Amine El Msane Statistici

Poziție : Defender
Naționalitate : Maroc
Numărul tricoului : #3

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2025/2026 & Statistici de carieră- Amine El Msane

6.23
Rating mediu în Botola ProClasament Goluri Primite : 65 / 81 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

0

19

3

4

0

1440'

Total 2025/2026

16

0

19

3

4
0

1440'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

91

3

91

30

20

1

7900'

Total 2025/2026

95

3

92

33

21
1

8240'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Amine El Msane. Amine El Msane a jucat un total de 95 meciuri, a marcat 3 goluri și a adunat 4 pase decisive. Amine El Msane a jucat cel mai mare număr de meciuri la Botola Pro cu 95 apariții în Maroc. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Botola Pro

1.19Încasate / 90'
19 Goluri în 16 Meciuri
30th Percentil
19%Niciun gol primit
3 Clean sheets în 16 Meciuri
30th Percentil
0.25Cartonașe în 90
4 Total cartonașe
60th Percentil

Amine El Msane Statistici - Detaliat

Botola Pro Statistici pentru Amine El Msane

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate16N/A
71
minute144090 minute în joc
85
Salariu Anual€160,000N/A
88
Meciuri începute16N/A
85
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite191.19
30
Minute pe Gol Încasat76 MinuteN/A
32
Niciun gol primit319%
30
Tackle-uri00.00
99
Interceptări00.00
99
Dueluri pe Sol00.00
99
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
99
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
99
Driblat00.00
99
Degajări00.00
99
Șuturi blocate00.00
99
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Amine El Msane a încasat 19 goluri și a menținut 3 clean sheets în 16 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Botola Pro. Acest lucru înseamnă că atunci când Amine El Msane este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 76 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Amine El Msane face aproximativ 0.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene4N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe40.25
60
Minute pe Cartonaș Galben360 min / cartonașN/A
54
Cartonașe Peste 0.5425%
82
Foul-uri Comise00.00
99
Foul-uri ale oponenților00.00
99

Până în prezent, Amine El Msane a primit 4 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 16 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Botola Pro. Ei comit 0.00 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
53
Goluri + Pase decisive20.13
54
Goluri Acasă00
68
Goluri În Deplasare00
69
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
57
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
61
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Amine El Msane nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției Botola Pro. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
99
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
99
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
99
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
99
Precizia șutării0.00%N/A
99
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Amine El Msane nu a efectuat niciun șut în sezonul 2025/2026 al competiției Botola Pro.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol20.13
77
Pase decisive anticipate (xA)0.590.04
67
Pase00.00
99
Pase reușite
0/ 0
0.00
99
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
99
Pase-cheie00.00
99
Centrări00.00
99
Centrări reușite
0/ 0
0.00
99
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
99
Minute pe Asistență720 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Amine El Msane a asistat la 2 pase decisive în 16 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Botola Pro. Analizând aspectul pasei în joc, Amine El Msane pasează mingea aproximativ de 0.00 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 0.00. De asemenea, face aproximativ 0.00 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Amine El Msane de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.04 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 67 procent din jucătorii din Botola Pro.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
99
Dribleuri Reușite00.00
99
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
99
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Amine El Msane nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Amine El Msane

Amine El Msane este un Fundaș care a jucat în 16 meciuri acest sezon de Botola Pro, având un total de 1440 minute. Amine El Msane primește în medie 1.19 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 19%. Asta înseamnă că Amine El Msane a avut 3 meciuri dintr-un total de 16 în care nu a primit gol.

Amine El Msane a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 12 în echipa Fath Union Sport de Rabat pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 720 minute

Primește un cartonaș la fiecare 360 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

188 / 322 Jucători

Clasament Goluri Primite

65 / 81 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

25

2

20

10

7

1

2230'

Total 2024/2025

25

2

20

10

7
1

2230'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

0.81
 Primite

0.28  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

29

1

20

12

7

0

2340'

Total 2023/2024

33

1

21

15

8
0

2680'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

0.77
 Primite

0.27  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

12

0

16

4

2

0

1080'

Total 2022/2023

12

0

16

4

2
0

1080'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.33
 Primite

0.17  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

9

0

16

1

0

0

810'

Total 2021/2022

9

0

16

1

0
0

810'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.78
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!