Muhammad Mohd Statistici

Poziție : Defender
Naționalitate : Malaysia
Birthplace : Malaysia - Malaysia
Numărul tricoului : #76

2026/2027

2026

2024

2023

2022

2026/2027 & Statistici de carieră- Muhammad Mohd

6.16
Rating mediu în Super LeagueClasament Goluri Primite : 51 / 52 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

5

1

22

0

2

0

450'

Total 2026/2027

5

1

22

0

2
0

450'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

26

1

41

5

5

0

1420'

Total 6069

27

1

46

5

5
0

1510'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Muhammad Mohd. Muhammad Mohd a jucat un total de 27 meciuri, a marcat 1 goluri și a adunat 0 pase decisive. Muhammad Mohd a jucat cel mai mare număr de meciuri la Super League cu 27 apariții în Malaezia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Super League

4.40Încasate / 90'
22 Goluri în 5 Meciuri
2nd Percentil
0%Niciun gol primit
0 Clean sheets în 5 Meciuri
41st Percentil
0.40Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
83rd Percentil

Muhammad Mohd Statistici - Detaliat

Super League Statistici pentru Muhammad Mohd

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
83
minute45090 minute în joc
90
Meciuri începute5N/A
92
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite224.4
2
Minute pe Gol Încasat20 MinuteN/A
17
Niciun gol primit00%
41
Tackle-uri00.00
82
Interceptări112.12
89
Dueluri pe Sol397.53
40
Dueluri pe Sol Câștigate193.67
39
Dueluri Aeriene Câștigate30.58
47
Driblat00.00
99
Degajări315.99
95
Șuturi blocate101.93
99
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Muhammad Mohd a încasat 22 goluri și a menținut 0 clean sheets în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Super League. Acest lucru înseamnă că atunci când Muhammad Mohd este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 20 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 2.12 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Muhammad Mohd face aproximativ 5.99 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.4
83
Minute pe Cartonaș Galben225 min / cartonașN/A
80
Cartonașe Peste 0.5240%
94
Foul-uri Comise40.77
53
Foul-uri ale oponenților20.39
35

Până în prezent, Muhammad Mohd a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Super League. Ei comit 0.77 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.2
76
Goluri + Pase decisive10.2
67
Goluri Acasă10.33
87
Goluri În Deplasare00
86
Goluri Așteptate (xG)0.730.14
68
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.730.14
69
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol450 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Muhammad Mohd a marcat 1 goluri în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Super League. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Muhammad Mohd pe 90 de minute este de 0.2. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Muhammad Mohd sunt de 1 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.2 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.14. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Muhammad Mohd la 0.73, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 69 al jucătorilor din Super League.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate20.39
41
Șuturi la poartă
1/ 2
0.19
57
Șuturi în afara porții
1/ 2
0.19
39
A lovit bara0 ori0.00
94
Rata de conversie a șuturilor50.00%N/A
98
Precizia șutării50.00%N/A
88
Șuturi per gol marcat2.00N/AN/A

Până în prezent, Muhammad Mohd a efectuat un total de 2 șuturi în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Super League. Din totalul de 2 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Muhammad Mohd este de 50.00%. Marchează un gol la fiecare 2.00 șuturi efectuate și realizează 0.39 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
86
Pase decisive anticipate (xA)0.130.03
18
Pase9919.12
29
Pase reușite
70/ 99
13.52
26
Rata de reușită a pasei70.71%N/A
18
Pase-cheie00.00
35
Centrări00.00
30
Centrări reușite
0/ 0
0.00
51
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
51
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Muhammad Mohd nu a asistat la niciun gol în acest sezon Super League.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.19
35
Dribleuri Reușite10.19
44
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat10.19
49
Offside-uri00.00
79

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Muhammad Mohd nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Muhammad Mohd

Muhammad Mohd este un Fundaș care a jucat în 5 meciuri acest sezon de Super League, având un total de 450 minute. Muhammad Mohd primește în medie 4.4 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Muhammad Mohd a avut 0 meciuri dintr-un total de 5 în care nu a primit gol.

Muhammad Mohd a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 2 în echipa Kelantan Red Warrior pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 450 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

34 / 109 Jucători

Clasament Goluri Primite

51 / 52 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2026

1

0

5

0

0
0

90'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

5
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

4

0

9

0

0

0

159'

Total 2024

4

0

9

0

0
0

159'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

5.09
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

7

0

3

2

1

0

225'

Total 2023

7

0

3

2

1
0

225'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.2
 Primite

0.4  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

10

0

7

3

2

0

586'

Total 2022

10

0

7

3

2
0

586'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.08
 Primite

0.31  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!