Cameron Smith Statistici
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2020
Mai Multe
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Cameron Smith. Cameron Smith a jucat un total de 417 meciuri, a marcat 48 goluri și a adunat 17 pase decisive. Cameron Smith a jucat cel mai mare număr de meciuri la Championship cu 417 apariții în Scoția. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în League One
League One Statistici pentru Cameron Smith
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 10 | N/A | 62 |
| minute | 728 | 73 minute în joc | 60 |
| Meciuri începute | 9 | N/A | 68 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 2 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 2 | 0.25 | 82 |
| Goluri + Pase decisive | 2 | 0.25 | 65 |
| Goluri Acasă | 1 | 0.23 | 76 |
| Goluri În Deplasare | 1 | 0.27 | 84 |
| Goluri Așteptate (xG) | 1.09 | 0.15 | 82 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 1.09 | 0.15 | 84 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 364 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Cameron Smith a marcat 2 goluri în 10 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției League One. Din totalul de 2 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 1 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Cameron Smith pe 90 de minute este de 0.25. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Cameron Smith sunt de 2 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.25 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.15. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Cameron Smith la 1.09, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 84 al jucătorilor din League One.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 87 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 91 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 91 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 99 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 90 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 91 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Cameron Smith nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026/2027 al competiției League One.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 62 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.00 | 0.00 | 56 |
| Pase | 0 | 0.00 | 77 |
| Pase reușite | 0/ 0 | 0.00 | 78 |
| Rata de reușită a pasei | 0.00% | N/A | 78 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 92 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 89 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 92 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 92 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Cameron Smith nu a asistat la niciun gol în acest sezon League One.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 91 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 91 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 91 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 97 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 1 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 1 | 0.12 | 40 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 728 min / cartonaș | N/A | 92 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 1 | 10% | 45 |
| Foul-uri Comise | 3 | 0.40 | 50 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 26 |
Până în prezent, Cameron Smith a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 10 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției League One. Ei comit 0.40 faulturi pe 90 de minute.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 12 | 1.48 | 47 |
| Minute pe Gol Încasat | 61 Minute | N/A | 48 |
| Niciun gol primit | 2 | 20% | 44 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 95 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 84 |
| Dueluri pe Sol | 0 | 0.00 | 78 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 0 | 0.00 | 79 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 85 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 86 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 94 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | 100% |
| Penalty-uri Executate | 0 | 3 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 3 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Cameron Smith a executat 3 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Cameron Smith a marcat 3 penalty-uri, în timp ce a ratat 0. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Cameron Smith este 100%.
Scottish League Cup Statistici pentru Cameron Smith
| Sinteză | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 4 | N/A |
| minute | 264 | 66 minute în joc |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Dribleuri | Neînregistrat | N/A |
| Dribleuri Reușite | N/A | N/A |
| Rata de Succes a Dribleurilor | N/A | N/A |
| Offside-uri | N/A | N/A |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % |
|---|---|---|
| Goluri Primite | 3 | 1.02 |
| Minute pe Gol Încasat | 88 Minute | N/A |
| Niciun gol primit | 1 | 25% |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | 100% |
| Penalty-uri Executate | 0 | 3 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 3 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Challenge Cup Statistici pentru Cameron Smith
| Sinteză | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A |
| minute | 64 | 32 minute în joc |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 1.41 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 1.41 |
| Minute pe Asistență | 64 Minute pe Asistență | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Dribleuri | Neînregistrat | N/A |
| Dribleuri Reușite | N/A | N/A |
| Rata de Succes a Dribleurilor | N/A | N/A |
| Offside-uri | N/A | N/A |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % |
|---|---|---|
| Goluri Primite | 1 | 1.41 |
| Minute pe Gol Încasat | 64 Minute | N/A |
| Niciun gol primit | 1 | 50% |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | 100% |
| Penalty-uri Executate | 0 | 3 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 3 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Cameron Smith este un Atacant care a jucat în 10 meciuri acest sezon de League One, având un total de 728 minute. Cameron Smith marchează în medie 0.25 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 30 din 156 jucători în echipa League One care au jucat cel puțin 3 meciuri.
El a marcat un total de 2 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 1 în echipa League One pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 364 minute
Fără pase decisive
Fără cartonașe
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2025/2026
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.16 Goluri
0 Pase de gol
0.2 Cartonașe
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.17 Goluri
0.17 Pase de gol
0.13 Cartonașe
Sezon 2023/2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.46 Goluri
0.46 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2022/2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0.35 Cartonașe
Sezon 2021/2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.05 Goluri
0.05 Pase de gol
0.1 Cartonașe
Sezon 2021
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
1.25 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2020
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2018/2019
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0.1 Pase de gol
0.19 Cartonașe
Sezon 2017/2018
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.32 Goluri
0.16 Pase de gol
0.13 Cartonașe
Sezon 2016/2017
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.09 Goluri
0.33 Pase de gol
0.09 Cartonașe
Sezon 2015/2016
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0.29 Cartonașe
Sezon 2014/2015
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.26 Goluri
0.13 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2013/2014
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0.11 Cartonașe
Sezon 2012/2013
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.14 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe