Ángel Leyva Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Mexico
Birthplace : Mexico - Mexico
Numărul tricoului : #26
Vârstă (Data nașterii) : 19 (2006-10-13)
Înălțime : 186cm

2025/2026

2026/2027

2025

2025/2026 & Statistici de carieră- Ángel Leyva

6.44
Rating mediu în Liga MXClasament Goluri Primite : 161 / 169 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

0

21

0

5

1

942'

1

0

5

0

1

0

90'

Total 2025/2026

16

0

26

0

6
1

1032'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

17

0

23

1

5

1

1056'

2

0

5

1

1

0

108'

Total 2025/2026

19

0

28

2

6
1

1164'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Ángel Leyva. Ángel Leyva a jucat un total de 19 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. Ángel Leyva a jucat cel mai mare număr de meciuri la Liga MX cu 19 apariții în Mexic. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Liga MX

2.01Încasate / 90'
21 Goluri în 15 Meciuri
6th Percentil
0%Niciun gol primit
0 Clean sheets în 15 Meciuri
3rd Percentil
0.57Cartonașe în 90
6 Total cartonașe
96th Percentil

Ángel Leyva Statistici - Detaliat

Liga MX Statistici pentru Ángel Leyva

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate15N/A
24
minute94263 minute în joc
28
Salariu Anual€6,032N/A
17
Meciuri începute10N/A
28
Înlocuiri5N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite212.01
6
Minute pe Gol Încasat45 MinuteN/A
6
Niciun gol primit00%
3
Tackle-uri111.05
30
Interceptări141.34
87
Dueluri pe Sol797.55
38
Dueluri pe Sol Câștigate413.92
42
Dueluri Aeriene Câștigate232.20
90
Driblat40.38
69
Degajări484.59
90
Șuturi blocate40.38
71
Penalty-uri Acordate Adversarilor10.10
9

Ca fundaș, Ángel Leyva a încasat 21 goluri și a menținut 0 clean sheets în 15 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Liga MX. Acest lucru înseamnă că atunci când Ángel Leyva este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 45 minute. În plus, a efectuat 1.05 tackle-uri și 1.34 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Ángel Leyva face aproximativ 4.59 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene5N/AN/A
Cartonașe Roșii1N/AN/A
Total Cartonașe60.57
96
Minute pe Cartonaș Galben157 min / cartonașN/A
12
Cartonașe Peste 0.5427%
88
Foul-uri Comise141.34
62
Foul-uri ale oponenților40.38
14

Până în prezent, Ángel Leyva a primit 5 cartonașe galbene și 1 cartonașe roșii în 15 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Liga MX. Ei comit 1.34 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
38
Goluri + Pase decisive00
23
Goluri Acasă00
51
Goluri În Deplasare00
58
Goluri Așteptate (xG)0.480.05
32
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.480.05
33
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Ángel Leyva nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției Liga MX. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate80.76
40
Șuturi la poartă
1/ 8
0.10
26
Șuturi în afara porții
7/ 8
0.67
51
A lovit bara0 ori0.00
64
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
38
Precizia șutării12.50%N/A
19
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Ángel Leyva a efectuat un total de 8 șuturi în 15 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Liga MX. Din totalul de 8 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 7 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Ángel Leyva este de 12.50%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.76 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
39
Pase decisive anticipate (xA)0.760.07
17
Pase34232.68
47
Pase reușite
292/ 342
27.90
50
Rata de reușită a pasei85.38%N/A
70
Pase-cheie10.10
9
Centrări10.10
19
Centrări reușite
0/ 1
0.00
24
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
24
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Ángel Leyva nu a asistat la niciun gol în acest sezon Liga MX.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri40.38
24
Dribleuri Reușite30.29
36
Rata de Succes a Dribleurilor75.00%N/A
91
Deposedat10.10
87
Offside-uri10.10
60

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Ángel Leyva nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Leagues Cup Statistici pentru Ángel Leyva

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute9090 minute în joc
0
Salariu Anual€6,032N/A
99
Meciuri începute1N/A
1
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite55
0
Minute pe Gol Încasat18 MinuteN/A
3
Niciun gol primit00%
40
Tackle-uri22.00
80
Interceptări00.00
24
Dueluri pe Sol77.00
49
Dueluri pe Sol Câștigate44.00
61
Dueluri Aeriene Câștigate22.00
90
Driblat00.00
99
Degajări33.00
82
Șuturi blocate22.00
99
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Ángel Leyva a încasat 21 goluri și a menținut 0 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Liga MX. Acest lucru înseamnă că atunci când Ángel Leyva este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 18 minute. În plus, a efectuat 2.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Ángel Leyva face aproximativ 3.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe11
99
Minute pe Cartonaș Galben90 min / cartonașN/A
61
Cartonașe Peste 0.51100%
99
Foul-uri Comise11.00
57
Foul-uri ale oponenților00.00
22

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
73
Goluri + Pase decisive00
56
Goluri Acasă00
80
Goluri În Deplasare00
91
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
18
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
18
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
18
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
50
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
26
A lovit bara0 ori0.00
93
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
74
Precizia șutării0.00%N/A
50
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
76
Pase decisive anticipate (xA)0.120.12
56
Pase5959.00
91
Pase reușite
52/ 59
52.00
90
Rata de reușită a pasei88.14%N/A
69
Pase-cheie00.00
24
Centrări00.00
37
Centrări reușite
0/ 0
0.00
61
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
61
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
29
Dribleuri Reușite00.00
40
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
40
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
76

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Ángel Leyva

Ángel Leyva este un Fundaș care a jucat în 15 meciuri acest sezon de Liga MX, având un total de 942 minute. Ángel Leyva primește în medie 2.01 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Ángel Leyva a avut 0 meciuri dintr-un total de 15 în care nu a primit gol.

Ángel Leyva a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 17 în echipa Mazatlan FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

273 / 422 Jucători

Clasament Goluri Primite

161 / 169 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2026/2027
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

2

0

2

1

0

0

114'

Total 2026/2027

2

0

2

1

0
0

114'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.58
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

0

1

0

0

18'

Total 2025

1

0

0

1

0
0

18'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!