Bart Kooistra Statistici

Poziție : Forward
Naționalitate : Netherlands
Birthplace : Netherlands - Netherlands
Numărul tricoului : #8
Vârstă (Data nașterii) : 25 (2001-05-22)

2026

2025

2026 & Statistici de carieră- Bart Kooistra

7.16
Rating mediu în 1. DeildClasament Goluri : 31 / 214 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

18

6

5

6

0

0

1412'

3

2

0

0

0

0

297'

Total 2026

21

8

5

6
0

0

1709'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

26

8

6

6

0

0

1831'

3

2

0

0

0

0

297'

Total 4051

29

10

6

6
0

0

2128'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Bart Kooistra. Bart Kooistra a jucat un total de 29 meciuri, a marcat 10 goluri și a adunat 6 pase decisive. Bart Kooistra a jucat cel mai mare număr de meciuri la 1. Deild cu 29 apariții în Islanda. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în 1. Deild

0.38Goluri în 90
6 Total goluri
88 Percentil
0.32Pase de gol în 90
5 Total pase decisive
96 Percentil
0.70G+P per 90
Total contribuții la 11 goluri
94 Percentil
0.37xG Per 90'
5.72 Goluri anticipate
89 Percentil
0.24xA Per 90
3.75 Pase decisive anticipate
95 Percentil
0.38Cartonașe în 90
6 Total cartonașe
93 Percentil

Bart Kooistra Statistici - Detaliat

1. Deild Statistici pentru Bart Kooistra

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate18N/A
87
minute141278 minute în joc
76
Meciuri începute16N/A
78
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate60.38
88
Goluri + Pase decisive110.7
94
Goluri Acasă30.41
85
Goluri În Deplasare30.36
88
Goluri Așteptate (xG)5.720.37
89
xG Fără Penalty-uri (npxG)5.720.37
90
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol235 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Bart Kooistra a marcat 6 goluri în 18 meciuri în sezonul 2026 al competiției 1. Deild. Din totalul de 6 goluri, 3 au fost marcate acasă, în timp ce 3 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Bart Kooistra pe 90 de minute este de 0.38. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Bart Kooistra sunt de 11 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.7 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.37. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Bart Kooistra la 5.72, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 90 al jucătorilor din 1. Deild.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate201.29
82
Șuturi la poartă
7/ 20
0.45
80
Șuturi în afara porții
13/ 20
0.84
85
A lovit bara0 ori0.00
91
Rata de conversie a șuturilor35.00%N/A
79
Precizia șutării35.00%N/A
58
Șuturi per gol marcat2.86N/AN/A

Până în prezent, Bart Kooistra a efectuat un total de 20 șuturi în 18 meciuri în sezonul 2026 al competiției 1. Deild. Din totalul de 20 șuturi, 7 au fost pe poartă, iar celelalte 13 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Bart Kooistra este de 35.00%. Marchează un gol la fiecare 2.86 șuturi efectuate și realizează 1.29 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol50.32
96
Pase decisive anticipate (xA)3.750.24
95
Pase29018.66
46
Pase reușite
219/ 290
14.09
44
Rata de reușită a pasei75.52%N/A
40
Pase-cheie60.39
54
Centrări191.22
73
Centrări reușite
3/ 19
0.19
59
Rata de Finalizare a Centrărilor15.79%N/A
39
Minute pe Asistență282 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Bart Kooistra a asistat la 5 pase decisive în 18 meciuri în sezonul 2026 al competiției 1. Deild. Analizând aspectul pasei în joc, Bart Kooistra pasează mingea aproximativ de 18.66 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 75.52. De asemenea, face aproximativ 0.39 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Bart Kooistra de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.24 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 95 procent din jucătorii din 1. Deild.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri311.99
83
Dribleuri Reușite231.48
87
Rata de Succes a Dribleurilor74.19%N/A
75
Deposedat181.16
10
Offside-uri10.06
61

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene6N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe60.38
93
Minute pe Cartonaș Galben235 min / cartonașN/A
33
Cartonașe Peste 0.5633%
97
Foul-uri Comise161.03
87
Foul-uri ale oponenților80.51
56

Până în prezent, Bart Kooistra a primit 6 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 18 meciuri în sezonul 2026 al competiției 1. Deild. Ei comit 1.03 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite191.21
77
Minute pe Gol Încasat74 MinuteN/A
76
Niciun gol primit739%
89
Tackle-uri30.19
70
Interceptări90.58
40
Dueluri pe Sol23515.12
91
Dueluri pe Sol Câștigate1026.56
87
Dueluri Aeriene Câștigate301.93
93
Driblat00.00
99
Degajări110.71
55
Șuturi blocate00.00
37
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Bart Kooistra nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Cupa Islandei Statistici pentru Bart Kooistra

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
99
minute29799 minute în joc
99
Meciuri începute3N/A
99
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate20.61
89
Goluri + Pase decisive20.61
75
Goluri Acasă21
96
Goluri În Deplasare00
82
Goluri Așteptate (xG)0.150.11
67
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.150.11
71
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol149 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.75
88
Șuturi la poartă
1/ 1
0.75
99
Șuturi în afara porții
0/ 1
0.00
71
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
79
Precizia șutării100.00%N/A
99
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
79
Pase decisive anticipate (xA)0.080.06
83
Pase3022.50
96
Pase reușite
22/ 30
16.50
88
Rata de reușită a pasei73.33%N/A
62
Pase-cheie10.75
83
Centrări53.75
99
Centrări reușite
0/ 5
0.00
75
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
75
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri64.50
99
Dribleuri Reușite43.00
99
Rata de Succes a Dribleurilor66.67%N/A
83
Deposedat21.50
0
Offside-uri00.00
92

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
57
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
57
Cartonașe Peste 0.500%
54
Foul-uri Comise10.75
79
Foul-uri ale oponenților53.75
99

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite30.91
32
Minute pe Gol Încasat99 MinuteN/A
61
Niciun gol primit00%
29
Tackle-uri00.00
79
Interceptări00.00
62
Dueluri pe Sol4533.75
99
Dueluri pe Sol Câștigate2317.25
99
Dueluri Aeriene Câștigate86.00
99
Driblat00.00
99
Degajări10.75
79
Șuturi blocate00.00
92
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Bart Kooistra

Bart Kooistra este un Atacant care a jucat în 18 meciuri acest sezon de 1. Deild, având un total de 1412 minute. Bart Kooistra marchează în medie 0.38 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 31 din 214 jucători în echipa 1. Deild care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 6 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 3 în echipa 1. Deild pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 235 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 282 minute

Primește un cartonaș la fiecare 235 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

31 / 214 Jucători

Clasament Pase de gol

12 / 214 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

8

2

1

0

0

0

419'

Total 2025

8

2

1

0
0

0

419'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.43 Goluri

0.21  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!