Bendik Brevik Statistici

Club : Grorud IL
Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Norway
Birthplace : Norway - Norway
Numărul tricoului : #3
Vârstă (Data nașterii) : 23 (2003-03-1)

2026

2025

2024

2023

2026 & Statistici de carieră- Bendik Brevik

5.77
Rating mediu în 2. Division: Group 2Clasament Goluri Primite : 11 / 97 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2027

19

0

17

6

3
0

1435'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

43

1

45

12

9

0

3484'

24

0

28

8

3

0

1910'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 4052

70

1

77

20

12
0

5700'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Bendik Brevik. Bendik Brevik a jucat un total de 70 meciuri, a marcat 1 goluri și a adunat 0 pase decisive. Bendik Brevik a jucat cel mai mare număr de meciuri la 2. Division: Group 2 cu 70 apariții în Norvegia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în 2. Division: Group 2

1.09Încasate / 90'
16 Goluri în 18 Meciuri
85th Percentil
33%Niciun gol primit
6 Clean sheets în 18 Meciuri
86th Percentil
0.20Cartonașe în 90
3 Total cartonașe
69th Percentil

Bendik Brevik Statistici - Detaliat

2. Division: Group 2 Statistici pentru Bendik Brevik

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate18N/A
54
minute132273 minute în joc
59
Meciuri începute14N/A
58
Înlocuiri4N/AN/A
Eliminări4N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite161.09
85
Minute pe Gol Încasat83 MinuteN/A
86
Niciun gol primit633%
86
Tackle-uri20.14
72
Interceptări90.61
35
Dueluri pe Sol745.04
13
Dueluri pe Sol Câștigate453.06
22
Dueluri Aeriene Câștigate90.61
53
Driblat00.00
99
Degajări161.09
68
Șuturi blocate70.48
88
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Bendik Brevik a încasat 16 goluri și a menținut 6 clean sheets în 18 meciuri în sezonul 2026 al competiției 2. Division: Group 2. Acest lucru înseamnă că atunci când Bendik Brevik este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 83 minute. În plus, a efectuat 0.14 tackle-uri și 0.61 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Bendik Brevik face aproximativ 1.09 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene3N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe30.2
69
Minute pe Cartonaș Galben441 min / cartonașN/A
50
Cartonașe Peste 0.5317%
78
Foul-uri Comise30.20
15
Foul-uri ale oponenților50.34
22

Până în prezent, Bendik Brevik a primit 3 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 18 meciuri în sezonul 2026 al competiției 2. Division: Group 2. Ei comit 0.20 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
37
Goluri + Pase decisive00
29
Goluri Acasă00
48
Goluri În Deplasare00
53
Goluri Așteptate (xG)0.290.02
22
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.290.02
22
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Bendik Brevik nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției 2. Division: Group 2. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate50.34
29
Șuturi la poartă
1/ 5
0.07
25
Șuturi în afara porții
4/ 5
0.27
38
A lovit bara0 ori0.00
80
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
37
Precizia șutării20.00%N/A
31
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Bendik Brevik a efectuat un total de 5 șuturi în 18 meciuri în sezonul 2026 al competiției 2. Division: Group 2. Din totalul de 5 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 4 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Bendik Brevik este de 20.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.34 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
66
Pase decisive anticipate (xA)0.520.04
16
Pase31221.24
40
Pase reușite
255/ 312
17.36
42
Rata de reușită a pasei81.73%N/A
56
Pase-cheie00.00
13
Centrări50.34
36
Centrări reușite
4/ 5
0.27
59
Rata de Finalizare a Centrărilor80.00%N/A
97
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Bendik Brevik nu a asistat la niciun gol în acest sezon 2. Division: Group 2.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri20.14
17
Dribleuri Reușite10.07
18
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
40
Deposedat10.07
81
Offside-uri00.00
58

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Bendik Brevik nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Cupa de Fotbal Norvegiană Statistici pentru Bendik Brevik

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
-1
minute113113 minute în joc
-1
Meciuri începute1N/A
-1
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite10.8
-1
Minute pe Gol Încasat113 MinuteN/A
-1
Niciun gol primit00%
-1
Tackle-uri00.00
-1
Interceptări00.00
-1
Dueluri pe Sol00.00
-1
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
-1
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
-1
Driblat00.00
-1
Degajări00.00
-1
Șuturi blocate00.00
-1
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
-1

Ca fundaș, Bendik Brevik a încasat 16 goluri și a menținut 6 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026 al competiției 2. Division: Group 2. Acest lucru înseamnă că atunci când Bendik Brevik este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 113 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Bendik Brevik face aproximativ 0.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
-1
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
-1
Cartonașe Peste 0.500%
-1
Foul-uri Comise00.00
-1
Foul-uri ale oponenților00.00
-1

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
-1
Goluri + Pase decisive00
-1
Goluri Acasă00
-1
Goluri În Deplasare00
-1
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
-1
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
-1
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
-1
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
-1
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
-1
A lovit bara0 ori0.00
-1
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
-1
Precizia șutării0.00%N/A
-1
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
-1
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
-1
Pase00.00
-1
Pase reușite
0/ 0
0.00
-1
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
-1
Pase-cheie00.00
-1
Centrări00.00
-1
Centrări reușite
0/ 0
0.00
-1
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
-1
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
-1
Dribleuri Reușite00.00
-1
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
-1
Deposedat00.00
-1
Offside-uri00.00
-1

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Bendik Brevik

Bendik Brevik este un Fundaș care a jucat în 18 meciuri acest sezon de 2. Division: Group 2, având un total de 1322 minute. Bendik Brevik primește în medie 1.09 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 33%. Asta înseamnă că Bendik Brevik a avut 6 meciuri dintr-un total de 18 în care nu a primit gol.

Bendik Brevik a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 13 în echipa Grorud IL pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

189 / 253 Jucători

Clasament Goluri Primite

11 / 97 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2025

27

1

32

6

6
0

2355'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

1.21
 Primite

0.25  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

8

0

16

2

1

0

555'

Total 2024

8

0

16

2

1
0

555'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.59
 Primite

0.16  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

0

12

6

2

0

1355'

Total 2023

16

0

12

6

2
0

1355'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.8
 Primite

0.13  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!