Aleksander Iwanczyk Statistici
2026/2027
2025/2026
2024/2025
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Aleksander Iwanczyk. Aleksander Iwanczyk a jucat un total de 19 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. Aleksander Iwanczyk a jucat cel mai mare număr de meciuri la 1. Liga cu 19 apariții în Polonia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în 1. Liga
1. Liga Statistici pentru Aleksander Iwanczyk
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 10 | N/A | 48 |
| minute | 409 | 41 minute în joc | 18 |
| Meciuri începute | 6 | N/A | 36 |
| Înlocuiri | 4 | N/A | N/A |
| Eliminări | 3 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 52 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 34 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 65 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 71 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.36 | 0.09 | 45 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.36 | 0.09 | 46 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Aleksander Iwanczyk nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției 1. Liga. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 5 | 1.26 | 58 |
| Șuturi la poartă | 2/ 5 | 0.51 | 71 |
| Șuturi în afara porții | 3/ 5 | 0.76 | 52 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 85 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 52 |
| Precizia șutării | 40.00% | N/A | 77 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Aleksander Iwanczyk a efectuat un total de 5 șuturi în 10 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției 1. Liga. Din totalul de 5 șuturi, 2 au fost pe poartă, iar celelalte 3 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Aleksander Iwanczyk este de 40.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 1.26 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 57 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.23 | 0.06 | 22 |
| Pase | 130 | 32.87 | 54 |
| Pase reușite | 105/ 130 | 26.54 | 57 |
| Rata de reușită a pasei | 80.77% | N/A | 62 |
| Pase-cheie | 1 | 0.25 | 25 |
| Centrări | 1 | 0.25 | 21 |
| Centrări reușite | 0/ 1 | 0.00 | 22 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 22 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Aleksander Iwanczyk nu a asistat la niciun gol în acest sezon 1. Liga.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 1 | 0.25 | 29 |
| Dribleuri Reușite | 1 | 0.25 | 41 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 100.00% | N/A | 99 |
| Deposedat | 4 | 1.01 | 16 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 60 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 2 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 2 | 0.44 | 92 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 205 min / cartonaș | N/A | 41 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 2 | 20% | 76 |
| Foul-uri Comise | 6 | 1.52 | 73 |
| Foul-uri ale oponenților | 3 | 0.76 | 39 |
Până în prezent, Aleksander Iwanczyk a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 10 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției 1. Liga. Ei comit 1.52 faulturi pe 90 de minute.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 7 | 1.54 | 19 |
| Minute pe Gol Încasat | 58 Minute | N/A | 19 |
| Niciun gol primit | 2 | 20% | 42 |
| Tackle-uri | 3 | 0.76 | 99 |
| Interceptări | 9 | 2.28 | 94 |
| Dueluri pe Sol | 81 | 20.48 | 99 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 50 | 12.64 | 99 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 7 | 1.77 | 71 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 17 | 4.30 | 84 |
| Șuturi blocate | 1 | 0.25 | 50 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Aleksander Iwanczyk nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Cupa Poloneză Statistici pentru Aleksander Iwanczyk
| Sinteză | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A |
| minute | 159 | 80 minute în joc |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Dribleuri | Neînregistrat | N/A |
| Dribleuri Reușite | N/A | N/A |
| Rata de Succes a Dribleurilor | N/A | N/A |
| Offside-uri | N/A | N/A |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % |
|---|---|---|
| Goluri Primite | 0 | 0 |
| Minute pe Gol Încasat | 0 Minute | N/A |
| Niciun gol primit | 1 | 50% |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Aleksander Iwanczyk este un Mijlocaș care a jucat în 10 meciuri acest sezon de 1. Liga, având un total de 409 minute. Aleksander Iwanczyk are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.
Aleksander Iwanczyk a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 17 în echipa TS Podbeskidzie Bielsko Biala pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)
Fără pase decisive
Fără cartonașe
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2025/2026
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe