2026
2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Marko Jevremovic. Marko Jevremovic a jucat un total de 181 meciuri, a marcat 3 goluri și a adunat 0 pase decisive. Marko Jevremovic a jucat cel mai mare număr de meciuri la SuperLiga cu 181 apariții în Serbia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Canadian Premier League
Canadian Premier League Statistici pentru Marko Jevremovic
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 17 | N/A | 74 |
| minute | 1486 | 87 minute în joc | 85 |
| Meciuri începute | 17 | N/A | 89 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 10 | 0.61 | 89 |
| Minute pe Gol Încasat | 149 Minute | N/A | 90 |
| Niciun gol primit | 9 | 53% | 98 |
| Tackle-uri | 39 | 2.36 | 78 |
| Interceptări | 15 | 0.91 | 63 |
| Dueluri pe Sol | 134 | 8.12 | 50 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 74 | 4.48 | 63 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 5 | 0.30 | 22 |
| Driblat | 12 | 0.73 | 43 |
| Degajări | 45 | 2.73 | 81 |
| Șuturi blocate | 2 | 0.12 | 45 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Marko Jevremovic a încasat 10 goluri și a menținut 9 clean sheets în 17 meciuri în sezonul 2026 al competiției Canadian Premier League. Acest lucru înseamnă că atunci când Marko Jevremovic este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 149 minute. În plus, a efectuat 2.36 tackle-uri și 0.91 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Marko Jevremovic face aproximativ 2.73 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 3 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 1 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 4 | 0.24 | 65 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 372 min / cartonaș | N/A | 61 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 2 | 12% | 56 |
| Foul-uri Comise | 23 | 1.39 | 68 |
| Foul-uri ale oponenților | 21 | 1.27 | 65 |
Până în prezent, Marko Jevremovic a primit 3 cartonașe galbene și 1 cartonașe roșii în 17 meciuri în sezonul 2026 al competiției Canadian Premier League. Ei comit 1.39 faulturi pe 90 de minute.
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.06 | 51 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.06 | 34 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 61 |
| Goluri În Deplasare | 1 | 0.1 | 68 |
| Goluri Așteptate (xG) | 2.55 | 0.15 | 59 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 2.55 | 0.15 | 61 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 1486 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Marko Jevremovic a marcat 1 goluri în 17 meciuri în sezonul 2026 al competiției Canadian Premier League. Din totalul de 1 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 1 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Marko Jevremovic pe 90 de minute este de 0.06. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Marko Jevremovic sunt de 1 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.06 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.15. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Marko Jevremovic la 2.55, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 61 al jucătorilor din Canadian Premier League.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 23 | 1.39 | 65 |
| Șuturi la poartă | 11/ 23 | 0.67 | 77 |
| Șuturi în afara porții | 12/ 23 | 0.73 | 56 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 75 |
| Rata de conversie a șuturilor | 4.35% | N/A | 50 |
| Precizia șutării | 47.83% | N/A | 83 |
| Șuturi per gol marcat | 23.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Marko Jevremovic a efectuat un total de 23 șuturi în 17 meciuri în sezonul 2026 al competiției Canadian Premier League. Din totalul de 23 șuturi, 11 au fost pe poartă, iar celelalte 12 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Marko Jevremovic este de 47.83%. Marchează un gol la fiecare 23.00 șuturi efectuate și realizează 1.39 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 50 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 1.78 | 0.11 | 32 |
| Pase | 645 | 39.09 | 52 |
| Pase reușite | 510/ 645 | 30.91 | 50 |
| Rata de reușită a pasei | 79.07% | N/A | 31 |
| Pase-cheie | 16 | 0.97 | 59 |
| Centrări | 75 | 4.55 | 94 |
| Centrări reușite | 17/ 75 | 1.03 | 90 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 22.67% | N/A | 56 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Marko Jevremovic nu a asistat la niciun gol în acest sezon Canadian Premier League.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 22 | 1.33 | 61 |
| Dribleuri Reușite | 9 | 0.55 | 53 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 40.91% | N/A | 40 |
| Deposedat | 9 | 0.55 | 64 |
| Offside-uri | 1 | 0.06 | 71 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Marko Jevremovic nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Campionatul Canadian Statistici pentru Marko Jevremovic
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 4 | N/A | 99 |
| minute | 360 | 90 minute în joc | 99 |
| Meciuri începute | 4 | N/A | 99 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 3 | 0.75 | 80 |
| Minute pe Gol Încasat | 120 Minute | N/A | 89 |
| Niciun gol primit | 1 | 25% | 81 |
| Tackle-uri | 1 | 0.25 | 21 |
| Interceptări | 4 | 1.00 | 73 |
| Dueluri pe Sol | 24 | 6.00 | 34 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 10 | 2.50 | 29 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 7 | 1.75 | 86 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 13 | 3.25 | 78 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 67 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Marko Jevremovic a încasat 10 goluri și a menținut 9 clean sheets în 4 meciuri în sezonul 2026 al competiției Canadian Premier League. Acest lucru înseamnă că atunci când Marko Jevremovic este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 120 minute. În plus, a efectuat 0.25 tackle-uri și 1.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Marko Jevremovic face aproximativ 3.25 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 1 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 1 | 0.25 | 75 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 360 min / cartonaș | N/A | 99 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 1 | 25% | 80 |
| Foul-uri Comise | 4 | 1.00 | 57 |
| Foul-uri ale oponenților | 3 | 0.75 | 43 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 79 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 67 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 86 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 92 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.20 | 0.05 | 49 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.20 | 0.05 | 50 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 4 | 1.00 | 59 |
| Șuturi la poartă | 0/ 4 | 0.00 | 55 |
| Șuturi în afara porții | 4/ 4 | 1.00 | 71 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 95 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 79 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 55 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 84 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.49 | 0.12 | 58 |
| Pase | 174 | 43.50 | 58 |
| Pase reușite | 147/ 174 | 36.75 | 57 |
| Rata de reușită a pasei | 84.48% | N/A | 49 |
| Pase-cheie | 3 | 0.75 | 52 |
| Centrări | 22 | 5.50 | 95 |
| Centrări reușite | 4/ 22 | 1.00 | 84 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 18.18% | N/A | 66 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 1 | 0.25 | 42 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 60 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 60 |
| Deposedat | 2 | 0.50 | 49 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 80 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
CONCACAF Champions League Statistici pentru Marko Jevremovic
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A | 0 |
| minute | 180 | 90 minute în joc | 0 |
| Meciuri începute | 2 | N/A | 17 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 4 | 2 | 1 |
| Minute pe Gol Încasat | 45 Minute | N/A | 5 |
| Niciun gol primit | 1 | 50% | 75 |
| Tackle-uri | 4 | 2.00 | 75 |
| Interceptări | 1 | 0.50 | 38 |
| Dueluri pe Sol | 13 | 6.50 | 32 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 7 | 3.50 | 39 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 1 | 0.50 | 38 |
| Driblat | 3 | 1.50 | 4 |
| Degajări | 13 | 6.50 | 98 |
| Șuturi blocate | 2 | 1.00 | 98 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Marko Jevremovic a încasat 10 goluri și a menținut 9 clean sheets în 2 meciuri în sezonul 2026 al competiției Canadian Premier League. Acest lucru înseamnă că atunci când Marko Jevremovic este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 45 minute. În plus, a efectuat 2.00 tackle-uri și 0.50 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Marko Jevremovic face aproximativ 6.50 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 55 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 55 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 55 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 11 |
| Foul-uri ale oponenților | 2 | 1.00 | 57 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 63 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 47 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 75 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 78 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.15 | 0.07 | 48 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.15 | 0.07 | 49 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 2 | 1.00 | 52 |
| Șuturi la poartă | 1/ 2 | 0.50 | 64 |
| Șuturi în afara porții | 1/ 2 | 0.50 | 48 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 89 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 62 |
| Precizia șutării | 50.00% | N/A | 84 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 70 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.20 | 0.10 | 36 |
| Pase | 74 | 37.00 | 39 |
| Pase reușite | 51/ 74 | 25.50 | 29 |
| Rata de reușită a pasei | 68.92% | N/A | 3 |
| Pase-cheie | 2 | 1.00 | 61 |
| Centrări | 4 | 2.00 | 73 |
| Centrări reușite | 2/ 4 | 1.00 | 84 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 50.00% | N/A | 94 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 17 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 25 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 25 |
| Deposedat | 1 | 0.50 | 50 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 74 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Marko Jevremovic este un Fundaș care a jucat în 17 meciuri acest sezon de Canadian Premier League, având un total de 1486 minute. Marko Jevremovic primește în medie 0.61 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 53%. Asta înseamnă că Marko Jevremovic a avut 9 meciuri dintr-un total de 17 în care nu a primit gol.
Marko Jevremovic a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 12 în echipa Forge FC pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 1486 minute
Fără pase decisive
Fără cartonașe
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Goluri Primite
Sezon 2025
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
0.76
Primite
0.22 Cartonașe
Sezon 2023/2024
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
2.26
Primite
0.38 Cartonașe
Sezon 2022/2023
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.04 Goluri
1.16
Primite
0.28 Cartonașe
Sezon 2021/2022
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
0.52
Primite
0.21 Cartonașe
Sezon 2020/2021
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.03 Goluri
1.33
Primite
0.18 Cartonașe
Sezon 2019/2020
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
2.2
Primite
0.11 Cartonașe
Sezon 2018/2019
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
2
Primite
0 Cartonașe
