Teun Wilke Portrait

Teun Wilke Statistici

Echipa Naționlă : CD Guadalajara
Poziție : Atacant - Atacant Central
Naționalitate : Mexico
Picior principal : Stângaci
Numărul tricoului : #29
Vârstă (Data nașterii) : 24 (2002-03-14)
Înălțime : 182cm
Greutate : 71kg

2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2026 & Statistici de carieră- Teun Wilke

6.66
Rating mediu în Categoria Primera AClasament Goluri : 298 / 458 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

4

0

0

0

0

0

90'

Total 2026

22

0

0

2
1

0

1007'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

38

14

0

6

0

0

2475'

13

2

1

3

0

0

630'

3

0

0

0

0

0

11'

2

1

0

0

0

0

152'

1

0

0

1

0

0

8'

Total 2024/2025

102

25

1

15
1

0

6277'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Teun Wilke. Teun Wilke a jucat un total de 102 meciuri, a marcat 25 goluri și a adunat 0 pase decisive. Teun Wilke a jucat cel mai mare număr de meciuri la Ascenso MX cu 102 apariții în Mexic. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Categoria Primera A

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
48 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
51 Percentil
0.00G+P per 90
Total contribuții la 0 goluri
32 Percentil
0.25xG Per 90'
2.65 Goluri anticipate
77 Percentil
0.04xA Per 90
0.43 Pase decisive anticipate
10 Percentil
0.21Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
43 Percentil

Teun Wilke Statistici - Detaliat

Categoria Primera A Statistici pentru Teun Wilke

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate17N/A
49
minute87151 minute în joc
36
Meciuri începute9N/A
36
Înlocuiri8N/AN/A
Eliminări5N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
48
Goluri + Pase decisive00
32
Goluri Acasă00
58
Goluri În Deplasare00
69
Goluri Așteptate (xG)2.650.25
77
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.950.19
71
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Teun Wilke nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției Categoria Primera A. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate292.77
91
Șuturi la poartă
15/ 29
1.43
98
Șuturi în afara porții
14/ 29
1.34
81
A lovit bara0 ori0.00
77
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
48
Precizia șutării51.72%N/A
92
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Teun Wilke a efectuat un total de 29 șuturi în 17 meciuri în sezonul 2026 al competiției Categoria Primera A. Din totalul de 29 șuturi, 15 au fost pe poartă, iar celelalte 14 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Teun Wilke este de 51.72%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 2.77 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
51
Pase decisive anticipate (xA)0.430.04
10
Pase15214.54
3
Pase reușite
106/ 152
10.14
3
Rata de reușită a pasei69.74%N/A
10
Pase-cheie60.57
42
Centrări50.48
45
Centrări reușite
1/ 5
0.10
39
Rata de Finalizare a Centrărilor20.00%N/A
42
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Teun Wilke nu a asistat la niciun gol în acest sezon Categoria Primera A.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri80.77
54
Dribleuri Reușite40.38
62
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
71
Deposedat111.05
16
Offside-uri50.48
89

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii1N/AN/A
Total Cartonașe20.21
43
Minute pe Cartonaș Galben436 min / cartonașN/A
69
Cartonașe Peste 0.500%
12
Foul-uri Comise131.24
66
Foul-uri ale oponenților90.86
51

Până în prezent, Teun Wilke a primit 2 cartonașe galbene și 1 cartonașe roșii în 17 meciuri în sezonul 2026 al competiției Categoria Primera A. Ei comit 1.24 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite111.14
53
Minute pe Gol Încasat79 MinuteN/A
53
Niciun gol primit528%
62
Tackle-uri30.29
14
Interceptări20.19
21
Dueluri pe Sol888.42
78
Dueluri pe Sol Câștigate363.44
57
Dueluri Aeriene Câștigate201.91
94
Driblat10.10
85
Degajări40.38
16
Șuturi blocate20.19
53
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Teun Wilke nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Liga MX Statistici pentru Teun Wilke

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate4N/A
0
minute9023 minute în joc
0
Meciuri începute0N/A
0
Înlocuiri4N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
38
Goluri + Pase decisive00
23
Goluri Acasă00
51
Goluri În Deplasare00
58
Goluri Așteptate (xG)0.230.23
70
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.230.23
72
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate44.00
99
Șuturi la poartă
1/ 4
1.00
86
Șuturi în afara porții
3/ 4
3.00
99
A lovit bara0 ori0.00
64
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
38
Precizia șutării25.00%N/A
39
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
39
Pase decisive anticipate (xA)0.070.07
17
Pase2323.00
18
Pase reușite
16/ 23
16.00
15
Rata de reușită a pasei69.57%N/A
7
Pase-cheie11.00
60
Centrări00.00
10
Centrări reușite
0/ 0
0.00
24
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
24
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
6
Dribleuri Reușite00.00
8
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
9
Deposedat11.00
35
Offside-uri11.00
98

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
8
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
8
Cartonașe Peste 0.500%
9
Foul-uri Comise22.00
90
Foul-uri ale oponenților11.00
49

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite11
81
Minute pe Gol Încasat90 MinuteN/A
81
Niciun gol primit125%
57
Tackle-uri00.00
2
Interceptări11.00
73
Dueluri pe Sol1818.00
99
Dueluri pe Sol Câștigate99.00
99
Dueluri Aeriene Câștigate88.00
99
Driblat00.00
99
Degajări00.00
1
Șuturi blocate00.00
21
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Cupa Columbiei Statistici pentru Teun Wilke

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute4646 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
74
Goluri + Pase decisive00
73
Goluri Acasă00
84
Goluri În Deplasare00
87
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
73
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
76
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
94
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
97
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
95
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
97
Precizia șutării0.00%N/A
97
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
99
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
84
Pase00.00
83
Pase reușite
0/ 0
0.00
83
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
83
Pase-cheie00.00
92
Centrări00.00
94
Centrări reușite
0/ 0
0.00
98
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
98
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
95
Dribleuri Reușite00.00
97
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
97
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
98

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
69
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
69
Cartonașe Peste 0.500%
73
Foul-uri Comise00.00
93
Foul-uri ale oponenților00.00
92

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite11.96
10
Minute pe Gol Încasat46 MinuteN/A
12
Niciun gol primit00%
21
Tackle-uri00.00
96
Interceptări00.00
89
Dueluri pe Sol00.00
84
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
85
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
93
Driblat00.00
99
Degajări00.00
91
Șuturi blocate00.00
96
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Teun Wilke

Teun Wilke este un Atacant care a jucat în 17 meciuri acest sezon de Categoria Primera A, având un total de 871 minute. Teun Wilke marchează în medie 0 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 298 din 458 jucători în echipa Categoria Primera A care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 32 în echipa Categoria Primera A pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

298 / 458 Jucători

Clasament Pase de gol

365 / 458 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

9

2

1

3

0

0

540'

18

10

0

3

0

0

1531'

1

0

0

1

0

0

8'

Total 2024/2025

29

12

1

7
0

0

2125'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.33 Goluri

0.17  Pase de gol

0.5  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

20

4

0

3

0

0

944'

Total 2023/2024

20

4

0

3
0

0

944'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.38 Goluri

0  Pase de gol

0.29  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

3

0

0

0

0

0

11'

2

1

0

0

0

0

152'

Total 2022/2023

5

1

0

0
0

0

163'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2021/2022

26

8

0

3
0

0

2038'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.35 Goluri

0  Pase de gol

0.13  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!