
Youssef Elfahli Statistici
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Youssef Elfahli. Youssef Elfahli a jucat un total de 73 meciuri, a marcat 17 goluri și a adunat 3 pase decisive. Youssef Elfahli a jucat cel mai mare număr de meciuri la Botola Pro cu 73 apariții în Maroc. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Botola Pro
Botola Pro Statistici pentru Youssef Elfahli
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 18 | N/A | 87 |
| minute | 1367 | 76 minute în joc | 82 |
| Meciuri începute | 14 | N/A | 76 |
| Înlocuiri | 4 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 7 | 0.46 | 95 |
| Goluri + Pase decisive | 8 | 0.53 | 94 |
| Goluri Acasă | 4 | 0.49 | 93 |
| Goluri În Deplasare | 3 | 0.42 | 92 |
| Goluri Așteptate (xG) | 3.53 | 0.24 | 95 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 3.53 | 0.24 | 97 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 1 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 195 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Youssef Elfahli a marcat 7 goluri în 18 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Botola Pro. Din totalul de 7 goluri, 4 au fost marcate acasă, în timp ce 3 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Youssef Elfahli pe 90 de minute este de 0.46. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Youssef Elfahli sunt de 8 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.53 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.24. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Youssef Elfahli la 3.53, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 97 al jucătorilor din Botola Pro.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 99 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 99 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 99 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 99 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Youssef Elfahli nu a efectuat niciun șut în sezonul 2025/2026 al competiției Botola Pro.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.07 | 64 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.00 | 0.00 | 61 |
| Pase | 0 | 0.00 | 99 |
| Pase reușite | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Rata de reușită a pasei | 0.00% | N/A | 99 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 99 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 99 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 99 |
| Minute pe Asistență | 1367 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Până în prezent, Youssef Elfahli a asistat la 1 pase decisive în 18 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Botola Pro. Analizând aspectul pasei în joc, Youssef Elfahli pasează mingea aproximativ de 0.00 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 0.00. De asemenea, face aproximativ 0.00 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Youssef Elfahli de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.00 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 61 procent din jucătorii din Botola Pro.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 99 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 99 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 99 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 99 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 12 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 12 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 16 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 99 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 99 |
Până în prezent, Youssef Elfahli nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Botola Pro.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 7 | 0.46 | 88 |
| Minute pe Gol Încasat | 195 Minute | N/A | 88 |
| Niciun gol primit | 11 | 61% | 93 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 99 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 99 |
| Dueluri pe Sol | 0 | 0.00 | 99 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 0 | 0.00 | 99 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 99 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 99 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 99 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | 100% |
| Penalty-uri Executate | 0 | 1 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 1 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Youssef Elfahli a executat 1 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Youssef Elfahli a marcat 1 penalty-uri, în timp ce a ratat 0. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Youssef Elfahli este 100%.
CAF Champions League Statistici pentru Youssef Elfahli
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 10 | N/A | 99 |
| minute | 832 | 83 minute în joc | 94 |
| Meciuri începute | 9 | N/A | 93 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 68 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.11 | 54 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 75 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 87 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.41 | 0.04 | 47 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.41 | 0.04 | 49 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 8 | 0.87 | 60 |
| Șuturi la poartă | 0/ 8 | 0.00 | 42 |
| Șuturi în afara porții | 8/ 8 | 0.87 | 76 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 90 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 69 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 42 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.11 | 74 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 1.25 | 0.14 | 75 |
| Pase | 172 | 18.61 | 12 |
| Pase reușite | 97/ 172 | 10.49 | 10 |
| Rata de reușită a pasei | 56.40% | N/A | 4 |
| Pase-cheie | 12 | 1.30 | 83 |
| Centrări | 32 | 3.46 | 82 |
| Centrări reușite | 8/ 32 | 0.87 | 85 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 25.00% | N/A | 67 |
| Minute pe Asistență | 832 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 17 | 1.84 | 81 |
| Dribleuri Reușite | 5 | 0.54 | 67 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 29.41% | N/A | 37 |
| Deposedat | 13 | 1.41 | 11 |
| Offside-uri | 15 | 1.62 | 99 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 2 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 2 | 0.22 | 66 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 416 min / cartonaș | N/A | 69 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 2 | 20% | 73 |
| Foul-uri Comise | 18 | 1.95 | 88 |
| Foul-uri ale oponenților | 18 | 1.95 | 88 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 5 | 0.54 | 87 |
| Minute pe Gol Încasat | 166 Minute | N/A | 87 |
| Niciun gol primit | 5 | 50% | 80 |
| Tackle-uri | 9 | 0.97 | 40 |
| Interceptări | 7 | 0.76 | 46 |
| Dueluri pe Sol | 138 | 14.93 | 99 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 53 | 5.73 | 85 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 25 | 2.70 | 90 |
| Driblat | 9 | 0.97 | 9 |
| Degajări | 8 | 0.87 | 37 |
| Șuturi blocate | 1 | 0.11 | 40 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | 100% |
| Penalty-uri Executate | 0 | 1 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 1 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Youssef Elfahli este un Mijlocaș care a jucat în 18 meciuri acest sezon de Botola Pro, având un total de 1367 minute. Youssef Elfahli are în medie 0.07 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.
Youssef Elfahli a marcat un total de 7 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 2 în echipa AS Forces Armees Royales de Rabat pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 195 minute
Dă o pasă de gol la fiecare 1367 minute
Primește un cartonaș la fiecare 0 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.52 Goluri
0 Pase de gol
0.21 Cartonașe
Sezon 2023/2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0.67 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2022/2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0.16 Cartonașe
Sezon 2021/2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.5 Goluri
0 Pase de gol
0.13 Cartonașe