

Total 2023/2024

148

17

0

36
2

0

11547'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru David Hervás Valdivia. David Hervás Valdivia a jucat un total de 148 meciuri, a marcat 17 goluri și a adunat 0 pase decisive. David Hervás Valdivia a jucat cel mai mare număr de meciuri la Tercera Group 18 cu 148 apariții în Spania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Tercera Group 18

0.13Goluri în 90
2 Total goluri
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
0.13G+P per 90
Total contribuții la 2 goluri

David Hervás Valdivia Statistici - Detaliat

Tercera Group 18 Statistici pentru David Hervás Valdivia

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate20N/A
minute140570 minute în joc

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate20.13
Goluri + Pase decisive20.13
Goluri Acasă10.13
Goluri În Deplasare10.13
Minute per Gol703 Minute per GolN/A

Până în prezent, David Hervás Valdivia a marcat 2 goluri în 20 meciuri în sezonul 2023/2024 al competiției Tercera Group 18. Din totalul de 2 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 1 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de David Hervás Valdivia pe 90 de minute este de 0.13. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui David Hervás Valdivia sunt de 2 în acest sezon.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Până în prezent, David Hervás Valdivia nu a asistat la niciun gol în acest sezon Tercera Group 18.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene4N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe40.26
Minute pe Cartonaș Galben351 min / cartonașN/A

Până în prezent, David Hervás Valdivia a primit 4 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 20 meciuri în sezonul 2023/2024 al competiției Tercera Group 18.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite191.22
Minute pe Gol Încasat74 MinuteN/A
Niciun gol primit630%

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, David Hervás Valdivia nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru David Hervás Valdivia

David Hervás Valdivia este un Atacant care a jucat în 20 meciuri acest sezon de Tercera Group 18, având un total de 1405 minute. David Hervás Valdivia marchează în medie 0.13 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 99 din 333 jucători în echipa Tercera Group 18 care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 2 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 5 în echipa Tercera Group 18 pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 703 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

99 / 333 Jucători

Clasament Pase de gol

15 / 333 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

23

4

0

5

0

0

1995'

Total 2022/2023

25

4

0

5
0

0

2175'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.18 Goluri

0  Pase de gol

0.23  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

65'

Total 2021/2022

32

2

0

6
1

0

2670'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

0  Pase de gol

0.21  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

20

1

0

8

0

0

1633'

Total 2020/2021

20

1

0

8
0

0

1633'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

0  Pase de gol

0.44  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

16

6

0

6

0

0

1411'

Total 2019/2020

16

6

0

6
0

0

1411'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.38 Goluri

0  Pase de gol

0.38  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

1

0

0

0

0

180'

Total 2015/2016

14

2

0

5
1

0

1142'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.09 Goluri

0  Pase de gol

0.47  Cartonașe

Sezon 2012/2013
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2012/2013

3

0

0

0
0

0

118'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2011/2012
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2011/2012

8

0

0

1
0

0

388'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.23  Cartonașe

Sezon 2010/2011
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2010/2011

10

0

0

1
0

0

605'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.15  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!