
Antonio Sefer Statistici
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Mai Multe
2019
2015/2016
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Antonio Sefer. Antonio Sefer a jucat un total de 239 meciuri, a marcat 40 goluri și a adunat 14 pase decisive. Antonio Sefer a jucat cel mai mare număr de meciuri la Premier League Israel cu 239 apariții în Israel. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Premier League Israel
Premier League Israel Statistici pentru Antonio Sefer
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 5 | N/A | 25 |
| minute | 282 | 56 minute în joc | 20 |
| Meciuri începute | 3 | N/A | 23 |
| Înlocuiri | 2 | N/A | N/A |
| Eliminări | 2 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 61 |
| Goluri + Pase decisive | 2 | 0.64 | 89 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 76 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 75 |
| Goluri Așteptate (xG) | 1.00 | 0.32 | 80 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.30 | 0.10 | 55 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Antonio Sefer nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League Israel. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 12 | 3.83 | 96 |
| Șuturi la poartă | 4/ 12 | 1.28 | 91 |
| Șuturi în afara porții | 8/ 12 | 2.55 | 97 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 92 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 61 |
| Precizia șutării | 33.33% | N/A | 67 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Antonio Sefer a efectuat un total de 12 șuturi în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League Israel. Din totalul de 12 șuturi, 4 au fost pe poartă, iar celelalte 8 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Antonio Sefer este de 33.33%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 3.83 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 2 | 0.64 | 98 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 1.54 | 0.49 | 97 |
| Pase | 120 | 38.30 | 58 |
| Pase reușite | 100/ 120 | 31.91 | 56 |
| Rata de reușită a pasei | 83.33% | N/A | 48 |
| Pase-cheie | 6 | 1.91 | 90 |
| Centrări | 21 | 6.70 | 98 |
| Centrări reușite | 6/ 21 | 1.91 | 96 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 28.57% | N/A | 68 |
| Minute pe Asistență | 141 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Până în prezent, Antonio Sefer a asistat la 2 pase decisive în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League Israel. Analizând aspectul pasei în joc, Antonio Sefer pasează mingea aproximativ de 38.30 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 83.33. De asemenea, face aproximativ 1.91 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Antonio Sefer de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.49 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 97 procent din jucătorii din Premier League Israel.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 36 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 20 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 40 |
| Deposedat | 1 | 0.32 | 68 |
| Offside-uri | 1 | 0.32 | 81 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 1 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 1 | 0.32 | 69 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 282 min / cartonaș | N/A | 68 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 1 | 20% | 67 |
| Foul-uri Comise | 6 | 1.91 | 80 |
| Foul-uri ale oponenților | 4 | 1.28 | 60 |
Până în prezent, Antonio Sefer a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League Israel. Ei comit 1.91 faulturi pe 90 de minute.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 4 | 1.28 | 52 |
| Minute pe Gol Încasat | 71 Minute | N/A | 53 |
| Niciun gol primit | 2 | 40% | 80 |
| Tackle-uri | 3 | 0.96 | 43 |
| Interceptări | 2 | 0.64 | 45 |
| Dueluri pe Sol | 20 | 6.38 | 27 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 9 | 2.87 | 20 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 1 | 0.32 | 24 |
| Driblat | 3 | 0.96 | 33 |
| Degajări | 2 | 0.64 | 27 |
| Șuturi blocate | 1 | 0.32 | 63 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Antonio Sefer nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Antonio Sefer este un Atacant care a jucat în 5 meciuri acest sezon de Premier League Israel, având un total de 282 minute. Antonio Sefer marchează în medie 0 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 178 din 190 jucători în echipa Premier League Israel care au jucat cel puțin 3 meciuri.
El a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 22 în echipa Premier League Israel pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)
Dă o pasă de gol la fiecare 141 minute
Primește un cartonaș la fiecare 282 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2025/2026
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.57 Goluri
0 Pase de gol
0.33 Cartonașe
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2023/2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.25 Goluri
0.29 Pase de gol
0.15 Cartonașe
Sezon 2022/2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.25 Goluri
0.08 Pase de gol
0.21 Cartonașe
Sezon 2021/2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.05 Goluri
0.15 Pase de gol
0.26 Cartonașe
Sezon 2020/2021
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.2 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2019/2020
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.13 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2019
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.73 Goluri
0 Pase de gol
0.18 Cartonașe
Sezon 2015/2016
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.11 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe