Peter Cherrie Portrait

Peter Cherrie Statistici

Club : Dundalk FC
Poziție : Portar - Poartă
Naționalitate : Scotland
Picior principal : Stângaci
Numărul tricoului : #20
Vârstă (Data nașterii) : 43 (1983-10-1)
Înălțime : 188cm
Greutate : 72kg

2026

2025

2022

2021

2020

2019

2018

2017

Mai Multe

2016

2015

2014

2013

2010/2011

2026 & Statistici de carieră- Peter Cherrie

6.69
Rating mediu în Premier DivisionClasament Goluri Primite : -1 / 228 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

0

1

0

0

90'

Total 2026

3

0

1

2

0
0

128'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

223

0

216

86

11

1

19775'

18

0

13

7

0

0

1620'

13

0

17

4

0

0

1170'

4

0

3

2

0

0

360'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 22201

267

0

266

100

11
1

23735'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Peter Cherrie. Peter Cherrie a jucat un total de 267 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. Peter Cherrie a jucat cel mai mare număr de meciuri la Premier Division cu 267 apariții în Irlanda. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Premier Division

67%Apărare
2 Salvări / 3 Lovituri
47 Percentil
2.37Încasate / 90'
1 Goluri în 2 Meciuri
2nd Percentil
50%Niciun gol primit
1 Clean sheets în 2 Meciuri
99th Percentil

Peter Cherrie Statistici - Detaliat

Premier Division Statistici pentru Peter Cherrie

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
0
minute3819 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici portar

PoartăTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Șuturi primite37.11
99
Parade24.74
99
Apărare2 Parade / 3 Șuturi66.67%
47
Pumni24.74
99

În calitate de portar, Peter Cherrie a încasat 1 goluri și a menținut 1 clean sheets în 2 meciuri în sezonul 2026 al competiției Premier Division. Acest lucru înseamnă că atunci când Peter Cherrie este în poartă, echipa sa încasează un gol la fiecare 38 minute. Statistica lui Peter Cherrie pentru golurile încasate pe 90 de minute este de 2.37.

În ceea ce privește intervențiile brute ale portarului, acesta a reușit să oprească 2 din cele 3 șuturi primite - ceea ce înseamnă că procentajul de salvare al lui Peter Cherrie este de 66.67%.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite12.37
2
Minute pe Gol Încasat38 MinuteN/A
2
Niciun gol primit150%
99
Tackle-uri00.00
3
Interceptări00.00
7
Dueluri pe Sol12.37
8
Dueluri pe Sol Câștigate12.37
9
Dueluri Aeriene Câștigate12.37
74
Driblat00.00
99
Degajări24.74
80
Șuturi blocate00.00
17
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
9
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
9
Cartonașe Peste 0.500%
9
Foul-uri Comise00.00
4
Foul-uri ale oponenților00.00
2

Până în prezent, Peter Cherrie nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Premier Division.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
37
Goluri + Pase decisive00
23
Goluri Acasă00
50
Goluri În Deplasare00
54
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
8
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
8
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Peter Cherrie nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției Premier Division. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
7
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
15
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
9
A lovit bara0 ori0.00
60
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
37
Precizia șutării0.00%N/A
15
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Peter Cherrie nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026 al competiției Premier Division.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
38
Pase decisive anticipate (xA)0.020.05
18
Pase1228.42
38
Pase reușite
9/ 12
21.32
46
Rata de reușită a pasei75.00%N/A
57
Pase-cheie00.00
4
Centrări00.00
8
Centrări reușite
0/ 0
0.00
22
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
22
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Peter Cherrie nu a asistat la niciun gol în acest sezon Premier Division.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
6
Dribleuri Reușite00.00
9
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
10
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
35

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Peter Cherrie nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

FAI Cup Statistici pentru Peter Cherrie

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute9090 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
5
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici portar

PoartăTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Șuturi primite00.00
0
Parade00.00
0
Apărare0 Parade / 0 Șuturi0.00%
0
Pumni00.00
0

În calitate de portar, Peter Cherrie a încasat 1 goluri și a menținut 1 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026 al competiției Premier Division. Acest lucru înseamnă că atunci când Peter Cherrie este în poartă, echipa sa încasează un gol la fiecare 0 minute. Statistica lui Peter Cherrie pentru golurile încasate pe 90 de minute este de 2.37.

În ceea ce privește intervențiile brute ale portarului, acesta a reușit să oprească 0 din cele 0 șuturi primite - ceea ce înseamnă că procentajul de salvare al lui Peter Cherrie este de 0.00%.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
4
Niciun gol primit1100%
99
Tackle-uri00.00
56
Interceptări00.00
11
Dueluri pe Sol00.00
1
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
1
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
4
Driblat00.00
99
Degajări00.00
9
Șuturi blocate00.00
46
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
66
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
66
Cartonașe Peste 0.500%
67
Foul-uri Comise00.00
17
Foul-uri ale oponenților00.00
17

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
66
Goluri + Pase decisive00
64
Goluri Acasă00
71
Goluri În Deplasare00
88
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
30
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
30
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
30
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
49
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
40
A lovit bara0 ori0.00
91
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
70
Precizia șutării0.00%N/A
49
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
91
Pase decisive anticipate (xA)0.020.02
2
Pase1010.00
4
Pase reușite
10/ 10
10.00
7
Rata de reușită a pasei100.00%N/A
99
Pase-cheie00.00
28
Centrări00.00
23
Centrări reușite
0/ 0
0.00
42
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
42
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
25
Dribleuri Reușite00.00
37
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
37
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
73

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Peter Cherrie

Peter Cherrie este un Poartă care a jucat în 2 meciuri acest sezon de Premier Division, având un total de 38 minute. Peter Cherrie primește în medie 2.37 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 50%. Asta înseamnă că Peter Cherrie a avut 1 meciuri dintr-un total de 2 în care nu a primit gol.

Peter Cherrie a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 25 în echipa Dundalk FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 228 Jucători

Clasament Goluri Primite

N/A / 99 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

18

0

13

7

0

0

1620'

Total 2025

18

0

13

7

0
0

1620'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.72
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2022

3

0

1

2

0
0

270'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.33
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

0

11

5

0

0

1350'

2

0

3

0

0

0

180'

Total 2021

18

0

16

5

0
0

1620'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.73
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

18

0

14

6

3

0

1620'

1

0

0

1

0

0

90'

Total 2020

19

0

14

7

3
0

1710'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.78
 Primite

0.17  Cartonașe

Sezon 2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

34

0

29

13

0

0

3022'

Total 2019

36

0

33

13

0
0

3202'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.86
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2018

7

0

5

5

0
0

542'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.8
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

30

0

46

6

2

1

2673'

Total 2017

30

0

46

6

2
1

2673'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.55
 Primite

0.1  Cartonașe

Sezon 2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

33

0

38

11

2

0

2970'

Total 2016

33

0

38

11

2
0

2970'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.15
 Primite

0.06  Cartonașe

Sezon 2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

0

20

5

1

0

1440'

13

0

17

4

0

0

1170'

Total 2015

32

0

40

10

1
0

2880'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.25
 Primite

0.06  Cartonașe

Sezon 2014
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

33

0

23

16

2

0

2970'

Total 2014

33

0

23

16

2
0

2970'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.7
 Primite

0.06  Cartonașe

Sezon 2013
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

33

0

29

16

1

0

2970'

Total 2013

33

0

29

16

1
0

2970'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.88
 Primite

0.03  Cartonașe

Sezon 2011
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2011

2

0

7

0

0
0

180'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

3.5
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!